نشان داد: غول های نفتی به کمک صندوق قدرتمند گروه پلیس در شهرهای آمریکا

شرکت های بزرگ متهم رانندگی زیست محیطی و سلامت, نابرابری در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع از طریق سمی و آب و هوا تغییر آلودگی نیز کمک های مالی قدرتمند گروه پلیس در شهرستانها عمده ما بر اساس یک تحقیق جدید.

برخی از امریکا بزرگترین شرکت نفت و گاز آب و برق خصوصی و موسسات مالی که پشتوانه سوخت های فسیلی نیز پشت پلیس پایه – مات نهادهای خصوصی است که جمع آوری پول برای پرداخت هزینه های آموزش سلاح و تجهیزات و فن آوری نظارت برای ادارات سراسر ایالات متحده است.

این تحقیقات توسط پاسخگویی ابتکار یک غیر انتفاعی و شرکت های بزرگ و دولت پاسخگویی موسسه تحقیقات و پژوهش های پایگاه داده پروژه LittleSis جزئیات چگونه پلیس پایه در شهرهایی مانند سیاتل, شیکاگو, واشنگتن, New Orleans, و, Salt Lake City, هستند بخشی از بودجه توسط نام خانواده مانند شورون پوسته و ولز فارگو.

پلیس پایه صنعت گروه است که ارائه کمک های مالی قابل توجهی به محلی بخش و در عین حال به عنوان سازمان های غیر انتفاعی اجتناب از حد نظارت عمومی.

بررسی جزئیات چگونه شرکت های وابسته به سوخت های فسیلی نیز حامی حوادث و گالاس که جشن پلیس در حالی که برخی از کارکنان ارشد در خدمت به عنوان مدیران پلیس پایه.

در این گزارش به تصویر می کشد صنعت سوخت فسیلی به عنوان یک دشمن مشترک در مبارزه برای نژادی و زیست محیطی عدالت است. “بسیاری از قدرتمند شرکت هایی که درایو بی عدالتی زیست محیطی نیز حامیان از همان ادارات پلیس که tyrannize خیلی از جوامع این شرکت بازیگران آلوده” آن را می گوید.

این گزارش شامل شرکت های مانند:

  • شورون, یک شرکت چند ملیتی نفت و گاز شرکت است که در میان جمعیت بالای 25 آلوده. در آن صاحب دو از بدترین شش بنزن ساطع پالایشگاه با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. شورون یک شرکت اسپانسر جدید پلیس نیواورلئان و عدالت پایه و همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره هوستون پلیس بنیاد و حمایت از هوستون نصب گشت. آن را نیز اهدا و در خدمت در هیئت مدیره از نمک دریاچه پلیس شهر پایه و اساس است.

  • شل یکی از بزرگترین فسیلی سوخت شرکت ها در جهان است و در حال حاضر ساختمان بزرگ ethane ترقه کارخانه در نزدیکی پیتسبورگ که طرفداران هشدار می تواند به نوبه خود آپالاچیا به بعد به اصطلاح سرطان کوچه – یک راهرو از لوئیزیانا پالایشگاه که در آن پوسته نیز آلوده کنندگان عمده. پوسته یک “ویژه همکار” نیواورلئان پلیس بنیاد و حمایت از هوستون پلیس نصب شده گشت.

  • این کشور بزرگترین شرکت پالایش نفت ماراتن نفتی شده است متهم تولید آلودگی است که به طور نامتناسبی بر سلامت, سیاه و قهوه ای و جوامع است. پالایشگاه خود در دیترویت دریافت کرده است 15 تخطی از محیط زیست کشور تنظیم از سال 2013. ماراتن امنیتی هماهنگ در هیئت دیترویت پلیس بنیاد و حامیان حوادث متعدد.

کارول Muffett رئیس مرکز بین الملل محیط زیست گفت: “این گزارش میریزد نور خشن در راه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند قطع با بحران آب و هوا.”

سخنگوی شورون گفت: شرکت “همسایه خوب” در هر کجا از آن عمل می کند. “در سراسر جهان شورون, سرمایه گذاری میلیون ها دلار و هزاران ساعت داوطلب در برنامه های متعدد و مشارکت کمک به جوامع بهبود زندگی خود را رسیدن به آرمان های خود را و دیدار با پتانسیل کامل خود را.”

ماراتن نفتی گفت: “این است که ما امتیازی به برآوردن [دیترویت] جامعه را مستقیم درخواست برای بیشتر محله های محلی گشت ها توسط پاسخ دهندگان برای اولین بار از طریق خود ما را کمک و پشتیبانی از تلاش های جمع آوری اعانه.”

پوسته نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

وحی آمد که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به افشای خمیازه نابرابری در آلودگی هوا, دسترسی به آب سالم و تمیز و نرخ مزمن شرایط پزشکی که منجر به تناسب تعداد مرگ و میر در میان مردم رنگ و مادری آمریکایی است.

در همین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نظامی نیروهای امنیتی به شهرهایی مانند سیاتل و شیکاگو به سرکوب ضد نژادپرستی تظاهرات دلیل افزایش مطالبات عمومی برای انتقال برخی از پلیس بودجه به محیط زیست, بهداشت و خدمات اجتماعی برای ایجاد امن و سالم و نژادی فقط در جوامع است.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که در مورد محیط زیست و عدالت اقتصادی عدالت نژادی و عدالت و در مورد زنی از نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری” گفت: Robert Boullard co-صندلی ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه.

“نژاد پرستی بود مهر به امریکا DNA. امریکا تفکیک است و بنابراین آلودگی است.”

پلیس پایه بازی به طور فزاینده ای نقش مهمی در محلی پلیس. قانون نظم و طرفداران می گویند آنها در پا برای پر کردن کمبود بودجه و اطمینان از ادارات پلیس مجهز با دولت از هنر و تکنولوژی و سلاح های مورد نیاز برای مبارزه با جرم و جنایت در قرن 21 است.

اما منتقدان استدلال می کنند ادارات پلیس در حال حاضر overfunded. در سراسر کشور حدود 100bn صرف پلیس هر سال و شهرستانها دست بیش از 20 درصد به 45 درصد از کل بودجه به ادارات پلیس با توجه به گروه حمایت مرکز محبوب دموکراسی در عمل است.

پلیس بنیاد پول اضافی است و این پول است که بسیار سخت تر برای ردیابی از آنجا که آنها می توانند به همان شفافیت قوانین به عنوان نهادهای عمومی مانند سازمان های اجرای قانون.

گذشته از سوخت های فسیلی شرکت شرکت ابزار نیز برجسته در این گزارش به عنوان بازی یک نقش دوگانه را به عنوان آلوده و حامیان پلیس پایه.

امریکا 100 بزرگترین آب و برق اختصاص 80 درصد از قابل اندازه گیری انتشار آلاینده های هوا با توجه به 2019 گزارش. کم درآمد آفریقایی جوامع نامتناسب رنج می برند مشکلات سلامتی مانند تنفسی و قلبی و عروقی, بیماری و افزایش خطر مرگ ناشی از ریز ذرات تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های, به گفته محققان در دانشگاه واشنگتن و دانشگاه استنفورد.

Exelon a publicly traded انرژی شرکت مستقر در شیکاگو است که این کشور بزرگترین ابزار و در سال 2019 موافقت به پرداخت $200 متر بیش از 50 سال به حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از آلودگی در خلیج چساپیک.

بر اساس این گزارش Exelon است پرکار کمک کننده به پولیس پایه های آن و شرکت های تابعه آن عمل دادن به پایه در بالتیمور فیلادلفیا و شیکاگو و واشنگتن است.

یک سخنگوی این شرکت گفت: Exelon است که این کشور بزرگترین تولید کننده کربن و انرژی که از لحاظ مالی پشتیبانی از برنامه ها و سازمان ها با هدف قرار دادن جوامع مختلف. “کسری از کل ما دادن رفت به ادارات پلیس از طریق کوچک, ایمنی متمرکز کمک های مالی برای چنین چیزهایی به عنوان سقوط تحقیقات اضطراری صحنه ایمنی, بهبود, K-9 عملیات جستجو و نجات و برنامه های دیگر.”

موسسات مالی – عمومی-روبرو بانک ها و شرکت های بیمه و دارایی مدیران – نیز برخی از بزرگترین حامیان مالی از پلیس پایه.

ولز فارگو دومین بانک جهانی پشت سر سوخت های فسیلی و ارائه شده تقریبا $198bn تامین مالی نفت و گاز بین سال 2016 و 2019. بانک روابط به پلیس پایه شامل دو کرسی هیئت مدیره و حمایت مقابله با شارلوت-مکلنبورگ. آن را نیز یک شریک و کمک کننده به پلیس سیاتل پایه یک مدیر و حامی آتلانتا پلیس بنیاد و اهدا به سالت لیک سیتی است.

ولز فارگو نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

“از پلیس به خشونت مالی – راه حل بحران آب و هوا شامل پرداختن متصل درنده سیستم. ما از تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت و محروم از پلیس و سوخت های فسیلی و به سرمایه گذاری مجدد در انعطاف پذیری مردم و سیاره برای بازیابی گفت:” تامارا Toles O’Laughlin, 350.org’s, شمال امریکا, مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de