جمهوری خواهان مارس بیش از استیضاح صخره – در نظر گرفتن عزت نفس خود را با آنها | ریچارد premier fstJرستوران آرد کوشنر یک نابغه است. این همه بیش از حد آسان به چشم پوشی مطلق درخشندگی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل نه زمانی که او رول خاورمیانه طرح صلح از بین می برد که مفاهیم هر دو اسرائیلی و فلسطینی متحده است.

اما برای او شمشیر دودم مانند توانایی به تصرف خود در زمانه هیچ یک کاملا مانند جوان slumlord به آن را مانند آن را واقعا است. زبان به سی ان ان کریستین امانپور, کوشنر صحبت به طور چشمگیری مورد این هفته به عنوان یک زمان برای رهبران به گام تا.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که ایجاد یک فرصت برای خود رهبری یا تصاحب یا نه,” او توضیح داد. “اگر آنها پیچ تا این فرصت که دوباره آنها را به یک مسیر کامل ضبط از فرصت های از دست رفته – در صورتی که پیچ این من فکر می کنم آنها باید یک زمان بسیار سخت به دنبال جامعه بین المللی در صورت گفتن آنها قربانیان گفت: آنها حق دارند.”

کوشنر فکر کردم که او صحبت کردن در مورد فلسطینی ها در جلال بی پروایی نشان دادن ترکیبی از نژاد پرستی و طلا leafed جهل.

اما او در واقع توصیف کاملا کل انجمن از حمله داعش به عنوان آنها خراب خود را آخرین فرصت طلایی برای شخصی رستگاری و لیبرال دموکراسی در استیضاح محاکمه دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن.

چگونه ملت سناتور جمهوریخواه نگاه هر کسی که در این صورت می گویند که آنها هر گونه حقوق به نگه داشتن در بررسی فاسد و جنایتکار جمهور ؟ چگونه می توانید آنها تظاهر به مغلوب ساختن پیشی جستن قربانیان زمانی که آنها راهپیمایی خود را خاموش قانون اساسی صخره?

و چگونه بر روی زمین می تواند آنها تظاهر به جهان است که چشم انداز خود را از آمریکا – که در آن رئیس جمهور با خوشحالی می تواند با استفاده از کمک های نظامی به اجبار یک دولت خارجی به لام خود را رقیب سیاسی در انتخابات – مدل برای دموکراسی است ؟

بیایید صادق باشیم. وجود دارد کمی درام یا تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نجات برای خفاش-مدفوع کیفیت دیوانه که سقوط از Alan Dershowitz ، با توجه به دانشگاه هاروارد بازنشسته استاد حقوق روسای جمهور در حال unimpeachable به عنوان طولانی به عنوان آنها فکر می کنم آنها در حال اقدام در جهت منافع ملی زمانی که آنها با استفاده از قدرت خود را به فاسد خود انتخابات.

این می توانست ارزشمند تحلیل ریچارد نیکسون, اما آن را نیز در خدمت به سوال ارزش یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد. شاید این تنها ریزه که تبدیل به بازنشسته.

Dershowitz ادعا کرد که او گفت: هیچ چیز مانند اما ما چشم و گوش پیشنهادی در غیر این صورت. او همچنین گفت که او با حمایت نیکسون تقریبا استیضاح, به طور طبیعی. که است که می گویند: دانشگاه هاروارد انسان کامل نمونه از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ از طریق بدن اجتماعی: مسری coronavirus مزمن دروغ بزدلانه جاه طلبی و ساده با فساد.

برای همه جعلی احساس وحشت و نگرانی در مورد تماس شاهدان – آیا میچ مک کانل تلو تلو خوردن در رای به آنها را متوقف کند و یا او در واقع دستکاری رسانه ها هر روز ؟ – سوزاننده شهادت جان بولتون را انجام داده اند هیچ چیز, zippo, ندا برای تغییر رای گیری نهایی.

حقایق تهمت فساد بودند هرگز در اختلاف است. این تصور که این افزایش به impeachable جنایات همواره یک شوخی است.

ما می تواند بازی سن سالن بازی از پرسیدن چگونه ما محترم سناتور جمهوریخواه را در پاسخ به باراک اوباما و درخواست از دولت فرانسه برای بررسی میت رامنی مبلغ سوء استفاده پیش از انتخابات سال 2012. اما نقطه چیست ؟

امروز حزب جمهوری خواه انتخاب خود را به حذف نخاع سه سال پیش همراه با بسیاری از لوب فرونتال و عزت نفس خود را. آنها به زور گرفتن دست خود را در خصوصی و زاری خود را هجو شایسته رهبر که کفش آنها باید در روزانه.

اما آنها باید بدانند که در زیر در سنت جهان نشانده قانونگذاران مانند شورای مردم سوریه و روسیه در دوما تحت هدایت کارشناس یکی ولادیمیر پوتین.

ما باید در برخی از راه سپاسگزار برای صداقت از ما شبه سناتورهای. “وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است گفت:” لامار الکساندر تنسی سناتور بود که ظاهرا با توجه به بولتون به عنوان شاهد.

پس تصمیم گرفت حقایق در برابر تهمت الکساندر پس از آن تصمیم گرفت به بی اهمیت خود را اعمال مجرمانه خودداری congressionally موظف به کمک های خارجی و خواستار دخالت خارجی در خود انتخابات. با توجه به الکساندر چنین مسائل به سادگی “نامناسب” – بسیار شبیه به پوشیدن brogues به گراند اوله Opry یا درخواست برای ماهی در بالای نوار-B-Q.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد گفت:” سناتور منتخب را به تصمیم گیری برای مردم آمریکا در یکی از سه شرکت برابر با شاخه های دولت است.

در مواجهه با بسیاری از پروفیل های در و شجاعت ما واقعیت تلویزیون ستاره از فرمانده کل قوا انجام خواهد داد بدون در نظر گرفتن, به دنبال همکار grifters خارجی strongmen داخلی و weaklings. آیا او احساس آزاد با شکست در سنا محاکمه به دنبال بیشتر دخالت خارجی در این سال انتخابات ؟ پاسخ ممکن است شبیه به یک مورد خرس زباله در جنگل.

کوتاه از حذف از دفتر و یا فدرال کیفرخواست وجود دارد هیچ محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام. او می تواند به استخدام یکی دیگر از goon مانند رودی جولیانی برای کار با ناقص خارجی در حال اجرا کسب و کار به نام چیزی شبیه به تقلب تضمین کند. سپس او می تواند بیل هر مقدار ناقص نقدی به Facebook کوه از پول برای گول زدن ساده لوح در مورد تضمین تقلب. چرا که یک رئیس جمهور نمی تواند استیضاح به صورت نامناسب جنایات. و به دلیل سیاسی و آزادی بیان نجس است در دنیای فانتزی که در آن مارک زوکربرگ فکر می کند او را کمک به بشریت است.

این شده است یک تاریخی هفته به صورت خود مخرب سیاست است. مانند بوقلمون رای گیری برای کریسمس, دولت بریتانیا جشن خروج خود از بزرگترین روابط تجاری فقط به عنوان سناتور جمهوریخواه جشن خود را اخته.

هر دو مجموعه با شکوه کودن ها ادعا کرده بودند اقدام خود را برای دوستان خیالی در آینده: آینده ای که در آن بریتانیا بار دیگر bestride اقیانوس و رئیس جمهور را یک بار دیگر رهبری جهان آزاد احساس رایگان از ترس از حزبی استیضاح.

“رادیکال چپ هیچ چیز دموکرات نگه داشتن شعار ‘انصاف’ زمانی که آنها قرار داده و در اکثر ناعادلانه Witch Hunt در تاریخ کنگره آمریکا” توییتی قربانی-in-chief نشسته در دفتر بیضی احتمالا تماشای فاکس نیوز. “آنها تا به حال 17 شاهد بودیم مجاز صفر و بدون وکیل. آنها نمی انجام کار خود تا به حال هیچ موردی. از حزب دموکرات هستند scamming امریکا!”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی دانم زیادی در مورد تاریخچه و سیاست خارجی و یا سیاست است. او نمی تواند بگوید تفاوت بین وکلا خود را و هیچ وکلا; در میان بسیاری از شاهدان و بدون شاهد و در همه. اما او می کند می دانم که بسیاری در مورد کلاهبرداری و او نمی تواند صبر کنید برای به اشتراک گذاری آنها را با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>