نشان داد: عمده ضد مستند گروه لینک کلیک کنید برای امریکا راست

به بیرون درز ضبط صوتی و آنلاین مواد به دست آمده توسط گاردین نشان می دهد که یکی از برجسته ترین ضد قفل اعتراض گروه های آمریکایی انقلاب 2.0 (AR2) دریافت کرده است کمک های گسترده از خوبی تثبیت راست بازیگران, برخی با تندروی اتصالات.

AR2 ارائه خود را به عنوان یک شبکه مردمی اما ضبط و مواد دیگر آشکار متحدان آن شامل به خوبی متصل حزب چای از بنیانگذاران و خانواده آنلاین سریال فعالان که نورد از ده ها تن از “بازگشایی” وب سایت و Facebook شدند.

وب سایت خود را ساخته شده است و توسط یک طراح وب طولانی فعال در راست ترین محافل آنلاین و اجرا می شود که قرار دادی شبکه رسانه های اجتماعی برای شبه نظامیان جنبش است. یکی از سایت که کاربران قبلی بمباران یک مسجد و یک کاربر دیگر در حال حاضر memorialized در سایت به تازگی کشته شده توسط پلیس در ایالت مریلند طی یک سلاح گرم حمله.

جاش الیس رهبر AR2 که محور ضد قفل تظاهرات در سراسر کشور و ارائه خود را به عنوان یک قیام خود به خودی. در فیلم ارسال شده به یوتیوب AR2 سایت و سراسر ضد مستند Facebook, گروه, الیس ارائه شده این جنبش به عنوان فراگیر و دو حزبی و خود را به عنوان یک محافظه کار everyman.

در بیننده ترین ویدیو الیس اجرا می شود که یک صفحه اصلی-کسب و کار تعمیر در حومه شیکاگو توصیف خود را به عنوان “یک آمریکایی به طور متوسط شهروند” مربوط به “دفاع از آنچه امریکا تاسیس شد و چه امریکا در مورد”.

اما در ضبط الیس صحبت به دایره درونی از AR2 اعضای هفته گذشته او به تفصیل به کمک او دریافت کرده بود از بازیکنان دیگر از جمله رادیکال طرفدار تفنگ و نیروهای سیاسی ،

الیس گفت: این گروه که Facebook مشخصات تصویر آرم سه درصد و شبه نظامی است که در روزهای اخیر او “صحبت به Dorr برادران”.

این Dorr برادران – کریس بن هارون و متی – آیا راست گرا که گرایش فعالان که روش کار شده اند صریحا انتقاد توسط گروه های محافظه کار و قانونگذاران.

الیس ادامه داد: “گفتم من فقط نیاز به شما برای ترویج چیزی که در مارس 1st اگر که اشکالی ندارد و آنها مانند ‘هی عالی.'”

این Dorr برادران باید هماهنگ کمپین های آنلاین است که سهام از مواضع به حق تاسیس pro-تفنگ گروه هایی مانند NRA و دولت مبتنی بر حق-به-زندگی گروه. مبارزات و سپس تشویق رتبه-و-فایل محافظه کاران برای اهدای پول و ثبت دادخواست در وب سایت است که برداشت داده های خود را.

یک تجزیه و تحلیل در اواخر ماه آوریل توسط internet security محققان دریافتند صدها نفر از “بازگشایی” مربوط به دامنه های ثبت شده در آن ماه; که نمرات می تواند متصل به Dorr برادران; و این که “Facebook گروه چرخید تا با Dorr برادران استفاده از این گروه ها به مستقیم ترافیک به این حوزه”.

برخی از این سایت ها عمل به عنوان عمده مراکز برای دروغ در مورد این بیماری همه گیر و بسیاری از آنها به حالت تعلیق توسط Facebook. اما نگهبان قادر به ایجاد که از روز دوشنبه حداقل 20 “بازگشایی” یا “American Revolution 2” صفحات برای شهرها و ایالات متحده از جمله ویرجینیا و فلوریدا و لس آنجلس در حال اجرا بودند به عنوان گروه های خصوصی.

صفحات بازدید شده توسط نگهبان محتوای ویژه ترویج “دولت عمیق” و یا ضد چین تئوری های توطئه ضد واکسیناسیون اعتقادات و کره زمین در مورد خطر Covid-19. برخی مانند “ReopenNC”, تا به حال ده ها هزار نفر از اعضای.

هارون Dorr نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد رابطه اش با AR2.

در یک مکالمه تلفنی الیس تایید این تماس گفته است که پیش از 1 آوریل ضد قفل تظاهرات گفت: “صحبت کردن با یکی از Dorr برادران در اوایل درخواست از آنها برای کمک به گسترش این کلمه”.

پرسید: اگر او آغاز کرده بود تماس الیس گفت: “یکی از اعضای ما بود و پس از آن [به Dorrs] به من رسیده است.”

در بعدی تماس الیس تایید صحت ضبط صدا.

در ضبط الیس مشخص شده بیشتر کمک به او را دریافت گفتن حلقه درونی خود: “یکی از یوتا بچه ها من رو با صاحب mymilitia.com.”

الیس ادامه می دهد: “او قرار داده تا کل سایت به صورت رایگان و پس از آن من از او بخواهید در مورد یک چیز کوچک و او طراحی مجدد کل سایت.”

با توجه به ثبت نام اینترنتی سوابق و شبه نظامیان وابسته به Facebook, گروه, صاحب mymilitia.com دامنه چاد Embrey جدید Lexington, Ohio.

DNS تاریخچه سوابق AR2 وب سایت خود را نشان می دهد دامنه های ثبت نام آغاز شد با یک آدرس ایمیل متعلق به Embrey و با آدرس سایت برای Embrey وب-طراحی کسب و کار. سوابق مشابه نشان می دهد AR2 وب سایت است که به میزبانی بر روی یک آدرس IP است که میزبان Embrey سازمانی وب سایت و کسانی که از چند تا از آگهی مشتریان از جمله یک سگ مادر و signwriter.

Embrey نیز مدیر حداقل سه Facebook گروه های مرتبط با سایت و همراه کانال یوتیوب. با توجه به رکوردهای DNS و دو سایت “اعلامیه” بایگانی شده در mymilitia.com, Embrey ثبت نام حداقل 20 حوزه های مرتبط با شبه نظامیان جنبش مانند “militiaregistry.com” تفنگ حقوق مانند “progungroup.com” یا خاص گروههای شبه نظامی مانند “iiiers.com” یک مرجع به سه درصد شبه نظامی.

من شبه نظامی ارائه می دهد یک فروشگاه موجود شبه نظامیان و ترویج یک برنامه برای راه اندازی یک شبه نظامیان برای هر تلفن کد منطقه.

آن را ارائه خود را به عنوان یک پلت فرم برای ایجاد شبه نظامیان, استخدام, اعضای, و ایدئولوژیک و عملی آموزش و پرورش است. سایت کتابخانه گسترده ای از فایلهای Pdf شامل کانادا ارتش دستی در کمین, یک راهنمای از بین بردن مخازن و رساله ترسیم توجیه و استراتژی برای یک شورش در ایالات متحده است. پست های اخیر شامل بررسی چشم انداز کوتاه مدت از جنگ داخلی.

وجود دارد برخی از شواهد نئو نازی ها و نژادپرستانه فعالان اقدام به گسترش تبلیغات به شبه نظامیان کاربران است.

در سال 2017 مانیفست برای سایت Embrey نوشت: او امیدوار است این سایت را “رهبری” شبه نظامیان جنبش و ارائه اهداف جنبش مانند “به تقویت ما مقامات محلی در دوران وخیم و کمک در جوامع ما از تمام تهدیدات خارجی و یا داخلی” و “به تغییر ادراک منفی از شبه نظامیان با تبدیل شدن به یک مورد استقبال نیروی یکی که ترجیح داده است بیش نظامی پلیس”.

من شبه نظامیان مختصر برجستگی در سال 2017 هنگامی که یک سایت کاربر مایکل هری و دیگر اعضای ایلینوی بر اساس گروه شبه نظامی بمباران یک مسجد در بلومینگتون در ایالت مینه سوتا و رسم به انجام همان به دومین مسجد در Champaign, Illinois.

در ماه مارس سال 2018 پس از او و دیگر شبه نظامیان اعضای سلاح کشف و ضبط شد توسط FBI هاری در دادگاه تجدید نظر mymilitia.com برای دیگران در سراسر کشور به راهپیمایی برای دفاع از خود.

بعد در ماه مارس سال جاری یکی دیگر از کاربر دانکن Lemp هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد در خانه اش در مریلند توسط پلیس انجام یک سلاح گرم حمله.

Embrey خود شبه نظامیان مرتبط با سایت و صفحات فقط بخشی از یک طراحی وب سایت نمونه کارها است که شامل کار را برای دیگر افراطی جنبش.

وب سایت خود را Embrey سازمانی, ویژگی های کار انجام شده برای بیشتر محلی اوهایو, کسب و کار, اما آن را نیز شامل وب سایت یک کمپانی ضبط موسیقی, وزوز گوش سوابق است که تقریبا به طور کامل به فروش می رساند سفید supremacist skinhead و موسیقی هوی متال است.

به عنوان پنج شنبه, وزوز گوش, سایت میزبانی شد و در همان آدرس IP به عنوان انقلاب آمریکا سایت و کسانی که از Embrey و مشتریان دیگر.

هوارد گور, یک تحلیلگر ارشد پژوهش در مرکز قانون فقر جنوب گفت: “وزوز گوش یک نفرت برچسب موسیقی کامل متوقف شود.” او گفت: ویژگی های آن “تعدادی از نژادپرستانه skinhead باند که نشان داده اند برگزار شد و عضویت در شبکه های ترور”.

Embrey مجموعه همچنین شامل یک لوگو برای یک ظاهرا از بین رفته گردان از پنسیلوانیا نور پا شبه نظامی. که سازمان با حضور متحد حق تجمع در شارلوتزویل در ماه اوت سال 2017 با قسم خورده قصد حفاظت از آزادی بیان از نئو نازی ها تظاهرات در برابر حذف یک مجسمه Robert E Lee.

خواسته در یک مکالمه تلفنی در مورد اینکه آیا او می دانست که در مورد Embrey و یا شبه نظامی قبل از وب سایت ساخته شده بود الیس گفت: “نه واقعا” اما داشتن نگاه در وب سایت پس از اضافه شده: “این قطعا به نظر می رسد مثل یک گروه است که بسیار ساده است در باور خود را فقط در دفاع از متمم دوم.”

خواسته در مورد وزوز گوش سوابق او گفت که Embrey آشکار لینک “بسیار برای من تعجب آور بود”.

او افزود: “من به نگاه به آن کمی بیشتر است. من شده است بسیار روشن با چاد از همان ابتدا که تا آنجا که به من مربوط می شود این جنبش بسیار فراگیر جنبش است.”

در یک مکالمهی تلفنی Embrey گفت: میزبانی وزوز گوش سایت خود را در سرور. Embrey اذعان کرد: “من ساده با شما: اگر من می دانستم که آن را یک نژادپرست سایت و ترویج نژاد پرستی, من می خواهم که هرگز در زمان این کار است. که همه آن را فقط یک کار. من یک فرد نژادپرست.”

در AR2, Embrey گفت: “جاش بود خود را از گروه های تعطیل با Facebook و من شده است وجود دارد. آنها همان چیزی را به من. پس من گفتم: آره, من می تواند به شما کمک کند اما من یکی را به سایت خود را تعمیر. این امر می تواند آسان تر برای من فقط به شما پرتاب کردن سریع وب سایت بر روی سرور من.”

وی افزود: “این یک بازار تو رفتگی در دیوار. مناسب آن بود بازار تو رفتگی در دیوار در حال حاضر با فضای سیاسی. این افراد باید جایی برای صحبت کردن برای ساخت یک جامعه از مردم که احساس می کنند در این راه.”

الیس نیز افتخار در ضبط صدا اتصال خود را به یک شرکت بنیانگذار یک گروه بود که یک محرک در جنبش حزب چای.

در ضبط الیس شنیده ام به او می گویند او صحبت کرده است با “علامت Meckler او کسی است که صاحب openthestates.com سایت و او را فوق العاده در ارتباط با [شان] Hannity, تاکر [کارلسون], [علامت] لوین [بن] شاپیرو, Charlie کرک” – دلالت Meckler می تواند کمک به او را به اتصال با برجسته محافظه کار رسانه ارقام است.

Meckler را openthestates.com نرم و صاف کردن anti-مستند اعتراض سایت که لینک به وب سایت دیگری برای کنوانسیون متحده (COS) و “تاریک پول” سازمان متصل به پول و راست گرا که گرایش غیر انتفاعی شهروندان برای حکومت خود (CSG).

Meckler غیر سود شده اند به طور گسترده ای گزارش شده که در دریافت پول از بودجه متصل به کخ برادران Coors بنیاد و دیگر راست گرا که گرایش megadonors.

الیس اضافه شده از Meckler در هفته گذشته ضبط صدا: “من میخوام انجام یک پادکست با او در روز بعد و یا دو.”

در 28 آوریل, الیس به عنوان مهمان در اتاق جنگ اخبار نشان می دهد در الکس جونز Infowars پلت فرم. در 29 آوریل, الیس به نظر می رسد در Meckler پادکست با دو anti-مستند ” اعلام کرده است.

در یک ایمیل Meckler دستیار منتقل نظر خود را که “همه چیز را او می داند در مورد جاش در پادکست” کاهش یافته است و نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de