بازنشسته و دو ستاره به طور کلی پنجه نرم می کند گناه به جنسی سوء استفاده خود را پس از آن-دختر نوجوان در 1980s


بازنشسته و دو ستاره به طور کلی پنجه نرم می کند گناه در ویرجینیا دادگاه به لحاظ جنسی سوء استفاده خود را پس از آن-دختر نوجوان در سال 1980 پس از آن مجبور به رها کردن اتهامات علیه او در فنی

  • ژنرال جیمز Grazioplene التماس کرد گناه را به یک مسئول تشدید باتری جنسی علیه خود را در دادگاه ویرجینیا در روز چهارشنبه
  • جنیفر, Elmore, 49 ادعا می کند پدرش مورد آزار جنسی و تجاوز به او در سراسر دوران کودکی او
  • او گفت: سوء استفاده از زمانی شروع شد که او 3 بود و مادر او از آن آگاه
  • مادر پنج اولین گزارش اتهامات به ارتش در سال 2015
  • آنها به اتهام ژنرال بازنشسته در سال 2017 اما تا به حال به اخراج در مورد فنی در سال 2018
  • Elmore سپس به دنبال اتهامات مطبوعاتی در ویرجینیا
  • Grazioplene اتحاد خود را حفظ بی گناهی و بستری گناه یکشنبه در ازای تعلیق حکم

Gen. James Grazioplene pleaded guilty to one charge of aggravated sexual battery against his daughter in a Virginia court on Wednesday

ژنرال جیمز Grazioplene التماس کرد گناه را به یک مسئول تشدید باتری جنسی علیه خود را در دادگاه ویرجینیا در روز چهارشنبه

یک بازنشسته دو ستاره ارتش آمریکا که به طور کلی التماس کرد گناه یکشنبه به جنسی سوء استفاده خود را پس از آن-دختر نوجوان در 1980s.

ژنرال جیمز Grazioplene اعتراف گناه در یک دادگاه مدار در Prince William County, Virginia در ازای تعلیق حکم پس از سالها اعتراض به بی گناهی خود را در برابر تجاوز و حمله به ادعاهای ساخته شده توسط دختر خود را.

جنیفر, Elmore, 49, صحبت کرده است علنا از اتهامات او وارد در برابر پدرش از او برای اولین بار تصمیم گرفت به گزارش خود را به سوء استفاده های نظامی در سال 2015.

مادر پنج ادعا می کند او را به یاد پدرش سوء استفاده جنسی او از سه سال. سوء استفاده توسعه یافته به تجاوز به عنف در ادامه در طول سال.

‘در 3 او به من منجر به تیره, کثیف, زیرزمین خانه مادر بزرگ من و من را در ماشین لباسشویی و راسخ خود را در حالی که خود من’ Elmore گفت: با توجه به یک کپی از خود را قربانی تاثیر بیانیه ارائه شده به سی ان ان توسط وکیل Ryan اصناف.

‘در 8 او خریداری من یک پیانو و اصرار بر گرفتن من به درس پیانو, همه, بنابراین او می تواند پارک و هر چه بیمار لذت است که او را که مورد نظر. همان وحشت رخ می دهد به عنوان او به طور مرتب اصرار داشت در حمام من است. آن زمان من تا کالج قادر به استفاده از یک نوار صابون, ” او اضافه شده است.

Jennifer Elmore, 49, (pictured) came forward with allegations against her father, retired Army General James Grazioplene in 2015. He plead guilty to one charge this week

جنیفر, Elmore, 49, (تصویر) جلو آمد و با اتهامات علیه پدر او بازنشسته ارتش ژنرال جیمز Grazioplene در سال 2015. او اعتراف به گناه به یک اتهام این هفته

او محروم از کرامت من من بی گناهی من ارزش دوران کودکی من و صدای من. تمام چیزهایی که یک پدر قرار است به محافظت در هزینه زندگی خود را. من یک عمر صرف قرار دادن پشت تکه های شکسته شما پشت سر گذاشت.’

Grazioplene که در 70s ابتدا دستگیر شد در ویرجینیا در ماه دسامبر 2018 و انتظار می رود که این هفته منتشر و قرار داده شده در 20 سال مشروط.

‘آن را بازتابی از این واقعیت است که جنیفر مراقبت بیشتر در مورد حقیقت از مجازات’ صنفی سی ان ان گفت.

ژنرال بازنشسته بود و سعی در ویرجینیا پس از یک دادگاه نظامی شد و مجبور به اخراج در فنی در ماه مارس سال 2018 اتهامات ارتش علیه او.

Elmore تصمیم به جلو آمده و به مقامات ارتش که پدرش بارها و بارها مورد تجاوز و تعرض خود را در سال 2015 و بررسی شد و بلافاصله راه اندازی شد.

حتی اگر آن را در حال حاضر بیش از سی سال پس از اتهام سوء استفاده صورت گرفت دو سال تحقیق و تفحص در بر داشت مدارک کافی برای آن را به یک دادگاه در مارس 2017.

Grazioplene مواجه دادگاه نظامی و از دست دادن حقوق بازنشستگی خود را در این اتهام که او مورد تجاوز به یک کودک بیش از یک دوره شش ساله در حالی که در وظیفه فعال در 1980s.

او یکی از چند ژنرال در تاریخ مدرن است که ارتش تلاش کرده است به دادگاه نظامی.

اما یک حکم جداگانه از بالا, نظامی, دادگاه تجدید نظر فقط دو هفته قبل از محاکمه تعیین شد برای شروع منجر به اتهامات انداخته بودن بیرون.

حکم از سوی دادگاه تجدید نظر برای نیروهای مسلح در ایالات متحده v. Mangahas یافت که پنج سال مجسمه محدودیت در اثر یک مورد تجاوز به عنف دوستیابی از سال 1997.

تصمیم گیری به طور موثر محدود اساسنامه محدودیت ها در Grazioplene مورد به پنج سال تحت همان قانون به عنوان آن را به حال اتفاق افتاده است قبل از سال 2006.

Gen. James Grazioplene has claimed his innocence in the allegations of sexual abuse and rape made by his daughter

ژنرال جیمز Grazioplene ادعا کرده بی گناهی خود را در اتهامات سوء استفاده جنسی و تجاوز به عنف شده توسط دختر خود را

Elmore همچنان به فشار برای پدرش پیگرد قانونی به دنبال ایالت ویرجینیا که در آن خانواده خود زندگی کرده بود در حالی که زمانی که او یک نوجوان بود.

‘گاهی اوقات آن را فقط ساده تر به دهان خود را بسته’ Elmore گفت واشنگتن پست در سال 2018 است.

“اما اگر من خاموش ماندن و آینده فرد مردد برای که و نفر بعدی مردد برای که و آینده فرد مردد که کجا هستیم؟’

ویرجینیا هیچ اساسنامه محدودیت ها در اتهام جنایت اما این اتهامات را که آورده بودند در برابر Grazioplene محدود شد به کسانی که در دولت است.

من در نیویورک زندگی می کانزاس در ایالت کارولینای شمالی آلمان و ویرجینیا به عنوان Grazioplene منتقل شده بود توسط ارتش.

Elmore می گوید که او اولین حافظه از سوء استفاده در نیویورک اتفاق افتاده قبل از افزایش در کشورهای دیگر به شب بازدیدکننده داشته است’ به اتاق خواب خود را به عنوان او مسن تر است.

با توجه واشنگتن پست, ارتش به حال متهم Grazioplene با تجاوز به عنف بین 1983 تا 1989 اما پرنس ویلیام مقامات متمرکز در سال 1988 و 1989 زمانی که خانواده زندگی کردن-پایه در Woodbridge, Virginia.

در آن زمان Elmore یک دبیرستان junior و خانواده اش نقل مکان کرد دوباره به کارولینای شمالی قبل از سال آخر خود را.

Grazioplene دستگیر شد در 7 دسامبر 2018 پس از چهار ماه بررسی توسط Virginian مقامات.

روز چهارشنبه او التماس کرد گناه را به یک مسئول تشدید باتری جنسی به عنوان Elmore نگاه کرد.

‘امروز یک پیروزی’ Elmore سی ان ان گفت. ‘اما من فوق العاده غمگین. راه من احساس می کنم در حال حاضر مانند یک یتیم.’

همسر خود را Ann Marie Grazioplene, Elmore, در, نیز در حال حاضر در دادگاه.

Elmore says that she confided in an aunt while in college who confront her father. the aunt says that Grazioplene admitted the abuse against his daughter throughout her childhood

Elmore می گوید که او و جلب اعتماد در یک عمه در حالی که در کالج که مقابله با او ، عمه می گوید که Grazioplene بستری سوء استفاده علیه دختر خود را در سراسر دوران کودکی او

Elmore claims she remembers her father's sexual abuse beginning when she was three

Elmore ادعا می کند او را به یاد پدرش سوء استفاده جنسی آغاز زمانی که او سه ساله بود

نامه Ann Marie نوشت: در 80s استفاده شده بود در میان شواهد و مدارک جمع آوری شده در برابر شوهرش.

‘جیم ، تلاش در تعرض جنسی جنیفر. او در خواب, تشکر از خدا, و من او را قبل از او آغاز کردم و یک نامه به عنوان خوانده شده.

‘همه در حالی که من بازی خانه دار او منحرف آزادی با فرزند من,” او نوشت: در یکی دیگر از.

Ann Marie قبلا با سی ان ان گفت که سخنان او شده بود تحریف شده و او همچنان به Grazioplene.

Elmore گفت واشنگتن پست که او در کالج قبل از او مشت گفت: هر کسی که در مورد سوء استفاده.

در یک نقطه او گفت که او در جلب اعتماد او را برادرانه عمه الیزابت Powley که مواجه پدر او است.

‘او گفت: این بدترین چیزی که او می تواند که تا کنون انجام داده به کسی که آن را هنوز هم اتفاق می افتد,’ Powley گفت. ‘به این روز من خواهد مرد نمی دانستند چرا برادر من بود.’

Elmore مشخص شده نقطه اوج است که به رهبری او را به نهایت جلو آمده و به او ادعا می کند به ارتش به عنوان یک ژانویه 2015 تماس تلفنی با پدر و مادر خود را که در آن Grazioplene ادعا گفت که “تنها چیزی که بدتر است که من انجام داده اند می تواند به شما است که شما قتل’.

Grazioplene بومی ویرجینیا که فارغ التحصیل از ایالات متحده آکادمی نظامی در وست پوینت نیویورک.

او وارد ارتش در سال 1972 به عنوان یک زره افسر.

قبل از بازنشستگی خود را در سال 2005 او به عنوان مدیر توسعه نیروی در پنتاگون مشترک Warfighting قابلیت های ارزیابی.

او همچنین با DynCorp International, یک پیمانکار نظامی و ماموریت: آمادگی یک سازمان از بازنشسته admirals و ژنرال کار با کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net