خرده فروشان ضرب و شتم Coronavirus در حال حاضر مقابله با معترضان

مردم شکست مقابل درب خارج شده و در پیوریا بیمار است. آنها غارت یک فروشگاه اپل در فیلادلفیا و شکست ویندوز در Nordstrom گل سرسبد در سیاتل آن شهر در حالی که پرتاب کالا به جمعیت خارج است.

شیوع تظاهرات و شورش در طول تعطیلات آخر هفته roiled خرده فروشان از همه راه راه جدید با اضافه کردن استرس به یک صنعت است که در حال حاضر طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما حتی به عنوان عمده زنجیره سوار کردن فروشگاه ها و متوقف عملیات آنها تا حد زیادی به دنبال انتقال همدلی برای معترضان پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس و نه محکوم آسیب به کسب و کار خود را. بسیاری از خرده فروشان بزرگ نمی خواهد بحث در مورد میزان آسیب و یا چگونه بسیاری از فروشگاه های آنها تا به حال به دلیل ناآرامی.

“حوادث این هفته یکی از دردناک تر یادآوری است که بی عدالتی باقی مانده در جهان ما” Nordstrom گفت: در وب سایت خود را در روز دوشنبه. “ما می توانیم رفع آسیب به فروشگاه های ما. ویندوز و کالا را می توان جایگزین کرد. ما همچنان به این باور به شدت به عنوان تا کنون که تغییر فوق العاده ای است که نیاز به آدرس این مسائل رو سیاه مردم امروز در کشور ما.”

خارج اجرایی داگ McMillon گفت: در یک یادداشت به کارکنان: “ما باید هوشیار باشند در ایستاده با هم در برابر نژادپرستی و تبعیض است. انجام این کار نه تنها در قلب ارزش شرکت ما آن را در هسته از اساسی ترین اصول حقوق بشر و کرامت و عدالت است.”

هدف است که در مینیاپولیس که در آن آقای فلوید کشته شد گفت: بیش از آخر هفته که حدود 200 فروشگاه خواهد دید یا باید ساعت کوتاه تر به عنوان یک نتیجه از تظاهرات و غارت. روز دوشنبه زنجیره ای گفته است که دیگر به اشتراک گذاری این تعداد آسیب دیده فروشگاه “به عنوان وضعیت باقی می ماند فوق العاده پویا” و تاکید بر تعهد خود برای بازسازی و بازگشایی مکان های آسیب دیده در حالی که حمایت از مینیاپولیس و سنت Paul جوامع است.

CVS گفت که بیش از 250 مکان در سراسر 21 متحده مواجه سطوح مختلف آسیب از اعتراض و فعاليت است که 60 فروشگاه های باقی مانده بسته در حالی که تعمیرات ساخته شد. آدیداس که همچنین فروش برند Reebok گفت که پس از برخی از فروشگاه ها آسیب دیده بودند در تظاهرات آن تصمیم گرفت به تمام فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده “تا اطلاع ثانوی.” نایک و اپل نیز بسته برخی از فروشگاه ها.

شرکت در سراسر کسب و کار طیف با صدور بیانیه های عمومی در حمایت از معترضان. Netflix نوشت که “به سکوت است به همدستی. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” آمازون گفت که کاملا “بی رحمانه و نابرابر درمان از مردم در کشور ما باید متوقف شود.” WarnerMedia برندها از جمله HBO تغییر توییتر خود را توصیف به “#BlackLivesMatter.” و نفوذ گروه تجارت از شرکت های بزرگ امریکا کسب و کار میزگرد گفت: اعضای آن “به اشتراک گذاری خشم و درد احساس شده توسط بسیاری از آمریکایی ها در اخیر قتل غیر مسلح سیاه مردان و زنان است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 9m پیش

  • رقابت کالبد شکافی می گویند فلوید مرگ شد, قتل, اما تفاوت در علل است.
  • یک هفته پس از فلوید مرگ بحران مقابله ملت است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران آنها باید تسلط’ معترضان.

دنیس مور, یک عضو شورای شهر در Peoria, Ill., گفت: به نظر میرسد هیچ الگوی بارز برای آن فروشگاه ها هدف قرار گرفتند و آسیب دیده است. یک ماشین لباسشویی و یک فروشگاه کفش به فروش می رسد که تا حد زیادی ارتوپدی کفش و خارج — همه تا به حال ویندوز خود را شکست.

خانم مور که اولین زن آمریکایی آفریقایی منتخب به پیوریا شورای شهر و نشان دهنده یک منطقه با جمعیت اقلیت گفت که او در بر داشت حرفه همدلی از خرده فروشان بزرگ مانند وال مارت به حلقه توخالی.

“این بهتر خواهد بود برای خارج شده و به احترام کارگران خود را و آنها را در پرداخت دستمزد قابل زندگی,” خانم مور گفت: در روز دوشنبه. “آنها خیلی از این جامعه.”

اعتبار…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

خارج در پئوریا یکی از چند ده است که آسیب دیده بودند بیش از آخر هفته. رسانه های اجتماعی و اخبار محلی گزارش نشان داد تصاویر از غارت در ده ها تن از فروشگاه های وال مارت از کالیفرنیا به ایالت ماساچوست و بسیاری از مکان تا به حال به طور موقت به دلیل ناآرامی.

در بیانیه ای خارج شده گفت: این شرکت بود “نظارت این وضعیت نزدیک به عنوان آن را توسعه و ادامه خواهد داد تا بسته شدن فروشگاه در انتخاب بازار به عنوان یک احتیاط ایمنی برای مشتریان و همکاران.”

خرده فروش گفت: این امر در ادامه به کارگران پرداخت در حالی که فروشگاه های باقی مانده بسته شده است.

هدف و شکاف که همچنین صاحب, پیر, نیروی دریایی, Athleta, Intermix و موز جمهوری همچنین گفت که آنها خواهد پرداخت کارکنان برای برنامه ریزی شیفت های در بسته فروشگاه ها و به طور بالقوه نقل و کارگران را به مکان های دیگر.

هنوز هم آسیب می آید فقط به عنوان خرده فروشان به خصوص کسانی که به فروش لباس و دیگر موارد غیر ضروری شد شروع به باز کردن پس از آنها مجبور شدند به شاتر در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. لوکس بسیاری از خرده فروشان در حال حاضر سوار کردن فروشگاه خود را در ماه مارس به این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. و خرده فروشان مانند Nordstrom به حال خود فروش شاقول 40 درصد در سه ماهه اول.

“همه ما در حال عبور از انگشتان ما که این دوره خواهد بود یکی کوتاه” گفت: Matthew W. Lazenby, مدیر اجرایی ویتمن خانواده توسعه که مدیریت پایان Bal Harbour مغازه ها در خارج از میامی.

“این بیماری همه گیر است آمار خرده فروشی سخت و البته فقط به عنوان بسیاری از این فروشگاه شروع به سعی کنید به گزاف گویی بازگشت ناآرامی های مدنی که در این آخر هفته مجبور است بسیاری از فروشگاه ها به” آقای Lazenby گفت. “مردم در حال حاضر عصبی و در حال حاضر برخی از بیم و هراس در اطراف خطر بهداشت عمومی پس از این که نمی شود آن را بهتر است.”

حتی اگر این مرکز خرید است مایل از محل تظاهرات در مرکز شهر میامی و فورت Lauderdale یک تعداد انگشت شماری از خرده فروشان از جمله تیفانی, Moncler Saks Fifth Avenue و در هم آمیختن است که متعلق به شکاف بنا موانع در مقابل فروشگاه خود را در روز یکشنبه آقای Lazenby گفت. فروشگاه ها در زمان گام به Miami-Dade County اعلام کرد حکومت نظامی از 9 بعد از ظهر تا 6 صبح روز یکشنبه, او گفت:, و اضافه کرد که این مرکز فقط در حال بازگشایی در مارس 18.

حتی برای خرده فروشان بودند که ضروری و مجاز به باز باقی می ماند در طول همه گیر غارت ایجاد کرده است یکی دیگر از چالش های است که بیشتر خواهد شد منتقله توسط این شرکت در حال حاضر تحت محاصره نیروی کار.

خرده فروشان مانند خارج شده اند پرداخت پاداش به کارکنان خود را که با آن مواجه شده اند روزانه خطر ابتلا به این ویروس در محل کار. اما در حال حاضر کسانی که کارگران در حال مقابله با یک خطر اضافی از ضرب وشتم در فروشگاه خود را. کارکنان که مجموعه ای به بازگشت به کار در دیگر خرده فروشان پس از furloughed هستند که با تاخیر به فروشگاه های نزدیک به تعمیر آسیب از غارت.

“هنگامی که این فروشگاه ها باید به این است که قرار دادن افراد کم درآمد از کار است و هر خوب نیست گفت:” خانم مور.

این فدراسیون ملی خرده فروشی یک صنعت گروه تجارت به دنبال آدرس غارت اما مقصر آن را “اقدامات چند” در یک شنبه بیانیه ای که عمدتا متمرکز بر واقعیت نژادی و بی عدالتی در این کشور و تظاهرات صلح آمیز است.

“Defacing, غارت و تاراج کسب و کار که آیا به عنوان یک مستقیم حاصل از خشم و یا فرصت طلب عمل خرابکاری و سرقت مانع پیشرفت و شفا” گفت: Matthew, Shay این گروه رئیس جمهور. “ما می خواهیم مردم برای جلوگیری از غارت و تخریب تحت نام اعتراض.”

اما برخی از خرده فروشان بودند حاضر به محکوم غارت با توجه به مسائل اجتماعی که به هر طریقی آن را.

Marc Jacobs طراح که تا به حال حداقل یکی از فروشگاه های آسیب دیده در جریان تظاهرات اعلام on Instagram: “هرگز اجازه دهید آنها شما را متقاعد کند که شیشه های شکسته و یا اموال خشونت است.” نژاد پرستی سفید برتری و فقر بودند خشونت او نوشت. او تاکید کرد که در حالی که “ملک می تواند جایگزین انسان زندگی می کند نمی تواند.”

الیزابت Paton کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>