راجر سنگ باید هیئت منصفه عالی مولر دادستان می گوید در op-edدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ حکم برای دروغ گفتن به کنگره و دیگر جرایم کشف شده در روسیه بررسی می کند که به پایان داستان” سابق مولر عضو تیم اندرو Weissmann گفت: دفاع که خود اعتراف سیاسی کثیف و شیاد آورده شود قبل از هیئت منصفه.

رابرت مولر ویژه مشاور که مورد بررسی در انتخابات روسیه دخالت و ارتباط بین تهمت و مسکو مشکوک به سنگ بودن ارتباط بین تهمت و ویکی لیکس طرفدار شفافیت سازمان که به بیرون درز مواد مضر به هیلاری کلینتون که هک شد توسط هوش. مولر همچنین مظنون به رئیس جمهور از دروغ گفتن در مورد این لینک کلیک کنید.

“اگر وجود دارد هیچ چیز نابکار در مورد [سنگ] هماهنگی و تلاش و چرا او دروغ در مورد آنها به کنگره?” Weissmann خواسته در یک ستون برای نیویورک تایمز.

“این سوال بدون پاسخ مانده به عنوان مولر گزارش اشاره می کند. با وجود این رئیس جمهور تخفیف دادستان می تواند به دنبال کشف پاسخ با تماس با آقای سنگ قبل یک هیئت منصفه.”

مولر را ثابت کند یک توطئه جنایی بین تهمت و مسکو اما آیا ذخیره کردن مخاطبین گسترده و موارد ممکن است انسداد عدالت است. بررسی تولید بیش از 30 کیفرخواست.

یکی قرار داده اند, سنگ, 67, پشت میله های زندان برای 40 ماه بود که رئیس جمهور نه دخالت در روز جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است “وبا” برای تصمیم گیری. یوتا سناتور میت رامنی آن را به نام یک عمل “بی سابقه ای تاریخی و فساد”.

مولر خودش صحبت کرده است از طریق یک ستون در واشنگتن پست.

“سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات” سابق FBI مدیر نوشت. “او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

Weissmann نوشته شده است کتابی که در آن قانون به پایان می رسد: در داخل مولر بررسی خواهد شد که منتشر شده توسط خانه تصادفی در 29 سپتامبر. اعلام آن در روز دوشنبه گفت: “من عمیقا افتخار از کار ما بود … اما حقیقت سخت است که ما اشتباهات. ما می تواند انجام داده اند بیشتر است.”

برای بار نوشت: “سنگ محکومیت کیفری ناشی از شهادت او تحت سوگند در پاییز سال 2017 قبل از ریاست جمهوری تحت کنترل کمیته در کنگره است. از او خواسته شد در مورد تعامل با ویکی لیکس … و بالقوه خود و هماهنگی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد همان.

“آقای سنگ را تکذیب کرد چنین ارتباطات است. هنوز نمرات خود را همزمان به ایمیل ها و متون ثابت در غیر این صورت.

“… در صدور حکم این قاضی فدرال تیز اشاره کرد که آقای سنگ شده بود تحت تعقیب برای ‘پوشش برای رئیس جمهور و آقای سنگ افتخار فقط قبل از اینکه رئیس جمهور قانون عفو که او وحی سکوت. آقای ترامپ توییتی که آقای سنگ بود ‘روده’ برای همکاری با دادستان.

“به راستی چرا او دروغ گفته آقای سنگ را می توان خدمت با یک هیئت منصفه حکم توسط فدرال یا دولت دادستان – و یا حتی با یک کنگره احضاریه نیاز به او را برای پاسخ به این سوال: چرا شما به دروغ به کنگره? و بسیاری از دیگران است.”

Weismann مشخص شده سه گزینه سنگ پس از آن که: به دروغ دوباره موجب باز شدن خود به دادستان جدید; به امتناع کند که می تواند منجر به تحقیر و اتهام و زندان زمان و یا به حقیقت را بگویید.

Weismann نسبت که گزینه ای که گرفته شده توسط شاهد در دو از موارد قبلی به عنوان یک وکیل در وزارت دادگستری: این رسوایی انرون و “Genovese اوباش مورد [در آن] یک سرباز پا بود که التماس گناه … خدمت کرده بود با یک هیئت منصفه حکم به یاد بگیرند که خود توطئه گران بودند [و] تصمیم به همکاری”.

سنگ علنا صحبت کرد و سه شنبه شب – به رادیو فردا میزبان و همکار تهمت متحد Sean Hannity.

“من تا به حال یک مغرضانه قضاوت,” او گفت: “من تا به حال انباشته داوران, من تا به حال فاسد داوران forewoman.”

او همچنین تشکر Hannity و برجسته دیگر محافظه کاران از جمله مایکل فلین Tucker Carlson و مت Gaetz و گفت که او می شده اند در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس او رفته به زندان است.

مولر تیم سنگ گفت: “از من خواست به ژامبون گوشت خرگوش در ساندویچ ژامبون چرا که آنها می دانستند مولر گزارش به خصوص در روسیه از آن منفجر نشده بود. این یک غاز تخم مرغ است.”

Weissmann اما نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری “ممکن است اجازه به دنبال حقیقت در مورد جواب داده نشده سوال: چرا راجر دروغ سنگ به کنگره? اما این بدان معنا نیست که در آینده دادستان فدرال باید همان تصمیم و یا که یک دادستان نمی تواند در حال حاضر به دنبال آقای سنگ را می شناسند.

“این ابزار در حقیقت وجود دارد و باید مورد استفاده قرار گیرد. اگر [دادستان کل ویلیام] بر پشتیبانی نمی کند استفاده از همه ما باید از خود بپرسیم چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de