آمریکا در حال ظهور دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال بد بودند اما نه Impeachable

واشنگتن — حتی به عنوان آنها را به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه این هفته سنا جمهوری خواهان به نظر می رسد به طور فزاینده ای با شکستن دفاع خود را که او هیچ کار اشتباهی انجام داد.

روز یکشنبه سناتور لامار الکساندر تنسی بود که یک کلید رای در برابر تماس شاهدان در سنا محاکمه بر گسترش انتقاد خود را که آقای ترامپ بود “عبور از خط” را فشار علیه اوکراین است. و سناتور جونی ارنست از آیووا که باقی مانده است یک مدافع قابل اعتماد از رئیس جمهور در دادگاه, نام عملیات خود را “نه آنچه که من انجام داده اند.”

یک روز قبل از اولین مسابقه از سال 2020 انتخابات دو روز قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و سه روز قبل از او انتظار تبرئه آنها و دیگر جمهوری خواهان به نظر می رسد coalescing اطراف دقیقتر بحث: آقای تهمت تلاش برای فشار به اوکراین را به بررسی یک رقیب سیاسی در حالی که خودداری بحرانی کمک های نظامی ممکن است مجبور مناسب بوده است. اما این حکم رئیس جمهور حذف از دفتر برای اولین بار در تاریخ آمریکا است.

“من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند — من فکر می کنم آن اشتباه بود” آقای الکساندر گفت: در “ملاقات با مطبوعات” در NBC. “نامناسب بود راه من آن را می گویند. نامناسب عبور از خط. و سپس تنها سوال باقی مانده است: چه کسی تصمیم می گیرد چه باید بکنید در مورد آن؟”

“مردم” او اضافه شده است. “مردم من است نتیجه گیری.”

آقای الکساندر اول که در زمان و موقعیت در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد که او رای برابر در نظر گرفتن جدید شهود و اسناد و مدارک در آقای تهمت محاکمه. او اذعان کرد محاسن خانه مورد برای از بین بردن رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره: که رئیس جمهور تا به حال نکردن نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های نظامی به فشار اوکراین به بررسی معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و دیگر دموکرات ها.

اما آقای اسکندر تصمیم گرفت در بخشی تحت تاثیر نزدیکی به انتخابات است. (زمانی که فشار در مورد او چگونه می توانست رای در خارج, انتخابات, سال, او گفت که او به احتمال زیاد می توانست وارد این نتیجه همان.)

“من فکر نمی کنم این نوع نامناسب اقدام است که تدوین کنندگان انتظار می رود سنا را جایگزین آن قضاوت برای مردم در انتخاب رئیس جمهور,” او گفت:.

که استدلال آمده است در زیر آتش از دموکرات ها که می گویند ماهیت آقای تهمت جرم — تلاش برای متقاعد کردن یک کشور خارجی به دخالت در سال 2020 نژاد — می تواند سازش انتخابات.

“آنها نیاز به حذف او را از دفتر چرا که او هنوز هم تهدید به تقلب در انتخابات بعدی توسط خواهان دخالت خارجی,” نماینده Adam B. شیف دموکرات از کالیفرنیا و منجر مجلس استیضاح مدیر گفت: در “چهره ملت” در CBS. “و به طوری طبیعی برای درمان یک رئیس جمهور سوء در دسترس نیست در اینجا به دلیل انتخابات, او در حال حاضر در تلاش برای تعصب و سازش با بیشتر دخالت خارجی.”

جمهوریخواهان استدلال نیز می ایستد کاملا در تضاد با آنچه که آقای ترامپ — که تلقی شده است تماس تلفنی او با رئیس جمهوری اوکراین “کامل” است و در برابر هر گونه پیشنهاد که او عمل نادرست — است خواستار از مدافعان خود را.

اما آقای الکساندر استدلال تکرار شد توسط چند خواهان که رای علیه این امکان جدید شهود و اسناد و مدارک در استیضاح محاکمه. “لامار صحبت می کند برای بسیاری از ما” گفت: سناتور بن Sasse جمهوری خواه نبراسکا.

در میان آنها خانم ارنست که بارها گفته موشکافی بیش از هانتر بایدن کار برای یک شرکت انرژی در اوکراین — بر اساس تحقیقات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خواستار آن — می تواند بر انتخابات ریاست جمهوری از سالمند آقای بایدن.

“من فکر می کنم به طور کلی پس از رفتن فساد خواهد بود درست نیست; او آن را شاید در اشتباه شیوه” خانم ارنست گفت: “دولت از اتحادیه” در سی ان ان. “من فکر می کنم که او می تواند انجام داده اند آن را از طریق کانال های مختلف.”

اما او افزود که “آیا دوست دارید آنچه را که رئیس جمهور بود یا نه” اتهامات نیست پاک کردن نوار برای از بین بردن او. “آیا آن را از بین بردن یک رئیس جمهور از دفتر ؟” او گفت:. “من باور نمی کنم این کند.”

سناتور راب پورتمن جمهوری خواه از اوهایو در بیانیه ای گفت: در اواخر هفته گذشته در حالی که برخی از آقای تهمت اقدامات “اشتباه و نامناسب” آنها “به سطح افزایش می یابد از بین بردن بموقع-رئیس جمهور منتخب از دفتر و گرفتن او را به رای گیری در وسط از یک انتخابات است.”

“فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از دفتر” گفت: سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه از فلوریدا. (او بعدها اضافه شده در توییتر که او را پیدا کند هر کدام از این دو مقاله از اعلام جرم علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اثبات می شود فراتر از یک شک.)

حتی یک عضو از رئیس جمهور دفاع تیم به نظر می رسید به اتخاذ مشابه استدلال. به عنوان او ادامه داد: برای راه رفتن به عقب اظهارات او در دادگاه که پیشنهاد رئیس جمهور اقدامات در تعقیب مجدد انتخابات شدند ذاتا در کشور علاقه Alan M. Dershowitz قانون اساسی قانون محقق گفت که اقداماتی که ممکن است اشتباه باشد ممکن است impeachable.

“در روز انتخابات به عنوان یک شهروند به من اجازه خواهد داد که برای ورود به تصمیم من به چه کسی رای دهید. اما آن را یک impeachable جرم” آقای Dershowitz گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “من وجود دارد به استدلال می کنند در قانون اساسی مسئله نه به مردم بگویید که برای رای برای رئیس جمهور.”

با نه ماه در سمت چپ در مبارزات انتخاباتی آقای الکساندر گفت که او امیدوار است که عواقب آقای تهمت تماس تلفنی با اوکراین — تبدیل شدن به سومین رئیس جمهور آمریکا برای محاکمه high crimes and misdemeanors — خواهد طنین انداز با فرمانده کل قوا.

“پایدار یک استیضاح چیزی است که هیچ کس نباید مانند” آقای الکساندر گفت. “اگر یک تماس مانند این می شود به شما یک استیضاح, من فکر می کنم او فکر می کنم دو بار قبل از او دوباره آن را انجام داد.”

کریس کامرون کمک گزارش.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>