افزایش از راست: چگونه 2015 مهاجر بحران موجب یک واکنش است که دیده می شود AfD رشد


افزایش از راست: چگونه 2015 مهاجر بحران موجب یک واکنش است که دیده می شود AfD رشد در قدرت افزایش جرایم ناشی از نفرت… و در حال حاضر یکی دیگر از کشنده حمله تروریستی

  • در سال 2015 مرکل گفت: “ما می توانیم آن را انجام دهد” و در اطراف 1m مهاجران جریان را به آلمان
  • آتش زا گزارش از تجاوزات جنسی به دنبال infamously در آستانه سال جدید
  • در سال 2017 جناح راست حزب AfD برنده رکورد کرسی در انتخابات عمومی
  • در سال گذشته آلمان بود که کشمکش دو جناح راست حملات تروریستی: قتل pro-مهاجر سیاستمدار والتر Luebcke در ماه ژوئن در ماه اکتبر یک کنیسه حمله
  • در هفته گذشته 12 نفر بازداشت شدند به اتهام ‘جنگ داخلی’, یک پلیس سابق
  • شب گذشته یک نئو نازی ها شات نه مرده در دو شیشه میله در شهر هاناو

ظهور راست در آلمان دیده می شود AfD دست گرفتن رکورد کرسی در مجلس و افزایش نفرت از جنایات و حملات تروریستی با این حال یکی دیگر تیراندازی مرگبار شب گذشته.

توبیاس Rathjen یک مرد 43 ساله نئو-نازی کشته شدن نه نفر در دو شیشه میله در شهر هاناو پس از انتشار 24-صفحه مانیفست در مورد ‘نجس’ نژادها.

روز پنجشنبه حمله می آید پس از قتل pro-مهاجر سیاستمدار Walyer Luebcke در ماه ژوئن یک فرد مسلح در حمله به یک کنیسه در شهر هاله در ماه اکتبر و فقط در هفته گذشته بازداشت 12 نفر مظنون به تلاش برای دامن زدن به یک جنگ داخلی.’

چرخش به سمت راست آغاز کرد و در سال 2015 زمانی که آنگلا مرکل باز مرزها به مهاجران عبور از مدیترانه – infamously اعلام ‘Wir schaffen دس’ (ما می توانیم آن را انجام دهد).

حدود یک میلیون مهاجر وارد این کشور در آن سال به تنهایی به دنبال تیتر گرفتن داستان از تجاوزات جنسی به ویژه در آستانه سال جدید 2015/16 زمانی که بیش از 1 ، 000 زنان در 12 شهر از جمله کلن ادعا شده اند sexually assaulted عمدتا توسط مهاجران.

در پایین حرکت به صورت تصویری.

Far-right gunman Stephan Balliet opened fire on a German synagogue in October last year during Yom Kippur - trying and failing to get inside and massacre worshippers - before shooting two people dead and injuring two others outside

راست مسلح استفان Balliet افتتاح شد آتش سوزی در یک کنیسه در ماه اکتبر سال گذشته در یوم کیپور – تلاش و شکست به داخل و کشتار نمازگزاران – قبل از تیراندازی دو نفر کشته و مجروح شدن دو نفر دیگر خارج از

A car with dead bodies stands in front of a bar in Hanau, Germany, after last night's deadly shootings, the latest right-wing attack to rattle the country

ماشین با بدن مرده می ایستد در مقابل یک نوار در هاناو آلمان پس از آخرین شب مرگبار تیراندازی در, آخرین جناح راست حمله به سر و صدا در کشور

A far-right shooter, named by German media only as Tobias R (pictured), opened fire at two shisha bars in the city of Hanau overnight, killing nine people before going back to his parents' apartment before shooting his mother and then himself

یک راست تیرانداز به نام با رسانه ها تنها به عنوان Tobias R (تصویر) افتتاح شد آتش سوزی در دو شیشه میله در شهر هاناو یک شبه, کشته شدن نه نفر قبل از رفتن به آپارتمان پدر و مادر قبل از تیراندازی و سپس خود را

در سال 2017, خشم, در حملات همراه با ترس در مورد ادغام آشکار در ضبط پشتیبانی از راست AfD در آلمان در انتخابات ملی – درآمد آنها را با 94 کرسی در پارلمان و آنها را به سومین حزب.

افزایش AfD سیاسی جنبش شده است آینه در ظهور راست افراطی گری که شامل دو مشخصات بالا در حملات سال گذشته است.

German Chancellor Angela Merkel is pictured during a press conference yesterday

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که در تصویر در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز

در ماه ژوئن سیاستمدار والتر Luebcke که تا به حال قوی pro-مهاجر انداز و رهبری منطقه ای دولت در شهر کاسل مرده پیدا شد در خارج از خانه خود را از یک تپانچه از ضربه به سر.

45 ساله با سابقه خشونت جرایم ناشی از نفرت بود و پس از آن دستگیر و در چه پلیس این باور بود که قتل های هدفمند منتقله از بالا تندرو جناح راست ایدئولوژی.

پس از آن در اکتبر همان سال یک راست افراطی با حمله به یک کنیسه در آلمان شهر هاله در یوم کیپور از مقدسترین روز در تقویم یهودی با تفنگ و مواد منفجره است.

پس از تلاش و شکست به کنیسه استفان Balliet شات دو نفر و زخمی شدن دو نفر دیگر از جمله حمله به نزدیکی یک کباب فروشگاه قبل از اینکه دستگیر شد.

پلیس آلمان نیز ثبت افزایش جرایم ناشی از نفرت که از 7,913 به 8,113 در سال 2018 با اکثر کسانی که نسبت به راست. ضد سامی جرائم نیز افزایش یافت در همان دوره از 1,504 به 1,799.

در سال 2018 ضد ترور پلیس نیز کشف و ضبط 1,091 سلاح های مرتبط با جرائم ادعایی راست افراط گرایان 61 درصد افزایش در سال 2017 به عنوان کارشناسان هشدار داده ‘عظیم تسلیحاتی’ توسط نئو نازی ها قرار گرفتند.

Walter Luebcke

Far-right arrests last week

Pro-مهاجر سیاستمدار والتر Luebcke (سمت چپ) به ضرب گلوله کشته شد مرده خارج از خانه خود در سال 2019 توسط یک راست مهاجم. پلیس آلمان بازداشت 12 نفر از جمله یکی از کارمندان خود را دارند که توطئه حمله به خبرنگاران در هفته گذشته (سمت راست)

After failing to get inside the synagogue, Balliet opened fire on passersby (pictured) before going around the corner to a kebab shop and firing through the windows

پس از شکست به داخل کنیسه Balliet آتش به روی رهگذران (تصویر) قبل از رفتن در اطراف گوشه به یک کباب فروشگاه و شلیک از طریق ویندوز

و در نیمه اول سال 2019 به تنهایی پلیس گفت: آنها ثبت شده 8,605 جناح راست افراطی جرائم – افزایش 900 در مدت مشابه سال 2018 است.

فقط در هفته گذشته 12 نفر از جمله یک پلیس آلمان کارمند دستگیر شدند و متهم به توطئه برای ایجاد ‘جنگ داخلی’ با حمله به مهاجران, پناهجویان, سیاستمداران و مسلمانان است.

گروه برنامه ریزی برای استفاده از نیمه سلاح های خودکار به کپی ماه مارس گذشته حملات در کرایستچرچ در نیوزیلند که در آن 51 نفر کشته شدند در دو مسجد.

متهمان همه آنها در حال شهروندان آلمانی نیز شامل یک افسر پلیس که قبلا به حالت تعلیق بیش لینک به راست.

One of the suspects (wearing the blue jacket) is hauled to his arraignment at the Federal Supreme Court in Karlsruhe on Saturday

یکی از متهمان (پوشیدن ژاکت آبی رنگ) است بريدن به او تفهیم اتهام در دادگاه عالی فدرال در کارلسروهه در روز شنبه

A suspected German far-right extremist is bundled into a van by masked federal police officers in Karlsruhe after the gang was arrested

یک مظنون آلمانی راست افراطی است که به همراه یک ون با نقاب فدرال افسران پلیس در کارلسروهه پس از این باند دستگیر شد

وزارت کشور سخنگوی Gruenewaelder گفت: پلیس شناسایی حدود 50 راست افراطی پیروان به عنوان ‘خطرناک’ افرادی که می تواند انجام یک حمله خشونت آمیز در مقایسه با 660 اسلامگرایان و کمتر از 10 دور-چپ گرایان.

در تابستان 2019 مقامات بازداشت بیش از 30 نفر مرتبط به یک جنبش نئو نازی ها به نام ‘شمالی عبور’.

آنها مظنون به برنامه ریزی برای قتل تعدادی از چپ و طرفدار مهاجر ارقام پس از سفارش بدن کیف و آهک یک ماده شیمیایی اغلب در گور دسته جمعی سایت های منطقه ای روزنامه گروه RND گزارش شده است.

فقط دیروز مرکل دولت تصویب پیش نویس جدید اقدامات برای جلوگیری از گسترش آنلاین نفرت.

یک تیتر و اندازه گیری در این لایحه گام خواهد شد تا فشار در شبکه های اجتماعی شرکت های مانند Facebook و توییتر به سرعت حذف محتوای متخلف.

در آینده غول دره سیلیکون نیز خواهد شد که به گزارش برخی از انواع پست های غیر قانونی به پلیس فدرال که قادر خواهد بود به تصویب در عملی داده به دادستان.

نئو نازی ها در تبلیغات خود و یا برنامه های به ارتکاب یک حمله تروریستی خواهد بود تحت قوانین است.

پیش نویس قانون خواهد تیز جملات هنوز هم بیشتر برای جرایم ناشی از یک ضد سامی انگیزه که وزارت دادگستری می گوید که با افزایش 40 درصد از سال 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de