ریچارد برانسون پاک راه را برای فروش نیمی از £1.6 میلیارد سهم در Virgin Galactic


ریچارد برانسون پاک راه را برای فروش به او £1.6 میلیارد سهم در Virgin Galactic به امید فروکش کردن است که کارآفرین را اولین پرواز گردشگری فضایی تا پایان سال

  • ما بهادار تشکیل پرونده توسط Virgin Galactic حذف برخی از موانع در به اشتراک گذاری و فروش
  • معنی ریچارد برانسون, باکره گروه فروش می تواند تا نیمی از برگزاری آن
  • تاجر نیاز به پول نقد برای ویرجین آتلانتیک پس از او خواسته است به دولت تا £500 متر از پشتیبانی با توجه به کروناویروس
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

ریچارد برانسون پاک است یک مسیر به طور بالقوه فروش تا نیمی از منابع Virgin Galactic به جمع آوری کمک مالی خود را برای تحت فشار شرکت هواپیمایی.

ما SEC اوراق بهادار تشکیل پرونده با فضای گردشگری شرکت هفته گذشته و حذف برخی از موانع برای سرمایه گذاران با فروش سهام در آینده نزدیک.

این حرکت – که مصادف با سه ماهه اول نتایج که دیدم £48 میلیون از دست دادن می تواند کارآفرین فروش سهام به ارزش £810 میلیون ($1billion).

اما باکره, گروه بعید است که تغییر یک خطر بزرگ در یک بروید و مجاز به فروش نیمه دوم تا دو سال پس از عرضه اولیه عمومی بود که در اکتبر 2019.

Richard Branson has cleared a path to potentially sell up to half his holdings in Virgin Galactic to raise funds for his under-pressure airline company

ریچارد برانسون پاک است یک مسیر به طور بالقوه فروش تا نیمی از منابع Virgin Galactic به جمع آوری کمک مالی خود را برای تحت فشار شرکت هواپیمایی

برانسون بود به شدت مورد انتقاد قرار دارد و در ماه گذشته به درخواست دولت بریتانیا برای £500million از حمایت مالی برای خود گروه شرکت های هواپیمایی کسب و کار شده اند که فلج در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ویرجین آتلانتیک اعلام کرد این امر تبر 3,150 شغل و بس عملیات در گاتویک فرودگاه, با برخی از مسیرهای روشن شود به هیترو.

برانسون درخواست برای کمک به در آمد و به سوال او به دلیل برآورد £3.2 میلیارد دلار ($4bn) ثروت و چون او ساکن است نه در انگلستان.

با وجود مواجهه با بحران در شرکت های هواپیمایی و اوقات فراغت مرکز عملیات Virgin Galactic ارزش بازار تقریبا دو برابر شده از £1.85 میلیارد دلار (2.3 میلیارد دلاری) در آن ارائه عمومی اولیه شش ماه پیش به £3.4 میلیارد دلار ($4.25 bn) بلند کردن ارزش باکره گروه سهام نزدیک به £1.6 میلیارد دلار ($2bn).

Virgin Galactic is racing against SpaceX and Amazon CEO Jeff Bezos' Blue Origin to bring tourists into space, but is the only one of the three whose shares are publicly listed

Virgin Galactic مسابقه در برابر SpaceX و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ Blue Origin به گردشگران را به فضا اما تنها یکی از این سه که سهام عمومی ذکر شده

ده ها تن از افراد مشهور از جمله جاستین بیبر و لئوناردو دی Caprio پرداخت کرده اند یک گزارش £200,000 به میان برای اولین بار در پرواز به فضا شده اند وجود دارد هیچ پرواز تجاری به تاریخ.

Five خدمه گرفته اند در دو پرواز موفقیت آمیز آزمایش. در سال 2014 خلبان مایکل Alsbury کشته شد زمانی که در یک پرواز آزمایشی از VSS Enterprise.

سر ریچارد سرمایه گذاری تقریبا £800 متر در Virgin Galactic و همچنین حدود £480m در مدار هنوز نوپای ماهواره ای-راه اندازی کسب و کار.

او امیدوار بود به او پرواز قبل از ازدواج در سال گذشته همزمان با سالگرد 50 از اول ماه فرود آپولو اما این هفته این شرکت اعلام کرد که تنها باقی مانده آن را با تمرکز بر گرفتن او را به لبه فضا ‘به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم’.

Virgin Galactic مسابقه در برابر SpaceX و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ Blue Origin به گردشگران را به فضا اما تنها یکی از این سه که سهام عمومی ذکر شده است.

این امر می تواند یک چیز بزرگ برای آنها گفته ام برای سال در حال حاضر که این سال ریچارد برانسون خواهد رفت تا ” لورا Forczyk یک مشاور در Astralytical گفت: بار مالی.

“آنها در حال ساخت پیشرفت های فنی او گفت: اما یک حرکت جدید مکزیک کاهش شرکت کردن.

‘بدون شک وجود دارد, این اعتیاد به مواد مخدره خود را به کل کسب و کار است که اعتیاد به مواد مخدره. اما اگر این نقش از آن خواهد شد در یک لحظه.

چگونه ریچارد برانسون, VIRGIN GALACTIC انجام آن را در فضا پرواز ؟

بر خلاف دیگر پروازهای فضایی تجاری شرکت های مانند آبی منشاء Virgin Galactic آغاز آن پرواز بدون استفاده از سنتی پرتاب موشک.

در عوض این شرکت راه اندازی مسافر آن مملو از SpaceShipTwo و دیگر صنایع دستی از یک حامل هواپیما دوبله WhiteKnightTwo.

WhiteKnightTwo سفارشی ساخته شده, چهار-موتور دوگانه-بدنه هواپیمای جت طراحی شده برای حمل SpaceShipTwo به ارتفاع حدود 50000 پا (15,240 متر).

اولین WhiteKnightTwo, VMS حوا – که باکره کهکشانی استفاده در تمام آزمون پرواز – نورد بود-در سال 2008 و در ارتفاع بالا و سنگین حمل بار با ظرفیت.

Unlike other commercial spaceflight companies, such as Blue Origin, Virgin Galactic initiates its flights without using a traditional rocket launch. Instead, the firm launches its passenger-laden SpaceShipTwo and other craft from a carrier plane, dubbed WhiteKnightTwo. Once SpaceShipTwo has propelled itself into space its engines shut off for a period of weightlessness before returning home

بر خلاف دیگر پروازهای فضایی تجاری شرکت های مانند آبی منشاء Virgin Galactic آغاز آن پرواز بدون استفاده از سنتی پرتاب موشک. در عوض این شرکت راه اندازی مسافر آن مملو از SpaceShipTwo و دیگر صنایع دستی از یک حامل هواپیما دوبله WhiteKnightTwo. پس از SpaceShipTwo تا رو خود را به فضای آن موتور خاموش برای یک دوره وزنی قبل از بازگشت به خانه

هنگامی که آن را می رسد از 50000 پا (15,240 متر) حامل هواپیما منتشر SpaceShipTwo های قابل استفاده مجدد بالدار فضاپیما طراحی شده برای حمل شش مسافر و دو خلبان به فضا است.

Virgin Galactic به نام اول آن SpaceShipTwo VSS وحدت – صنایع دستی است که این شرکت با استفاده از آن تست پرواز – هر چند این شرکت است که انتظار می رود برای ساخت بیشتر در آینده است.

هنگامی که منتشر شد از WhiteKnightTwo, SpaceShipTwo راکت موتور درگیر ‘در عرض چند ثانیه با توجه به باکره کهکشانی.

صنایع دستی خواهد شد و سپس پرواز حدود سه و نیم برابر سرعت صوت (2,600 mph/4,300 kph) به فضای زیر مداری تا رسیدن به 360,890 ft (110,000 متر) بالاتر از سطح زمین است.

WhiteKnightTwo (artist's impression) is a custom-built, four-engine, dual-fuselage jet aircraft, designed to carry SpaceShipTwo up to an altitude of around 50,000 feet (15,240 metres)

WhiteKnightTwo (هنرمند برداشت) است که سفارشی ساخته شده, چهار-موتور دوگانه-بدنه هواپیمای جت طراحی شده برای حمل SpaceShipTwo به ارتفاع حدود 50000 پا (15,240 متر)

این ارتفاع تعریف شده است که فراتر از لبه فضا توسط ناسا.

پس از این موشک موتور از کار اخراج شده است برای حدود یک دقیقه خلبانان خواهد آن را تعطیل کند و مسافران می توانند پس از آن خود را خاموش کمربند ایمنی را تجربه بی وزنی برای چند دقیقه.

خلبانان خواهد مانور سفینه فضایی به بهترین شکل ممکن نمایش از زمین و فضا در حالی که بالا بردن وسیله نقلیه بال به آن ‘پر’ re-entry پیکربندی است که decelerates و هنر و صنعت و تثبیت آن تبار.

به عنوان جاذبه می کشد سفینه فضایی به سمت زمین فوقانی جو فضانوردان را به بازگشت به کرسی های خود را آماده بازگشت به سیاره ما است.

در حدود 50000 پا (15,240 متر) و پس از ورود مجدد این خلبان را بازگشت به سفینه فضایی بال به عادی خود را پیکربندی و آماده به سرش برگشت به زمین به صورت صاف باند فرود.

Once it reaches 50,000 feet (15,240 metres) the carrier plane releases SpaceShipTwo, a reusable, winged spacecraft designed to carry six passengers and two pilots into space. Virgin Galactic has named its first SpaceShipTwo VSS Unity (pictured) - the craft that the company has used in all of its test flights - though the firm is expected to produce more in future

هنگامی که آن را می رسد از 50000 پا (15,240 متر) حامل هواپیما منتشر SpaceShipTwo های قابل استفاده مجدد بالدار فضاپیما طراحی شده برای حمل شش مسافر و دو خلبان به فضا است. Virgin Galactic به نام اول آن SpaceShipTwo VSS وحدت (تصویر) – صنایع دستی است که این شرکت با استفاده از آن تست پرواز – هر چند این شرکت است که انتظار می رود برای تولید بیشتر در آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>