Robert Durst همسر دوم ‘شارژ با دو شوهری پس از ازدواج با مرد دیگری’ وکیل می گوید


Robert Durst همسر دوم ‘گناه است از دو شوهری و تنها ازدواج tycoon برای کمک به پوشش خود در قتل’ وکیل می گوید:

  • Debrah لی Charatan همسر دوم Robert Durst باید شارژ با دو شوهری یک وکیل گفت:
  • وکیل رابرت آبرامز در نامه ای به دادستان منطقه منهتن را
  • آبرامز استدلال کرد که Charatan نیز درگیر با شوهر دوم استیون حلم در طول ازدواج خود را به Durst
  • به نام او که زن و شوهر ازدواج یک طرح و مدعی اتحادیه تنها به همسر امتیاز در برابر اجرای قانون
  • دادستان گفت: Charatan سیمی Durst 250.000 دلار برای وثیقه و کمک به ساخت یک دفاع تیم در سال 2001 قتل
  • Durst شده است متهم به قتل سه نفر: همسر اول خود را کاتلین مک کورمک Durst, بهترین دوست, سوزان برمن و همسایه موریس سیاه
  • او در حال حاضر در دادگاه برای برمن مرگ در لس آنجلس, کالیفرنیا
  • Durst از ثروت خانواده املاک و مستغلات در نیویورک

همسر دوم Robert Durst باید شارژ با دو شوهری چرا که او تا به حال یکی دیگر از شوهر خود در این سمت در طول ازدواج خود را به رسوایی زده نیویورک املاک و مستغلات وارث وکیل برای خواهر Durst اولین بار, همسرم, Kathie گفت.

در نامه ای به دادستان منطقه منهتن دفتر وکیل رابرت آبرامز استدلال که Debrah لی Charatan ازدواج به Durst در نظر گرفته شده بود به سپر او را از شهادت علیه او در متعدد قتل مواردی که او در آن محاکمه شد.

قوانین فدرال و ایالتی اجرای همسر گواهی نامه امتیاز که بارها دولت از فوتی و فوری یک مرد متاهل برای ارائه شهادت در برابر یکی دیگر از مرد متاهل در یک دادرسی کیفری.

آبرامز گفت که Charatan باید هزینه برای گزارش کمک به پوشش Durst سه مظنون به قتل است.

Durst, 76, اولین ازدواج Charatan در 11 دسامبر سال 2000 و به زودی به او وکالت خود را بیش از چند میلیون دلار از حساب بانکی تنها چند روز قبل از او گفته و کشته شدن بهترین دوستش سوزان برمن.

Robert Durst (left) married Debrah Lee Charatan (right) in December 2000, just days before he was accused of murdering his best friend

Robert Durst (سمت چپ) ازدواج Debrah لی Charatan (راست) در دسامبر سال 2000 تنها چند روز قبل از او متهم به قتل بهترین دوست خود

Durst (pictured) is currently on trial in Los Angeles, California, for the 2000 murder of Susan Berman

Durst (در تصویر) در حال حاضر در دادگاه در لس آنجلس, کالیفرنیا, برای 2000 قتل سوزان برمن

آبرامز نوشت که Charatan زندگی با یک مرد دیگر او را ‘روح’ وکیل استیون حلم, تا زمانی که مرگ او در سال 2019 به ارسال گزارش.

‘هیچ سوال وجود دارد که در حالی که به آقای Durst خانم Charatan ادعا به قرارداد ازدواج با استیون حلم’ نوشت آبرامز که نشان دهنده خواهر Durst همسر اول, کاتلین ‘تیراندازی’ McCormack Durst که ناپدید شد در سال 1982.

‘ساده و ساده او نقض قانون; او یک مرد دو زنه” او اضافه شده است.

در زمان دور از Durst, Charatan گزارش ایجاد یک زندگی و خانه با او دیگر عاشق استیو حلم.

حلم و Charatan متعلق به نیویورک ملک با یکدیگر و همچنین تاسیس یک موسسه خیریه.

Charatan (pictured) reportedly referred to herself as Holm's wife during his eulogy following his death

Charatan (تصویر) گزارش اشاره شده به خودش را به عنوان حلم و همسر خود را در طول مداحی پس از مرگ او

او را بپرسید گاهی اوقات به نام ‘خانم Charatan-حلم,’ آبرامز نوشت: در این نامه است.

در حلم تشییع جنازه Charatan گزارش داد یک مداحی که در آن او با اشاره به خودش به عنوان همسر خود. دیگر نیز با اشاره به Charatan چنین نامه ای می گوید.

های مختلف اعلامیه نوشته شده در نیویورک تایمز برای حلم ذکر Charatan به عنوان همسر خود را, اما او بعد رسیده به نشریات گفت: “ما هرگز ازدواج.’

در این نامه آبرامز ادعا می کند که Charatan و Durst هرگز عمل مانند یک زن و شوهر به جز زمانی که ادعا عروسی امتیاز در برابر اجرای قانون تلاش.

به عنوان یک محصول جانبی مقامات نمی تواند منظور Charatan به شهادت یا ارائه مدارک و شواهد برای شوهرش موارد چرا که او همسر خود را.

آبرامز نوشت: ‘ازدواج خود را بخشی از یک طرح. خانم Charatan-حلم پرداخت شده است ده ها میلیون دلار از طریق Durst, خانواده, اعتماد به عنوان جبران خسارت برای مشارکت در این توطئه است.’

در سال 2006 Durst چپ نقش خود را با Durst سازمان برای $65million. او استعداد Charatan با $20milion که مجموع.

ابرام و سپس تماس در منهتن دا Cy ونس جونیور به تعقیب Charatan برای ورود به یک محاسبه ازدواج برای کمک به Durst پیاده روی رایگان از اتهام قتل ولگردی و قانونی شکنی.

“من درخواست کنید که به شما نشان می دهد خانم Charatan-حلم است که او باید پاسخ او جرم” او نوشت.

این مرد دو زنه اتهامات عنوان Durst در لس آنجلس متهم آغاز شد و برای اجرای حکم اعدام به سبک مرگ برمن.

برمن, 55 بود به ضرب گلوله در سر خود بورلی هیلز, کالیفرنیا خانه در دسامبر 23, 2000.

دادستان گفت که Durst کشته برمن برای جلوگیری از همکاری در یک تحقیق جدید به همه محو و Charatan کمک شوهرش اشاره عدالت است.

Prosecutors claim that Durst (right) shot his friend Susan Berman (left) in the head over fears she would speak to authorities about his first wife's disappearance

دادستان ها ادعا می کنند که Durst (راست) خود را به ضرب گلوله اچ سوزان برمن (سمت چپ) در سر ترس او را به صحبت می کنند به مقامات در مورد همسر اول خود را از ناپدید شدن

دادستان جان Lewin به نام او رابطه زن و شوهر یک “ازدواج مصلحتی” و که آنها گره خورده است گره در یک ساختمان اداری با یک خاخام موجود در دفترچه تلفن.

‘متهم مورد نیاز Charatan به رسیدگی خود مسئولیت های مالی برای ارائه کمک در حالی که او بازداشته مقامات و به انجام امور خود را اگر او تا به حال گرفته شده محکوم و زندانی,’ Lewin گفت: در دادگاه مقالات.

Lewin گفت که برمن قتل است به طور مستقیم وابسته به Durst کشتن از تیراندازی و قتل همسایه اش, موریس, سیاه, در سال 2001.

با توجه به دادستان Durst به قتل همسر جوان خود را Kathie در نیویورک به منظور جلوگیری از طلاق است. Kathie بدن هرگز یافت شده است.

مقامات گفتند که همه خواسته Durst برای $250,000 طلاق پس از او به اتهام ضرب و شتم او و فرستاده او را به بیمارستان.

محققان در شهرستان Westchester, New York, کاوش Kathie مورد برنامه ریزی مصاحبه با سوزان برمن Durst دوست خوب از کالیفرنیا.

در ضمن برمن ادعا کمک Durst ایجاد بهانه برای Kathie ناپدید شدن است.

سی ان ان گزارش می دهد که برمن حتی به نام Kathie پزشکی مدرسه تظاهر به از دست رفته زن در روز او را محو. او گفت: مدیران مدرسه که او بیمار بود و نمی توان در کلاس های.

در شب کریسمس روز قبل از اتهام مصاحبه با پلیس برمن مرده پیدا شد در خانه خود را با زخم گلوله به سر او.

دادستان در دادگاه گفت که برمن نازل Durst که او در حال رفتن به صحبت کردن با محققان در مورد اتهام قتل, اما دروغ در مورد صحبت کردن به مقامات.

آنها ادعا می کنند که برمن بود که مبارزه مالی گفت: Durst او از رفتن به پلیس چرا که او امیدوار است او را به پول خود را.

Durst التماس کرد گناه نیست در برمن مرگ است.

در حالی که در اجرا Durst ملاقات در گالوستون تگزاس که در آن او مبدل خود را به عنوان یک لال زن برای جلوگیری از اجرای قانون است.

Investigators have long suspected that he also murdered his first wife Kathie Durst, who disappeared in New York in 1982. Kathie's body has never been found and Durst has never been charged or convicted of his first wife's murder (couple above in their wedding photo)

محققان به مدت طولانی مشکوک است که او نیز به قتل همسر اول خود را Kathie Durst که ناپدید شده در نیویورک در سال 1982. Kathie بدن هرگز یافت شده است و Durst هرگز متهم یا محکوم همسر اول خود را به قتل (زن و شوهر بالا در عروسی عکس)

سیاه – که Durst به نام “چموش در افراطی’ – نقل مکان کرد و در مارس 2001 به همان مجتمع آپارتمانی که در آن Durst زندگی به عنوان یک زن لال و دو شد.

سیاه و سفید به زودی کشف کرد که همسایه اش بود دوروتی Cines اما ثروتمند املاک و مستغلات وارث Robert Durst.

‘شواهد نشان می دهد که موریس سیاه و سفید بود و تنها کسی که در گلوستون که می دانستند که دوروتی Cines بود در واقع Robert Durst گفت: Lewin.

در تابستان سال 2001 سیاه شد مشکل پرداخت اجاره خود را و بود رو اخراج شد و او اصرار غنی Durst به خرید یک خانه در گلوستون که در آن سیاه و سفید می تواند یک اتاق.

اما Durst برنامه های دیگر.

The wealthy real estate heir admitted killing and dismembering neighbor Morris Black (pictured) in Texas in 2001 but was acquitted after claiming he acted in self-defense

ثروتمند املاک و مستغلات وارث اعتراف به قتل و dismembering همسایه موریس سیاه (در تصویر) در تگزاس در سال 2001 بود اما تبرئه شد پس از این ادعا او عمل کرده در دفاع از خود

او در نظر گرفته شده به آپارتمان خود و حرکت به عقب به نیویورک و در سپتامبر 25, او نقل مکان کرد و به مغرور, San Luis, رفت و آمد مکرر در گلوستون قبل از حرکت به اپل در دادگاه شنیده می شود.

تو روز بعد Durst بازگشت به آپارتمان خود در مجمع انتخاب کنید تا برخی از ماری جوانا او پنهان شده بود در فریزر وجود دارد – و ‘عصبانی’ سیاه نشستن در یک جدول که در آن وجود دارد یک ژاکت زرد.

سپس با توجه به کلیپ های ویدئویی نشان داده شده در دادگاه گفت: Durst, سیاه, رسیده, در زیر پلیور و از جیبش یک تفنگ دستی – که در واقع متعلق به Durst – و اشاره به آن در او.

“من اسلحه را برداشت و تفنگ رفت و او را در کنار چهره’ Durst اضافه شده است.

Durst گفت: او را دیدم که مرده بود و پس از نشستن برای ساعت ها تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید و او تصمیم به خلاص شدن از بدن به جای پلیس تماس بگیرید.

“من Robert Durst که ناپدید شد,” او توضیح داد.

“من این مرد ثروتمند از نیویورک است. موریس سیاه و سفید است که در آپارتمان من گلوله با تفنگ.

‘پلیس در حال رفتن به باور من. آنها در حال رفتن به دستگیری من.’

Durst بستری dismembering سیاه بدن چرا که آن را بیش از حد سنگین برای حمل و رفت و به یک فروشگاه سخت افزار به دست آوردن منابع.

“سپس من سنگسار و نوشیدنی و تجزیه جسد او گفت: در این ویدئو کلیپ.

Durst به اتمام رسانده و دو روز از محاکمه برای برمن قتل تا کنون.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>