محققان دریافتند coronavirus به طول انجامید در یک فولاد ماسک برای 7 روز نشان می دهند که چگونه حیاتی آن است که به درستی حذف پوشش صورت پس از پوشیدن آنها

یک زن و مرد پوشیدن ماسک صورت برای دفع coronavirus.

کارلوس Jasso/ایسنا

  • محققان بررسی شده است ثبات رمان coronavirus در سطوح مختلف را امتحان کنید و کشف کردن که چگونه آن را می توان منتقل.
  • یک گزارش جدید منتشر شده در مجله لانست یافت ویروس به طول انجامید در خارج از جراحی, ماسک برای 7 روز.
  • مطالعه تقویت شده موجود توصیه هایی برای افرادی که به خارج از ماسک خود را پس از قرار دادن آنها را بر روی.
  • محققان همچنین دو برابر کردن قبلی و اقدامات پیشگیرانه است که شستن دست های خود را غالبا اجتناب از لمس کردن صورت خود را و ماندن در منزل بهترین راه برای محافظت از خودتان را از COVID-19.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

از اوایل روز از شیوع کروناویروس محققان در حال مطالعه چه مدت می تواند زندگی می کنند در سطوح مختلف از مقوا برای فولاد ضد زنگ.

رمان coronavirus است در درجه اول یک بیماری تنفسی و اعتقاد بر این است گسترش از طریق قطرات از یک فرد آلوده به سرفه یا عطسه. آن را نیز ممکن است منتقل می شود در اشیاء اگر شما گرفتن چیزی است که به اندازه کافی ویروس ذرات بر روی آن و سپس صورت خود را لمس.

این رشد پژوهش استفاده شده است برای کمک به راهنمای توصیه های در مورد چگونه مردم می توانند حمایت خود را از COVID-19.

یک گزارش جدید منتشر شده در مجله لانست مطالعه پایداری و مقدار ویروس در حال حاضر بیش از زمان در سطوح مختلف از جمله بافت های چوب و پارچه.

آنها برای پیدا کردن رمان coronavirus در خارج از یک ماسک صورت یک هفته بعد. شایان ذکر است که محققان را مطالعه نکرده اند که آیا کسی می تواند مبتلا به این ویروس در آنها یافت ،

“کاملا یک قابل تشخیص سطح عفونی ویروس هنوز هم می تواند در حال حاضر در لایه بیرونی از فولاد ماسک در روز 7” محققان نوشت.

ماسک صورت به خصوص فولاد ماسک و N95 ماسک تنفسی شده اند در تقاضای بالا و عرضه —پس از وقوع.

پس از کاخ سفید توصیه می شود که همه آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در مکان های عمومی, مقامات به طور فزاینده ای نشان می دهد که مردم از هنر و صنعت خود را از روسری bandanas یا تی شرت به صورت ذخیره ماسک های پزشکی کارگران در خط مقدم مبارزه با COVID-19.

وجود ندارد بسیار شواهد علمی که ماسک کمک به جلوگیری از عفونت از یک جمعیت به جز زمانی که شما آنها را بر روی افرادی که در حال حاضر بیمار کسب و کار خودی هیلاری Brueck توضیح داد.

اما تعدادی از COVID-19 بيمار می تواند یا بدون علامت یا presymptomatic و هنوز انتقال این ویروس به دیگران است. به این دلیل CDC در حال حاضر توصیه مردم پوشش چهره خود را زمانی که در فضاهای عمومی مانند فروشگاه مواد غذایی برای جلوگیری از ندانسته آلوده کردن دیگران است.

دانشمندان در اجماع که ماندن در منزل و اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است بهترین راه برای کاهش تعداد عفونت و “صاف منحنی.”

درست پوشیدن و مصرف کردن ماسک صورت کلیدی است

محققان از جمله لئو پون روشن-انسان و ملک Peiris گفت: یافته های آنها نشان می دهد چقدر مهم است که به درستی می پوشند و حذف ماسک.

“این دقیقا همان است که چرا از آن بسیار مهم است اگر شما در حال پوشیدن فولاد ماسک شما را لمس نمی خارج از ماسک” Peiris گفت: South China Morning Post. “از آنجا که شما آلوده می تواند دست های خود را و اگر شما را لمس چشم خود را شما می تواند انتقال این ویروس به چشم خود را.”

CDC توصیه می کند با پوشیدن بطور دنج قرار گرفتن پارچه در صورت پوشش است که می رود بیش دهان و بینی خود را و که شما آن را شستشو غالبا در ماشین لباسشویی. هنگامی که شما آن را برای جلوگیری از دست زدن جلوی ماسک که در آن پلیدترین و دستهای خود را به طور مستقیم پس از.

دستهای خود را با آب و صابون

تیم تحقیقاتی که شامل دانشمندان از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیز در بر داشت که coronavirus تر بود پایدار در سطوح صاف. تحقیقات قبلی نشان داد که coronavirus می تواند در زندگی مسی برای 4 ساعت روی مقوا به صورت 24 ساعت و در پلاستیک به مدت سه روز — اما عمر coronavirus نیز تحت تاثیر عوامل مختلف مانند دما و رطوبت.

به همین دلیل مقامات توصیه به طور منظم مواد ضد عفونی کننده خانگی اشیاء است که مردم لمس اغلب مانند دستگیره های درب کانتر و گوشی های.

برای کسانی که نگران حمل ذرات ویروسی در حالی که گرفتن مواد غذایی و یا سایر موارد ضروری از فروشگاه پون گفت: شما باید ترک غیر فاسد شدنی در کیسه های خرید خود را برای یک روز قبل از دست زدن به آنها را دوباره.

“که را کاهش می دهد ویروسی تیتر [تمرکز] بسیاری,” او اضافه شده است.

پون همچنین دو برابر کردن موجود توصیه هایی است که شستن دست های خود را با صابون یکی از بهترین راه برای محافظت از خودتان.

“اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان را فقط حفظ بهداشت خوب دستهای خود را کنید و سعی کنید به دست زدن به صورت خود را در دهان و یا بینی بدون تمیز کردن اول” پون گفت: South China Morning Post.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>