ریک اسکات اعلام متمم قانون اساسی بالا بردن استیضاح رای گیری آستانه در خانه

سناتور ریک اسکات (R., Fla.) در روز پنج شنبه اعلام کرد او را معرفی اصلاح قانون اساسی به منظور بالا بردن خانه آستانه رای گیری به تصویب مقالات از استیضاح به سه پنجم از اتاق به جای یک اکثریت ساده.

“یک عمل به عنوان تفرقه به عنوان استیضاح باید هر دو حزب پشتوانه و حمایت قاطع” Scott در بیانیه ای گفت. “باید آن را سخت تر — تر — برای هر دو حزب سیاسی به روند بنیانگذاران ما ایجاد شده به عنوان آخرین چاره در برابر استبدادی رهبر و به جای استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای استبداد سیاسی اکثریت.”

اسکات پیشنهاد می آید یک روز پس از رئیس جمهور تهمت تبرئه شد در دو مقاله از استیضاح در مجلس سنا محاکمه. مجلس رای به تایید مقالات کاهش یافت و تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب با یک دموکرات رای گیری در برابر, در حالی که میت رامنی (R. یوتا) تنها سناتور برای شکستن صفوف خود حزب و رای به محکومیت رئیس جمهور.

“دموکرات ها استفاده می شود روند استیضاح به عنوان یک ابزار برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت صرف نظر از نتیجه از سنا محاکمه” اسکات اظهار نظر. “این یک سنت خطرناک و روند را تغییر دهید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با اشاره به روند استیضاح به عنوان یک “شکار ساحره” و “جعل.” رئیس جمهور قرار است به بحث در مورد استیضاح تبرئه در سخنان پنج شنبه بعد از ظهر.

“من فکر می کنم او همچنین به بحث در مورد چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شما می دانید که شاید مردم باید پرداخت که” کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفته فاکس نیوز پیش از این سخنان.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • خواه به طور کلی وکیل محکوم دموکرات’ ‘خطرناک’ استیضاح تلاش

  • کریس والاس انتقاد حزب دموکرات برای امتناع از تماس در جمهوری استیضاح شاهد: ‘نه یک جستجو برای عدالت یا حکمت’

  • نظرسنجی: حمایت از استیضاح می افتد به عنوان برگ برنده را تصویب امتیاز کنه تا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>