نشان داد: فوق العاده غنی اهدا به کومو به عنوان او را رد افزایش مالیات برای میلیاردرهایفرماندار نیویورک اندرو کومو ایستاده بود محکم در برابر تشدید فشار برای جلوگیری عظیم کاهش بودجه با افزایش مالیات در بسیاری از میلیاردرهای زندگی می کنند که در خود دولت است.

همانطور که در مبارزات انتخاباتی به مالیات میلیاردرهای دریافت تقویت اخیر از کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و نیویورک دولتی دموکراتیک و قانونی رهبران کومو اصرار دارد که او معتقد است که مالیات ابتکار عمل را بی درنگ فوق العاده غنی به ترک دولت است. روز چهارشنبه دو برابر کردن و هشدار داد که اگر دولت تلاش برای تعادل بودجه خود را از طریق میلیاردر مالیات افزایش “شما می خواهم که هیچ میلیاردرهای چپ”.

اما در دفاع از میلیاردرهای کومو است که حمایت از یک گروه از مهم ترین مالی بوستر. بیش از یک سوم از نیویورک میلیاردرهای باید قریب به Cumo سیاسی دستگاه با توجه به اطلاعات بیش از حد بررسی مالی مبارزات انتخاباتی داده و فوربس میلیاردر لیست.

نیویورک افشای سوابق نشان می دهد که 43 از نیویورک 118 میلیاردر خانواده ها اهدا پول به کومو را در مبارزات و دولت حزب دموکرات کمیته او کنترل. در همه این میلیاردرهای و اعضای خانواده خود را تحویل داده اند بیش از $8m به کومو سیاسی دستگاه پس از اولین فرمانداری مبارزات انتخاباتی. که شامل کمک های مالی زیادی از میلیاردرهای در چند هفته گذشته به عنوان کومو مبارزه کرده است برای جلوگیری از افزایش مالیات بر میلیاردرهای.

یازده نفر از کومو میلیاردر اهدا کنندگان تحویل داده اند $100 ، 000 یا بیشتر به مبارزات انتخاباتی خود و دولت نیویورک دموکراتیک حزب خانه داری صندوق. آنها عبارتند از صندوق های تامینی تیتان جیمز سیمونز ($3.6 متر) استنلی Druckenmiller ($1m) و دانیل لوئب ($114,000); املاک و مستغلات مقتدر الکساندر Rovt ($321,000) و استفان راس (80.000 دلار) و سرمایه گذار رونالد پرلمن ($197,000). راس سایمونز و سیمونز’, همسرم, تحویل در مجموع $115,000 به کومو در این ماه.

با کومو مسدود میلیاردر مالیات افزایش خود را 43 میلیاردر اهدا کنندگان به افزایش ارزش خالص خود را با $22bn در طول همه گیر و با توجه به فوربس اطلاعات وارد شده توسط آمریکایی ها برای مالیات انصاف است که هل می دهد برای افزایش مالیات بر ثروتمندان.

در تمام نیویورک 118 میلیاردرهای دیده می شود ارزش خالص خود را افزایش می دهد $77bn پس از coronavirus آمار ایالات متحده است. کسانی که میلیاردر سود تنها در سه ماه بیش از پنج برابر اندازه دولت کل بودجه پیش بینی شده کمبود $14bn.

کومو دفتر تأکید کرد که میلیون دلار از کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از میلیاردرهای تا به حال هیچ ارتباطی با فرماندار تصمیم به مخالفت دموکراتیک قانون افزایش مالیات بر میلیاردرهای تماس با ایده “احمقانه و توهین آمیز است.”

“به عنوان فرماندار است و به طور معمول گفت: هر کسی که می تواند تحت تاثیر یک دلار سزاوار نیست که در این کسب و کار” گفت: Cuomo سخنگوی غنی Azzopardi. “نیویورک در حال حاضر پیشرفته ترین و دوم بیشترین میلیونرهای مالیات در کشور ما شده است بسیار واضح و روشن در مورد چالش های پیش روی ما در دورانی که در آن بالا بگیر در حال حاضر نقل مکان کرد و دور از شهر و دولت در مواجهه با این بیماری همه گیر و دولت فدرال حمایت از قانون که تغییر قانون و اجازه می دهد آنها را به پرداخت مالیات که در آن آنها ارتباط از راه دور از – و نه دولت و یا شهرستان که در آن شرکت خود را واقع شده است.”

نیویورک قانونگذاران دموکرات شده اند شناور طرح برای رسیدگی به بحران بودجه با افزایش مالیات بر ثروتمندان. یک ابتکار عمل را در بالا بردن سود سرمایه نرخ مالیات بر کسانی که با بیش از $1bn از دارایی های, جمع آوری بیش از $5.5 میلیارد عمومی جدید درآمد حاصل از میلیاردرهای هر سال است. شهر نیویورک به تنهایی به تعداد بیشتری از میلیاردرهای از هر منطقه شهری در این سیاره است.

کومو اما صبورانه مخالف از جمله افزایش مالیات بر ثروتمندان در طول فعالیت سیاسی خود را. او قبلا دفاع و پشتیبانی یک طرح برای از بین بردن نیویورک بانک مالیات و او کاهش می یابد دولت مالیات شرکت نرخ به پایین ترین سطح خود در بیش از 50 سال است. وی همچنین کاهش نرخ مالیات بر خریداران لوکس قایق ها و جت های خصوصی – و در حال حاضر او را به خود مشغول کرده مانع را میلیاردر مالیات طرح است.

به جای کومو قرار دادند برای کاهش هزینه. در مارس قوه مقننه تصویب طرح اجازه Cumo بودجه مدیر را $10bn از کاهش هزینه. این طرح نیز به تصویب کومو فشار به قطع $2.5 میلیارد دلار از خدمات درمانی flatline آموزش و پرورش هزینه و تحمیل سخت تر الزامات واجد شرایط بودن در برخی دراز مدت منافع عمومی.

روز دوشنبه فرماندار گفت که اگر دولت خود را نمی امن کمک های مالی از واشنگتن نیویورک ممکن است افزایش جرم حمل و نقل کرایه و عوارض عوارض زیرا “این پول باید از جایی.” دولت های محلی نیز می تواند بزرگ کاهش است.

در اوایل این ماه کومو اعلام کرد که او مسدود خواهد شد افزایش مالیات بر میلیاردرهای در نیویورک از ترس است که ثروتمند خواهد فرار دولت – نگرانی او تصریح کرد: در روز چهارشنبه. این یک استدلال او شده است ساخت سال برای توجیه مخالفت با افزایش مالیات در دولت مالی نخبگان و کمی وجود دارد که پایه و اساس آن است.

یک دانشگاه استنفورد محققان 2016 مطالعه IRS داده یافت می شود که به اصطلاح مالیات پرواز در میان ثروتمند ناچیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>