راجر سنگ اضطراب عمومی را نشان می دهد بحران اعتبار ” در آمریکا سیستم عدالت کارشناسان هشدار می دهندتیوی ما نظام عدالت است در مواجهه با یک بحران اعتبار است که می تواند به تضعیف یکپارچگی فدرال دادستان سیاسی اداره حقوقی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و دشمنان و در نهایت تهدید دموکراسی خود را بالا وکلا هشدار می دهند.

یک مجموعه از سابق وزارت دادگستری ارقام را صدا زنگ به دنبال تصمیم روز سه شنبه از سوی دادستان کل آمریکا, ویلیام Barr برای فروختن یک محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست راجر سنگ. در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده Barr را محکوم اولیه توصیه از هفت تا نه سال در زندان به عنوان “بیش از حد و بی جا”.

مستقیم دخالت دادستان کل آمریکا در یک فرد محکومیت تصمیم توسط خود بخش خود حرفه ای حرفه ای بسیار غیر معمول بود. کاخ سفید و تهمت خود نیز به نظر می رسد درگیر با رئیس جمهور ارسال یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی قبل از اینکه بار خود را حرکت می کند که به نام اصلی صدور حکم پیشنهاد برای سنگ “وحشتناک و بسیار ناعادلانه”.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد تبریک بر روی “گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل”.

در خرید اینترنتی تمام چهار حرفه دادستان بود که قاب اولیه صدور حکم توصیه ترک از این مورد در اعتراض.

جدید تشکیل پرونده و فوری استعفای آن موجب شده که در حال حاضر منجر به فوران ملامت از ارشد حقوقی ارقام که هشدار داد که حکومت قانون است که متزلزل مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را DoJ متحدان.

“این یک بحران اعتبار” گفت ساشا Samberg-قهرمان سابق فدرال استیناف وکیل در حال حاضر با Relman Colfax. “هیچ کس نمی داند که آیا تصمیم گیری ساخته شده بر اساس حقایق و قانون و یا اینکه آیا آنها بر اساس هوی و هوس های سیاسی.”

Chiraag Bains از دموی که کار را برای چهار سال به عنوان یک DoJ دادستان گفت: نگهبان او شوکه شده بود رویدادها.

“این خواهد شد که عواقب جدی برای روحیه کارکنان در وزارت دادگستری برای اعتبار وزارت دادگستری وکیل مدافع در دادگاه و برای معنا که سیستم قضایی عادلانه است. چگونه قضات یا داوران قرار است به ایمان که دادستان به نمایندگی از طرف موقعیت ایالات متحده و نه یک دستور کار سیاسی” او گفت:.

دو تا از Barr پیشینیان در راس DoJ بیان پریشانی خود را. اریک هولدر دادستان کل آمریکا تحت باراک اوباما در بیانیه ای گفت که رفتار بیش از سنگ بود “در معرض خطر قرار داده به درک – و – خنثی اجرای قوانین ما و در نهایت به خطر اندازد و پود ما دموکراسی”.

سالی یاتس که به اختصار برگزار شد و موقعیت از اقدام دادستان کل در شروع مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری poignantly توییتی که حرفه ای وکلا DoJ – مانند چهار بود که استعفا داد و از این مورد – “ستون فقرات و قلب بخش. خود را اصیل تعهد به حاکمیت قانون پایه و اساس جمهوری ما.”

عایق از مقامات قضایی از هر گونه دخالت سیاسی در اداره خود از تعقیب کیفری است که به عنوان سنگ بستر از کل دادگستری آمریکا سیستم. مفهوم مندرج در بیانیه ماموریت DoJ: “برای اطمینان از عادلانه و بی طرفانه دولت عدالت برای همه آمریکایی ها است.”

در پی رسوایی واترگیت قوانین جدید در محل قرار داده شد تحت عنوان “کاخ سفید تماس سیاست” که به شدت محدود کردن هر گونه ارتباط بین تیم او و مقامات قضایی. که دیوار جدایی مفتخر شده است و پی در پی جمهوری خواه و دموکرات دولت از سال 1978.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است پاره که دیوار” Bains گفت. “او رفتار وزارت دادگستری دادستان قدرت به عنوان یک بازوی سیاسی خود دستگاه به تهدید درک شده دشمنان و پاداش دوستان است.”

مایکل برومویچ که عمل به عنوان DoJ رسمی اخلاق ناظر بین سال 1994 و 1999 بود پس از احساس خطر آشکار مداخله کاخ سفید در سنگ صدور حکم است که وی دادستان فدرال در آینده نامناسب تحت فشار سیاسی به آن گزارش محرمانه به جانشینان او در بازرس کل ، او گفت: یکپارچگی دولت وکلا شده بود “علنا تضعیف را با توجه به هوی و هوس کاخ سفید” گفت: “این حوادث به مبلغ “یک سرطان در سیستم قضایی ما”.

Preet Bharara سابق آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک بود که از کار اخراج شده توسط تهمت متهم Barr و DoJ رهبری “تحقیر آمیز خود را حرفه ای دادستان و به درمان ویژه به رئیس جمهور جنایی همکاران. بدترین بخش این است که آنها به نظر نمی رسد حتی به مراقبت از هر بیشتر.”

Bharara هیچ غریبه ای به عبور از مقدس خطوط با تهمت و همکارانش. چند روز قبل از او را رد کرد و در ماه مارس سال 2017, او موفق به دریافت یک تماس تلفنی از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست او را به صحبت کنید.

تماس مستقیم از رئیس جمهور ایالات متحده برای ارشد دادگستری مسئول بسیار حساس و تحقیقات کاملا در برابر پروتکل و Bharara نمی انتخاب کنید تا گوشی. Bharara بعد گفته نگهبان آن را به بهترین تصمیم او تا کنون ساخته شده است.

“تصور کنید که چه آن را مانند نگاه در حال حاضر اگر من هنوز هم ما وکیل و معلوم شد که من تا به حال کمی آرام چت با رئیس جمهور در همان زمان ما بررسی تهمت سازمان است.”

که نه تنها حادثه ای است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به خوب بکار بردن قدرت ریاست جمهوری به جلو خود اهداف سیاسی و کمک به دوستان خود در دولایه با جنایی دادستان. در ماه فوریه سال 2017 تهمت سعی در گول زدن پس از آن FBI مدیر James Comey به پایان دادن به تحقیقات مربوط به سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

با توجه به ان بی سی نیوز دخالت در فلین مورد همچنان به این روز است. اخبار خروجی گزارش داد که در یک اکو از سنگ امر ارشد DoJ مقامات مداخله در ماه گذشته به تلاش برای تضعیف دولت از صدور توصیه هایی برای فلین و فراغت او را هر زمان زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی است.

چگونه بحران کنونی نقش می تواند جوش پایین به چه امی برمن جکسون قاضی در این پرونده جنایی در برابر سنگ بعدی می کند.

سنگ محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به محققان مانع یک بررسی کنگره و شاهد دستکاری. جکسون که تا کنون ثابت شده خودش را به سیستم ایمنی بدن به سنگ افسانه ای wiles. او در حال حاضر به طور انحصاری قدرت برای تعیین سنگ جمله است.

در صدور حکم شنوایی برای 20 مارس او همچنین قادر خواهد بود به درخواست وزارت دادگستری وکیل کاوش و بالقوه سوالات بی دست و پا.

بر خواهد آمد تحت تحقیقات بیشتر در 31 مارس زمانی که او نامیده شده است به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس. رهبران دموکرات کمیته گفت: آنها می خواستند به آدرس “سوء استفاده از سیستم قضایی ما برای اهداف سیاسی”.

“این یک آزمون برای کل سیستم عدالت” Samberg-قهرمان گفت. “آن را تعیین خواهد کرد که آیا دخالت سیاسی را مجاز به اتفاق می افتد – از آنجا که اگر شما آن را اجازه می دهد هنگامی که وجود دارد هیچ چیز به آن را دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>