رابرت هاردمن: هری و مگان فقط خم جهنم در پیدا کردن جرم در همه جا


رابرت هاردمن: قربانیان کاخ vipers? نه هری و مگان فقط خم جهنم در پیدا کردن جرم در همه جا

ظاهرا این بود که در این سال کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر که نهایی شد نی دوک و دوشس Sussex.

با توجه به نویسندگان پیدا کردن آزادی: ‘پس از خدمات Meghan پرواز به کانادا برای بازگشت به مورچه. ‘مگ فقط می خواستم به خانه’ گفت که یکی از دوستان اشاره کرد که دوشس احساسی بود کبود و خسته. ‘که در آن نقطه او نمی تواند تصور کنید که مایل به یک پا را به هر چیزی سلطنتی دوباره.’ ‘

واقعا ؟ من در پوشش این رویداد در صومعه در ماه مارس است نه خاطره.همه در همه ،

من باید دوباره به جذاب تفاوت بین این رویداد آن را به عنوان شرح داده شده در کتاب و آنچه من با چشم خود دیدم من در روز است.

Finding Freedom is a struggle against protocol and seating plans. It is based on the perceived unfairness of a pecking order which has governed ¿ and preserved ¿ the monarchy for 1,000 years

پیدا کردن آزادی یک مبارزه پروتکل و صندلی طرح. آن است که بر اساس درک بی عدالتی از یک سلسله مراتب است که اداره — و حفظ — سلطنت برای 1000 سال

اما به نظر من این قسمت نشان می دهد کاملا راه است که در آن هری و مگان به نظر می رسد خم جهنم در نظر گرفتن جرم و در هر وضعیت.

در اینجا ما باید یک کتاب که پژواک یکی از بزرگ آزادی, روایت از دوران مدرن نلسون ماندلا پیاده روی طولانی به سوی آزادی.

در عین حال پیدا کردن آزادی یک مبارزه پروتکل و صندلی طرح. آن است که بر اساس درک بی عدالتی از یک سلسله مراتب است که اداره — و حفظ — سلطنت برای 1000 سال است.

بله قوانین محرمانه و ناقص است. می توان آن را خسته کننده برای کسانی که به مقصد به یک زندگی آرام سقوط. تاریخ و ادبیات رشد در قصه های توطئه در دادگاه — از مکر و درباریان در شکسپیر به ‘لباس’ در تاج.

اما در مورد هری و مگان به ‘لباس’ رفت از راه خود را به پروژه ساسکس کار — و بسیاری از آنها اتفاق افتاده در دامن.

قبل از ازدواج زمانی که هری می خواستم برای شکستن با کنوانسیون آورد و مگان به ماندن برای کریسمس در Sandringham یا در واقع 2018 مشترک المنافع سرویس مقامات آن رخ می دهد.

دانستن آن است که زن و شوهر خواهد نیاز به بالا-کلاس مشاوره ملکه متقاعد یکی از ablest و معتبرترین سابق, خصوصی, دبیر, سامانتا کوهن به سر تا Sussexes’ دفتر جدید.

این کتاب طول می کشد potshots در کاخ ‘گارد’ نقاشی آنها را به عنوان غیر قابل اعتماد ‘vipers’.

مانند هر نهاد, کاخ سهم خود را از اختلافات و jostling برای موقعیت.

باید آن را در زمان اند شده است خسته کننده برای استعداد های-در-سحر self-starter مانند دوشس برای پیدا کردن serried صفوف اکسترودر او گفتن چرا چیز نمی تواند انجام شود در راه او می خواست.

According to new book Finding Freedom, it was this year's Commonwealth Day service at Westminster Abbey (pictured) that was the final straw for the Duke and Duchess of Sussex

با توجه به کتاب جدید پیدا کردن آزادی آن در این سال کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر (در تصویر) که نهایی شد نی دوک و دوشس ساسکس

شاهزاده فیلیپ در بر داشت آن را به همان اندازه کسل کننده هنگامی که همسر خود را تبدیل به ملکه در سال 1952. به عنوان یک پسر عموی آن قرار داده است: ‘آنها حیوان صفت به او.’ در عین حال او با سیستم آن را تغییر دهید.

هیچ کس ‘وحشی’ به هری و مگان.

بله وجود دارد تنش زمانی که زن و شوهر برداشت مبارزه با سیستم. برای مثال هری 2016 بیانیه کوبیدن رسانه ها در وسط شاهزاده ولز تور خلیج فارس باعث ترس — اما نه فقط در قصر.

نقطه a royal تور برای ترویج انگلستان است. هری ممکن است در نظر گرفته اند خود را از وضعیت به عنوان مهم تر است. و در عین حال واقعی discourtesy بود به شاهزاده چارلز اما به خارجه که سازماندهی این ماموریت های دیپلماتیک.

به طور مشابه, چند ماه را صرف برنامه ریزی خود را ساسکس سلطنتی وب سایت بدون مشورت با کاخ و مقامات دولتی که مسئول گشت زنی استفاده از کلمه ‘سلطنتی’, تحت قوانین بازگشت به قرن 19.

این هیات بودند که “vipers’. آنها کار خود را انجام.

به عنوان که ‘کبودی’ مشترک المنافع روز خدمات: شما لازم نیست برای خرید پیدا کردن آزادی را تا ذهن خود را. این همه در اینترنت.

اگر هری تا به حال یک کمی دقیق نگاه در مورد او در زمان آن بود که انتظار می رود. او شده بود حضور دولت موارد در صومعه از دوران کودکی مهمترین آنها که دلخراش وداع با مادرش در سال 1997. در اینجا او رکوع از زندگی سلطنتی. البته او نگاه افسرده.

دوشس اما بشاش بود.

در عین حال با توجه به کتاب او عمیقا زخمی توسط “دسیسه” از مقامات که اطمینان می داد که بر خلاف “سال های گذشته’, زن و شوهر شده بودند از مطالعه حذف شدند سلطنتی در صفوف منظم در حالی که دوک و دوشس کمبریج به حال نه.

در واقع Sussexes شده بود بخشی از صفوف فقط یک بار در سال 2019.

At Commonwealth Day, the organisers put the Cambridges in the procession but not the Sussexes. Harry and Meghan were not happy but nor, for that matter, were Palace officials or William and Kate, who could see how it might look

در کشورهای مشترک المنافع روز برگزارکنندگان قرار داده Cambridges در صفوف اما نه Sussexes. هری و مگان خوشحال بودند اما نه برای این موضوع شد و مقامات کاخ یا ویلیام و کیت که می تواند ببینید که چگونه آن را ممکن است نگاه

این رویداد سازماندهی نشده اما کاخ سلطنتی کشورهای مشترک المنافع جامعه می خواهم که برای تغییر دستور در حال اجرا در هر سال است.

در سال 2020 این سازمان قرار داده Cambridges در صفوف اما نه Sussexes. هری و مگان خوشحال بودند اما نه برای این موضوع شد و مقامات کاخ یا ویلیام و کیت که می تواند ببینید که چگونه آن را ممکن است نگاه کنید.

به منظور جلوگیری از “هری و مگان توبیخ’ سرفصل های Cambridges توافق به دست صفوف بیش از حد.

در عین حال این کتاب همچنان ادامه دارد با ‘حمله’ روایت: “اگر می شد هر چیزی به رفتن Cambridges ناراضی بودند با این تصمیم.

‘در حالی که هری و مگان هر دو استقبال ویلیام و کیت با لبخند به Cambridges کمی نشان داد پاسخ . . . برای دقیقه قبل از ملکه ورود ویلیام و کیت نشسته با پشت خود را به این زن و شوهر تنها چرخش در اطراف به گپ و گفتگو با شاهزاده ادوارد و سوفی.’

همه من می توانم نشان می دهد این است که شما مشاهده این ‘حمله’ با چشم خود. کیت نشسته بود در مقابل مگان و در انتهای دیگر از ردیف. با 2000 ابی مهمانان زنده BBC1 دوربین ها و رسانه ها در این نزدیکی هست, آن را به سختی لحظه ای برای دوشس کمبریج به نوبه خود دور و شروع به فریاد و بحث کوچک.

این Sussexes ممکن است بخواهید به رنگ همه از این به عنوان یک جنگ بین یک نیروی پیشرو برای خوب در مقابل ميانگين fuddy-پنل jobsworths. در زمان آنها ممکن است یک نقطه. اما شمای کلی از این کتاب تا کنون است نه بی عدالتی. آن است که peevishness.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>