میله Blagojevich به خانه می آید به شیکاگو, مبارز, ‘خونین,’ آماده به صحبت

شیکاگو — میله R. Blagojevich فرماندار سابق ایالت ایلینوی پدید آمده از آجر ییلاقی در شیکاگو سمت شمال به لرز هوای سرد از روز چهارشنبه coatless, tieless و ظالم. آقای Blagojevich که تا به حال شده است در یک کلرادو زندان تا یک روز پیش محکوم شکسته سیستم عدالت سخن از “تبعید” پشت میله های زندان تشکر رئیس جمهور تهمت برای رفت و آمد خود را به حکم و اصرار داشت که او انجام داده بود هیچ چیز غیر قانونی است.

“این یک سفر طولانی است. من کبود من کتک و من خونین” آقای Blagojevich گفت: dabbing چانه اش را با یک دستمال. او توضیح داد که او هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به استفاده از به طور منظم تیغ در دسترس نیست در زندان بود و nicked خود را در حالی که اصلاح.

در یک حرکت آقای Blagojevich, 63, از زندان آزاد شد در روز سه شنبه پس از آقای ترامپ تبدیل او 14 سال حبس جنایی محکوم فساد پس از هشت سال. آقای Blagojevich سپس فرماندار دموکرات دستگیر شد در سال 2008 زمانی که دادستان گفت که او تا به حال schemed به فروش سنا صندلی خالی بودن توسط باراک اوباما که به تازگی انتخاب شده رئیس جمهور. آقای Blagojevich بود با سرعت استیضاح آرا حذف از دفتر محکوم و بیرون خود ،

در روز چهارشنبه وجود دارد یک حس است که آقای Blagojevich — Blago به Illinoisans — بود برداشت تا جایی که او را ترک کرده بودند.

در سال 2012 او رفتگان به زندان فدرال دقیقا از این نقطه خانه و خانواده خود را احاطه شده توسط یک دیوانگی دوربین های تلویزیونی. عینک بازگشت و در روز چهارشنبه به عنوان یک هلیکوپتر buzzed سربار. اخبار خبرنگاران همراه در parkas به وقایع پس از بازگشت نقاشی خیره از همسایه ها و سگ واکر در آنچه که معمولا در یک محله آرام. کسی دست تکان دادند برش عکس از آقای Blagojevich چهره خندان متصل به یک دسته جارو بالا در هوا.

درست به شکل آقای Blagojevich آمده از خانه خود را بعد از وعده داده شده (“ما به عقب بر Blago زمان” یک خبرنگار گفت) خود را تیره و موهای قهوه ای روشن مایل به نقره ای در زندان است. او صحبت کرد expansively برای نزدیک به 20 دقیقه و بدون یادداشت و با همسرش, Patti در کنار او.

او به نقل از کتاب مقدس و کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور او قرائت شعر. او را محکوم نژاد پرستی. او کاهش یافته است چند اسپانیایی کلمات. او در توصیف خود را به عنوان یک “زندانی سیاسی آزاد” و گفت که او امیدوار است “به نوبه خود یک بی عدالتی به عدالت است.”

و او صحبت های خود را هشت سال در زندان انفرادی شب پشت درب آهن است که می تواند بسته شما در یک پنجره کوچک با میله بر روی آن و یک تختخواب سفری.”

“من خواب تختخواب سفری بالا” آقای Blagojevich به یاد می آورد. “اغلب در اواخر شب من را نگاه کنید که از طریق پنجره و گذشته آن میله را به آسمان شب و من می خواهم فکر می کنم من می خواهم فکر می کنم از فرزندان من, من می خواهم فکر می کنم از Patti. گاهی اوقات من تقریبا می تواند احساس او را نزدیک من,” او گفت:.

“مغلوب ساختن پیشی جستن! آره مغلوب ساختن پیشی جستن! چهار سال دیگر!” یک مرد در میان جمعیت فریاد زد.

“فقط چشم پوشی او را” خانم Blagojevich زمزمه از طریق دندان های خود را.

“من می خواهم بگویم به خودم ‘یک روز, یک روز من آن را به شما و نگه داشتن دست خود را, یار,'” آقای Blagojevich گفت. “‘و من را به یاد داشته باشید چه چیز خوشایندی آن بوده است به راه رفتن را از طریق زندگی با شما. با تشکر از شما برای انتظار.'” او nuzzled گونه خود را.

“شما خونریزی,” او گفت:, و او obligingly dabbed چانه اش دوباره.

خانم Blagojevich شده است یکی از ترین آوازی مدافعان حضور در ایسنا که در آن او التماس برای رحمت و اعتراض به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد آقای Blagojevich آن جمله است.

معلوم نیست چه آقای Blagojevich بعدی عمل خواهد بود.

او پیشنهاد یک سرنخ در حالی که پرواز به شیکاگو روز سه شنبه در یک پرواز تجاری از دنور در نزدیکی زندان o’hare International Airport. چاک Goudie, یک ABC7 خبرنگار نشسته در کنار آقای Blagojevich در هواپیما; در طول پرواز آقای Blagojevich گفت که او نیاز به یک کار.

در میان همسایگان و تماشاچیان که جمع شده بودند خارج آقای Blagojevich خانه زیف Sistrunk, 63, طرفدار از سمت جنوب آویزان نشانه ای از Blagojevich مراحل جلو و گفت که او امیدوار است که آقای Blagojevich را صرف او پس از زندگی در زندان مشغول به کار در نمایندگی سابق felons.

آقای Sistrunk گفت که او نوشت: آقای Blagojevich نامه اولیه خود را در زندان (آقای Blagojevich جواب نداد آنها) و فرستاده او پول و اعتقاد داشتند که او به طور ناعادلانه به اعدام محکوم شده برای استفاده از زبان است که بود فقط معمولی پر باد صحبت از سیاستمداران است.

“همه زد و دور از او مانند او طاعون اما من گیر با او به مدت هشت سال” او گفت:. “در حال حاضر که او از من امیدوارم که او خود را فروتن سازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im