مناسک کمک 200 تشخیص چهره دوربین نشان داد در بررسی


‘آن مرد به نظر می رسد هیچ چیز مانند من’: سیاه و سفید مرد می گوید: او به دروغ عنوان دزد توسط یکی از مناسک کمک 200 تشخیص چهره دوربین قرار می گیرد و عمدتا کم درآمد غیر سفید مناطق لا و منهتن

 • گزارش تحقیقی در روز سه شنبه نشان داد Rite Aid استفاده از تشخیص چهره
 • سیستم هشدار امنیتی فروشگاه زمانی که لکه بینی یک دزد شناخته شده و یا جنایی
 • خبرنگاران یافت 35 دوربین در فروشگاه در منهتن و مرکزی لا
 • آنها گفته متمرکز در غیر سفید و کم درآمد محله
 • یک مرد صحبت می کند به او می گویند او بود که به اشتباه به عنوان یک دزد شناخته شده
 • تریستان Jackson-Stankunas ثبت شکایت پس از سال 2016 حادثه در کالیفرنیا
 • مناسک کمک در گفت و گو با غیر فعال تمام دوربین های پس از یادگیری تحقیق

جارو گزارش تحقیقی نشان داده است که داروخانه های زنجیره ای Rite Aid بی سر و صدا اضافه شده تشخیص چهره سیستم به 200 فروشگاه در سراسر ایالات متحده در تلاش برای مجسمه نیم تنه تکرار shoplifters.

رویترز تحقیقات نشان تشخیص چهره دوربین در 33 75 Rite Aid مغازه در منهتن و مرکزی لس آنجلس شهری منطقه در طول یک یا بازدیدکننده داشته است بیشتر از اکتبر تا ماه جولای.

در میان 75 فروشگاه های سلامت بازدید کردند, کسانی که در مناطق که فقیر یا کمتر سفید شد خیلی بیشتر احتمال دارد که تجهیزات, اخبار, نمایندگی, تجزیه و تحلیل آماری یافت.

در لس آنجلس تریستان Jackson-Stankunas صحبت کردن می گویند که گفت: مراسم کمک به اشتباه انگشتی او را به عنوان یک دزد بر اساس شخص دیگری عکس.

هنگامی که مواجه با اطلاعاتی که از این تحقیقات که در بر داشت در موارد تفاهم مراسم کمک گفت که آن را قطع بود همه دوربین ها و قطع, استفاده از تشخیص چهره.

A woman shops inside a Rite Aid store underneath a DeepCam facial recognition security camera in New York City in November 2019

یک زن مغازه ها در داخل یک مراسم کمک های فروشگاه زیر DeepCam تشخیص چهره دوربین امنیتی در شهر نیویورک در ماه نوامبر سال 2019

A Rite Aid store located at 3rd and Vermont is shown in Los Angeles. A new investigation revealed hundreds of stores using facial recognition cameras

مراسم کمک به فروشگاه واقع در 3 و ورمونت نشان داده شده است در لس آنجلس. یک تحقیق جدید نشان داد صدها نفر از فروشگاه ها با استفاده از تشخیص چهره دوربین

In Los Angeles, Tristan Jackson-Stankunas (above) spoke out to say that said Rite Aid wrongly fingered him as a shoplifter based on someone else's photo

در لس آنجلس تریستان Jackson-Stankunas (در بالا) صحبت کردن می گویند که گفت: مراسم کمک به اشتباه انگشتی او را به عنوان یک دزد بر اساس شخص دیگری عکس

در حالی که رویترز نمی تواند تایید روش Rite Aid استفاده می شود برای شناسایی این فروشگاه تا به حال FaceFirst تکنولوژی در آن زمان با توجه به مناسک کمک عامل امنیت و یک چهار ضلعی نقد و بررسی عکس نمایش دوربین.

با توجه به شکایت Jackson-Stankunas زمینه با وزارت کالیفرنیا از مصرف کننده امور یک هفته پس از این حادثه او به دنبال خوشبو کننده هوا در سپتامبر 2016 زمانی که یک مدیر دستور داد او را به ترک فروشگاه.

مدیر گفت که او تا به حال دریافت یک تصویر امنیتی Jackson-Stankunas گرفته شده در یکی دیگر از Rite Aid در سال 2013 که از آن او گفته بود به سرقت رفته کالا, با توجه به شکایت.

هنگامی که جکسون-Stankunas مشاهده عکس در, مدیر, تلفن, او به رویترز گفت او را دیدم هیچ چیز مشترک با کسی به جز خود را در مسابقه: هر دو سیاه و سفید هستند.

‘آن مرد به نظر می رسد چیزی شبیه به من گفت: Jackson-Stankunas, 34, که در نهایت اجازه داده شد به خرید خود و ترک فروشگاه. Rite Aid ‘تنها شناسایی من چون من یک فرد از رنگ. منم آن است.

وزارت کالیفرنیا به او گفت شکایت خود را یافت و در خارج از آن حوزه کارگردانی او را به یکی دیگر از دفتر امور خارجه و ایمیل و سوابق نشان می دهد. او گفت که او تصمیم به نوشتن یک بررسی بد در Yelp از.

This chart shows the distribution of stores with and without facial recognition based on the poverty level and racial demographics of the surrounding area

این نمودار نشان می دهد که توزیع فروشگاه های با و بدون تشخیص صورت بر اساس سطح فقر و نژادی جمعیت از اطراف منطقه

A Rite Aid store worker looks over security camera footage from facial recognition cameras in one of the company's stores in downtown Los Angeles in October

یک Rite Aid, فروشگاه, کارگر, به نظر می رسد بیش از دوربین های امنیتی فیلم از تشخیص چهره دوربین در یکی از شرکت فروشگاه ها در مرکز شهر لس آنجلس در ماه اکتبر

مناسک کمک و مدیر که گفته بود درگیر کاهش یافته است به نظر Jackson-Stankunas’ حساب.

چگونه مناسک کمک تشخیص چهره کار می کند

 • دوربین گرفتن عکس و فیلم از یک فرد پس از آنها وارد یک فروشگاه
 • تصاویر همسان با مشخصات هر شناخته شده قبل از مشتری
 • اگر مشتری قبلا پرچم دار برای دزدی از مغازه ها یا حتی رفتار مشکوک یک هشدار ارسال می شود به مدیر تلفن
 • مدیر باید ثبت نام کردن بر روی اضافه کردن یک پرچم به مشتری مشخصات
 • Rite Aid می گوید آن را حذف داده ها پس از 10 روز برای مطیع قانون مشتریان
 • شرکت حفظ داده ها در پرونده های جنایی به کمک محققان
تبلیغات

در طی هشت سال Rite Aid مستقر تشخیص چهره تکنولوژی در فروشگاه خود را و برای بیش از یک سال و خرده فروش با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی شناسایی چهره از یک شرکت با لینک کلیک کنید برای چین و دولت استبدادی به گزارش رویترز،.

در تلفن و ایمیل مبادلات با مهر از ماه فوریه Rite Aid تایید وجود و وسعت آن صورت به رسمیت شناختن برنامه.

خرده فروش در دفاع از این تکنولوژی استفاده کرد و گفت آن را به حال چیزی برای انجام با مسابقه و در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سرقت و حفاظت از کارکنان و مشتریان از خشونت است. رادیو فردا هیچ مدرکی وجود ندارد که مناسک کمک داده بود به چین ارسال شد.

هفته گذشته پس از رویترز فرستاده یافته های آن به خرده فروش, Rite Aid گفت: آن را ترک کرده بود با استفاده از خود نرم افزار تشخیص چهره. آن را بعد از آن گفت: تمام دوربین های دیجیتال تبدیل شده بود ،

‘این تصمیم بود در قسمت بر اساس یک بزرگتر صنعت مکالمه,’ شرکت به رویترز گفت در بیانیه ای اضافه کرد که ” بزرگ دیگر شرکت های فن آوری به نظر می رسد پوسته پوسته شدن پشت و یا تجدید نظر در تلاش های خود را در اطراف صورت تشخیص داده شده و افزایش عدم اطمینان در اطراف technologys سودمند است.’

ایسنا pieced با هم چگونه شرکت ابتکار تکامل, چگونه نرم افزار استفاده شده است و چگونه اخیر فروشنده در ارتباط بود به چین نقاشی بر روی هزاران صفحه از اسناد داخلی از مناسک کمک و تامین کنندگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان مشاهدات مستقیم در فروشگاه بازديد از رویترز روزنامه نگاران و مصاحبه با بیش از 40 نفر آشنا با سیستم های استقرار.

اکثر کارمندان فعلی و سابق صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: آنها می ترسید به خطر انداختن حرفه خود.

A woman shops inside a Rite Aid store underneath a DeepCam security camera in New York City on June 25

یک زن مغازه ها در داخل یک مراسم کمک های فروشگاه زیر DeepCam دوربین امنیتی در شهر نیویورک در ژوئن 25

در حالی که مناسک کمک کاهش یافته است به افشای آن مکان با استفاده از فناوری ایسنا در بر داشت تشخیص چهره دوربین در 33 75 Rite Aid مغازه در منهتن و مرکزی لس آنجلس شهری منطقه در طول یک یا بازدیدکننده داشته است بیشتر از اکتبر تا ماه جولای.

این دوربین به راحتی قابل تشخیص حلق آویز از سقف در قطب نزدیکی فروشگاه ورودی و در لوازم آرایشی راهرو. بیشتر شد و در حدود نیمی از یک پا بلند و مستطیل شکل و دارای برچسب یا توسط خود مدل, ‘iHD23’ و یا توسط یک شماره سریال از جمله فروشندگان حروف, ‘DC است.’ در چند فروشگاه پرسنل امنیتی شناخته شده به عنوان پیشگیری از دست دادن و یا حفاظت از دارایی عوامل – رویترز نشان داد که چگونه آنها کار کرده است.

دوربین همسان تصاویر صورت از مشتریان ورود به فروشگاه به کسانی که از مردم کمک مناسک قبلا مشاهده شده درگیر شدن در پتانسیل فعالیت های جنایی باعث یک هشدار ارسال می شود به ماموران امنیتی گوشی های هوشمند است. ماموران پس از بررسی این بازی برای دقت و می تواند مشتری را ترک کنند.

مناسک کمک به رویترز گفت در ماه فوریه در بیانیه ای که مشتریان شده بود مطلع از این فن آوری از طریق ‘علامت’ در مغازه ها و همچنین در نوشته شده است, سیاست نوشته شده در این سال در وب سایت خود را. گزارشگران بدون اطلاع از نظارت در بیش از یک سوم از فروشگاه های آنها بازدید با تشخیص چهره دوربین.

در میان 75 فروشگاه های سلامت بازدید کردند, کسانی که در مناطق که فقیر یا کمتر سفید شد خیلی بیشتر احتمال دارد که تجهیزات, اخبار, نمایندگی, تجزیه و تحلیل آماری یافت.

فروشگاه ها در بیشتر مناطق فقیر بودند حدود سه بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کسانی که در مناطق ثروتمندتر به تشخیص چهره دوربین. هفده 25 فروشگاه در مناطق فقیر تا به حال این سیستم است. در مناطق ثروتمند شد 10 از 40. (ده از فروشگاه ها در مناطق که ثروت وضعیت روشن بود. شش نفر از کسانی که در فروشگاه ها تا به حال تجهیزات.)

در مناطق که در آن مردم از رنگ از جمله سیاه و سفید و یا لاتین ساکنان ساخته شده بزرگترین نژادی یا قومی, گروه, عصر ایران یافت می شود که در فروشگاه بودند بیش از سه بار به احتمال زیاد به فن آوری است.

ایسنا يافته ها نشان داد ‘نیاز مبرم ملی گفتگو در مورد حریم خصوصی در آموزش و پرورش مصرف کننده شفافیت و نیاز به حفاظت از حقوق اساسی از آمریکایی ها گفت: کارولین Maloney, رئیس دموکراتیک خانه نظارت کمیته است که برگزار می شود جلسات در استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره.

A woman shops inside a Rite Aid store underneath a DeepCam security camera in New York City on June 25

یک زن مغازه ها در داخل یک مراسم کمک های فروشگاه زیر DeepCam دوربین امنیتی در شهر نیویورک در ژوئن 25

Rite Aid گفت: اجرای این بود ‘data-driven,’ بر اساس فروشگاه سرقت تاریخ محلی و ملی داده های جرم و جنایت و سایت زیرساخت ها است.

کتی Langley مراسم ایدز معاون رئیس جمهور از حفاظت از دارایی گفت: در اوایل این سال است که تشخیص صورت – که او را به عنوان “ویژگی تطبیق’ – منجر به کمتر خشونت و جرم و جنایت سازمان یافته در شرکت فروشگاه های. در هفته گذشته اما, Rite Aid گفت: رهبری جدید تیم بررسی شیوه های سراسر شرکت و این یکی از تعدادی از برنامه های است که متوقف شد.’

‘آن را نمی انتخاب کنید تا مردم سیاه و سفید خوب: سیستم تشخیص صورت است که متهم به دهها

در مصاحبه 10 کنونی و سابق Rite Aid پیشگیری از دست دادن عوامل به رویترز گفت که سیستم آنها در ابتدا مورد استفاده در فروشگاه ها بود از یک شرکت به نام FaceFirst است که با حمایت ایالات متحده شرکت های سرمایه گذاری.

آن را به طور منظم misidentified مردم تمام 10 از آنها گفت.

‘آن را ندارد انتخاب مردم خوب یکی پیشگیری از دست دادن کارمند گفت: در سال گذشته در حالی که با استفاده از FaceFirst در مراسم کمک در اکثریت آفریقایی محله از دیترویت.

اگر چشم خود را در راه همان, و یا اگر شما با پوشیدن خود را شیرازه مانند فرد دیگری است که با پوشیدن یک پیشانی بند, شما در حال رفتن به یک ضربه.’

FaceFirst ارشد اجرایی پیتر Trepp گفت: تشخیص صورت به طور کلی به خوبی کار می کند بدون در نظر گرفتن پوست یک مسئله او گفت: صنعت خطاب سال پیش. او کاهش یافته است به بحث در مورد مناسک کمک و گفت او نمی خواهد بحث در مورد هر گونه مشتریان ممکن است.

مناسک کمک اصل سرنشین FaceFirst در آن فروشگاه در غرب 3rd خیابان و جنوب خیابان ورمونت در لس آنجلس تا حد زیادی آسیایی و لاتین در محله 2012.

از 65 فروشگاه های خرده فروش هدفمند در آن بزرگ اجرای, 52 در مناطق که در آن بزرگترین گروه سیاه بود یا لاتینی با توجه به تحلیل رویترز از مراسم کمک برنامه ریزی سند از سال 2013 بود که با صدای بلند خوانده به یک خبرنگار توسط کسی که با دسترسی به آن است. رادیو فردا تایید کرد که برخی از این فروشگاه بعد از مستقر تکنولوژی اما نه تایید حضور خود را در هر محل در لیست.

به طور جداگانه دو سابق مناسک کمک مدیران و سوم منبع آشنا با FaceFirst rollout گفت: سیستم متمرکز بودند به ترتيب در ‘سخت تر’ ‘سخت’ و یا ‘بدتر’ مناطق.

رویترز بررسی 2016 گسترده از شرکت حفاظت از دارایی واحد است که در آن مناسک کمک 20 امتیاز بالاتر-درآمد منهتن فروشگاه به عنوان داشتن برابر خطر از دست دادن – برچسب ‘MedHigh.’ دو نفر از 10 فروشگاه که در آن سفید پوستان بودند بزرگترین گروه نژادی تا به حال تشخیص چهره تکنولوژی زمانی که رویترز بازدید این ماه در حالی که هشت نفر از 10 در غیر سفید مناطق تا به حال این سیستم است.

یک نقطه رتبه ‘MedHigh شد یک فروشگاه در 741 Columbus Avenue New Yorks سفیدتر و ثروتمند فوقانی سمت غرب. یکی دیگر از pharmacys غرب 125 خیابان فروشگاه در نزدیکی هارلم اکثریت آفریقایی-آمریکایی محله. هارلم ذخیره کردم تشخیص چهره تکنولوژی; فوقانی سمت غرب یکی نیست به عنوان ژوئیه 9.

شروع در سال 2013 به عنوان کمک مناسک مستقر FaceFirsts تکنولوژی در فیلادلفیا و بالتیمور و فراتر از آن برخی از اشکالاتی جدی پدید آمده کنونی و سابق امنیت عوامل و مدیران و گفتگو کرد.

مثلا سیستم خواهد ‘تولید 500 بازدید در یک ساعت تمام در سراسر ایالات متحده زمانی که عکس ها در سیستم بودند و تار و یا گرفته شده در زاویه های عجیب و غریب یکی از افراد آشنا با FaceFirsts عملیات گفت.

FaceFirsts Trepp گفت: این شرکت با دقت بالا نرخ بهره در حالی که در حال اجرا ‘بیش از 12 تریلیون مقایسه هر روز بدون هیچ گونه شناخته شده شکایت به تاریخ.’

در یک فروشگاه مهر بازدید یک عامل امنیتی بر میگردین از طریق FaceFirst ‘هشدار’ نشان دادن تعدادی از موارد که در آن چهره شد و بدیهی است که عدم تطابق از جمله یک مرد سیاه و سفید مخلوط کردن با کسی که بود ، رویترز نمی تواند تعیین کند که آیا نادرست مسابقات منجر به درگیری با مشتریان است.

FaceFirst مدیر عامل Trepp گفت که شرکت او طول می کشد تعصب نژادی به طور جدی و نمی خواهد با هر کسب و کار است که نادیده گرفته حقوق مدنی. “ما نمی تواند ایستاده به صورت نژادی و بی عدالتی از هر نوع از جمله در فناوری ما” او گفت:.

به طور کلی Trepp گفت: مهر یافته های خود را در مورد شرکت شامل ‘گسترده واقعی اشتباهی’ و ‘نه بر اساس اطلاعات از منابع معتبر است.’

تشخیص صورت است که تا حد زیادی غیر قابل تنظیم در آمریکا

تشخیص چهره سیستم ها تا حد زیادی غیر قابل تنظیم در ایالات متحده با وجود افشای یا رضایت الزامات و یا محدودیت در دولت استفاده در چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و واشنگتن تگزاس و ایالت ایلینوی است.

برخی از شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو, ممنوعیت مقامات شهرداری از استفاده از آنها. در کل این تکنولوژی باعث می شود عکس ها و فیلم های بیشتر به راحتی قابل جستجو اجازه می دهد فروشندگان تقریبا آنی صورت مقایسه در درون و در سراسر فروشگاه ها.

در میان سیستم های مورد استفاده توسط مناسک کمک یکی از DeepCam LLC که مشغول به کار با یک شرکت در چین که بزرگترین در خارج سرمایه گذار چینی است دولت صندوق. برخی از کارشناسان امنیتی گفت: هر برنامه با قابلیت اتصال به چین بود مشکل به دلیل آن می تواند باز کردن درب به تهاجمی نظارت در ایالات متحده معمول تر از استبدادی دولت است.

Security monitoring warning stickers are shown at the entrance of a Rite Aid store in downtown Los Angeles in October

نظارت بر امنیت هشدار برچسب نشان داده شده در ورودی یک Rite Aid فروشگاه در مرکز شهر لس آنجلس در ماه اکتبر

سناتور مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه و اقدام صندلی ایالات متحده Senates هوش کمیته گفت: ایسنا در بیانیه ای که مناسک کمک سیستم های بالقوه لینک به چین بود ‘ظالمانه است.’

‘کمونیست چین Partys تجمع آن Orwellian نظارت دولت نگران کننده است و بندگی تلاش برای صادرات آن نظارت دولت برای جمع آوری داده ها در امریکا خواهد بود که غیر قابل قبول تهدید جدی” او گفت:.

این متخصصان امنیتی ابراز نگرانی کرد که اطلاعات جمع آوری شده توسط یک چین مرتبط شرکت می تواند در نهایت زمین در است که دولت دست کمک پکن به تصحیح آن در صورت به رسمیت شناختن فناوری در سطح جهان و نظارت بر مردم در راه است که نقض استانداردهای آمریکا از حریم خصوصی.

‘اگر آن را می رود به چین وجود دارد گفت: James Lewis, تکنولوژی, سیاست, مدیر برنامه در واشنگتن مستقر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

خواسته, نظر, چین, وزارت امور خارجه گفت: ‘اینها بی اساس اسمیر و شایعات.’

مناسک کمک اتصال به تشخیص صورت شرکت با ‘چینی روابط’

در اوایل 2018, Rite Aid شروع به نصب فن آوری از DeepCam LLC در نهایت تدریجی FaceFirst در فروشگاه های سراسر کشور, مصاحبه با مراسم کمک به پیشگیری از دست دادن عوامل داخلی و فروشنده اسناد و مدارک نشان می دهد.

شش امنیت کارکنان استفاده می شود که هر دو سیستم گفت: DeepCams مسابقات شد دقیق تر – گاهی اوقات به یک گسل.

تکنولوژی برداشت تا چهره از تبلیغات بر روی اتوبوس ها و یا تصاویر روی تی شرت, سه گفت. یکی از معروف صورت گرفته در DeepCam بود مرلین مهندسان دختر فاک, یکی از عوامل گفت.

حداقل تا سال 2017 FaceFirst تا به حال به کار در روش های شناسایی بیومتریک است که در مقایسه با نقشه از افراد چهره دو نفر آشنا با سیستم خود را گفت.

تنها بعد از انجام این حرکت بیش از نرم افزار بر اساس ‘هوش مصنوعی’ مانند DeepCam است. اگر داده ها و الگوریتم های متفاوت نام تجاری این سیستم ها پس از قرعه کشی به طور بالقوه میلیون ها نفر از نمونه ها به یاد بگیرند که چگونه برای مطابقت با چهره.

DeepCam دوربین های عکس برداری و در زمان زنده تصویری از ورود به هر فرد یک Rite Aid, فروشگاه با هدف ایجاد یک منحصر به فرد, ارضا روی صورت, مشخصات, Rite Aid عوامل گفت.

اگر مشتری راه می رفت در مقابل یکی دیگر از DeepCam تشخیص چهره دوربین در یک مراسم کمک, مغازه, تصاویر جدید اضافه شد به فرد مشخصات موجود. دو عامل گفت: آنها از دست داده و دسترسی به تصاویر بعد از 10 روز مگر اینکه فرد فرود در یک لیست سازمان دیده بان بر اساس رفتار خود را در فروشگاه.

زمانی که عوامل دیدم کسی که مرتکب جرم و یا فقط چیزی مشکوک یکی گفت: – آنها میگردین از طریق پروفایل در گوشی های هوشمند خود را به جستجو برای فردی تنها با اضافه کردن شخص به لیست سازمان دیده بان با یک مدیر را تایید.

دفعه بعد خریدار راه می رفت به یک مراسم کمک های که تا به حال تکنولوژی, عوامل, دریافت هشدار تلفن و چک مسابقه را برای دقت و صحت. سپس آنها می تواند به منظور شخص را به ترک عوامل و گفتگو کرد.

Rite Aid گفت: اضافه کردن مشتریان به لیست سازمان دیده بان بر روی لایه های چندگانه معنی دار انسان بررسی است.’ این شرکت به رویترز گفت روش های خود را تضمین مشتریان مواجه شده است و بی ارزش.

اگر یک نفر پیدا شد به درگیر شدن در رفتار مجرمانه مراسم کمک گفت: “ما حفظ داده ها به عنوان یک ماده از سیاست به همکاری در انتظار و یا بالقوه تحقیقات جنایی.’

A Rite Aid store is shown in downtown Los Angeles, California in October

مراسم کمک فروشگاه نشان داده شده است در مرکز شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا در ماه اکتبر

ایالات متحده دیگر فروشگاه های خرده فروشی باید سعی DeepCam. مستقل 7-Eleven صاحبان حق رای در ویرجینیا به رویترز گفت آنها با انجام آزمایش های این نرم افزار شروع در سال 2018 و بعد از آن کاهش یافته است. آنها گفتند که تا حد زیادی یافت می شود سیستم دقیق اما کاربر پسند و بیش از حد گران قیمت برای حفظ. سیستم آگهی آنلاین به عنوان هزینه 99 دلار در ماه است.

7-Eleven, Inc جواب نداد درخواست برای نظر.

دو موسس صاحبان مستقر در ایالات متحده DeepCam LLC شد همین Knasel و Jingfeng لیو که در راه اندازی این شرکت در Longmont, Colorado در سال 2017, دولت, سوابق نشان می دهد. لیو آدرس مسکونی در Longmont ذکر شده بود که مقر آن.

چینی بومی با تابعیت ایالات متحده آمریکا و دکترای خود را از دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه لیو تا به حال مهارت های لازم برای انجام کسب و کار در هر دو ایالات متحده و چین است.

با توجه به چین کسب و کار رسمی ثبت سوابق او رئیس است دیگر تشخیص صورت شرکت در چین به نام Shenzhen Shenmu اطلاعات فن آوری شرکت با مسئولیت محدود که در سایت است DeepCam.com.

برای یک زمان ایالات متحده بر اساس DeepCam LLC و شنژن Shenmu بودند از نزدیک متصل: در علاوه بر این به Lius نقش در هر دو شرکت آنها مشترک همان وب سایت ها و حساب های ایمیل با توجه به داخلی سوابق دیده می شود خبر داد.

مکاتبات داخلی بررسی رویترز نشان می دهد که DeepCam به مقابله با مناسک کمک مارس 2018 زمانی که یک همکار فرستاده Knasel به او تبریک می گویم.

داخلی سوابق نیز نشان داد که مبتنی بر چین شنژن Shenmu کمک همتای آمریکایی خود با توسعه محصول و لیو بود و انتظار می رود به پرداخت حداقل برخی از لوایح است. که در همان ماه های اجرایی ایالات متحده نوشت: “سلام Jingfeng – با تشکر برای کارت اعتباری. اینجا که رسید برای ایندیاناپولیس تجارت نشان می دهد.’

در یک مصاحبه لیو تایید تامین مالی گفت: از Knasel: “هر زمان که او نیاز به پول من او را به برخی از پول است.’ لیو گفت: Knasel به او گفت در مورد مناسک کمک پروژه اما در سمت چپ او در تاریکی در مورد کسب و کار. Knasel ‘هرگز اجازه داده متقابل بین دو کشور’ لیو گفت.

به عنوان مناسک کمک اجرای اقدام در سال 2018 مکاتبات میان DeepCam کارکنان دیده می شود عصر ایران, ابراز نگرانی در مورد علنا آشکار هر گونه لینک به چین و همچنین با استفاده از اصطلاح “تشخیص چهره” در بازار ایالات متحده برای ترس از جلب توجه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

روز پس از ACLU نوشت مارس 2018 وبلاگ پست انتقادی از خرده فروشان مشکوک به استفاده از این فن آوری از جمله مراسم ایدز Knasel ایمیل کارکنان: ‘به نظر می رسد مانند آیتالله سیستانی ممکن است شروع به چوب سر آن تا….ما نیاز به تن کردن صورت به رسمیت شناختن است که من سعی کردم به انجام….اگر آنها پس از ما مرده….بنابراین ما باید به جلوگیری از.’ نقطه گذاری در این پیام Knasels.

امروز هر دو لیو و Knasel می گویند هیچ روابط میان چین و ایالات متحده کسب و کار.

‘ما هرگز انجام هر کسب و کار در ایالات متحده آمریکا,’ لیو نوشت: در یک مختصر ایمیل به رویترز در ماه مارس. “ما تمرکز در بازار چین.’

اخیرا در یک مصاحبه و یک ایمیل لیو گفت که او صحبت نکرده بود با Knasel برای بیش از یک سال و ناامیدی خود را به حال نه بهره مند از ایالات متحده سرمایه گذاری.

در بیانیه ای به رویترز Knasel به دنبال دور کردن خود از لیو شنژن Shenmu و DeepCam.

او نه آدرس سوال در مورد DeepCam مقابله با مناسک کمک. DeepCam او گفت: ‘پیچ در پیچ تا عملیات خود را و در حال حاضر هیچ دارایی. او افزود که DeepCam هرگز عرضه شده مبتنی بر چین شنژن Shenmu با هر گونه اطلاعات.

DeepCam security cameras monitor shoppers inside a Rite Aid store in New York City in June

DeepCam دوربین های امنیتی نظارت بر خریداران در داخل یک Rite Aid فروشگاه در شهر نیویورک در ماه ژوئن

در ماه فوریه مراسم کمک به رویترز گفت که DeepCam شده بود ‘re-مارک’ به عنوان pdActive. PdActive یک تشخیص چهره شرکت اجرا شده توسط Knasel که گفت آن است که یک تغییر علامت تجاری از DeepCam اما شرکت های مختلف است که هیچ صاحبان که در حال شهروندان چینی.

Knasel باقی مانده متصل به DeepCam از طریق یک شرکت دیگر او اجرا می شود dcAnalytics که Knasel گفت: مجوز DeepCams تکنولوژی تا نوامبر سال 2019. از آن پس Knasel گفت: آمریکا بر اساس dcAnalytics شده است با استفاده از “اختصاصی” تکنولوژی و همچنین تشخیص چهره دوربین های خریداری شده از DeepCam.

Knasel گفت dcAnalytics است ‘متعهد به رعایت بالاترین استانداردهای ممکن است برای اطمینان از تشخیص چهره تکنولوژی استفاده می شود نسبتا درست و مسئولانه است.’

استیو دیکنسون سیاتل وکیل است که عمل به قانون در چین برای بیش از یک دهه و می نویسد: در مورد امنیت سایبر گفت: تنش های سیاسی اضافه شده اند حساسیت به هر کار چینی نظارت شرکت ها در ایالات متحده انجام دهد.

سال گذشته دولت آمریکا در لیست سیاه چند شرکت های چینی از جمله Hikvision یکی از بزرگترین دوربین مدار بسته تولید کنندگان در سطح جهان – ادعا دخالت در نقض حقوق بشر ، چین مستقر تشخیص چهره دوربین به طور گسترده ای در درون مرزهای آن ارائه یک سطح از نظارت ژرف به بسیاری از آمریکایی ها.

در آن زمان ایالات متحده Hikvision سخنگوی شرکت ‘به شدت مخالف’ تصمیم گیری و مجازات Hikvision خواهد آسیب برساند آمریکا و شرکای کسب و کار و دلسرد شرکت های جهانی از برقراری ارتباط با دولت آمریکا.

لیو توصیف شرکت خود را به عنوان چیزی شبیه به چینی ها نظارت تصویری غول. با حدود 20 کارمند, او گفت: آن است که یک شرکت کوچک تظاهر به بزرگ,’ تلاش ناموفق برای گرفتن قراردادهای دولتی و تقریبا ورشکسته.

رویترز در بر داشت که او و شرکت های مالی و سایر روابط به دولت چین ،

مهمترین شنژن Shenmus بزرگترین سرمایه گذار خارج, برگزاری حدود 20 درصد از آن سرمایه ثبت شده است و یک استراتژیک صندوق توسط دولت چین است. به نام SME صندوق توسعه (شنژن مشارکت محدود) آن را ساخته است 6 میلیون یوان ($855,000) سهام در شنژن Shenmu از اوایل 2018, چینی, عمومی, کسب و کار, سوابق نشان می دهد.

یک فرد با همین نام به عنوان یک شنژن Shenmu هیئت مدیره و مدیر نیز کار می کرد برای سرمایه گذاری شرکت مدیریت SME صندوق با توجه به سوابق و سرمایه گذاری شرکت های وب سایت.

صندوق اذعان کرد سرمایه گذاری در شنژن Shenmu و گفت: این شرکت ندارد در عملیات روزانه و مدیریت سازمانی است.’

لیو یک عضو از چین هزار استعدادهای برنامه, با توجه به وب سایت دولت های محلی. که برنامه آغاز شده توسط پکن به عنوان یک راه را به بالا دانشگاهیان مشغول به کار در زمینه های مهم خارج از کشور به چین است.

با توجه به اتهامات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در این برنامه با هدف به سرقت تکنولوژی خارجی.

در یک بیانیه بندگی وزارت امور خارجه توضیح داده شده و چنین اتهاماتی به غلط و با عنوان “انگ زدن” توسط ایالات متحده است.

لیو به رویترز گفت او تلاش برای رسیدن به برنامه اما نمی دانم اگر او است. دستیابی گزارش شد در مقاله ای در شنژن Shenmu وب سایت, اما لیو گفت که او فقط می خواستم به استفاده از این تمایز برای کمک به او در فروش محصولات است. ایسنا قادر به تایید بندگی, دولت, آیا لیو عضو شد.

سایت دیگری که از شنژن Shenmu شرکت تابعه Magicision ادعا می کند فن آوری آن کمک کرده است مقامات دستگیری فراریان و جنایتکاران مشکوک در چین است.

لیو مبهم در مورد شرکت های امنیت عمومی کار گفته خود شرکت تلاش ناموفق برای دریافت قرارداد با چینی اجرای قانون است. او به نام این وب سایت اطلاعات ‘مزخرف بازاریابی است.’

در مورد چینی دولتها منافع خود را در شرکت داده, اما, او روشن بود.

‘به دولت چین هرگز در مورد مراقبت از ما,” او گفت:. “ما بیش از حد کوچک است.’

‘من می دانم که (این) چین تهدید است که یک فیلم کره چشم-جذاب موضوع است. اما آنچه شما باید در ذهن است که کاملا نادرست است.’

چگونه مهر و تحليل Rite Aid استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره

ایسنا تحليل Rite Aid فروشگاه در امریکا دو تا از بزرگترین شهرستانها برای تعیین دریافت کرده است که تشخیص چهره تکنولوژی و کدام نیست. اخبار آژانس جمع آوری این اطلاعات از طریق یک یا چند بازدیدکننده داشته است توسط رویترز و روزنامه نگاران به همه 75 Rite Aid مکان در منهتن و مرکزی لس آنجلس مترو منطقه از ماه اکتبر 2019 از طریق جولای سال 2020 است. این اجازه خبرنگاران به مشاهده اینکه آیا تشخیص چهره و تجهیزات بود در حال حاضر و به مصاحبه با کارکنان در سایت در مورد استفاده از آن.

به بررسی جمعیتی از ساکنان که در نزدیکی زندگی می کنند 75 فروشگاه رادیو فردا برای اولین بار شناسایی همه سرشماری ایالات متحده گروه های بلوک در یک چهارم از یک مایل از هر مکان در منهتن و در جنوب باریکه غزه در لس آنجلس فاصله که حساب برای شهرستانها تراکم های مختلف. جمعیت آن مناطق شد و سپس محاسبه شده با استفاده از آمار ایالات متحده دفاتر جامعه آمریکا بررسی تخمین می زند که پوشش مردم نظرسنجی از 2014 از طریق 2018.

برای ارزیابی سطح فقر, عصر ایران طبقه بندی هر فروشگاه با توجه به اینکه بخشی از نزدیکی خانوارهای با درآمد زیر فدرال فقر آستانه بالاتر از 20 درصد و یا کمتر است. ده فروشگاه های واقع در مناطقی که سطح فقر نمی شد به وضوح در بالا یا زیر 20%; شش تا به حال این فن آوری است.

تعيين نژاد و قومی آرایش فروشگاه های طبقه بندی شده بر اساس اینکه آیا نزدیکی ساکنان کسانی است که به عنوان سفید و اسپانیایی بودند بزرگترین گروه. در یک مورد آن را ممکن است برای تعیین اینکه آیا یا نه جمعیت سفید به وضوح بزرگترین گروه نژادی.

نتايج در هر دو مکان منهتن و مترو لس آنجلس مشابه بودند.

ایسنا محاسبه حاشیه خطا و بررسی اهمیت آماری با استفاده از روش استاندارد توصیه شده توسط اداره آمار.

 

تبلیغات

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de