جمهوری خواهان لبه دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus پاسخ

واشنگتن — هر شب از میز آشپزخانه در جنوب غربی میشیگان نماینده فرد آپتون متوسط جمهوریخواه در حال اجرا برای مدت 18 در دفتر نوشته های یک coronavirus اعزام خود را برای تشکیل برجسته تلاش های خود را برای پاسخ به بحران ها و اخبار از واشنگتن اغلب با تکه از دموکرات ها.

غایب از خود را در Facebook به روز رسانی هر اشاره از رئیس جمهور تهمت که پاسخ به همه گیر به پرسش های مطرح شده است که تهدید به کشیدن پایین یمن انتخاباتی از چشم انداز این سقوط و یا رئیس جمهور را تحریک آمیز اخبار جلسات است که باید تبدیل به یک فروم برای حزبی حملات دموکرات و مشکوک ادعا می کند در مورد ویروس.

“شما باید به مرتب از نخ سوزن” آقای آپتون گفت: در مصاحبه ای توضیح داد که چگونه او در تلاش است تا حرکت آقای تهمت عملکرد در طول بحران. “من شده است مراقب باشید. من گفت: “بیایید نگاه به آینده’ در مقابل ‘چرا ما این کار را چند ماه پیش؟’ من علاقه مند به اشاره انگشت از سرزنش. من می خواهم برای اصلاح این مسائل است.”

این کار روی حیله و تزویر برای نمایندگان مجلس مانند آقای آپتون در میانه مناطق سراسر کشور که در درک که انتخابات مجدد چشم انداز — و هر گونه امید حزب خود ممکن است از مجلس نمایندگان — می تواند افزایش یا کاهش بر اساس آنها چگونه آدرس این بیماری همه گیر. در حال حاضر به عنوان یک سیاسی گونه های در معرض خطر قبل از رمان coronavirus شروع ravaging ایالات متحده در این میانه در حال حاضر برای مقابله با این خطر که انتخابات سرنوشت می تواند تبدیل به آقای تهمت پاسخ در زمانی که رای دهندگان مستقل که پشتیبانی آنها نیاز به طور فزاینده ای ناراضی با عملکرد خود است.

رئیس جمهور مجادله و اخبار همایش ها که خود را سیاسی مشاوران توصیه او را به محدود کردن ساخته شده اند به چالش همه تندتر است.

“آن را دشوار است در زمان” نماینده جان Katko جمهوری خواه از نیویورک در مصاحبه ای گفت:. او گفت که او امیدوار است او را تشکیل خواهد ارزیابی او را بر آقای تهمت رکورد اما در خود دارد.

“من حلق آویز در — حلق آویز در شکوفایی در منطقه من احتمالا باید به عنوان یک جمهوری خواه گفت:” آقای Katko یکی از تنها دو مجلس جمهوریخواهان در حال اجرا برای انتخابات مجدد در منطقه هیلاری کلینتون در سال 2016. رای دهندگان “در حال رفتن به قضاوت من در آنچه که من انجام و یا انجام نمی شود و این که همه من می توانید بپرسید.”

در تلاش برای اطمینان از مسابقات تبدیل به رفراندوم خود به خود پاسخ به این ویروس به جای رئیس جمهور را آسیب پذیر آمریکا هستند به جای brandishing خود را مستقل رگه های بازی کار خود را با دموکرات ها دو برابر را در خدمت تشکیل دهنده و میزبانی شهر-سالن-حوادث — اجتناب از ذکر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان ممکن است.

این رویکردی است که به نظر می رسد آشنا به نماینده سابق کارلوس Palo! جمهوریخواه از ایالت فلوریدا که سعی در دور کردن خود از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مهاجرت و دیگر مسائل در سال 2018 به عنوان او مبارزه برای آویزان بر روی صندلی خود را در متنوع فلوریدای جنوبی منطقه بود اما جاروب کردن در یک دورۀ افتضاح که در دست دموکرات ها کنترل از خانه.

“رئیس جمهور همچنان بی پروا در زمینه Covid-19 بحران” آقای Palo! در مصاحبه ای گفت:. “شما می توانید ببینید مشابه پویا که در آن بسیاری از جمهوری خواهان در رقابتی مناطق را تنها با او در تلاش برای محافظت از خود نامزدهای.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • Looser قوانین و درجه حرارت گرمتر اجتماعی فاصله یک ماده از اعتماد.
  • جمهوری خواهان لبه دور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیماری همه گیر پاسخ.
  • این ویروس به قتل زوج دو برابر درد برای کسانی که آنها را پشت سر بگذارید.

بسیاری از همکاران سابق خود در رقابتی مناطق امیدوار بود به شدت از بحران خواهد آنها را به یک پلت فرم برجسته خود پاسخ آقای Palo! گفت. اما همانطور که آقای تهمت شبانه جلسات “شد بیشتر در مورد رئیس جمهور و شخصیت او را” از در مورد بیماری او افزود: “جمهوری خواهان باید درک خطر در آن توسعه و قطعا برخی از رای گیری های اخیر تایید آن است.”

جمهوریخواهان میانه در حال انجام آنچه آنها می توانند برای تغییر پویا. در شهر مجازی-سالن-سبک جلسات انجام شده توسط تلفن از خود مرکزی نیویورک منطقه آقای Katko است بر اهمیت bipartisanship گفت: ترکیبات خود هستند “بیمار از nastiness” در واشنگتن است.

آقای Katko تیمی به تازگی با سناتور کریستن جیلیبرند از حزب دموکرات برای یکی از این تماس که در آن او را شکست و با یکی از رهبران رد پیشنهاد بالای جمهوری خواه مجلس سنا به اجازه می دهد متحده ورشکسته به جای ارائه فدرال تاسیسات.

“من قصد دارم برای ادامه کار در سراسر راهرو” آقای Katko گفت: رای دهندگان با اشاره به رابطه اش با خانم Gillibrand. “من کاملا مخالف با آنچه میچ مک کانل گفت: — این یک مثال بزرگ است.”

در جنوب شرقی پنسیلوانیا نماینده برایان فیتزپاتریک دیگر جمهوری خواه که به شدت حومه منطقه رفت و به خانم کلینتون در سال 2016 شده است انجام بهترین خود را برای جلوگیری از پاسخ آقای تهمت نظرات به عنوان به خوبی.

خواسته این ماه توسط خبرنگاران محلی در مورد رئيس جمهور در اظهارات اولیه به حداقل رساندن coronavirus و مقایسه آن را به آنفولانزا آقای فیتزپاتریک demurred.

“شما باید از او بپرسید که چرا او این دیدگاه” آقای فیتزپاتریک گفت. “من واقعا معتقدم که هر کسی را به انجام بهترین خود را در حال حاضر.”

و دعوت به یک نمایش رادیویی در میشیگان آقای آپتون hedged وقتی پرسید که آیا او با موافقت رئیس جمهور خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد است. “تا آنجا که رئیس جمهور می خواهد برای باز کردن همه چیز و همه ما — من فکر می کنم شما در حال رفتن به اجازه دهید این ویروس واقعا تعیین که در آن همه چیز در پایان روز,” او گفت:. “ما می دانیم که ما هنوز وجود دارد.”

در برخی از راه این معضل این میانه جمهوریخواهان روبرو هستند همان است که یکی از آنها مجبور به حرکت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب به عنوان آنها را بارها و بارها نامیده می شود به پاسخ خود را برای بیشتر اظهارات تحریک آمیز و اقدامات. اما این بیماری همه گیر به شدت افزایش سهام خود را به عنوان اجزای تشکیل دهنده تحمل فشار از آن عواقب وخیم است.

در خانه در مناطق خود آورده اند تا حد زیادی قادر به جلوگیری از سوالات مستقیم در مورد رئیس جمهور و مدیریت بحران به جای فیلدینگ یورش درخواست از ترکیبات و خبرنگاران برای اطلاعات اولیه در مورد زمانی که امداد رسانی به آنها برسد.

“مردم در حال رفتن به قضاوت در اینجا: که آیا آنها می خواهند به مسئولیت حاکم به, با توجه به آنچه که به تازگی رخ داده است ؟” گفت: David وینستون یک جمهوری خواه ناظر انتخابات که با این نسخهها کار با خانه جمهوریخواه کنفرانس. “آیا شما سعی می کنید برای انجام کار درست است ؟ مردم می خواهند بدانند که چگونه نمایندگان منتخب خود در حال تلاش برای حل این.”

که ترجمه را به یک قایق از قانون دو حزبی از متوسط نمایندگان مجلس برای انتخابات مجدد در نظر گرفته شده برای مقابله با این بیماری همه گیر. در اعلام یک لایحه او با معرفی نماینده استفانی مورفی دموکرات از فلوریدا به ایجاد یک سپتامبر. 11-سبک کمیسیون به بررسی دولت در پاسخ به این ویروس پس از همه گیر فروکش آقای Katko به دنبال اطمینان از رای دهندگان آن را غیر سیاسی.

“من فقط صادقانه فکر می کنم که ممکن است این فرصت این covid بحران, به مردم نشان می دهد که bipartisanship آثار,” او گفت:. “ما در حال رفتن به مبارزه در حالی که برای. و من فکر می کنم که ما را در مبارزه به عنوان یک کشور آخرین چیزی که مردم می خواهند به شنیدن حزبی تلخه.”

آقای Katko لایحه را به تاخیر می اندازد تشکیل کمیسیون بررسی تا 2021 معنی آن را نمی خواهد آغاز بررسی تا بعد از انتخابات.

پس از سخنران نانسی پلوسی اعلام کرد او را به ایجاد یک کمیته ویژه برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آقای فیتزپاتریک که در برابر یک چالش اصلی از راست به انتقاد از این حرکت به عنوان نامناسب خواستار وحدت است.

“همه ما به یاد داشته باشید 9/11 و چگونه فوق العاده ایالات کشور ما بود,” او گفت:. “هیچ کس سوال هر کس دیگری تصمیم گیری. وجود دارد یک زمان و یک مکان برای انجام این کار در پایین جاده.”

از ایوان خود را در سنت جوزف, Mich., آقای آپتون پرده برداری از یک طرح است که با هدف نوسازی کشور سیستم مراقبت های بهداشتی به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر. شبانه اش Facebook اعزام کشیده اند پاسخ هایی که ارائه یک نگاه اجمالی از تعادل سیاسی او در تلاش برای حمله به.

“نه به رئیس جمهور تهمت و دولت هیچ اعتباری شما فرد” جری لیتک اظهار نظر در پست های اخیر که حذف هر اشاره ای از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما پاتریشیا Resetar تا به حال شکایت خود را در مورد همان اعزام و خواستار آن است که آقای آپتون پاسخ برای دولت عدم استقرار گسترده تست در سراسر کشور است.

“که در آن همه تست؟,” او نوشت. “جایی که در آن است و چرا شما برگزاری این دولت پاسخگو?”

آقای آپتون در مصاحبه ای گفت که او “از ترس به رئیس جمهور اعتباری در انواع مسائل” یا “بود در برابر او زمانی که من فکر می کنم او اشتباه است.” در بنفش منطقه که رفت و برای رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 اما آقای ترامپ در سال 2016 رای دهندگان “همیشه نمی شناسایی به عنوان جمهوری خواه یا دموکرات; آنها می خواهند شما را به انجام کار خود را,” او گفت:. “اگر مردم رای دادند مستقیم, حزب, خط, من را از دست داده اند در ’90s.”

فقط در خارج از سیراکیوز, n. y., Gary دیکسون بازنشسته فروشنده که پشتیبانی از آقای Katko گفت: او قدردانی که کنگره بود “ماندن در لین” در پاسخ به این بیماری همه گیر. هر چند او رای برای آقای ترامپ در سال 2016 و گفت که او به احتمال زیاد به حمایت از او در ماه نوامبر بیش از معاون رئیس جمهور سابق آمده است. آقای دیکسون همچنین گفت که او نگران است که یک انجمن با رئیس جمهور تا به حال بالقوه برای آسیب دیگر نامزدهای جمهوری خواه.

“این یک tightrope,” او گفت که آقای Katko و همکار خود را تعدیل می شود در صورت. “شما رو به روی آن سیم که در آن شما در حال تلاش برای ماندن در وسط اما فکر نمی کنم موقعیت وسط را مراعات واقعی خواهان.”

Catie Edmondson گزارش از واشنگتن و ربکا R. رویز از Skaneateles, New York.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>