Roger Ailes ‘ایجاد ‘Orwellian’ محیط زیست در فاکس نیوز’


ایسنا, رئیس, Roger Ailes فکر روپرت مرداک را ‘ورزش’ پسران Lachlan و جیمز شد ‘boneheads’ که صرف پول او ساخته شده است, مستند ادعا

  • غرور نمایشگاه را گابریل شرمن نیویورک ساخته شده ادعا می کند در BBC2 مستند
  • گفت: فاکس نیوز مدیر عامل شرکت کرده بود ‘برادر بزرگ طرز فکر و تقلب کار با دوربین های دیجیتال
  • ادعا مرداک کودکان هرگز ‘اونس احترام’ به صورت اجرایی سابق
  • Ailes استعفا داد و در سال 2016 پس از اتهامات تجاوز جنسی ساخته شده توسط زنان 23

ایسنا, رئیس, Roger Ailes همیشه ‘ابراز تنفر’ روپرت مرداک پسران که در نهایت او را مجبور کردن کسب و کار در میان سوء استفاده جنسی رسوایی جدید مستند ادعا کرده است.

روزنامه نگار گابریل شرمن که کتاب بلندترین صدای در اتاق است پایه ای برای پی اس هشت قسمتی با بازی راسل کرو به عنوان در حال حاضر مرحوم Ailes باعث می شود این ادعا در امشب را افزایش مرداک سلسله در BBC2.

او گفت که Ailes و مرداک برادران هرگز تا به حال یک اونس از احترام به یکدیگر و این که مرحوم روباه رئیس begrudged ‘ورزش’ فرزند جیمز و سپس مدیر عامل شرکت 21st Century Fox و Lachlan که در زمان اجرایی ارشد و متهم آنها از بهره خود تصمیم گیری.

اما ترجمه کردم انتقام هنگامی که او یکی را بگویید خوار مدیر عامل Ailes او شده است می خواهم ‘قطع و اعدام’ از فاکس نیوز پس از آزار و اذیت جنسی اتهامات متعدد زنان دقیق در بلندترین صدا – از جمله madadi و لوری Luhn.

می آید بعد از Donald تهمت ستایش Roger Ailes برای ساخت یک معجزه ‘در فاکس اخبار جدید در, درخشان, مستند, انسان, در, عرصه, که منتشر شد در آمازون نخست در روز جمعه و ویژگی های مطلوب تفسیر از رئیس جمهور تهمت رودی جولیانی میچ مک کانل نیوت گینگریچ و Ailes’ بیوه الیزابت.

Fox News boss Roger Ailes (pictured) had wired his entire office with cameras and always 'resented' Rupert Murdoch's sons, who eventually forced him out of the business amid a sexual abuse scandal, a new documentary has claimed

ایسنا, رئیس, Roger Ailes (در تصویر) تا به حال سیمی کل کار با دوربین های دیجیتال و همیشه ‘ابراز تنفر’ روپرت مرداک پسران که در نهایت او را مجبور کردن کسب و کار در میان سوء استفاده جنسی رسوایی جدید مستند ادعا کرده است

The film claims Ailes begrudged Murdoch's 'dilettante' children and accused them of profiting off his decisions. Pictured, Rupert with sons James and Lachlan

این فیلم ادعا می کند Ailes begrudged روزنامهی ‘ورزش’ کودکان و متهم آنها از بهره خود تصمیم گیری. تصویر روپرت با پسر جیمز و ترجمه

این روایت توسط Jon Voight و ارائه می دهد به مراتب بیشتر تعریف از نظر Ailes از هر یک از فیلم های سری یا فیلم مستند که قبلا ساخته شده در مورد زندگی خود را.

صحبت در مورد Ailes’ اختلافی با مرداک برادران گابریل شرمن گفت: “Ailes واقعا متنفر مرداک فرزندان او فکر می کردند که دنیا را با قاشق نقره در دهان شخص ساده و معصوم.

‘او یکی از ساخت و آنها bonehead تصمیم گیری به صرف پول خود را.

‘وجود دارد نه فقط یک اونس از احترام بین Ailes و مرداک کودکان است.’

این نویسنده همچنین گفت که چگونه اجرایی خواهد اظهارات مورد جیمز با ‘دوستان’ ،

او گفت: “یک روز Ailes بود در دفتر خود را با دوستان خود و او خال خال جیمز داشتن یک سیگار و به دوربین نگاه کرد و گفت: “به من بگویید که دهان ندارد مکیده c***”.

An author claimed t the 'Orwellian' executive would constantly monitor the actions of everyone in the building, as well as his wife Elizabeth, now 59, and their son Zachary

نویسنده ادعا t ‘Orwellian اجرایی خواهد به طور مداوم نظارت بر اعمال همه در ساختمان و همچنین همسرش الیزابت در حال حاضر 59 و پسر زکری

Megyn Kelly accused Ailes of sexually harassing her when she was a reporter

Madadi متهم Ailes از نظر جنسی آزار او هنگامی که او یک خبرنگار

که یک لحظه شما را دیدم همه چیز Ailes فکر جیمز در بالای خود را همجنسگرا ستیزی و ناب Ailes لحظه.

نیویورک تایمز روزنامه نگار کن Auletta گفت: تصمیم گیری: ‘طنز از ironies که به او خبر او قطع اعدام رفته ؟ ترجمه مرداک بود که در اتاق’.

روپرت مرداک موفق شد او را به عنوان رئیس و به عنوان مدیر عامل موقت تا زمانی که نامگذاری یک جایگزینی دائمی.

یکی دیگر از تعریف charateristic شد Ailes’ ‘Orwellian’ تمایل به طور مداوم نظارت بر کارکنان خود و حتی خانواده اش.

او شناخته شده برای سیم کشی کل کار با دوربین های دیجیتال و خواهد ‘ضامن از طریق صفحه نمایش در هر نقطه در NewsCorp ساختمان’ به عنوان به خوبی به عنوان تقلب در خانه خود را با دوربین های همسر الیزابت و پسر جوان خود را.

‘Ailes’ دفتر در طبقه دوم از NewsCorp برج در میدتاون منهتن’ گفت: گابریل. ‘و او تمام مهر دفتر سیمی با دوربین های دیجیتال.

‘بر روی میز خود او نگه داشته و یک مانیتور که در آن او می تواند ضامن از طریق صفحه نمایش از هر نقطه در NewsCorp ساختمان.

‘واقعا چه freaked مردم است او همچنین سیمی خانه خود را به طوری که او می تواند در کار با کلیک بر روی صفحه نمایش خود را و تماشای همسر بث و پسر جوان خود را هر چه آنها انجام می دهند در آن زمان پس از آن بود واقعا این Orwellian, خواهر طرز فکر او.’

Trump with Ailes in July 2016, the month the allegations that he's sexually harassed women at Fox, first emerged

مغلوب ساختن پیشی جستن با Ailes در ماه جولای سال 2016 ماه اتهامات که او را مورد آزار و اذیت جنسی زنان در فاکس اولین ظهور

In the summer of 2016 Ailes was accused by Gretchen Carlson of sexual assault. Carson is pictured in New York City this year

در تابستان 2016 Ailes متهم شد, Gretchen Carlson از تجاوز جنسی. کارسون حالی که در شهر نیویورک در این سال

در تابستان 2016 Ailes متهم شد, Gretchen Carlson از تجاوز جنسی.

کارلسون اومدند فاکس نیوز در سال 2005 بود و آخر هفته جایگزین میزبان برای فاکس و دوستان قبل از حرکت به یک هفته اسلات.

در سال 2013 او در نقل مکان کرد به 2pm اسلات به میزبان خود یک ساعت نشان می دهد داستان واقعی با Gretchen Carlson.

او در زمینه آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر Ailes در ماه جولای سال 2016 ادعا که او از کار اخراج شد برای امتناع خود را پیشرفت.

کارلسون امضا NDA به عنوان بخشی از گزارش $20million خارج از دادگاه settlment با شبکه.

‘است که طرح دعوی در دادگاه باز سیل دروازه اتهامات و ده ها تن از زنان آمد و forwrd به جزئیات سال سوء استفاده جنسی وحشتناک نمونه از سوء رفتار در Ailes’ بخش’ گفت: گابریل.

غرور نمایشگاه نویسنده در ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان لوری Luhnj دیگر ‘عنوان مثال غم انگیز از یک زن که ادعا می شود از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط Ailes.

Luhnj دریافت بیش از $3million در جدایی نادر از سیمین توافق از شبکه پس از آزادی او شده بود از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و تحت فشار به انجام اعمال جنسی با سابق, مدیر عامل شرکت.

Luhn, 56 صحبت در یک مصاحبه تلویزیونی در سال 2016 که در آن او دقیق چگونه Ailes گفته مورد نیاز خود را به آماده شود برای بعد از ظهر در هتل, باور نکردنی در یک لحظه متوجه, و هنگامی که او را درگیر در عمل جنسی با یک زن دیگر در حالی که او در زمان عکس.

Ailes resigned from Fox News, receiving $40 million from 21st Century Fox, the then-parent company of and Fox News, in an exit agreement, with Lachlan, pictured with his father, in the room during the decision

Ailes استعفا از رادیو فردا, دریافت 40 میلیون دلار از 21st Century Fox سپس-شرکت مادر و فاکس نیوز در خروج توافق با ترجمه تصویر با پدرش در اتاق در تصمیم گیری

او قبلا گفته شرمن که Ailes عمدتا خواستار آن شدند که او انجام کلیک در دهان او و که او با استفاده از عکس ها و فیلم های ضبط شده او در زمان او به مطمئن شوید که او آرام نگه داشته در مورد رابطه خود را.

Ailes استعفا از رادیو فردا, دریافت 40 میلیون دلار از 21st Century Fox سپس-شرکت مادر و فاکس نیوز در خروج توافقنامه است.

اما یک فیلم جدید در Ailes ” زندگی حق مرد در این عرصه بود که هفته گذشته منتشر شد و رنگ او به عنوان یک فلک زده بود که نیروی محرکه انتخابات رونالد ریگان ریچارد نیکسون و George H. W. Bush.

بر خلاف فیلم بمب و سریال بلندترین صدا که هر دو بسیار مهم از Ailes فیلم جدید به دنبال او جلال زندگی و شغلی – از خندق-حفر به تلویزیون سیاسی مشاوره.

روایت برنده جایزه اسکار, بازیگر, جان ویت بود که یک دوست نزدیک از Ailes و در Ailes از کلمات خود فیلم نیز تلاش می کند به دفاع از او در برابر ادعای آزار جنسی توسط 23 زنان است که در نهایت او را دیدم از این شبکه در سال 2016 – یک سال قبل از او درگذشت.

در میان کسانی که از او, همسر الیزابت که می گوید: “من معتقدم که در بخشش. و من فکر می کنم جهان را فراموش کرده چگونه به مهربان است.’

فیلمساز Michael Barnes یک وکیل است که ملاقات Ailes در سال 2011 زمانی که او در فکر ترک فاکس برای پیدا شبکه خود را گفت او الهام گرفته شده بود به این فیلم پس از احساس که قبلی تصاویر ناعادلانه بود به Ailes.

بمب, که برنده جایزه اسکار برای بهترین مو و آرایش به تصویر کشیده شده Ailes به عنوان یک زن ستیز که اصرار میز در رادیو فردا روشن شود به طوری که بیننده می تواند بایرن را ،

آن را نیز نشان می دهد که او را اذیت و آزار داستانی خبرنگار به نام Kayla – بازی های برگزار شده توسط مارگوت رابی – با درخواست او را به او نشان می دهد لباس زیر خود را.

شبکه تلویزیونی بلندترین صدا نیز نشان می دهد Ailes که گل نشسته با آزار و اذیت ادعا می کند که در نهایت او را پایین بیاورد و لکه میراث او.

در زندگی واقعی Ailes را شاکیان منجر شد توسط Gretchen Carlson طولانی خدمت فاکس لنگر که جلو آمد و به او اعتراض مداوم اذیت و آزار او در طول زمان خود را در شبکه پس از او کاهش یافته است در سال 2016.

کارلسون ادعا کرد که Ailes به او گفت که آنها باید رابطه جنسی داشته و همواره در نظر او و خلفی.

زمانی که او تحت فشار قرار دادند در برابر Ailes و دیگران در شبکه ای که گفته می شود اذیت و آزار او کارلسون ادعای شبکه رئیس دستکاری حرفه ای خود را توسط underpaying او کمتر جدی تکالیف و در نهایت شلیک خود را.

کارلسون – که حل و فصل با فاکس برای $20million – باز floodgates برای دیگر زنان در فاکس به جلو آمده و متهم Ailes از درمان مشابه است.

در میان آنها بود madadi و سپس شبکه را افزایش ستاره قبل از defecting برای NBC در سال 2018 و لوری Luhn – که دقیق آنچه که او به نام “20 سال شکنجه روانی” در Alies دست که شامل شوهر, سکس جلسات.

رو در مجموع 23 شاکیان Ailes مجبور شد از شبکه او تاسیس و شکل در طی دو دهه.

او سال بعد درگذشت و پس از سقوط و ضربه سر خود را در حمام خانه خود را. او از رنج هموفیلی یک بیماری است که متوقف می شود و از لخته شدن خون و, که ناشی از عوارض پس از سقوط خود را.

که ترجمه و جیمز مرداک?

روپرت مرداک غول رسانه, 89, در حال حاضر ازدواج به جری هال دارای شش فرزند با سه روش متفاوت زنان با سنین اعم از 62 (او فرزند ارشد دختر احتیاط مرداک توسط همسر اول, پاتریشیا بوکر) را به 17 (چوپان مرداک جوانترین فرزند با همسر سابق Wendi دنگ).

اما در سال 2016 آشکار جانشینان خود را به رسانه های تاج و تخت ها بودند متولد شدند Lachlan 48 و جیمز 47.

هر دو ترجمه و جیمز کار با خوار مدیر عامل شرکت Fox News Channel, Roger Ailes بود که مجبور به استعفا در ماه ژوئیه سال 2016 پس از اتهامات تجاوز جنسی ساخته شد 23 زنان است.

Ailes دوبله جفت ‘dilettantes و boneheads’ که سود کردن سخت کار دیگران و بزرگ شده “با یک قاشق نقره در دهان خود’ – اما این برادران بودند که در نهایت قادر به زور او را از این شرکت.

ترجمه مرداک

Lachlan became the CEO of Fox News in a reshuffle after he had abruptly quit back in 2005, leaving Roger Ails to take position of acting CEO of News Corp's group of television stations

Lachlan شد مدیر عامل شرکت فاکس نیوز در یک تجدید سازمان پس از او تا به حال به طور ناگهانی ترک در سال 2005 ترک راجر Ails به اقدام مدیر عامل شرکت News Corp گروه از ایستگاه های تلویزیونی

وسط کودک در سه خواهر و برادر ترجمه شده است لقب “جذاب” و حتی به نام “شاهزاده”.

در سال 1989 مرداک آورده Lachlan سپس 18, به استرالیا, به صرف سه ماه آموزش در آینه روزانه در سیدنی.

در سن 22, Lachlan منصوب شد مدیر کل کوئینزلند روزنامه ها و به زودی پس از منصوب شد معاون مدیر عامل شرکت اخبار محدود یکی از استرالیا بزرگترین شرکت های رسانه ای.

در سال 1999 مرداک, عروسی, انگلیسی,-born مدل/بازیگر سارا o’hare. آنها دو پسر Kalan و الکساندر و یک دختر Aerin الیزابت.

یک سال بعد او شروع به کار در شرکت خبری در نیویورک جایی که او سال ها صرف کار تحت پدرش و در سال 2001 او بنا به گزارش ها به دست آورده و حقوق و دستمزد $2.59 میلیون.

In 1999 Murdoch married British-born model/actress Sarah O'Hare.They have two sons, Kalan Alexander,and one daughter, Aerin Elisabeth. The couple are pictured attending an Oscars after party in 2019

در سال 1999 مرداک, عروسی, انگلیسی,-born مدل/بازیگر سارا o’hare.آنها دو پسر Kalan الکساندر و یک دختر Aerin الیزابت. این زن و شوهر هستند در تصویر حضور یک اسکار پس از حزب در سال 2019

اما ناگهان پس از استعفا در سال 2005 در سن 33 Roger Ailes رئیس Fox News Channel, نام رئیس News Corp گروه از ایستگاه های تلویزیونی.

قبل از ترجمه دوباره خانواده برابر در سال 2014 نزدیک به دهه دور از اخبار پارسیان تا به حال موفقیت یا شکست خود را با خرید DMG رادیو یک پیروزی در حالی که استرالیا کانال شبکه ده رفت و داوطلبانه دولت در سال 2017.

در مارس 2014 Lachlan بازگشت به خانواده برابر و منصوب شد به عنوان غیر اجرایی با همکاری رئیس News Corp, اما, این گزارش شده بود او تا به حال یک رابطه سنگی با Ailes از ابتدا.

رابطه بين ترجمه و پدرش اجرای سرد و گرم در طول سال اما این همه را برگشت در سال 2014 زمانی که روزنامهی پسر به نیویورک بازگشت و به کار برای اخبار Corp.

Lachlan شد مدیر عامل شرکت فاکس نیوز در یک تجدید سازمان در سال 2018 و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فاکس شرکت.

جیمز مرداک

Youngest son James, now 47, was considered one of the brightest of Murdoch's children growing up, but was considered to be somewhat of a rebel. He is pictured with his father in 2013

جوانترین پسر جیمز در حال حاضر 47 در نظر گرفته شد یکی از درخشان ترین از روزنامهی کودکان در حال رشد بود اما نظر گرفته می شود تا حدودی از یک شورشی. او که در تصویر با پدر خود در سال 2013

پسر جوان جیمز در حال حاضر 47 در نظر گرفته شد یکی از درخشان ترین از روزنامهی کودکان در حال رشد بود اما نظر گرفته می شود تا حدودی از یک شورشی.

این بهترین منعکس شاید با شروع از رسانه های حرفه ای در حال اجرا rap برچسب Rawkus سوابق غالب برچسب در صحنه هیپ هاپ زیرزمینی ایجاد شده توسط بگیرید و یاد دهید برایان Brater و Jarret مایر با پدرش پشتوانه مالی.

اما حرفه ای موسیقی او کوتاه بود و در سال 1998 روپرت در اخبار شرکت خریداری اکثریت کمپانی ضبط و جیمز بود که به زودی در برابر.

جوانترین از سه خواهر و برادر است و مسلما بوده است وفادار ماندن توسط طرف پدر برای دهه پس از پیوستن به اخبار پارسیان – مدت کوتاهی پس از او کاهش یافته و از دانشگاه هاروارد است.

In recent years, the father-of-three, married to climate activist wife Kathryn, has been increasingly vocal against Fox News and other News Corporation outlets. The couple are pictured in New York in 2018

در سال های اخیر پدر از سه ازدواج به آب و هوا فعال, همسر کاترین شده است به طور فزاینده ای آوازی در برابر فاکس نیوز و دیگر, اخبار شرکت در رسانه ها. این زن و شوهر هستند در تصویر در نیویورک در سال 2018

پس تعجب استعفای برادر خود را از سمت های اجرایی در اخبار شرکت در ماه ژوئیه سال 2005 جیمز بود که به طور گسترده ای به عنوان پدر خود را وارث-آشکار است.

جیمز بود رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آسمان PLC برای اروپا و آسیا, که در آن او نظارت دارایی های مانند اخبار جهان و در سال 2011 مجبور شد به اعلام بسته شدن کاغذ در پی یک تلفن-نرم رسوایی.

2012 Leveson تحقیق گفت که مرداک ‘نشان داد عمدی جهل از حد از تلفن-هک کردن” و او را “گناه یک شخص عدم کنجکاوی” بر این موضوع است.

زیر فوریه این شرکت گفت: او را از NewsCorp را روزنامه انگلیسی بازوی اما باقی می ماند معاون رئیس اجرایی و تمرکز بر روی شرکت های بین المللی تلویزیون کسب و کار.

پس از برادر خود شد مدیر عامل شرکت فاکس نیوز در سال 2018 در عمده تجدید سازمان جیمز کار کرده است در راس صندوق سرمایه گذاری Lupa سیستم اما حفظ یک کرسی در هیئت مدیره از اخبار Corp.

ترک روباه نبود کاملا بد حرکت می کند هر چند او شد 2 میلیارد دلار ثروتمندتر با تشکر از سهام خود را در شرکت می باشد.

در سال های اخیر پدر از سه ازدواج به آب و هوا فعال, همسر کاترین شده است به طور فزاینده ای آوازی در برابر فاکس نیوز و دیگر, اخبار شرکت در رسانه ها از جمله پوشش توسط این سازمان در استرالیا آتش سوزی جنگل ها در سال 2019.

تبلیغات

این فیلم نقش Ailes’ مسیر از یک خندق-جوینده به فرود خود را برای اولین بار عمده کار در تلویزیون در این مایک داگلاس نشان می دهد در حال اجرا فاکس نیوز به عنوان مدیر عامل در سال 1996.

متوسط $200,000-بودجه فیلم شامل مصاحبه با کشت Ailes’ سیاسی لینک ها از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رودی جولیانی و Bill o’reilly و اعضای خانواده.

در تریلر تهمت می گوید: “چه Roger Ailes بود تا حدودی از ایجاد یک معجزه و, که با نام فاکس نیوز.

‘راجر واقعا باز جهان است که هیچ کس دیگری قادر به ضبط … من مطمئن هستم که من همیشه می شده اند و در این, بسیار, قدرتمند, مهم, حتی مقدس نقطه: باغ رز در مقابل دفتر بیضی کاخ سفید اگر آن را برای راجر,” او اضافه شده است.

ظهور مرداک سلسله مجموعه به هوا در BBC2 در 9pm و در دسترس است در BBC iPlayer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>