راجر سنگ مورد: رئیس دادگستری خواست به گام به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘سوء استفاده از قدرت’ را محکوم کردرسوایی embroiling کاخ سفید و آمریکا وزارت دادگستری در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق محرم راجر سنگ عمیقتر در روز پنج شنبه به عنوان ارشد دموکرات را محکوم کرد یک “سوء استفاده از قدرت” توسط رئیس جمهور و به نام رئیس دادگستری دیوان عالی کشور به مداخله برای حفاظت از قضاوت در این مورد است.

و ارشد اجرای قانون رسمی ترک پس از نظارت دادستان از سنگ هزینه یک خزانه سی ان ان گزارش داد در روز پنج شنبه.

ناگهانی استعفای جسی لیو که قبلا به رهبری آمریکا در واشنگتن ریخت و سوخت تازه در سیاسی آتش روشن شده توسط رئیس جمهور را درک دخالت در وزارت دادگستری.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انکار تخلف دموکرات ها خواست قاضی جان رابرتز برای دفاع از استقلال قوه قضائیه از رئیس جمهور در ادامه حملات.

لیو تا به حال نظارت موارد متعدد ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی و همچنین به عنوان که از سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe که مدت طولانی است که هزینههای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او بنا به گزارش استعفا از وزارت خزانه داری در شب چهارشنبه پس از نامزدی خود در امور تروریسم و جرائم مالی گزارش-تایید موقعیت شد unceremoniously کشیده با مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه به نظر می رسد اقدامات تلافی جویانه.

منتقدان هشدار داد که آن را نصب یک الگوی. رئیس جمهور قبلا انتقاد حرفه ای دادستان که توصیه می شود یک حکم زندان از هفت تا نه سال برای خود دوست دیرین و مشاور سنگ و توصیف آن به عنوان “وحشتناک” و “سقط جنین از عدالت”.

فقط چند ساعت بعد وزارت دادگستری به نام برای بیشتر ملایم جمله باعث تمام چهار دادستان به استعفا در اعتراض. تهمت نیز توییتی انتقاد از قاضی دادگاه منطقه ما امی برمن جکسون که قرار است به جمله سنگ در 20 مارس و تشکر ویلیام Barr وکیل برای “در اختیار گرفتن” از این مورد است. اما او هنوز هم نیست انجام می شود.

در روز پنج شنبه تهمت تبدیل شده و خشم خود را در هیئت منصفه که محکوم 67 ساله سنگ در ماه نوامبر در هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری. با استناد به یک فاکس نیوز گزارش می دهند که متهم به برخی از هیئت منصفه در مورد تعصب سیاسی او در توئیتر خود نوشت: “این است که به دنبال خوب برای ‘عدالت’ بخش.”

او موفق به دریافت حمایت از رئیس کمیته قضایی مجلس سنا. لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار نوشته شده: “اگر گزارش های رسانه ها دقیق هستند – در مورد داور تعصب در Roger سنگ مورد – من امیدوارم که دادگاه را از جمله اتهامات جدی است.”
Nancy Pelosi and Chuck Schumer condemned the president’s behaviour.

دموکرات ها را محکوم کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام به عنوان یک “حمله به حکومت قانون”. چاک شومر از رهبر اقلیت در سنای آمریکا تصریح کرد تقاضای خود را برای بررسی توسط وزارت دادگستری بازرس کل و به نام رئیس دادگستری به مداخله و اشاره کرد که او قبلا در دفاع از یک قاضی با حمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

“خوب رئیس جمهور تهمت است یک بار دیگر حمله به یک قاضی فدرال در این مورد قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ مورد” شومر گفت: در یک سخنرانی در آمریکا هستند. “ملت در حال حاضر به نظر می رسد دوباره به رئیس دادگستری رابرتز را روشن به رئیس جمهور تهمت که این حملات غیر قابل قبول است.”

شومر افزود: “در حال حاضر خواهد بود زمان برای رئیس دادگستری رابرتز به صحبت کردن. در حال حاضر خواهد بود زمان برای رئیس دادگستری به طور مستقیم و به طور خاص دفاع از استقلال این قاضی فدرال. من امیدوارم که او خواهد شد را مشاهده کنید مناسب برای انجام این کار و برای انجام آن است.”

رابرتز ریاست آن با حتی یک دست بیش از سنا استیضاح محاکمه به پایان رسید که در هفته گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه. دموکرات ها هشدار می دهند که حکم تدریس تهمت تنها یک درس: که او می تواند دور با هر چیزی.

سناتور کریس مورفی از کانکتیکات در توئیتر خود نوشت: “من را متقاعد کند که چه تهمت انجام داده است پس از استیضاح رای نمی بدتر از آنچه او به حکم استیضاح. مانند ما هشدار داد تبرئه کرده است تبدیل به یک چراغ سبز برای او را به یک توپ مخرب برای دموکراسی است.”

در ضمن تمام 10 دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا نوشت: گراهام پرسیدن که این کمیته شروع به رسیدگی به دخالت های سیاسی در وزارت دادگستری.

“وزارت دادگستری ماموریت ‘برای اطمینان از عادلانه و بی طرفانه عدالت برای همه آمریکایی ها مستلزم آن است که آن دادستانی تصمیم گیری باقی می ماند رایگان از نفوذ سیاسی. آن را تبدیل شدن به روشن است که این اتفاق نمی افتد” سناتور نوشت. “همین دلیل است که قوه قضائیه کمیته باید بررسی مشارکت سیاسی انتصاب در این, و موارد دیگر و شنیدن به طور مستقیم از دادستان کل Barr.”

دموکرات ها را به یکی از دستیابی به موفقیت در نظارت خود را تلاش. آنها می گویند بر موافقت کرده است به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس در پایان ماه آینده. او مطمئن است به مورد سوال بیش از آنچه که فشار اگر هر گونه نسبت ناروا اعمال شده از طرف دوستان خود.

مجلس با نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت که بر “عمیقا آسیب دیده حاکمیت قانون”. او افزود: “دادستان کل has stooped به چنین سطح. چه غمگین و ناامیدی به کشور ما است.”

او گفت: “این یک سوء استفاده از قدرت – که رئیس جمهور دوباره در تلاش برای دستکاری در اجرای قانون فدرال را به خدمت خود منافع سیاسی است. این چیزی است که امریکا در مورد. آن است که بسیار اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او در نهایت اعطای سنگ عفو کرد. “من نمی خواهم بگویم که در عین حال” او به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>