جمهوری خواهان در سنا مطبوعات با بررسی هانتر بایدن

واشنگتن — در پی سنا acquitting جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک استیضاح محاکمه تلاش خود را برای فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود از جمله معاون رئیس جمهور سابق آمده است. جمهوری خواه سناتور در حال فشار دادن به جلو با خود پروب به امور مالی آقای بایدن پسر هانتر بایدن.

در سال گذشته بالا جمهوریخواهان در دو مجلس سنا کمیته ها — کمیته مالی و کمیته امنیت داخلی و امور دولتی — مدارک درخواست شده از وزارت خزانه داری مربوط به هانتر بایدن کسب و کار ارتباط با Burisma Holdings یک انرژی اوکراین شرکت به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا دولت اوباما عمل نادرست به نفع Burisma. این درخواست به دنبال “گزارش فعالیت های مشکوک” و دیگر اسناد مربوط به آقای بایدن و 10 دیگر افراد و شرکت ها.

سخنگوی سناتور Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی گفت که وزارت خزانه داری انطباق با این درخواست پس از stonewalling بسیاری از درخواست اطلاعات از دموکرات ها به دنبال تحقیقات به کاخ سفید. اخبار یاهو برای اولین بار گزارش داد که وزارت خزانه داری پیروی.

“استفاده از یک آشکار دو استاندارد تهمت مدیریت سازمان ها مانند وزارت خزانه داری به سرعت در حال مطابق با جمهوری خواه مجلس سنا درخواست — هیچ احضاریه لازم و تولید ‘شواهد’ سوال مبدا” اشلی Schapitl این سخنگوی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “دولت گفت: آمریکا برای رفتن پوند و ماسه که نظارت خود را قدرت اجباری بود در حالی که به طور داوطلبانه همکاری با جمهوری خواهان مجلس سنا’ استقلالی در سرعت رعد و برق.”

هانتر بایدن در نشست هیئت Burisma در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور و دست زدن به دیپلماسی با اوکراین است. آقای ترامپ ادعا کرده بدون هیچ گونه شواهد است که معاون رئیس جمهور بایدن تحت فشار قرار دادند برای فردی گری از اوکراین دادستان منظور از خط خارج رسیدگی به Burisma. رئیس جمهور تلاش برای فشار ولدیمیر Zelensky رئیس جمهور اوکراین به اعلام تحقیقات به Bidens در آن کشور بودند در مرکز استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

سناتور چارلز E. Grassley جمهوری خواه از آیووا و رئیس کمیته امور مالی نیست که اظهار نظر در چه اطلاعاتی وزارت خزانه داری تا به حال عرضه شده به این کمیته اشاره کرد که تحقیقات در حال انجام است.

“این مایه تاسف است که دموکرات ها که ما آنها را نگه داشته ام در حلقه ما تحقیقات را بی پروا به دنبال دخالت مشروع نظارت دولت گفت:” تیلور Foy سخنگوی آقای Grassley.

وزارت خزانه داری کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>