راست گرا که گرایش thinktanks استفاده از ترس از Covid-19 برای مبارزه با ممنوعیت کیسه های پلاستیکیمبارزه برای ممنوعیت کیسه های پلاستیکی که بسیاری از آنها تا پایان آلودگی اقیانوس ها و رودخانه ها گرفته شده است یک گام به عقب به عنوان محافظه کار ما را به فکر بهره برداری از مخازن ترس از Covid-19, فعالان گفته اند.

مقالات و هشدار داد که قابل استفاده مجدد از کیسه های پارچه ای هستند و بدتر از آنهایی های پلاستیکی برای گسترش coronavirus مرتبط شده اند به راست گرا که گرایش عمده سازمان های غیر انتفاعی مانند منهتن موسسه و حاوی اطلاعات نادرست با هدف شکست دادن و یا لغو کیسه های پلاستیکی ممنوع گفت: فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا است.

تلاش “خطرات بیشتر سردرگمی” در میان جهانی بحران بهداشت عمومی آن گفت.

مطالعات اخیر نشان داده اند که Covid-19 می تواند پایدار در پلاستیک و جراحی به مدت سه روز در مقایسه با 24 ساعت برای مقوا و چهار ساعت برای مس. این مطالعات را مورد بررسی قرار نمی چه مدت ویروس باقی مانده در پارچه و کمی وجود دارد که شواهد علمی در مقایسه با کیسه های قابل استفاده مجدد با پلاستیک.

در هفته گذشته تعدادی از ایالات متحده و شهرستانها با این وجود در زمان تصمیم به رول کیسه های پلاستیکی ممنوع با استناد به coronavirus. مین لغو ممنوعیت آن. فرماندار نیوهمپشایر رفت و بیشتر با صدور دستوری ممنوعیت کیسه های قابل استفاده مجدد گفته آنها خطر گسترش coronavirus. فرماندار ماساچوست ممنوع کیسه های قابل استفاده مجدد و برداشته کیسه های پلاستیکی ممنوع. و ایالت نیویورک که اجرا آن کیسه های پلاستیکی ممنوع در 1 مارس تاخیر اجرای تا ماه ژوئن.

حرکت در آمده و پس از یک لابی تلاش های گروه از جمله منهتن موسسه و رقابتی سازمانی موسسه (CEI) یک آزادیخواه غیر انتفاعی ابزاری در قانع کردن برگ برنده دولت به ترک پاریس مورد آب و هوا.

در حالی که سازمان های غیر انتفاعی ملزم به افشای خود را اهدا کنندگان هر دو گزارش دریافت پول از سوخت های فسیلی شرکت. در میان حامیان مالی برای CEI جشن سال گذشته چارلز کخ موسسه و آمریکا سوخت و پتروشیمی و انجمن سازندگان نیویورک تایمز گزارش داد.

Greenpeace USA انتقاد منهتن موسسه و CEI برای یک سری از مقالات نشان می دهد که کیسه های قابل استفاده مجدد هستند در معرض خطر بالاتر برای انتقال coronavirus از کیسه های پلاستیکی بد نمایش دادن تحقیقات اخیر نشان می دهد که ویروس زنده می ماند حداقل به مدت طولانی بر روی پلاستیک.

چنین اطلاعات غلط است که در حال حاضر استفاده می شود به لابی قانونگذاران ایالتی به شکست و یا لغو کیسه های پلاستیکی ممنوع قانون را گفت.

جان Hocevar صلح سبز ایالات متحده در اقیانوس مبارز را محکوم کرد آنچه که او به عنوان صنعت گروه هایی که “دیده می شود بحران به عنوان یک فرصت برای بهره برداری از ترس مردم در اطراف Covid-19 به فشار خود نرم افزار-آلودگی برنامه”.

“حتی در کوتاه مدت پلاستیکی نیست ذاتا چیزی را تمیز و امن است و ما نباید اشتباه شرکت روابط عمومی با واقعی تحقیقات پزشکی” Hocevar گفت.
New York City Mayor Bill de Blasio distributes reusable bags in Union Square Park on 28 February 2020

مشابه حرکت در راه هستند در بریتانیا که در آن محیط زیست, منشی, جورج Eustice است چشم پوشی 5p شارژ در کیسه های پلاستیکی برای خریداران سوپر مارکت آنلاین. Eustice گفت: این یک اقدام موقت با هدف کاهش بالقوه عفونت متقاطع در میان تحویل کارگران و کسانی که در انزوا و به سرعت تحویل.

برنامه ای برای کاهش بیشتر تک-استفاده از پلاستیک تحت محیط زیست ایران شده اند را در خود نگه دارد با توجه به Covid-19.

ویلز برنامه های دولت برای کاهش single-استفاده از پلاستیک نیز تحت بررسی با توجه به همه گیر آن گفت: نگهبان.

در ما اطلاعات غلط مبارزه با کیسه های قابل استفاده مجدد ramped تا پس از دو مطالعات اخیر. اول از دانشگاه کالیفرنیا منتشر شده در ماه گذشته در مجله عفونت بیمارستان گزارش شده است که ویروس های مشابه به Covid-19 باقی می ماند بر روی پلاستیک به مدت نه روز. دوم منتشر شده در 17 مارس در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که Covid-19 می تواند پایدار در پلاستیک به مدت سه روز. این ویروس می تواند ، توسط ضد عفونی. نه مطالعه بررسی پارچه.

اما روز بعد از اولین مطالعه منتشر صنایع پلاستیک کشور در نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, اصرار دولت به اعلام حمایت از تک استفاده از پلاستیک. انجمن ادعا کرد “مطالعه پس از مطالعه” نشان داد کیسه های قابل استفاده مجدد به عنوان یک خطر سلامت. آن را اشاره نمی کند دانشگاه کالیفرنیا در مطالعه است.

سپس در 12 مارس, منهتن موسسه نویسنده یک مقاله در شهرستان مجله ادعا کرده است: “‘پایدار’ کیسه است که محیط زیست و سیاستمداران شده اند بنابراین مشتاق به اموال عمومی و … می تواند حفظ Covid-19 و ویروس آنفلوآنزا و گسترش این ویروس در سراسر فروشگاه.”

این قطعه با عنوان “سبز راه ما را به عفونت” و نوشته شده توسط جان Tierney نقل unnamed تحقیقاتی که Tierney ادعا نشان داد ویروس ها و باکتری ها می تواند زنده ماندن در حمل و نقل کردن کیسه های برای نه روز. آن را ارائه می دهد هیچ مدرکی برای این ادعا در واقع آن لینک کلیک کنید برای یک مطالعه نشان می دهد ویروس ها می تواند باقی می ماند بر روی پلاستیک برای نه روز.

این قطعه نیز به نقل از یک سال 2018 مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت محیط که در آن محققان دریافتند آثار قائم مقام ویروس بر روی سطوح و دست از خریداران و کارکنان فروشگاه به اندازه کافی بالا “به خطر انتقال”. آنها توصیه می شود در فروشگاه بهداشت دست و شستن reuseable کیسه های. آنها را مقایسه نیست خطر از کیسه های قابل استفاده مجدد با کیسه های پلاستیکی.

یکی دیگر از قطعه ای توسط Tierney مشابه با استدلال به نظر می رسد در نیویورک پست با عنوان “استفاده از حمل و نقل کردن کیسه به جای پلاستیک می تواند کمک به گسترش کروناویروس”.

در همین حال واشنگتن آزما منتشر شده قطعه ای آنجلا Logomasini رقابتی شرکت موسسه در 18 مارس یک روز پس از New England Journal of Medicine مطالعه با عنوان: “کیسه های پلاستیکی ممنوع نیست کمک به ما در مبارزه با کروناویروس”.

Logomasini به نقل از همان سال 2018 مطالعه به عنوان Tierney و همچنین به عنوان یک 2011 مطالعه قابل استفاده مجدد و کیسه های پلاستیکی است که در نگاه و باکتری ها و ویروس نیست و تا حدی بود که بودجه توسط آمریکایی شیمی شورا.

پیچک شلگل یک محقق در صلح سبز ایالات متحده آمریکا گفت: “این یک کلاسیک روابط عمومی تاکتیک. پس از مطالعات جدید نشان Covid-19 طول می کشد بر روی پلاستیک آنها را به عقب کشیده و به کیسه های خود را از کلاهبرداری به نقل و پیر مطالعات ارتباط بین آنها را به مشروع عمومی ترس از coronavirus.”

Hocevar گفت: “حقیقت این است که ما لازم نیست که همه از پاسخ به این Covid-19 اضطراری نشده است و برای صنعت به استفاده از این به عنوان یک فرصت برای افزایش سود برای سوخت های فسیلی و پلاستیک بخش های خطرناک و غیر مسئولانه است.

“آنچه ما میدانیم این است که وجود دارد هیچ جایگزینی برای دقیق بهداشت. فقط به دلیل یک ماده ساخته شده است از تک پلاستیکی استفاده نمی کند آن را کمتر احتمال دارد به انتقال عفونت های ویروسی در طول استفاده از; در واقع سطوح پلاستیکی به نظر می رسد اجازه می دهد تا coronaviruses باقی می ماند عفونی به ویژه برای مدت طولانی در مقایسه با مواد دیگر.”

“تصمیمات ما را برای خانواده های ما در این بحران بهداشتی باید بر اساس علم و مشاوره پزشکی حرفه ای نیست لابی برای سوخت های فسیلی و پلاستیک صنایع. هر کجا که reusables یک گزینه این است که وقت را بر همه ما را به انجام بخشی از ما را برای محافظت از یک دیگر با شستن آنها را به طور کامل پس از هر استفاده.”
Plastic bags tangled in the branches of a tree in New York City’s East Village neighbourhood.

یک سخنگوی منهتن موسسه گفت: “روشن خواندن آقای Tierney شهرستان مجله مقاله نشان می دهد حمایت از استدلال خود را با متعدد مطالعات علمی در استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد در سوپر مارکت ها. ما ایستاده یکپارچگی آقای Tierney را روزنامه نگاری و ادامه خواهد داد به انتشار مقالات است که نور را بر روی جنبه های مختلف این بیماری همه گیر است که همه ما در حال رفتن را از طریق با هم.”

در پاسخ به نگهبان Logomasini یک عضو ارشد در CEI در دفاع از خود واشنگتن آزما مقاله. او گفت: “صلح سبز این اظهارات که ترویج, تمیز, تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی قابل استفاده مجدد بیش از آنهایی که سوء استفاده Covid-19 ترس و بخشی از یک حرفه ای-آلودگی دستور کار مسخره است.

“آن را به وضوح مفید – نه استثماری – برای مردم به نقطه خطر نسبی در ارتباط با استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی و تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی. صلح سبز در واقع اذعان می کند که کیسه های قابل استفاده مجدد می بندرگاه خطرناک بیماری زا از جمله Covid-19, توسط, توضیح است که مردم باید آنها را بشویید بعد از هر استفاده.”

یک CEI سخنگو گفت: “آنجلا Logomasini یک متخصص شناخته شده با 30 سال کار در پلاستیک مسائل. مواضع او در حال توسعه به طور مستقل و تحت تاثیر دیدگاه های حامیان ما. رقابتی سازمانی موسسه تامین شده است توسط هزاران نفر از افراد کسب و کار و پایه در سراسر جهان و ما احترام به حریم خصوصی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de