رود آیلند حرکت برای تغییر نام رسمی بیش از برده داری روابطرود آیلند فرماندار Gina Raimondo را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی اعلام دولت خواهد به جلو حرکت می کند با تغییر نام رسمی خود را با توجه به روابط خود به آمریکا برده داری.

دولت رسمی نام “ایالت رود آیلند و مشیت مزارع” به نظر می رسد در دولت اسناد و مدارک. اما منظور خواهد آن را کوتاه فقط به “رود آیلند”.

“درد است که این ارتباط باعث می شود برای برخی از ساکنان ما باید دغدغه همه جزایر رود و ما باید همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که تمام جوامع می تواند غرور را در کشور ما” فرماندار نوشت.

Raimondo یک دموکرات اضافه شده است که نام جدید خواهد اثر را “به عنوان به زودی به عنوان عملی” و اعمال می شود به تمام دولت ارتباطات از جمله وب سایت های آژانس و مکاتبات.

جینا Raimondo
(@GovRaimondo)

مراحل من اعلام امروز فقط آغاز است و من به طور کامل متعهد به ادامه کار در کنار جامعه در مهر زنی فردی و نژادپرستی نهادی در دولت ما.

22 ژوئن 2020

منظور اجرایی همسان با دیگر تلاش های دولت برای حذف “مزارع” از نام. تپه گزارش روز دوشنبه که دولت قوه مقننه گفت: آن را به جلو فشار یک لایحه برای تغییر نام به طور کامل.

دولت سنا را نیز معرفی یک همه پرسی برای ساکنان به رای دادن در انتخابات عمومی ماه نوامبر. با توجه به مجله پراویدنس یک 2010 رفراندوم مخالف بود و بیش از 75 درصد از رای دهندگان در آن زمان است.

هارولد Metts, رود آیلند, تنها, سیاه, سناتور, معرفی 2020 لایحه. او گفت: “هر آنچه در معنای واژه “مزارع” در این زمینه از رود آیلند تاریخچه آن را حمل وحشتناک مفهوم که با توجه به [کشور] غم انگیز و نژادپرستانه تاریخ است.”

پریسیلا Pilon
(@PriscillaPilon)

هیچ کس استفاده کامل دولت نام #RhodeIsland و بسیاری از افراد زندگی در #RI می دانستم که هرگز نام و نام خانوادگی. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را تغییر داد اما مردم باید قادر به رای دادن در آن است.

24 ژوئن 2020

در آمریکا و “مزارع” عمدتا در ارتباط با وحشیانه نهاد chattel برده داری. اگر چه اموال برده داری ریشه در اسپانیا کشت و زرع مبتنی بر برده داری بود انگلیسی منحصر به فرد ایجاد شده توسط استعمارگران در نیشکر زمینه باربادوس آورده و به جنوب ما است. با استفاده از بردگی آفریقایی, نقدی محصولات مانند توتون و تنباکو و پنبه منابع اکثر کشور های بنیادی ثروت است.

اگر چه آیلند اولین مستعمره برای لغو برده داری در 1652 قانون هرگز اجرا گذاشته است. جمعیت سیاه بردگی مردم در دولت افزایش یافت و به بیش از 6 درصد در پایان قرن 17 تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان هر نوع دیگر مستعمره جدید در انگلستان است.

در توییتر پاسخ به پیشنهاد تغییر نام متمرکز بر کاربران جهل به نام اصلی. بسیاری از ذکر نام کامل آیلند به حال آموزش داده شده است در هر نقطه در اولیه یا ثانویه در آموزش و پرورش است.

جاستین Davie
(@جاستین)

چیز دیگری که آنها نمی به ما آموزش در مدرسه است. https://t.co/m0ntNCPoti

24 ژوئن 2020

“مردم نمی دانستند که در رود آیلند است که در واقع کوتاه برای “رود آیلند و مشیت مزارع’ دقیقا همان است که چرا تاریخ تعلق دارد در هر درسی مدرسه” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

در سراسر کشور تظاهرات و خواستار نژادی عدالت پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که به کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست به مینیاپولیس افسر پلیس را تشدید کرده و به خواسته های مشابه تغییراتی مانند حذف مجسمه و تغییر علامت تجاری از محصولات است که میراث به نژاد پرستی و برده داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de