خواهان حرکت برای جلوگیری از استیضاح شاهد رانندگی نسبت به تبرئه

واشنگتن — کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا مشغول به کار به شدت در روز چهارشنبه به تخفیف آسیب رساندن وحی از John R. بولتون و خط تا رای به بلوک جدید شهود از شهادت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در یک فشار آورد و اقدام به سریع ،

به عنوان مجلس سنا افتتاح دو روز و 16 ساعت دوره بازجویی از سناتورهای آقای ترامپ رنگ و لعاب به آقای Bolton سابق مشاور امنیت ملی که منتشر نشده نسخه خطی شامل یک حساب کاربری که در تضاد با خود استیضاح دفاع. رئیس جمهور گفت که آقای بولتون در توییتر به عنوان یک جنگ طلب که به “التماس” برای شغل خود اخراج شد و پس از آن نوشت: “تند و زننده & نادرست کتاب است.”

در کاپیتول هیل آقای تهمت دستیاران گردش یک نامه اطلاع رسانی آقای بولتون که کاخ سفید در حال حرکت بود برای جلوگیری از انتشار کتاب آینده خود را که در آن او نوشت که رئیس جمهور حاضر به رها کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که رهبران آن متعهد به بررسی رقبای سیاسی خود. که یک عنصر اصلی دموکراتها مورد که اتهامات آقای ترامپ با به دنبال کمک گرفتن از یک دولت خارجی برای کمک به او برنده انتخابات این سال است.

قبل از محاکمه برگزار سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت و دیگر جمهوری خواهان نشان داد که آنها به دست آوردن اعتماد به نفس است که آنها قادر خواهد بود تا سنگ فرش با هم 51 رای مورد نیاز برای بلوک جدید شهود و اسناد و مدارک را آورد و دادگاه به تبرئه حکم به عنوان به زودی به عنوان جمعه پس از آیات از آقای بولتون گزارش روز یکشنبه نیویورک تایمز تهدید کرده بود به دست کشیدن از برنامه های خود را البته.

سناتور جان Barrasso از وایومینگ, شماره 3 جمهوری خواه مجلس سنا اعلام کرد که او “شنیده ام به اندازه کافی” و پیش بینی کرد که مجلس سنا خواهد رای به تبرئه رئیس جمهور پایان همین هفته.

“من آماده ام به رای دادن در قضاوت نهایی” آقای Barrasso به خبرنگاران گفت:. پرسید که آیا جمهوری خواهان برنامه ریزی برای حرکت به طور مستقیم به یک رای در دو مقاله از استیضاح در روز جمعه آقای Barrasso گفت: “بله این طرح است.”

روز چهارشنبه بعد از ظهر دموکرات ها بودند که صدایی توجه داشته باشید از بدبینی در مورد چشم انداز از شهود و تامین شواهد جدید در دادگاه حتی به عنوان آنها استفاده می شود سوالات خود را در مورد یک استیضاح دادگاه بدون اضافی شاهدان و اسناد به مبلغ یک پوشش.

“ما همیشه شناخته شده آن خواهد بود دشوار مبارزه بر شهود و اسناد و مدارک به این دلیل که رئیس جمهور و میچ مک کانل فشار زیادی روی این مردمی” سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر گفت: در طول یک استراحت در دادگاه.

“در آن است به احتمال زیاد بیش از? احتمالا” آقای شومر گفت. “اما آن را مناسب و معقول خوب شانس ؟ بله.”

برای جمهوری خواهان به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در آستانه دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه که او می خواست همه همراه: تبرئه است که او می تواند به رخ کشیدن در مورد در کمپین بلیزرز — تحویل قبل از او می رود به کنگره روز سه شنبه خود را برای دولت از آدرس اتحادیه.

در داخل سنا مجلسی سناتور صرف بیش از شش ساعت همه فن حریف بق خانه مدیران و کاخ سفید وکلا در مورد تعریف از انسداد; معنای اجرایی امتیاز; تاریخچه امنیت کمک به اوکراین; نقش هانتر بایدن پسر معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت و افشاگر که برای اولین بار نگرانی در مورد آقای تهمت تلفنی با رئیس جمهور اوکراین.

مطابق با استیضاح پروتکل سناتور نوشت نمایش داده شد خود را بر روی کارت های کوچک که خواندن با صدای بلند توسط رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست دادگاه. در پاسخ آقای تهمت وکلای خود را ارائه گسترده ترین دفاع از رئیس جمهور تا به امروز به طور موثر استدلال می کند که یک رئیس جمهور نمی تواند حذف از دفتر خواستار سیاسی به نفع اگر او معتقد است که انتخاب مجدد خود را در منافع ملی است.

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در منافع عمومی” گفت: Alan M. Dershowitz های مشهور دفاع وکیل و قانون اساسی محقق است که بخشی از این آقای تهمت تیم حقوقی. “بیشتر حق با تو است.”

“اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح,” او گفت:.

بسیاری از استدلال و خیلی به روز بود و متناسب با قانع کننده چند خواهان که باقی مانده holdouts در این سوال که آیا به تماس شاهدان. آقای مک کانل به حزب او اولین سوال در روز چهارشنبه به سناتور میت رامنی در ایالت یوتا سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski آلاسکا در تلاش برای کاهش نگرانی ها از سه قانونگذاران جمهوری خواه میانه رو که در حال چرخش رای در مورد این مسئله. سه تیمی به درخواست آقای تهمت وکلای آنها چگونه باید قضاوت جمهور اگر آنها نتیجه گیری او در عمل در اوکراین با توجه به هر دو سیاسی و سیاست انگیزه.

انتخاب خانم کالینز است که در مواجهه با سخت ترین مجدد انتخابات در مجلس سنا حرفه آشکار شد: این پیشنهاد که آقای مک کانل بود کاملا متمرکز دادن او از هر فرصتی به صدای او شنیده می شود قبل از حرکت رو به جلو است. هنگامی که او گل رز به اعلام خودش, او اولین سناتور دیگر از رهبران دو به یک زبان نقش در دادگاه.

به ویژه وجود ندارد و از گروه چهارم جمهوری خواه بود که ابراز علاقه در شهود: سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی یکی از دوستان نزدیک آقای مک کانل را که گفت که او نمی خواهد تصمیم بگیرد که آیا برای حمایت از شهود تا بعد از سوال دوره بسته شده است.

بعد در شب آقای رامنی اشاره کرد که او به دنبال بهتر درک کنند که چرا آقای ترامپ نکردن امنیت برای کمک به اوکراین, درخواست کاخ سفید وکلا برای تاریخ خاص که رئیس جمهور برای اولین بار دستور داد یک نگه بر کمک. پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید مشاور وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از یک تاریخ خاص ارائه شهادت نشان می دهد که بودجه مقامات آگاه از برگزاری در اواخر ماه ژوئن.

روز سه شنبه آقای مک کانل تا به حال بخش خصوصی هشدار داد رتبه خود را-و-فایل اعضا که او در حال حاضر رای به توقف دموکرات از احضار شهود. یکی پس از دیگری در روز چهارشنبه در بیانیه ها و مصاحبه ها در کنگره آنها روشن ساخته و آنها را در کنار رهبر خود را.

سناتور Patrick J. Toomey پنسیلوانیا که قبلا شناور این ایده از یک شاهد معامله روز چهارشنبه گفت که او “بسیار بد” از شاهدان. سناتور کوری گاردنر از کلرادو سختی مواجه انتخابات مجدد در نوسان خارجه با صدور بیانیه ای گفت که او به اندازه کافی شنیده بود و خواهد رای در برابر شنیدن از هر کس دیگری.

آقای مک کانل احضار خانم Murkowski به دفتر خود در صبح روز چهارشنبه برای یک جلسه خصوصی قبل از شروع به محاکمه و او پدید آمده امتناع از پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او در نهایت پشتیبانی تماس برای شهود.

“ما هنوز هم برخی از مردمی که مثل من گفت: ارزیابی گفت:” سناتور جان Thune از داکوتای جنوبی دوم-رتبه بندی جمهوری خواه مجلس سنا. اما رهبران برنامه ریزی شد که اگر شکست یک پیشنهاد برای شاهد بود یقین آقای Thune گفت: این احتمال وجود دارد که اگر آن را شکست جمهوری خواهان حرکت سریع برای تبرئه.

دموکرات ها نیاز به آرای چهار خواهان را وادار به واکنش آمریکا به حکم شهود و اسناد جدید. اما به نظر می رسد به طور فزاینده احتمال وجود دارد که آقای الکساندر که بازنشسته است از مجلس سنا است و در نتیجه به انجام به عنوان او را انتخاب خواهد شکست از حزب خود.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره با فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود از جمله آقای بایدن و پسرش هانتر بایدن و کتمان شواهد آن از نمایندگان مجلس که در حال بررسی.

در اولین اشاره از یک ممکن است کرک در دموکراتیک وحدت سناتور Doug Jones آلاباما پیشنهاد روز شنبه که او ممکن است رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام انسداد کنگره هر چند او گفت که رئيس جمهور در رفتار خود تقویت شد این مورد در برابر او. و سناتور Joe Manchin سوم از غرب ویرجینیا گفت که او فکر می کرد که هانتر بایدن ممکن است مربوط به شاهد.

“من هنوز هم به دنبال که در آن بسیار نزدیک وجود دارد برخی از چیزهایی که مشکل من در مورد آن” آقای جونز گفت: بدون توضیح. “اما من به شما بگویم این مورد انسداد شارژ: من بیشتر دیدن رئیس جمهور ایالات متحده حمله به شهود قوی تر است که صورت می شود.”

فیلدینگ دوستانه سوال از سناتورهای دموکرات, خانه مدیران تصریح کرد قلب خود را در مورد متهم آقای تهمت وکلا از دروغ بیان کرد که هیچ شواهدی وجود دارد که آقای ترامپ مرتبط, کمک های امنیتی به تحقیقات. نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا سرب خانه استیضاح مدیر در پاسخ به آقای Dershowitz استدلال که یک رئیس جمهور که معتقد بودند او دوباره انتخابات شد و در جهت منافع ملی می تواند تقاضا در عوض به کمک خود را به لحاظ سیاسی بدون نتیجه بود “بسیار عجیب است.”

“اگر به شما می گویند شما نمی توانید نگه دارید از یک رئیس جمهور پاسخگو در انتخابات سال که در آن آنها در حال تلاش برای تقلب در انتخابات و سپس شما در حال دادن به آنها اختیار تام” آقای شیف گفت. “همه نشخوار pro quos یکسان نیست. برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد است.”

دموکرات ها استدلال کرده اند که آقای تهمت فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین بود دقیقا نوع طرح فاسد است که ملت بنیانگذاران تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها ایجاد استیضاح ترس است که خارج از کنترل رئیس جمهور خواهد سوء استفاده از قدرت برای منافع شخصی. اما در طول روز وکلای آقای ترامپ استدلال کرد که تمام مقامات منتخب را سیاست تصمیم گیری برای کمک به خود را دریافت دوباره انتخاب شود.

Video player loading
سناتور سوال مجلس استیضاح مدیران و رئیس جمهور تهمت تیم حقوقی. هر دو طرف با استفاده از پاسخ به فشار با نوک انگشت سوراخ در مخالفان خود را’ موارد است.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در پاسخ به این سوال از سه جمهوری خواه میانه رو آقای Philbin گفت که رئیس جمهور نمی تواند برداشته شود برای یک “مخلوط-انگیزه وضعیت” است که در آن او اقدام از هر دو شخصی و سیاست نگرانی.

“همیشه وجود دارد برخی از منافع شخصی در انتخابات نتیجه تصمیم گیری های سیاست و هیچ چیز با آن اشتباه” آقای Philbin گفت: سناتورهای. “این بخشی از دموکراسی نمایندگی.”

در یک مورد کاخ سفید وکلا تلاش برای پاسخ به یک سوال از خانم کالینز و خانم Murkowski اعتراف است که آنها تا به حال هیچ مدرکی برای ضد دموکراتیک استدلال که آقای ترامپ علاقه مند شد و در تحقیقات جوزف بایدن در سال 2019 تنها پس از آقای بایدن نامزد شد رئیس جمهور.

آقای تهمت تیم حقوقی نیز استدلال می کرد که خانه نیاز به اثبات آن مورد “ورای شک معقول” — استاندارد مدرکی است که کارشناسان حقوقی می گویند هیچ پایه و اساسی در هر دو قانون اساسی و یا قوانین مجلس سنا. و تیم حقوقی گفت که در این مورد صرفا “بر اساس یک سیاست تفاوت” بین رئیس جمهور و دیپلمات های حرفه ای که صدا زنگ در را فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین است.

سناتور رند پال جمهوری خواه از کنتاکی به دنبال ناموفق به یک سوال در مورد ریشه استیضاح پرس و جو که به نام C. I. A. whistle-blower که ثبت شکایت که به موجب آن با توجه به یک فرد آشنا با این بحث است. اما پرس و جو بود را رد کرد و بارها و بارها.

کاخ سفید وکلا تا به حال کمک به مطمئن شوید که سخنرانان خود را در آنجا ماند و در عرض پنج دقیقه محدودیت زمانی که رئیس دادگستری رابرتز به شدت اجرا و او گاهی اوقات قطع بلندگو midsentence. کارکنان برای وکلا برگزار شد تا سفید کوچک کارت های نشانه نمایش زمانی که ساعت به اجرا; دموکراتیک خانه مدیران به نظر نمی رسد برای چنین سیستم.

گزارش شد contributed by Catie Edmondson, نیکلاس Fandos پاتریشیا mazzei از و امیلی کوکران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>