راه اندازی مجدد امریکا به معنی مردم خواهد مرد. بنابراین وقتی که ما آن را انجام دهید ؟

سیاست coronavirus را ساخته اند آن را به نظر می رسد خارج از نزاکت به صحبت در مورد آینده است. به عنوان رئیس جمهور تهمت است flirted با بازگشایی امریکا به سرعت — گفت: در اواخر ماه مارس است که او می خواهم برای دیدن “بسته بندی کلیساها” در عید پاک و بازگشت به موضوع روز پیش با “ما نمی توانیم اجازه این ادامه” — عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان باید احساس مجبور به تماس از خطرات. بسیاری از آمریکایی ها پاسخ رد به عنوان هیولا کل ایده از هر تجارت بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد است. و در کوتاه مدت درست است که این دو اهداف تراز: به خاطر هر دو ضروری است برای نگه داشتن کسب و کار توقیف و مردم در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

در دیگر اجرا شود هر چند این مهم اذعان کرد که تجارت پدیدار خواهد شد — و فوری تر و در ماه های آینده به عنوان اقتصاد اسلاید عمیق تر به رکود است. این تلفات سرسام آور بیکاری به بیش از 16 میلیون فقط در سه هفته گذشته. وجود خواهد داشت مشکل سازش بین انجام همه چیز ممکن است برای صرفه جویی در زندگی از Covid-19 و جلوگیری از دیگر تهدید کننده زندگی یا تغییر می رساند.

هنگامی که ما می تواند اخلاقی مردم را به کار و مدرسه و شروع به رزومه معمول ریتم زندگی آمریکایی? ما را گرد هم آورده توسط ویدئو کنفرانس پنج نوع مختلف از کارشناسان به بحث در مورد اصول و ارزش آن را تعیین می کند گزینه های ما را در آینده نقطه. یکی از آنها bioethicist Zeke Emanuel رهبری یک گروه از مرکز آمریکا که اوایل این ماه ارائه یک طرح برای پایان دادن به کروناویروس بحران است. اولین گروه گفت: کشور نیاز به یک ملی stay-در-خانه سیاست از طریق اواسط ماه مه. (هشت استانداران هنوز هم با صدور چنین دستورات در سطح ایالت.) در این فاصله هفته تست را به سطح شیب دار بالا برای تست هر کسی که تب دارد و یا زندگی با کسی که تست مثبت برای Covid-19. تماس با ما-ردیابی — شناسایی و اطلاع افرادی که در نزدیکی به کسی که آلوده — را تبدیل به جامع. افرادی که دارای ویروس و یا یک تب و یا کسانی که در مجاورت آنها خواهد بود جدا شده است. وجود دارد همچنین می توان آزمایش یک نمونه در هر شهرستان به منظور تعیین میزان عفونت در جمعیت و همچنین نقشه برداری و هشدار برای اطلاع رسانی عمومی در مورد محل Covid-19 موارد است.

اگر این تلاش ها با موفقیت در محل قرار داده Emanuel امیدوار محدودیت های فعلی می تواند شروع به سهولت در ماه ژوئن. که در آن نقطه — و یا بعد از آن اگر لازم مراحل نشده است — ما نیاز به تجدید نظر در نحوه مدیریت خطر, شناخت تجارت آف در میان های مختلف مضرات و مزایای. که چه پانل مورد بحث قرار گرفت.


برگرد., Dr. William J. باربر دوم رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی تعمیر کاران از نقض و co-صندلی از مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی احیای, است که برگزاری دیجیتال توده مردم فقیر را مونتاژ و در ماه مارس در واشنگتن در ژوئن 20.

آن موردی است که یک استاد بازنشسته اقتصاد و امور عمومی در دانشگاه پرینستون و همکاری نویسنده با آنگوس Deaton های اخیر کتاب “مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده داری است.”

Zeke Emanuel است معاون شهردار جهانی طرح و مدیر بهداشت و درمان تحول موسسه در دانشگاه پنسیلوانیا; میزبان یک پادکست در مورد coronavirus “برقراری تماس”; و نویسنده کتاب در دست انتشار “کدام کشور جهان بهترین بهداشت و درمان؟”

Vanita گوپتا است که رئیس جمهور و رئیس اجرایی از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و رئیس سابق وزارت دادگستری ایالات متحده در حقوق مدنی را بدست آورد.

پیتر خواننده است یک استاد اخلاق زیستی در پرینستون و نویسنده کتاب “زندگی شما می تواند صرفه جویی” و بنیانگذار موسسه خیریه ای به همین نام است.

امیلی Bazelon یک تحریریه برای مجله نیویورک تایمز تعدیل شده این بحث که ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


امیلی Bazelon: Zeke چگونه انجام شده در رسیدن به هدف خود را از ابتدا به احتمال بازگشایی در ژوئن ؟

Zeke Emanuel: من نمی شدید, خوش بینانه خواهد بود پاسخ من. ما هنوز هیچ سازگار پناهگاه در محل سیاست در سراسر کشور وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد استثنا مجاز در کشورهای مختلف. ما نمی نرمال چیزهایی مانند پوشیدن ماسک در خارج. ما باید زیرساخت ها را برای تست در زمان واقعی به طوری که شما نمی توانید نتایج 5 یا 6 یا 7 روز بعد. ما نیاز واقعی تماس ردیابی است که با استفاده از فن آوری به طوری که شما می توانید آن را انجام دهد بسیار به سرعت. گرفتن توپ نورد بر این من هستم نگران است.

Bazelon: اگر ما مجبور به راه اندازی مجدد اقتصاد گام به گام نه همه در یک بار معنا است که تصمیم گیری که آیا یک محل کار می توانید انجام دهید اجتماعی فاصله با خیال راحت ؟

امانوئل: بله راه اندازی مجدد اقتصاد است که باید انجام شود در مرحله و آن را برای شروع فیزیکی بیشتر فاصله در یک کار سایت است که اجازه می دهد تا افرادی که در کاهش خطر ابتلا به بازگشت. انواع خاصی از ساخت و ساز و یا ساخت و یا دفاتر که در آن شما می توانید حفظ شش پا فواصل بیشتر مناسب برای شروع دیر. بزرگتر مجالس — همایش, کنسرت, رویدادهای ورزشی — هنگامی که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به برنامه ریزی مجدد این کنفرانس و یا فارغ التحصیلی رویداد برای اکتبر 2020, من هیچ نظری ندارم که چگونه آنها فکر می کنند که قابل قبول امکان. من فکر می کنم کسانی که همه چیز خواهد بود به بازگشت. در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021 در اولین.

رستوران ها که در آن شما می توانید فضای جداول کردن شاید زودتر. در هنگ کنگ و سنگاپور و جاهای دیگر ما شاهد resurgences زمانی که آنها باز و اجازه فعالیت بیشتر. آن را برای رفتن به این تفریحگاه های بالا و پایین. سوال این است: وقتی از آن بالا می رود می تواند ما را در انجام بهتر تست و ردیابی تماس به طوری که ما می تواند تمرکز بر افراد خاص و جدا از آنها و نه به reimpose پناهگاه در محل برای همه ما قبل از ؟

Anne مورد: ایده این است که جداول می تواند گسترش به اندازه کافی دور از هم است که این امر می تواند امن برای باز کردن رستوران ها — شاید که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها اما به نظر می رسد بسیار بعید است که بخش گزاف گویی خواهد شد که به معنی وجود دارد که تمام این خدمات از کارگران که در حال رفتن به پیدا کردن کار در این بخش آنها مشغول به کار شد. از دست دادن است که برای 18 ماه که زیاد است. در نهایت هنگامی که زمان می آید برای مردم به بازگشت به کار من نگران است که برخی از بخش بزرگی از طبقه کارگر و مردم نمی خواهد که کار را به بازگشت به.

پیتر سینگر: اگر ما در حال فکر کردن از یک سال تا 18 ماه از این نوع مستند, پس از آن ما واقعا نیاز به فکر کردن در مورد عواقب دیگر از نظر مرگ و میر ناشی از Covid-19. من فکر می کنم عواقب وحشتناک از نظر نرخ بیکاری در خاص که نشان داده شده است به گونه ای که اثر جدی در رفاه و به ویژه برای مردم فقیر. آیا ما واقعا قادر به ادامه یک بسته کمکی به همه کسانی که مردم برای 18 ماه ؟

این سوالی است که هر کشور باید پاسخ دهد. شاید برخی از کشورهای مرفه می تواند اما ما از بسیاری از کشورهای فقیر که فقط باید هیچ امکان ارائه این نوع از کمک های خود را برای مردم فقیر. که در آن ما را به گفتن بله مردم خواهد مرد اگر ما باز اما عواقب نه باز آنقدر شدید است که شاید ما رو به انجام آن به هر حال. اگر ما نگه داشتن آن قفل شده است و پس از آن بیشتر افراد جوان در حال رفتن به می میرند چرا که آنها اساسا نمی خواهید برای دریافت به اندازه کافی به غذا خوردن و یا سایر اصول. بنابراین کسانی که تجارت آف خواهد آمد متفاوت در کشورهای مختلف است.

این کشیش ویلیام باربر: حتی زمانی که ما را به کشورهای غنی و فقیر مردم از تاریخ می دانیم که در هر زمان وجود دارد این است که برخی از مبارزه بزرگ, آیا آن را بزرگ یا آنفولانزای اسپانیایی یا رکود اقتصادی سال 2008 آنها ضربه سخت.

ایالات متحده دارای یک کل بسیاری از زخم ها از دهه سیاست های نژادپرستانه و جرم از فقرا است. در سال 2011 کلمبیا انجام یک مطالعه است که ما به روز رسانی: حداقل از 250 ، 000 نفر در سال از فقر در امریکا است. در حال حاضر یک بیماری همه گیر که باز شقاق.

واشنگتن ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک با عبور از $2 تریلیون لایحه بدون ارائه برای یک دستمزد زندگی می کنند و یا از جمله تمام کارگران در وعده مرخصی استعلاجی و یا ارائه به صورت رایگان درمان برای این بیماری است. میلیون ها نفر از مردم حتی نمی خواهد دریافت $1,200 چک برای مثال اگر آنها مستند نشده.

آن را تقریبا به عنوان اگر برخی از مردم فکر می کنم آنها می توانید با قرار دادن یک حصار در اطراف گروه آنها از سمت چپ. اما بیشتر مردم شما را در شکاف — افرادی که لازم نیست که یک خانه را به ماندن در یا که باید برای رفتن به محل کار حتی اگر آنها بیمار — بیشتر از آن نگه می دارد و این ویروس زنده است. اگر شما لازم نیست آدرس فقر و شما نمی توانید متوقف کردن ویروس و شما نمی توانید بازگشایی اقتصاد است.

Vanita گوپتا: حتی در حال حاضر ما در حال ساخت تجارت آف. ما باید صادقانه تر در مورد آن. بسیاری از مردمی ما تماس ضروری هستند با دستمزد پایین کارگران و ما بستگی به نگه داشتن آنها را به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز است. به یک رشته تصمیم گیری در مورد بازگشایی در آینده در مورد این که آیا ما راحت با کلاس حرفه ای تبدیل شدن به بخشی از تجارت کردن با رفتن به دفاتر خود را. و همه گیر برجسته شکاف بین کارگران با پرداخت مرخصی استعلاجی و بدون. تنها 47 درصد از بخش خصوصی کارگران در پایین سه ماهه برای دستمزد پرداخت کرده اند مرخصی استعلاجی در مقایسه با 90 درصد در بالا سه ماهه با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه. Covid-19 بیشتر آشکار این کشور عمیق نابرابری ساختاری و نژاد پرستی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آرامش محدودیت های خود را “بزرگترین تصمیم” فدرال به عنوان پیش بینی هشدار می دهند ممکن است عفونت سنبله.
  • هفتاد مردم در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت برای ویروس.
  • جهانی زنجیره تامین شده است مختل و منجر به کمبود کالا کلید.

Bazelon: اقتصاددان و فیلسوف آمارتیا سن به تازگی به من اشاره کرد که حضور بیماری جان مردم و عدم امرار معاش نیز جان مردم است.

مورد: درست است که مردم فقیر به طور متوسط مرگ جوان تر از خوبی کردن مردم است. اما مرگ خود رای نیست دقیقا دنبال نرخ بیکاری است. آن را در دراز مدت کاهش شغل برای افراد بدون مدرک لیسانس است که افزایش مرگ و میر در میان طبقه کارگر و مردم منجر به مصرف بیش از حد مواد مخدر خودکشی و اعتیاد به الکل-مرگ و میر مرتبط. این یک فرایند است که در جریان بوده است برای 50 سال پس از 1970s. که اصلی پیدا کردن کار من با شوهرم اقتصاددان آنگوس Deaton.

که گفت: ما نیز یافت می شود چیزی متضاد با منطق — مردم کمتر مرگ در طول رکود در رونق بار. طول بوم زمان بیشتر مردم مرگ در موتور خودرو حوادث و در سایت های ساخت و ساز. وجود آلودگی بیشتری که بد است برای نوزادان و کودکان خردسال است. و افراد مسن کمتر مراقبت. بنابراین همه کسانی که در گروه های, اما به خصوص, پیر و جوان, در حال بهتر محافظت شده در طول رکود از آنها در طول رونق بار.

آن سخت است برای پیش بینی آینده بر اساس قرن 20th. اما مردم کمتر درگذشت در طول رکود بزرگ در دهه 1930 نسبت طول سال رونق 1920s. و در طول رکود بزرگ از 2008-9 یک سوم از مردم در اسپانیا و یونان بیکار بودند اما میزان مرگ و میر کاهش یافت.

امانوئل: اما آن این است برای رفتن به یک نوع متفاوت از رکود مناسب است ؟

مورد: احتمالا بله. ما نمی دانیم.

امانوئل: خوب, من می گویند ما نمی دانیم در دو جهات مهم است. برای اولین بار ما در حال رفتن به از یکدیگر جدا شده توسط این فاصله فیزیکی. ما هنوز هیچ ایده چه چیزی است که انتقام برای انسان به عنوان یک موجود اجتماعی.

دوم این رکود این است که پاک کردن بزرگ عصری نوع اشتغال است. بله برخی از این صنایع خدماتی در نهایت خواهد آمد. اما آنها از بین برود برای بسیاری از مردم بودند که در آنها. و بنابراین من فکر می کنم این نوع از عواقب منفی — مرگ و میر ناشی از مواد مخدر و الکل و خودکشی — که شما مشخص کرده ایم در کتاب “مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده سرمایه داری” ممکن است در واقع دوباره به ما امد و شد زیاد. تحقیقات قبلی ممکن است قادر به در این و من واقعا در مورد آن نگران باشید.

مورد: من با آن موافقم. دو نقطه ، برخی از چیزهایی که کاهش مرگ و میر اتفاق می افتد در این رکود است. یکی اینکه کمتر آلودگی محافظت می کند که کودکان و دیگر اینکه کمتر موتور خودرو حوادث است.

اما به شما می گویند, انزوا, عامل خطر است. جامعه از دست داده است و مردم با شکستن نان با هم. اگر شما نمی توانید به رفتن به کلیسا چون کلیسا خود را بسته است, اگر شما در بازیابی و شما نمی توانید به یک الکلی های گمنام, جلسه, اگر شما نمی توانید به دیدن پدر و مادر خود را و آرامش را از آنها پس از آن من فکر می کنم که این نوع از انزوا قرار می دهد و افراد در معرض خطر بالاتر برای مواد مخدر و الکل و خودکشی. اما خطر مرگ از Covid-19 بزرگتر از کسی که در حال مرگ از استفاده از الکل یا مواد مخدر. وجود دارد در حال حاضر حدود 50000 خودکشی در ایالات متحده در هر سال. گودال که در برابر چگونه بسیاری از زندگی ما می توانید ذخیره کنید با نگه داشتن اجتماعی فاصله طولانی تر, و من فکر می کنم من می خواهم وزن در حمایت اجتماعی فاصله.

هنگامی که مردم بیکار هستند و برای بیش از شش ماه و زدم مسیر زندگی خود را, بله, آن را بسیار مضر است اما در آن طول می کشد زمان طولانی برای مرگ یک مرگ از ناامیدی. آن را در دراز مدت بیش از سال, تا حد زیادی به دلیل اثرات اجتماعی — مشکل داشتن با ثبات زندگی و از دست دادن روابط با جامعه خود را. ما ممکن است آن را در آمار و ارقام مرگ و میر در پنج سال. در برخی از نقطه از نظر ما کسانی که در دراز مدت عواقب, اما آن را بسیار روی حیله و تزویر تعادل به اعتصاب.

گوپتا: هنگامی که ما بحث در مورد اثرات رکود اقتصادی خواهد شد که برای اولین بار به استخدام برگشت و چه کسی خواهد بود ؟ هر کس نمی خواهد تجربه بازیابی به طور مساوی. بعد از بحران مالی 2008 صفحه اصلی-نرخ مالکیت در پشت صحنه برای بسیاری از مردم, اما برای آفریقایی-آمریکایی است. خانه خود را-مالکیت نرخ به عنوان کم در سال 2015 به عنوان آنها زمانی که نمایشگاه مسکن قانون تصویب شد و در سال 1968.

خواننده: آیا من می توانم فقط در رکورد است که ما در حال صحبت کردن در مورد مرفه کشور ؟ به دلیل عواقب ناشی از رکود اقتصادی در کشورهای کم درآمد کاملا متفاوت است. در هند برای مثال گزارش شده است که این مستند مجبور است بسیاری از کشور 120 میلیون کارگران مهاجر برای بازگشت به خانه های خود و با حمل و نقل عمومی تعطیل برخی از آنها در حال راه رفتن صدها کیلومتر با هیچ غذا یا آب دیگر از چه نوع مردم در طول راه را به آنها بدهید. هنگامی که آنها به خانه بسیاری خواهد شد که هیچ درآمد.

مورد: بله صحبت من فقط در مورد غنی کشور است.

خواننده: ما نیاز به فکر می کنم در این زمینه رفاه جامعه به عنوان یک کل. حتی اگر آنچه در آن می گوید: در مورد رکود اقتصادی درست است ما در حال حاضر impoverishing اقتصاد که بدان معنی است که ما در حال کاهش ظرفیت ما در دراز مدت به ارائه دقیقا آن چیزهایی است که مردم در حال صحبت کردن در مورد که ما نیاز داریم — بهتر خدمات بهداشتی و درمانی بهتر اجتماعی-امنیتی به مطمئن شوید که مردم نیست و در فقر است. قربانیان وجود دارد در آینده و پس از همه گیر خواهد شد که تحمل این هزینه ها. هزینه های اقتصادی ما در حال حاضر متحمل خواهد نشت بیش از, در شرایط از دست دادن زندگی, از دست دادن کیفیت زندگی و از دست دادن خوب بودن.

من فکر می کنم که ما در حال از دست دادن بینایی از حد به آن است که در حال حاضر اتفاق می افتد. و ما واقعا نیاز به در نظر بگیرید که تجارت کردن.

من فکر می کنم این فرض است, و آن را یک فرض در این بحث است که ما را مجبور به انجام همه چیز را به کاهش تعداد مرگ و میر است که واقعا حق فرض است. چرا که در برخی از نقطه ما در حال حاضر به تجارت کردن از دست دادن زندگی در برابر از دست دادن کیفیت زندگی است. هیچ دولتی قرار می دهد و هر دلار در آن خرج می کند به صرفه جویی در زندگی. و ما واقعا نمی تواند نگه داشتن همه چیز قفل شده است و تا زمانی که وجود خواهد داشت نه هر گونه مرگ و میر بیشتر. بنابراین من فکر می کنم این چیزی است که نیاز به آمدن به این بحث است. ما چگونه ارزیابی کلی هزینه برای همه در شرایط از دست دادن کیفیت زندگی, از دست دادن رفاه و همچنین این واقعیت است که زندگی در حال از دست داده ؟

آرایشگر: شما می دانید که به عنوان یک کشیش زندگی من با مرگ است. آنچه که من در مبارزه با این نیست که مردم در حال رفتن برای مردن. من مبارزه با سابقه در این کشور از مرگ و میر شمارش نیست به همان اندازه. گفت: این واقعا به تعداد همان اگر برای اولین بار سازمان ملل مردم می میرند. یا مردم فقیر. یا مردم سیاه و سفید. حتی در دوران برده داری خاص بردگان بودند مصرفی چون برده کارشناسی ارشد در زمان عمر-بیمه نامه بر روی آنها. در حال حاضر من از شنیدن اعداد است که 40 درصد از کسانی که در حال مرگ در میشیگان هستند آفریقایی-آمریکایی حتی اگر آنها نشان دهنده 14 درصد دولت و مردم است که در لوئیزیانا 70 درصد کسانی که فوت کرده اند در حال آفریقایی-آمریکایی ها حتی اگر آنها یک سوم از دولت است.

بسیاری از این آثار به ساختاری نابرابری است که مردم را بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری — عدم وجود مراقبت های بهداشتی و دستمزد زندگی می کنند. این ویروس وجود دارد در بالای زمینه آسیب پذیری و کسانی که وجود داشته باشد بدون فریاد عمده. که چه مشکلات من: راه ما قبول در این کشور مرگ 700 نفر در روز از اثرات فقر بدون ویروس.


Bazelon: اجازه دهید بحث در مورد انتخاب برای باز کردن مدرسه در پاییز اگر این بیماری همه گیر است اما سرکوب می آیند. در حالی که افراد جوان می تواند بسیار بیمار از Covid-19 آن را به افراد مسن تر که در حال مرگ هستند به طور نامتناسبی از این ویروس است.

من نگران بچه ها که از مدرسه است. این هم یک جنبه از این بیماری همه گیر است که بازدید خانواده های فقیر سخت ترین. کمتر دانش آموزان کم درآمد می تواند دسترسی به آموزش آنلاین است که به احتمال زیاد منجر به افزایش شکاف دستاورد بر اساس کلاس. به نظر ما نحوه بازگشایی, در مراحل, در ماه ژوئن و یا فراتر از آن, چگونه ما باید تعادل منافع کودکان و نوجوانان که در خطر نسبتا پایین از ویروس و افراد مسن که در معرض خطر است ؟

امانوئل: در واقع من فکر می کنم یکی از راه های ما می توانید شروع به بازگشایی بدانند چگونه افراد جوان می تواند رفتن به مدرسه در تابستان و به اردوگاه. من خواندن اطلاعات است که تنها یک درصد از مرگ و میر اتفاق می افتد زیر سن 30. آن صفر نیست اما این لعنتی خیلی نزدیک است. و شکاف دستاورد یک نگرانی واقعی است که به عنوان محروم کردن کودکان از همه خود را در فعالیت های اجتماعی است. به چه معنی است به تدریس برای اولین بار کلاس آنلاین ؟ من مطمئن هستم که چگونه ممکن است که واقعا در دراز مدت است.

بنابراین سپس شما می گویند, همه حق است, شاید ما باید یک استخر از بچه ها که در واقع می تواند رفتن به اردوگاه و یا مدرسه تابستانی. به کم درآمد بچه ها همه کمک آنها نیاز به دسترسی به آن برنامه ها. هر کس را مجبور به انتخاب کردن در: مشاوران و معلمان و مدیران و پدر و مادر از طرف بچه های خود را دانستن است که کودکان و نوجوانان می تواند coronavirus و آوردن آن به خانه و آنها را آلوده. اما من فکر می کنم که یک راه ممکن است از باز کردن بخش هایی از اقتصاد و پرداختن به برخی از نابرابری ما شده است صحبت کردن در مورد.

سپس در پاییز ما سعی می کنیم به اضافه کردن دانشگاهها. دوباره کارکنان و اساتید را مجبور به انتخاب کردن در. حتی بسیاری از آنها در معرض خطر ممکن است بیش از حد بالا است.

گوپتا: هنگامی که ما صحبت در مورد نیاز بالقوه افراد جوان بازگشت و یا داشتن جغرافیایی جیب بازگشت به حالت عادی چگونه است که حتی کار می کند ؟ چگونه انجام شما باید ردیف از مردم با برخی از re-entering در حالی که دیگران ندارند زمانی که هدف این است که به نگه داشتن مسطح منحنی است ؟

امانوئل: البته نگاه وجود دارد همه نوع از مسائل. شما در حال رفتن به حمل و نقل این بچه ها. که رفتن به آنها حمل و نقل? به همین دلیل من فکر می کنم شرکت کننده بزرگسالان را به انتخاب کردن در. در رویاهای من, اردوگاه با بسیاری از مشاوران. اما شما هنوز هم نیاز به مدیران خدمات غذایی کارگران و رانندگان است. این یک حرف بی ربط. از سوی دیگر این یک حرف بی ربط ما باید زیرساخت برای. ما یک اردوگاه سیستم شبیه هیچ دیگر کشور است. و برای سقوط ما مدارس است.

من نمی دانم دیگر چگونه ما در حال رفتن به انجام آن باشم. شما نمی توانید فقط تلنگر از یک سوئیچ باز و کل جامعه است. آن را فقط به کار نمی رود. آن را بیش از حد. ویروس قطعا شعله ور شدن به بدترین سطح. بنابراین من فکر می کنم شما می رویم به انجام بخش. دوباره این نیاز به تست و ردیابی بنابراین شما کاهش خطر ابتلا به عفونت, پخش كردن, حتی اگر آن را به صفر است.

Bazelon: باید ما را بازگشایی مدرسه بالاترین اولویت حتی اگر وجود دارد در حال رفتن به تجارت آف و شاید برخی از افزایش در مرگ و میر ؟

امانوئل: خوب, من فکر می کنم تا زمانی که معلمان می توانند در انتخاب و مدیران می توانند در انتخاب کردن و پدر و مادر می توانید انتخاب کردن در. شاید من دیوانه هستم اما من فکر می کنم بسیاری از پدر و مادر را در نظر بگیرید آن را و مایل به اجرای برخی از خطر به خود را دارند.

خواننده: من فکر می کنم که دیوانه نیست در همه. من فکر می کنم آن را می سازد بسیاری از حس برای تعدادی از دلایل. یکی آن را ارائه به مردم انتخاب کند. امیدوارم آنها مطلع شود و در ساخت آن انتخاب, اما من فکر می کنم که مردم می توانند تجارت خود را-آف و است که بسیاری از والدین فکر می کنم این فوق العاده مهم است که فرزندان خود را به مدرسه بروند. شاید آن را نیز قادر می سازد آنها را با چیزهای دیگر به خاطر آنها به دنبال پس از کودکان در خانه.

زمانی که مردم نگاه تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس و آنها می گویند شما می دانید این است که قابل مقایسه با جنگ ویتنام, خوب, جنگ ویتنام کشته شدن بیشتر افراد جوان. این کشتار بیشتر در افراد مسن است. من فکر می کنم که واقعا مرتبط است. من فکر می کنم ما می خواهیم را به حساب تعداد سال زندگی از دست رفته — نه فقط تعدادی از زندگی از دست داده است.

متوسط سن مرگ ناشی از Covid در ایتالیا است 79½. بنابراین شما باید به این سوال: که چگونه بسیاری از سال از زندگی از دست داده بودند? به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از افرادی که فوت کرده اند حال اساسی شرایط پزشکی. اقتصاددان پل Frijters تقریبا تخمین می زند که ایتالیایی ها از دست داده و شاید به طور متوسط سه سال از زندگی است. و آن را بسیار متفاوت از یک فرد جوان دست دادن 40 سال از زندگی یا 60 سال از زندگی است.

البته افراد جوان که رفتن به اردوگاه و یا مدرسه نمی خواهد ریسک تنها برای خود. آنها ممکن است آلوده خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود می گویند در رده خود — من در 70-به همراه گروه سنی بنابراین من در معرض خطر بالا. اما شما می دانید در تابستان یا پاییز پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است آماده برای گفتن OK من فکر می کنم این واقعا مهم است که بچه های من از دست ندهید در آموزش و پرورش است. و است که می تواند یک دلیل برای گفتن این مستند نباید ادامه بسیار طولانی در مجموع دولت است که آن را در بسیاری از مکان ها.

Bazelon: معاون فرماندار تگزاس بود که با انتقاد چند هفته پیش زمانی که او گفت: در فاکس نیوز که بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ خود را شامل خواهد بود مایل به گرفتن خطرات برای نجات اقتصاد است. مشکل بود که او در ارائه یک انتخاب نادرست چرا که او صحبت کرد تا قبل از موعد مقرر ؟

امانوئل: بله. با Covid به یاد داشته باشید حتی اگر 80 درصد از مرگ و میر افراد بالای 65 اگر شما تعداد زیادی از مرگ و میر وجود دارد هنوز هم برای رفتن به یک تعداد زیادی از مردم در نخست از زندگی سن 30 تا 59 که می میرند.

اجازه دهید من روشن شود: در این نوع تغییر به بازگشایی ما در حال صحبت کردن در مورد اتفاق می افتد تنها یک بار ما یک مقدار زیادی از زیرساخت های دیگر است که باعث می شود بهداشت عمومی طرف معادله به خوبی کار می کنند. به طوری که راه من فکر می کنم در مورد آن. اگر در ماه ژوئن ما در همان محل هستیم — ما نمی توانیم تست ما نمی تواند انجام دهد تماس با ردیابی ما قرار نیست که زیرساخت در محل — پس از آن شما باز کردن در ماه ژوئن.

آرایشگر: مشکل با معاون فرماندار بود که او و زودرس است. آن بود که او تا به حال هیچ ایستاده به بحث در مورد که باید قربانی خود را چرا که او تا به ترویج بسیاری از سیاست ها قبل از این که در حال حاضر باعث بسیاری از مرگ و میر. به عنوان یک جمهوری خواه در تگزاس او حاضر به گسترش مدیکید. تگزاس است که اکثر افراد بدون بیمه درمانی در کشور است.

من استفاده می شود به می گویند, من مایل به قرار دادن زندگی من در خط به طوری که کودکان می تواند بهتر باشد. من درک مفهوم. اما ما باید بسیار مراقب باشید زیرا افرادی هستند که وجود دارد را انتخاب کنید تا آنچه شما می گویید و استفاده از آن برای احیای داروینیسم اجتماعی. ما مردمی — که ثابت کند آن را هر روز با خود تصمیم گیری سیاست — که از ذهن نیست که برخی از مردم در حال مرگ به عنوان طولانی به عنوان آن را پنهان و آن را از راه.

Bazelon: Zeke شما نویسنده 2014, مقاله در اقیانوس اطلس به نام “چرا من امیدوارم که به مرگ 75.” شما استدلال کرد که زندگی بیش از حد طولانی ما را در حالت کاهش است که “ممکن است بدتر از مرگ است اما با این وجود محروم.” من می دانم شما تحمیل احساس خود را در مورد سن در افراد دیگر اما چگونه آن را به اطلاع شما فکر کردن در مورد این بیماری همه گیر?

امانوئل: خوب, شما می دانید “من امیدوارم که به مرگ در 75” ترجیح شخصی است نه یک سیاست پیشنهاد. اما من فکر می کنم که یک مسئله متفاوت از آنچه خطر من مایل به شخصا با آلوده شدن با کروناویروس و چگونه ما باید به فکر می کنم در مورد افراد دیگر در نظر گرفتن این خطرات. من می توانید تمام انواع از انواع مختلف خطرات زمانی که من نمی تحمیل آنها بر دیگر مردم است.

من مؤمن بزرگ در استفاده از زندگی-سال ذخیره شده به جای فقط تعداد مرگ و میر اجتناب شود به عنوان هدف به ویژه هنگامی که شما مجبور به انتخاب بین دو نفر و شما باید تنها یک ونتیلاتور. در صحبت کردن به مقدار زیادی به مخاطبان من ارائه آنها را با یک انتخاب نیست در مورد کوروناویروس اما در مورد کسی که می شود یک پیوند کبد. سناریو: من یک کبد و سه نفر یکی را همسر یک جوان, بزرگسال و یک کودک خردسال. که می شود آن را? اغلب هیچ یک مخاطب آن را به فرد. یا شاید یکی از 100. من ارائه شده این در ایالات متحده و چین و نمرات از کشورهای دیگر است. پاسخ همیشه همان — اکثر مردم می گویند این جوان بالغ می شود کبد و یک عدد کوچکتر انتخاب کردن برای کودک خردسال است.


Bazelon: ما صحبت کردیم در مورد اهمیت تماس ردیابی در مرحله بعدی مبارزه با این ویروس به عنوان یک وسیله اجتماعی کاهش فاصله. کره جنوبی و سنگاپور که تا به حال خیلی بهتر موفقیت از ایالات متحده در سرکوب ویروس را با استفاده از تلفن همراه داده ها به دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که افراد مبتلا به این ویروس هستند و پس از آن هشدار می دهند افراد دیگر اگر آنها بوده است در نزدیکی به این افراد است. برای طرفداران حفظ حریم خصوصی این نوع وحشتناک است. آیا ما به اعتماد آمریکا-مقامات بهداشتی با این نوع از ابزار نظارت?

گوپتا: من فکر می کنم که بسیاری از افراد به منظور حفظ سلامت عمومی در میان این همه گیر در حال حاضر به رها کردن بسیاری از حریم خصوصی. دولت است به حق برخی از گسترده قدرت به مقابله با بیماری های مسری. در برخی از موارد کسانی که قدرت می تواند نادیده گرفتن حقوق فردی است. من فکر می کنم این امر می تواند احمقانه برای ما به اهرم تکنولوژی به ما کمک می کند در طول همه گیر و عمومی و سلامت جامعه است گفت: تماس با ما-ردیابی بسیار مهم است.

اما ما باید مطمئن شوید که هنگامی که ما از طریق این بحران که کشور ما نیست و تبدیل به یک محل ما نمی خواهیم به زندگی می کنند. وجود دارد برخی از نابکار چیزهایی است که ما را به نگاه کردن به. این دولت شده است preying در مهاجران و مردم از رنگ. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به خیلی نگران این اطلاعات به دولت دست به طور دائم برای اجرای قانون پیگیری. و وجود دارد برای سود شرکت ها به دنبال ایجاد یک بازار نظارت و بهره برداری لحظه ای به انجام این کار.

بنابراین باید به گارد ریل. ما باید برای اطمینان از داده ها استفاده می شود تنها برای تماس-ردیابی برای Covid نه برای هر هدف دیگر. باید آن را حذف و پس از مجموعه ای از تعداد روز. و ما باید یک کمیسیون مستقل را با آزادی خواهان مدنی بر آن نظارت میکرد همه از این. ما باید در مورد آن فکر می کنم راه ما فکر می کنم در مورد داده های سرشماری: پس از 1940s ما تصویب قانون قوی به مطمئن شوید که اطلاعات آن می تواند به اشتراک گذاشته نمی شود با اجرای قانون و یا سایر سازمان های دولتی.

مورد: آیا شما خوشبین است که کسانی که guardrails نوشته خواهد شد به قانون ؟

گوپتا: به خوبی حفظ حریم خصوصی است که در واقع یک منطقه از قانون است که حمایت هر دو حزب به ارمغان می آورد معتقدین همراه با ترقی خواهان. بنابراین من فکر می کنم ممکن است. اما حس فوریت است که من می شنوم از بهداشت عمومی مقامات در مورد نیاز به تماس-ردیابی و نیاز به تست توده — آیا ما هم برای قرار دادن گارد ریل در محل ؟ من نمی دانم. کنگره می تواند آن را انجام دهد در صورت وجود اراده سیاسی است.

امانوئل: در این مرکز آمریکایی پیشرفت طرح پیشنهاد ما یک گروه مستقل به قرار دادن منابع اطلاعاتی برای ردیابی با هم. و داده است به آنها نابود شوند و پس از 45 روز به طوری که شما لازم نیست که یک وضعیت که در آن برای مثال Facebook کمک می کند با این و Facebook در حال رفتن به حفظ آن داده و سپس آنها می دانند که Covid مثبت و می دانم که نیست.

Bazelon: در مرحله بعدی هر زمان که از آن آغاز می شود افرادی که تا به حال ویروس و بهبود احتمالا نوعی از ایمنی. ما نمی دانیم که برای چه مدت اما حتی اگر آن را نمی دائمی تاریخچه ویروس های دیگر نشان می دهد, آن می تواند وجود داشته باشد زمان آن طول می کشد به منظور توسعه یک واکسن. بریتانیا و ایتالیا در حال حاضر صحبت کردن در مورد صدور ایمنی گواهینامه یا گذرنامه که اجازه می دهد مردم برای رفتن به محل کار و مدرسه. شما می توانید ببینید ارزش بودن در این رده است. این مفید و لازم است ، آیا شما هر گونه نگرانی در مورد آن ؟

خواننده: واضح نگرانی است که برخی از مردم را به عمد بیرون رفتن و گرفتن virus چرا که آنها فرض کنیم که آنها خوب خواهد بود. و سپس آنها را به این سند ارزشمند را قادر خواهد ساخت که آنها را به کار هنگامی که افراد دیگر نمی توانند. و بنابراین مردم خواهد بود گسترش این ویروس بیشتر می شود آنها تحمیل خطرات خود را که شاید محتاطانه برای آنها healthwise? می تواند ما را از کسانی انتخاب میکنند ؟ من کاملا مطمئن هستم که چگونه آن کار خواهد کرد. از سوی دیگر, آن را سخت برای دیدن راه های دیگر برای باز کردن اقتصاد بدون انجام چیزی شبیه به آن.

امانوئل: من فکر می کنم ما در حال رفتن برای پایان دادن به ایمنی گذرنامه احتمالا الکترونیکی یکی. از آنجا که ما خیلی دوست دارم به معلمان که ما می دانیم در حال Covid-ایمنی بدن. ما خیلی دوست دارم به افراد مشغول به کار در بیمارستان یا در خانه های سالمندان که ما می دانیم در حال Covid-ایمنی بدن.

حتی اگر شما نگاهی به مدل های محافظه کار که رئیس جمهور و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار هستند و قرار دادن آنها در حال صحبت کردن در حدود 10 تا 20 میلیون آمریکایی در حال آلوده و در نتیجه به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن برای برخی از مقدار از زمان. که بسیار قدرتمند همگروه است که شما نمی خواهید فقط در خانه نشسته در حاشیه, اگر شما می توانید راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد با آنها. و به نظر من اجتناب ناپذیر

در حال حاضر پیتر را افزایش می دهد یک نقطه خوب در مورد ایمنی گذرنامه. مردم پس از رفتن به تبدیل شدن به عمد آلوده می شود ؟ برای برخی از مردم که ممکن است یک خطر آنها مایل به گرفتن. ما می دانیم که مردم می توانند انجام کارهای احمقانه و نه وزن خطرات درست اما من فکر می کنم این امر می تواند بدتر به 20 میلیون نفر از مردم که می تواند سازنده و مفید باشد و قرار نیست آنها را به کار گرفتن اقتصاد رفتن.

نگاه یکی از مهم ترین چیزهایی است که در مورد یک بیماری همه گیر است که ما هنوز به جز در جامعه پزشکی قوی مشترک حس از هدف است. در حال حاضر در جامعه پزشکی آن را آشکار آنچه شما انجام می دهند: شما در حال فدا کردن هر روز در خط مقدم مراقبت از بیماران. وجود دارد بسیاری از افراد دیگر که بسیار مایل به انجام بخشی خود را و آنها مانند مواد غذایی-فروشگاه کارکنان که در حال بسته بندی و فروش و یا تحویل مواد غذایی است.

اما ما نه به حال رهبری ملی است که به همه یک هدف است. اگر ما فکر می کنم آن را به بسیاری از آنچه که ما باید انجام دهید بسیار ساده تر برای مدیریت. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به مایل به انجام بسیاری از چیزهایی مانند فاصله فیزیکی مانند پوشیدن ماسک مانند مراقبت از افراد دیگر — که ما هنوز به طور کامل تحقق یابد. عنوان انگلیسی نشان داد در طول جنگ جهانی دوم محرومیت می تواند تحمل برای یک مدت زمان طولانی اگر شما که حس مشترک هدف بالاتر.

مورد: اگر مردم درک خود را در جنگ با هم برابر ویروس است که می تواند واقعا محافظ در برابر خودکشی است. خودکشی رفت در امریکا در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است. این ایده که ما تا به حال یک هدف به نظر می رسید برای کمک به مردم.

در سطح دولت فرمانداران مانند اندرو کومو در نیویورک بدست مردم را به فکر می کنم آنها همه در این با هم. این امر می تواند واقعا خوب می بینید که در سطح ملی — و ما هنوز رتبهدهی نشده است.

گوپتا: من نگران که آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مرگ و یا مستقیم محرومیت در بخش هایی از کشور که در حال حاضر احساس اثرات کمتر قبل از مردم واقعا قادر به احساس حس نوع ملی هدف و بسیج.

مورد: یکی از چیزهایی است که این بیماری ممکن است انجام دهد و این امر می تواند فقط بریدن از یک پوشش نقره است که باعث تغییر اساسی در صنعت مراقبت های بهداشتی. ما صرف دو برابر سرانه بهداشت و درمان به عنوان بسیاری از کشورهای ثروتمند در جهان است و ما نتایج اغلب بدتر که بدان معنی است که ما اتلاف مقدار زیادی از پول. که بیرون آمدن از حقوق و دستمزد به طور منظم مردم پس از ما با استفاده از سیستم اشتغال به صندوق مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر افرادی وجود دارند که در حال رفتن به صورت ده ها هزار دلار از صورتحساب های پزشکی برای داشتن قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. وجود دارد که پیش بینی سلامت-حق بیمه می تواند تا حد 40 درصد است. من فکر می کنم چیزی است که رفتن به شکستن. و هنگامی که آن را می شکند, ما ممکن است فکر می کنم در مورد اصلاحات واقعی.

Bazelon: اگر شما تصور کنید که این بیماری همه گیر به عنوان یک پل برای تغییر صنعت مراقبت های بهداشتی و یا تقویت شبکه امنیت اجتماعی که چگونه اتفاق می افتد ؟ آیا شما فکر کردن در مورد چیزی مانند رکود بزرگ تولید جدید معامله ؟

مورد: خوب طلاکاری شده سن در نهایت منجر به Progressive Era. نابرابری در درآمد و ثروت به بالا و سپس به عنوان آنها در حال حاضر, اما زمان آن رسیده بود برای تغییرات قانونی محدود کردن قدرت شرکت های بزرگ. ممکن است که ما می تواند یک اجماع قاطع توسعه است که ما می توانیم همچنان به اجرای مراقبت های بهداشتی به عنوان ما.

خواننده: که خیلی خوش بینانه فکر می کنم. شاید افسردگی به ارمغان آورد و قرارداد جدید در ایالات متحده, اما نگاه کنید چه آن را آورده در آلمان است.

امانوئل: راست, در, آلمان, آنها هیتلر و در ایتالیا موسولینی و در اسپانیا فرانکو. اقتصادی ناراحتی می تواند تولید زشت استبدادی پاسخ.

خواننده: ما در حال حاضر شاهد رهبران مستبد در اروپا با استفاده از بحران برای تقویت قدرت اضطراری در مکان هایی مانند مجارستان ، بنابراین من فکر می کنم وجود یک تهدید واقعی است که در بسیاری از نقاط جهان.

گوپتا: ما شاهد این هستیم که در ایالات متحده بیش از حد با دادستان کل دنبال اضطراری قدرت و سپس تلاش برای راه رفتن هنگامی که او ملاقات هر دو حزب مقاومت است.

آرایشگر: ما به وضوح شاهد برخی از نشانه هایی است که بسیار خطرناک است. راه که در آن ما تهیه و به شرکت های هماهنگ-در-بهترین رهبری بد است که در 2 تریلیون دلار معامله کنگره به تصویب رسید.

اما ما یادآوری می شود در فصل عید پاک است که درد و رنج بزرگ می تواند رهایی بخش. این چیزی است که شما برنامه ای برای شما نمی خواهید آن را اما اگر این درد و رنج همچنان ادامه دارد و مردم را به دیدن چیزهایی مانند آنها ندیده و احساس چیزهایی مانند آنها هرگز احساس, آن را در واقع ممکن است فشار ما را به نقطه ای از شناخت است که همه حق زندگی می کنند — که اگر آنها نمی, زندگی می کنند, ما زندگی نمی کنند.

ما یک ملت را تغییر دهید. این لحظه ترکیبی از ترس از مرگ و میر آن را ترکیبی از ترس از دست دادن پول ما و آن را ترکیبی از ترس از دست دادن جامعه ما است. و کسانی که ترس رنج می برد به اندازه کافی طولانی فقط ممکن است تاثیر ایجاد یک آنتی بادی که خواهد بود یک اخلاقی احیای در این کشور است که در آن همه ما گرد هم می آیند.

من به برخی از عجیب و غریب امیدوارم که از این همه درد خواهد آمد یک زمینه جدید در, که امریکا با تمام بخش های ما با همه ما گذشته را به برخی از تصمیم گیری در مورد چگونه ما از راه اندازی مجدد نیست که فقط شرایط عادی. این بیماری همه گیر است گفت: برای ما که عادی خواهد بود زباله است که این امر بی احترامی تمام افرادی که فوت کرده اند و کسانی که قربانی به صرفه جویی در زندگی می کند. قدیمی نرمال به آن معنا است که مردم ما تلقی ضروری کارگران هنوز هم عدم مراقبت های بهداشتی هنوز فاقد دستمزد زندگی می کنند و بیمار را ترک کنند. هیچ. ما تو را به جنگ بدون زره, پس به صحبت می کنند و شما مبارزه برای ما — در حال حاضر ما باید برای تغییر آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>