جمهوری خواهان می گویند میلواکی قتل مرتبط ممکن است برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستنویسکانسین حزب جمهوری خواه خواستار یک تحقیقات فدرال از یک تیراندازی منجر به مرگ به معلوم که آیا آن را با انگیزه دشمنی نسبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Bernell Trammell یک 60 ساله آفریقایی آمریکایی بود که از چهرههای شناخته شده در میلواکی را Riverwest محله ضرب گلوله کشته شد در حدود ساعت 12: 30 ظهر روز پنج شنبه. پلیس بلافاصله ارائه هر گونه اطلاعات ممکن است مظنون و یا انگیزه.

اما حزب جمهوری خواه از ویسکانسین گفت: “بی معنی” قتل شده اند ممکن است با انگیزه های سیاسی و به نام پس از بازرسان فدرال به درگیر شدن.

Trammell که زد یک کسب و کار به نام عبارات مجله در Riverwest به طور منظم نمایش داده می شود نشانه های سیاسی و مسائل دینی از جمله پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با توجه به کسانی که او را می دانستند.

Trammell شد تصویر برگزاری یک نشانه خواستار یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات ماه نوامبر. اما اعضای جامعه باید گفت که او با حمایت سیاستمداران از هر دو طرف تقسیم از جمله لنا تیلور یک دموکرات که زد برای شهردار میلواکی این سال است.

“به اعتقاد او در دموکراسی است. به اعتقاد او در حق خود برای آزادی بیان” یکی از ساکنان محلی جان خود گفت: ایستگاه تلویزیون CBS58.

“من فکر نمی کنم او تا به حال یک بار سعی به تبدیل و یا شما تغییر شما. او فقط می خواهد به شما بگویم آنچه که او فکر او را به گوش دادن به آنچه که شما تا به حال به فکر می کنم و سپس او را احترام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im