نشان داد: در سه ماهه تمام توییتهایی دربارهی بحران آب و تولید شده توسط رباتهارسانه های اجتماعی گفتگو بیش از بحران آب و هوا در حال شکل توسط ارتش خودکار توییتر رباتها با یک تجزیه و تحلیل جدید پیدا کردن که یک چهارم از تمام توییتهایی دربارهی آب و هوا در روز به طور متوسط تولید شده توسط رباتها نگهبان می دهد.

این سطوح خیره کننده از ربات توییتر فعالیت در موضوعات مرتبط با گرمایش جهانی و بحران آب و هوا است تحریف آنلاین گفتمان شامل مراتب بیشتر علم اقلیم شناسی کره زمین از آن را در غیر این صورت.

تجزیه و تحلیل میلیون ها توییت از سراسر دوره زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما را از برداشت پاریس مورد آب و هوا یافت می شود که رباتها تمایل به تحسین از رییس جمهور برای اقدامات خود و گسترش اطلاعات غلط در مورد علم است.

مطالعه توییتر رباتها و آب و هوا بود انجام شده توسط دانشگاه براون و هنوز به چاپ رسیده است. رباتها هستند یک نوع نرم افزار است که می تواند به کارگردانی خودکار صدای جیر جیر پاسخ بود یا پیام مستقیم در توییتر, تحت پوشش یک انسان با خوی حساب.

“این یافته ها نشان می دهد قابل توجه تاثیر مکانیزه رباتها در تقویت denialist پیام در مورد تغییر آب و هوا از جمله پشتیبانی از تهمت خروج از توافق پاریس,” متحده پیش نویس این مطالعه دیده می شود توسط نگهبان.

در روز به طور متوسط در طول دوره مورد مطالعه 25% از تمام توییتهایی دربارهی بحران آب و هوا در آمد از رباتها. این نسبت بالاتر بود در مورد موضوعات خاص – رباتها شد مسئول 38 درصد از توییتهایی دربارهی “جعلی علم” و 28 درصد از تمام توییتهایی دربارهی این غول نفتی Exxon.

برعکس توییتهایی است که می تواند به عنوان طبقه بندی فعالیت آنلاین برای حمایت از اقدام بر بحران آب و هوا برجسته بسیار کمی رباتها در حدود 5 درصد جمعيت. این یافته ها “نشان می دهد که رباتها نه تنها شایع است اما به طور نامتناسبی بنابراین در موضوعاتی بودند که در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و یا شک و تردید از آب و هوا علم و عمل” تحلیل متحده است.

توماس مارلو یک دانشجوی دکتری در قهوه ای که رهبری این پژوهش گفت: پژوهش به عنوان او و همکارانش هستند “همیشه نوع بدونم چرا تاپیک مداوم سطوح انکار در مورد چیزی که علم بیشتر یا کمتر حل و فصل”.

محققان 6.5 m توییتهایی ارسال شده در روزهای منتهی به ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آمریکا خروج از پیمان پاریس در تاریخ 1 ژوئن 2017. توییت شد طبقه بندی شده اند به موضوع دسته با دانشگاه ایندیانا ابزار به نام Botometer مورد استفاده برای برآورد احتمال کاربر پشت جیر درجه یک ربات.

مرلو گفت: او شگفت زده شد که رباتها شد و مسئول یک چهارم از آب و هوا توییت در روز به طور متوسط. “گفتم مرسی که به نظر می رسد واقعا بالا’,” او گفت:.

سازگار drumbeat از ربات فعالیت در اطراف آب و هوا موضوعات برجسته شده است روز به روز از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای که یک سنبله در مورد علاقه به طور کلی در این موضوع دیدم ربات نسبت قطره حدود نیم تا 13 درصد است. توییتهایی مشکوک توسط رباتها انجام افزایش از صدها نفر در روز به بیش از 25,000 یک روز در طول روز در اطراف, اعلام, اما این کافی نیست برای جلوگیری از سقوط در متناسب به اشتراک بگذارید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم گسترش اطلاعات غلط درباره بحران آب و مشهورترین آن را “مزخرف” و “جعل” اگر چه اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده گفته او را قبول علم است که جهان در حال گرم شدن. با این وجود خود را در دولت برچیده عمده هر سیاست با هدف برش سیاره-گرم شدن گازها از جمله گازهای خروجی خودرو استاندارد و محدودیت در نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

از دانشگاه براون مطالعه نبود قادر به شناسایی هر فرد یا گروه در پشت گردان از توییتر رباتها و نه تعیین سطح از نفوذ آنها به اطراف اغلب مملو بحث آب و هوا.

تعدادی از مشکوک رباتها که همواره تحقیر علم آب و هوا و فعالان باید تعداد زیادی از پیروان در توییتر. یکی که رتبه بسیار در Botometer نمره @sh_irredeemable نوشت: “از دست داده گرتا!” در ماه دسامبر اشاره به سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

این بود که به دنبال یک صدای جیر جیر که شک جهان را به 9 میلیارد جمعیت به دلیل “#climatechange دیوانگی توقف پیشرفت”. حساب تقریبا 16,000 پیروان.

یکی دیگر مشکوک ربات @petefrt تقریبا 52,000 پیروان و بارها رد آب و هوا علم است. “واقعی سی ان ان: ‘تغییر آب و هوا’ دگم دین است نه علم” حساب ارسال شده در مرداد. یکی دیگر از صدای جیر جیر از ماه نوامبر به نام برای توافق پاریس بود و در حال غرق منظور “رد آینده ساخته شده توسط globalists و اروپایی سازگار با محیط زیست-ماندارین”.

حساب توییتر گسترش دروغ در مورد بحران آب و نیز قادر به استفاده از ترویج توییتهایی گزینه در دسترس برای کسانی که مایل به پرداخت هزینه اضافی دید. توییتر ممنوعیت تعدادی از چیزهایی که از آن توییت های تبلیغاتی از جمله مطالب سیاسی و تبلیغات دخانیات, اما اجازه می دهد تا هر نوع محتوای واقعی و یا در غیر این صورت بر بحران آب و هوا.

تحقیقات بر روی اینترنت وبلاگ ها منتشر شده در سال گذشته دریافتند که آب و هوا اطلاعات غلط است که با توجه به خوانندگان در درک چگونه به طور گسترده ای این نظر است که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر خوانندگان.

استفان Lewandowsky یک دانشگاهی در دانشگاه بریستول که با همکاری نویسنده این پژوهش گفت: “در همه جای تعجب نیست” در دانشگاه براون مطالعه با توجه به تعاملات با آب و هوا مربوط به پیام های توییتر.

“اغلب آنها به نوبه خود از همه اثر انگشت از رباتها,” او گفت:. “بیشتر denialist ترول وجود دارد, بیشتر احتمال دارد مردم فکر می کنم که وجود دارد این است که یک تنوع از نظر و از این رو تضعیف خواهد شد حمایت خود را از آب و هوا علم است.

“از نظر نفوذ من شخصا معتقدم که آنها یک تفاوت اگر چه این می تواند سخت به کمیت.”

جان کوک استرالیا شناختی دانشمند و همکاری نویسنده با Lewandowsky گفت که رباتها هستند “خطرناک و بالقوه نفوذ” با شواهدی که نشان می دهد زمانی که مردم در معرض حقایق و اطلاعات غلط آنها اغلب در سمت چپ گمراه.

“این یکی از موذی ترین و خطرناک عناصر گسترش اطلاعات غلط توسط رباتها – نه فقط که اطلاعات غلط است قانع کننده به مردم اما این فقط صرف وجود اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی می تواند باعث اعتماد مردم به اطلاعات دقیق کمتر یا خلاص از حقایق” کوک گفت.

اگر چه توییتر رباتها نیست تا سطح شیب دار به طور قابل توجهی در اطراف پاریس اعلام خروج برخی از طرفداران از اقدام برای مقابله با بحران آب و با احتیاط از افزایش فعالیت در اطراف ما انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال.

“حتی اگر ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند و یا خود را دقیق انگیزه به نظر می رسد بدیهی است که تهمت رشد در تقویت مثبت او دریافت از این رباتها و خود سازندگان” گفت: Ed u. s. surgeon general, یک کارشناس آب و هوا در ارتباطات دانشگاه جورج میسون است.

“این وحشتناک برای اندیشیدن به این احتمال که Potus شد cajoled توسط رباتها به ارتکاب یک قساوت علیه بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im