ریحانا, Cardi B و تیلور سویفت کمک به طرفداران و موسسات خیریه در نیاز در میان coronavirusمنn بار دشوار مردم با پول خود را نشان می دهد رنگ واقعی. برای ریحانا که به معنای اهدای $2.1 m به خشونت های خیریه در یک بحران است که تهدید کرده است که به نگه داشتن قربانیان به دام افتاده در داخل با سوء استفاده همکاران.

Cardi ب کمک آمد و در قالب یک سادگی: او وعده داده شده برای اهدای 1000 $در هر ساعت بعد از 42 روز و در مجموع حدود $1m به مردم به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. او آمد تا با ایده و پس از اخذ messaged توسط طرفداران در نیاز, اما, او هشدار داد: “من می خواهم به مطمئن شوید که شما واقعا به آن نیاز دارند بنابراین نمی توان دروغ گفتن بنابراین شما می توانید خود را به من قرض گاییدن, دوست پسر, پول!”

تیلور سویفت است به طور مشابه اگر چه بی سر و صدا تر بوده اهدای $3,000 بسته به هواداران نیاز دارند.

مشاهده این پست در Instagram

با تشکر از شما برای حمایت از من و @FashionNova من همکاری با آنها را برای کمک به کسانی شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از شما در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را تغذیه خانواده و مراقبت از خود را به طور کلی ضروری نیاز دارد. #FashionNovaCARES و من در حال دادن دور 1000 $در هر ساعت تا زمانی که ما به دور از $1 میلیون دلار به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بحران است. به ما بگویید که چگونه به $1,000 می تواند کمک به شما در طول این زمان. ما خواهید بود به خواندن مطالب شما و انتخاب داستان های روزمره وارد کنید در حال حاضر با مراجعه به www.FashionNova.com/Cares همچنین لطفا مطمئن شوید که خود را Instagram عمومی است چرا که من نیز شخصا به دنبال از طریق این صفحات را مشاهده کنید. شروع در حال حاضر!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Cardi B (@iamcardib) on

به عنوان هزاران نفر در سراسر ایالات متحده در تلاش برای ثبت نام برای بیکاری چک آن است که جای تعجب نیست که افراد احساس موظف به مرحله. اما آنها نیز ایستاده در یک کشور عدم ارائه مراقبت های پزشکی.

وقتی که ریحانا اهدا تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نیویورک (به عنوان به خوبی به عنوان یک $5m کمک مالی به سازمان های جهانی حفاظت از بهداشت و درمان کارگران و جوامع به حاشیه رانده شده) او به آنچه مقامات باید ارائه شده اند. با اینحال فرماندار نیویورک اندرو کومو نشان داد قدردانی خود را با به tweeting: “ما خیلی سپاسگزار از کمک شما و بسیاری دیگر که با تشدید.”

کمتر از افراد قدرتمند هستند و همچنین گرفتن در مقامات به تقاضا بهتر است. در حالی که تهمت بود مشغول اشاره انگشت در بهداشت و درمان کارگران را متهم کرده که آنها را از داشتن به سرقت رفته ماسک vigilante گروه ravers شد توزیع آنها را به مردم در نیویورک است. در شیکاگو در این هفته پس از حقوق بشر فعالان مبارزه برای آن زندانیان برنده حق به ارائه پایه و بهداشت و لوازم مانند صابون و ضد عفونی کننده در طول بیماری همه گیر.

به قدردانی از کار افراد در تضاد نیست میل به دولت برای انجام بهتر. دوست داشتنی است که برای دیدن این همبستگی به ویژه هنگامی که آن است که ما افراد مشهور مورد علاقه آن را انجام می دهند. اما زمانی که آن را علامت گذاری Zuckerbergs بیل Gateses و جف Bezoses جهان دادن میلیون ها نفر در, کمک های مالی, آن را می شود کمی بیشتر نگران کننده است. چرا ؟ به دلیل آن تاکید و انتقال مسئولیت از دولت به افراد است. آیا ما واقعا می خواهید برای زندگی در یک جهان که در آن تکنولوژی میلیاردرهای باید به اندازه قدرت به دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>