‘احترام ما شهر’: تنش میان دیترویت معترضان به آرامی رشد می کند پس از تاریک

تنش میان معترضان در دیترویت شکسته متضاد صلح آمیز تجمعات در طول روز با ناآرامی های خشونت آمیز در شب به عنوان شهر است که در میان بسیاری از سراسر ایالات متحده در برخورد با خروشد خشم در مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

برخی از فعالان در این شهرستان باید در تقابل آتشین سخنرانی اما راهپیمایی مسالمت آمیز به رهبری محلی سیاه سازمان با خشونت به نوبه خود از وقایع پس از تاریکی زمانی که اکثریت سفید گروهی از معترضان با پلیس درگیر شدند به خصوص در شب جمعه.

خشونت ایجاد تنش با برخی از ساکنان دیترویت یک شهر که بیش از 80 درصد آمریکایی آفریقایی و برخی از آنان مشاهده درگیری و خرابکاری به کار سفید غیر خودی.

پلیس می گویند که اکثریت 60 افراد دستگیر شده در شب جمعه نیست دیترویت ساکنان. معترضان پرتاب سنگ و بطری های شیشه ای در پلیس و تخریب چندین تیم اتومبیل. در پاسخ افسران ضد شورش swarmed معترضان و شلیک گاز اشک آور در قوطی. توسط شب پایان یک معترض کشته شد در یک درایو توسط تیراندازی در حالی که ده ها تن از تظاهرکنندگان و ماموران مجروح شدند در دعوا.

ماه مارس سازمان مترو دیترویت عمل سیاسی شبکه Meeko ویلیامز و جوانا آندروود ابراز نا امیدی با به نوبه خود از وقایع و تاکید کرد که مردم سیاه و سفید در شهر “باید برای مقابله با عواقب بعد از آن”.

“هنگامی که شما را تحریک خارج از مردمی که در حال egging چیز در پرتاب آجر – من نمی مقابله با آن” ویلیامز گفت. “از تخت احترام شهر ما و شهر ما به شما احترام بگذارند.”

این وضعیت در دیترویت نیست منحصر به فرد است. رهبران سیاه و سفید در شهرستانها چند ضربه با ادامه ناآرامی را سوال نقش سفید معترضان که آنها مسئول اند در برخی از موارد مشترک تصمیم گرفتند تظاهرات و قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در معرض خطر است. در اوکلند گربه بروکس از بنیانگذاران ضد پلیس-ترور پروژه در توییتر نوشت: “مردم سفید اصلا به استفاده از سیاه و سفید, درد برای توجیه زندگی خود را ضد شورش ابايي ندارند.”

Protesters raise their fists as they kneel in front of a police station in Detroit, Michigan, on 30 May.

بروکس گفت: نگهبان او را در برابر تخریب اموال, اما گفت که او نگران است در مورد “سیاه و قهوه ای بدن که قریب به زندان بر اساس سفید اعمال مردم.

“اگر یک فرد تصمیم می گیرد” من قصد دارم به مجموعه ای از این ساختمان در آتش ” … این خود مختاری,” او گفت:. “اما من نمی خواهم به یک فرد سیاه و سفید به تهدید به بازداشت بیش از یک شورش از آنجا که برخی از افراد تصمیم به انجام هر کاری که از آنها می خواستند.”

تنش ایجاد بحث و گفتگو در مورد چگونگی سفید معترضان نشان می دهد همبستگی با آمریکایی های آفریقایی تبار. بروکس گفت: سیاه معترضان “نیاز allyship نه رهبری.

“من نیاز به افراد سفید به درخواست, سیاه و قهوه ای مردم آنچه می خواهید آنها را به انجام و سپس انجام این کار,” او گفت:. “نمی آیند با خود برنامه – این است که در مورد شما آن را در مورد ما.”

ویلیامز گفت: آن دسته از فعالان او با این نسخهها کار در داخل و اطراف دیترویت “آیا چشم پوشی از خشونت و ما بخشی از هر گونه خشونت است.

“ما هرگز بحث در مورد سوختن ساختمان پایین ما بیشتر در مورد حفاظت از جامعه و کمک های متقابل,” او اضافه شده است.

گفتگو با این حال موجب ناراحتی و متنوع به خصوص که برخی از بحث پلیس تحریک. دیترویت پلیس جایگزین معترضان در چندین راه – افسران گذشت ماسک قبل از ماه مارس و “مجاز ما در خیابان و اجازه دهید ما را به مرکز شهر دیترویت” ویلیامز گفت.

اما آندروود همچنین اشاره کرد ماموران در برخی از موارد “بی ادب” و تحریک معترضان. تصویری از درگیری بعد از آن در شب به نظر می رسد برای نشان دادن پلیس با خشونت حمله به معترضان در نقاط مختلف است.

آندروود همچنین تاکید کرد دیترویت سازمان قدردانی سفید “متحدان” و نیست که هر کسی که وارد شده از خارج از شهر به ماه مارس با استفاده از این تظاهرات به عنوان بهانه ای برای مبارزه با پلیس است.

“بسیاری از مردم از همه نژادها خسته هستند و در حال رسیدن به نقطه شکستن” او گفت: “اما به همه آنها را خشونت آمیز و ناعادلانه خواهد بود برای بسیاری از آنها است.”

در حالی که بسیاری از کسانی که درگیر در دیترویت خشونت جمعه که در برخی از آمریکایی آفریقایی تبار بودند. گزارش تصویری از شهرهای دیگر نشان می دهد با نژاد مخلوط گروه در خرابکاری و درگیری با پلیس.

Wiliams نیز خواسته است که تمام کسانی که صدای خود را شنیده ام در دیترویت “کنترل احساسات”.

“این دشمن مشترک است خشونت نیست و ما باید مطمئن شوید که هر کس در مترو دیترویت بهبود می یابد,” او گفت:. “ما در نهایت آوردن همه با هم اما ما باید آن را درست انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>