خرده فروشی کارگران در آمازون و تمام غذاهای هماهنگ بیمار-در اعتراض به Covid-19 شرایطصدها نفر از کارگران در آمازون انبار کل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی, هدف, فروشگاه های خرده فروشی و خریداران در Instacart و Shipt به نام بیمار در روز جمعه به عنوان بخشی از یک هماهنگ یک روز اعتصاب در سراسر آمریکا در اعتراض به شرایط کار و ناکافی ایمنی و حفاظت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

1 مارس اعتصاب آغاز شد و پس از آمازون به پایان رسید آن نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست برای کارگران در پایان ماه آوریل است.

“این واقعیت که آنها آن را در زمان دور قبل به بیمار کردن اجازه می دهد تا شما می دانید که آنها در حال آگاه از sickout و تلاش برای متوقف کردن مردم از شرکت در آن” گفت: دریک پالمر آمازون کارمند در JFK8 انبار در استاتن آیلند نیویورک کار کرده است که در آمازون برای بیش از چهار سال است. “در حال حاضر آنها در حال وادار کردن مردم به رفتن به کار می کنند چرا که اگر از شما اجرا از زمان پرداخت نشده خاموش که در آن شما در حال از کار اخراج شدند.”

پالمر یکی از کارگران شرکت کننده در تظاهرات خارج از JFK8 انبار چند هفته پیش در تقاضا ایمنی برای حمایت از آمازون کارگران است. دستیار مدیر در JFK8 کریس Smalls کار اخراج شد در مدت کوتاهی پس از او سازماندهی کردند.

پالمر گفت که پس از تظاهرات آمازون شروع به ارائه تجهیزات حفاظت فردی به کارگران و اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و متوسط چک, اما او گفت: روش های تمیز کردن باقی می ماند ناکافی است.

“در حالی که ما احترام به حق مردم برای بیان خود ما در اعتراض به اقدامات غیر مسئولانه از گروه های کارگری در گسترش اطلاعات غلط و ادعاهای دروغین در مورد آمازون در طول این بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی گفت:” سخنگوی یک ایمیل به در.

هدف کارگران شکایت کرده آن را در زمان بیش از حد طولانی برای این شرکت برای ارائه به کارگران با تجهیزات حفاظت فردی و کمی در حال انجام است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله داخل فروشگاه. با توجه به هدف اتحاد کارگران بیش از 100 فروشگاه ها و برخی از مراکز توزیع ارائه شده در sickout.
Customers line up to enter a Target store in Falls Church, Virginia, on 20 April.

“من شرکت چون هدف شرکت طراحی نشده و یا اجرا کافی برای حفاظت از کارگران گفت:” سوفی امیری که مشغول به کار در یک هدف فروشگاه در هدلی ماساچوست برای بیش از یک سال است.

“اجتماعی فاصله دستورالعمل به طور منظم نادیده گرفته شده توسط هر دو کارکنان و مهمانان و میزان مشتریان مجاز در داخل فروشگاه در صد که فروشگاه من رهبر در میان دیگران تصمیم گرفته است به تعداد مشتریان و در همه. هدف نیز نادیده گرفته می شود شفاف در مورد موارد مثبت Covid-19 هر دو در فروشگاه ها و مراکز توزیع.”

میشل Enright, یک گروه متخصص در هدف در ارتفاعات استرلینگ میشیگان برای 28 سال است که شرکت در این بیمار با توجه به عدم حمایت های ارائه شده به کارگران در طول بیماری همه گیر.

“هیچ پشتیبانی از هدف شرکت گفت:” Enright. “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که نقطه ما انسان ها می توانیم مریض و ما نه فقط قطعه از یک ماشین است.”

هدف سخنگو گفت: نگهبان یک ایمیل به در: “در حالی که ما آنها را به طور جدی به نگرانی های مطرح شده از یک اقلیت بسیار کوچک. اکثریت قریب به اتفاق ما بیش از 340,000 خط مقدم اعضای تیم ابراز غرور و افتخار در نقش آنها در کمک به ارائه برای خانواده ها در سراسر کشور در طول این زمان نیاز است.”

غذاهای کل کارگران سازمان یافته خود را برای اولین بار بیمار کردن اعتراض در 31 مارس و در حال پیوستن به 1 ممکن است بعد از عمل, دعوت از کارگران برای پیوستن به بیمار و شرکت در تظاهرات سازمان یافته است.

بیمار را شامل مطالبات مانند افزایش خطر پرداخت, پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که انتخاب می کنید به منزوی کردن و یا خود قرنطینه و بسته شدن فروشگاه در پاسخ به تایید coronavirus موارد در میان کارگران است. حداقل دو غذاهای کل کارکنان فوت کرده اند از coronavirus و بیش از 200 کارگران آزمایش مثبت در اطراف ما.
A worker sanitizes shopping carts at a Whole Foods in Los Angeles.

“ما در حال سازماندهی یک sickout در مارس 1 در کل مواد غذایی به ارائه اقدامات حفاظتی ذکر شده در ما خواسته که آنها ارائه نشده است با وجود داخلی شکایت نامه ای از چهارده دولت ژنرال وکیل و نگرانی های مطرح شده با OSHA” گفت: Dan Steinbrook کل غذاهای کارمند در بوستون ماساچوست منطقه و یکی از سازمان دهندگان از بیمار است.

تمام غذاهای سخنگوی اختلاف ادعای کارگران خواستار sickout اعتراض. “تمرکز ما در حال حاضر است تضمین ایمنی و رفاه اعضای تیم ما که همچنان اولویت ما در حالی که همچنان به خدمت به مشتریان و جوامع گفت:” سخنگوی.

خریداران در Instacart سازمان خود بیمار کردن اعتراض در 30 مارس و Shipt خریداران راه اندازی مستقل خود را بیمار کردن اعتراض در 7 آوریل.

ونسا Bain یک Instacart خریداران در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, منطقه و سازمان از مریض, ذکر چند Instacart خریداران دریافت کرده اند تجهیزات حفاظت شخصی کیت در پاسخ به خواسته های ساخته شده در طول اولین بیمار خارج کردند. او موفق به دریافت یک PPE کیت که شامل یک کاغذ نازک ماسک ضد عفونی کننده دست و یک دماسنج است که کار نمی کند.

به عنوان Instacart استخدام 300,000 خریداران جدید در ماه مارس و در ادامه به استخدام بیشتر به نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای مواد غذایی خدمات تحویل Bain ادعا میکند Instacart به معنی اقدام برای حفاظت از کارگران و مردم در طول این بیماری همه گیر.

“ما در حال تلاش برای ایجاد یک جنبش در سراسر شرکت و بالا بردن هر یک از دیگر مطالبات گفت:” Bain. “ما همه در همان موقعیت به عنوان خط مقدم کارگران ساخت مشابه خواسته است که شرکت موفق به دیدار که در حال اساسی و ضروری قادر به انجام شغل ما با خیال راحت.”

یک Instacart سخنگو گفت: نگهبان یک ایمیل به در: “ما همچنان فوق العاده با تمرکز بر بهداشت و ایمنی Instacart جامعه است. تیم ما شده است مجدانه برای ارائه سیاست های جدید, راهنمای, ویژگی های محصول, منابع, افزایش پاداش ها و تجهیزات حفاظت شخصی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از خریداران در طول این زمان بحرانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im