جمهوری خواهان عمیقا تقسیم شده در Coronavirus محرک در نزدیکی توافق در باز ارائه

واشنگتن — محافظه کاران هستند apoplectic در مورد آن $1 تریلیون دلار هزینه. بحرانزده جریان اصلی جمهوری خواهان به عمل به سرعت و به شدت به نشان می دهد رای دهندگان که در حال انجام کاری در مورد این بیماری همه گیر و در نتیجه رکود اقتصادی است. و رئیس جمهور تهمت نگه می دارد و اصرار بر طرح ها مانند هزینه حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که هیچ چیز انجام خواهد داد برای کمک به ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها و حتی اعضای حزب خود را پشتیبانی نمی کند.

بحث بر سر دور بعدی coronavirus امداد در معرض اختلافات عمیق میان جمهوری خواهان بیش از هزینه های دولت و سیاست های خروج از سرنوشت یک بسته نجات اقتصادی در برزخ به عنوان ویروس موج در سراسر کشور و نما یک انتخابات سال معضل برای یک حزب در حال حاضر رو به یک گریم چشم انداز سیاسی.

پس از سه ماراتن روز از مذاکرات رهبران جمهوری خواه مجلس سنا و مقامات کاخ سفید ابراز اطمینان کرد در شب چهارشنبه که آنها توافق کرده که در اصل در یک پیشنهاد است که دل بیش از 100 میلیارد دلار به مدارس ارسال چک های اضافی به طور مستقیم به آمریکایی ها و ارائه 16 میلیارد دلار به صورت متحده برای انجام تست و تماس با ردیابی. اما برخی از بزرگترین مسائل از جمله آنچه را که با افزایش بیمه بیکاری و آقای تهمت مالیات بر حقوق برش ایده بودند و نهایی نشده است.

در نشانه ای از تفاوت های خود را, برخی از سناتور جمهوریخواه پیشنهاد شده در یک نقطه و چهار شنبه که آنها ممکن است به دنبال کوتاه مدت گسترش و افزایش مزایای بیکاری انقضای هفته آینده برای خرید زمان بیشتر برای رسیدن به یک توافق نهایی ، حتی این ایده موجب اختلافات: محافظه کاران بیزار اضافی 600 دلار در هر هفته سود مورد آن به عنوان یک عامل بازدارنده به کار و کاخ سفید رئیس ستاد panned آن است.

و جمهوری خواهان حتی شروع به مذاکره با حزب دموکرات که در حال هل دادن برای یک بسته نجات سه بار به عنوان بزرگ است.

“هیچ کس چاقو هر کسی یا هر چیزی گفت:” سناتور جان کندی جمهوری خواه از لوئیزیانا, توصیف, پویا, در داخل حزب خود را به عنوان نمایندگان مجلس با سر و کله زدن بیش از این لایحه. اما او گفت: “من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند اتفاق نظر وجود دارد.”

دموکرات ها که باید با چکش اوباما برای اقدام در 3 تریلیون بهبود اندازه گیری به تصویب مجلس ممکن است حاضر به تکان دادن خود را از موقعیت شروع تا زمانی که جمهوری خواهان تولید یک پیشنهاد باز.

“حزب جمهوری خواه بسیار آشفته و پر هرج و مرج و آماده است که آنها به سختی می تواند به سنگ فرش با هم یک حزبی لایحه خود در کنفرانس گفت:” سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت.

جمهوریخواهان امیدوار به پیدا کردن خود را در اینجا و در همه. پس از عبور از 2.2 تریلیون دلار محرک آنها ضربه مکث — به عنوان سناتور میچ مک کانل کنتاکی اکثر رهبر بارها و بارها گفت: — در یکی دیگر از بسته نجات اقتصادی پیش بینی است که این ویروس را فروکش و به مراتب کمتر گسترده اندازه گیری مورد نیاز خواهد بود در این تابستان.

در حال حاضر با کروناویروس کنگره بیکاری کمک مجموعه به پایان می رسد در 10 روز خود را دوباره انتخابات نژادها کمتر از چهار ماه به دور آنها گیر مونتاژ $1 تریلیون اندازه گیری است که آنها به بخش خصوصی واگذار خواهد شد و احتمالا رشد قابل ملاحظه ای قبل از مذاکرات خود با دموکرات ها نتیجه گیری ایده آل قبل از هر دو مجلس در حال برنامه ریزی برای ترک واشنگتن در ماه اوت است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • افزایش آزمایش رانندگی افزایش در ایالات متحده ویروس موارد است. در اینجا به همین دلیل است.
  • کالیفرنیا پیشی نیویورک در بیشتر موارد گزارش شده از هر دولت است.
  • به عنوان بیمارستان ها پر ایالات متحده نزدیک یکی دیگر از اوج.

“هر کس به عهده گرفت ماه پیش مدارس خواهد بود بازگشایی اقتصاد خواهد بود دوباره درگیر شدن. که لزوما درست نیست در بسیاری از نقاط” سناتور جیمز Lankford جمهوری خواه از اوکلاهما گفت. “بنابراین در حالی که من درک می کنم” هی شما داشته اند ماه و ماه از زمان’ هر هفته زمین تغییرات بر ما و شما باید مراقب باشید با پول افراد دیگر است.”

خواهان صرف شنبه در تلاش برای نهایی خود را باز پیشنهاد داد. در اشاره ای به سمت مالی بازها, رهبران مجلس سنا در مورد امکان از جمله کاهش کسری بودجه اقدامات در این لایحه به عنوان یک کمیسیون دو حزبی دفاع و پشتیبانی اخیرا در یک op-ed by Senator میت رامنی جمهوری خواه از ایالت یوتا است.

اندازه گیری شکل گرفتن است به عنوان آقای تهمت محبوبیت میکشد پایین آمریکا در انتخابات و اقبال قرار دادن خود در مجلس سنا اکثریت را در خطر و جوش بحث بر سر اینکه چگونه باید تعریف خود را.

در خانه هم خواهان شده اند اختلافات میان خود تلخ خود وضعیت سیاسی و رقابت برای شکل دادن به حزب خود پیام است. در یک جلسه خصوصی روز سه شنبه یک گروه از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران انباشته انتقاد نماینده لیز چنی از وایومینگ, شماره 3 خانه جمهوریخواه برای اینکه به اندازه کافی در حمایت از رئیس جمهور است. خانم چنی سرسخت محافظه کار شده است را مورد سوال آقای تهمت امنیت ملی و سیاست های شکسته با او در زمان در رویکرد خود را به کوروناویروس.

در مجلس سنا جمهوریخواهان شد بحث در مورد بسته نجات که ارسال چک های اضافی به طور مستقیم به خانواده ها ارائه کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و تخصیص $105 میلیارد دلار برای مدارس. از کسانی که بودجه 70 میلیارد دلار خواهد رفتن به دبستان و دبیرستان با نصف این سایت متعلق به مدارس که در حال برگزاری کلاس های حضوری و دیگری 30 میلیارد دلار برای کالج ها و دانشگاه ها.

پیشنهاد این است که به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه نیز انتظار می رود عبارتند از 16 میلیارد دلار به صورت متحده برای انجام تست و تماس با ردیابی با توجه به یک فرد آشنا با بحث و گفتگو و همچنین 4 میلیارد دلار برای کمک به جهانی توزیع واکسن. جمهوری خواهان بود در ابتدا پیشنهاد قابل ملاحظه ای پول بیشتر برای کسانی که در مورد و دولت در ابتدا خودداری کردند در هر یک از جمله.

در ناهار روز سه شنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد سناتور بیل کسیدی جمهوری خواه از لوئیزیانا و دکتر گفت که او فکر او در اسید زمانی که او شنیده ام دولت نظر به گفته افراد آشنا با سخنان خود.

اما در روز چهارشنبه آقای Mnuchin گفت: وجود گسترده توافق.

“ما در حال حاضر سه روز از جلسات و ما در حال حاضر به طور کامل در همان صفحه,” او گفت: یکشنبه شب به عنوان او و ارشد قانونگذاران اعلام کرد که خطوط توافق. “همه ما در شکل خوب است.”

آنها نمی خواهد به بحث در مورد چگونه آنها برنامه ریزی شده به آدرس بلندی انقضا از مزایای بیکاری و مدیریت تقاضا برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. بسیاری از قانونگذاران مخالف از جمله مالیات بر حقوق برش به دلیل پر هزینه است و فقط کمک به افراد شاغل در زمانی که همه گیر شده آواره میلیون ها نفر از کارگران است.

آقای مک کانل که نه تنها مبارزه برای حفظ باریک خود در مجلس سنا اکثریت است اما در رای گیری خود را از این سقوط در یک کشور به شدت ضربه توسط این ویروس را شانه بیشتر از بار تلاش به جلو و با هم او را متمرد کنفرانس.

“ما امیدوار خواهیم بود قادر به گرفتن وجود دارد,” آقای مک کانل گفت: اوایل روز چهارشنبه هنگامی که درباره اثرات سیاسی از یک شکست به توافق برسد. “این بحث فقط واقعا به صورت جدی آغاز کرده است.”

آقای مک کانل که دقیق تعمیر و نگهداری از اکثریت شده است یک مشخصه از وقت خود را به عنوان رهبر همچنین دارای یک حس مشتاق از مخاطرات سیاسی. اسکات Jennings دیرین مشاور آقای مک کانل گفت: رای گیری نشان می دهد موقعیت archconservatives استدلال برای کنگره به هیچ چیز نمی خواهد پرواز با رای دهندگان.

“این نیست حل شد” آقای جنینگز گفت. “این بیماری همه گیر است که هنوز هم در اینجا. این قتل عام هنوز هم واقعی و رای دهندگان هنوز هم کاملا آگاه از آنچه امتیازهای خود را انجام می دهند.”

یکی از کسانی که آسیب پذیر سناتور تام Tillis کارولینای شمالی گفت: حمایت از او به تأخیر انداختن اوت استراحت تا زمانی که نمایندگان مجلس با تصویب چیزی “کمک به مردم که در حال صدمه زدن به.”

یکی دیگر از John Cornyn از تگزاس عنوان نگرانی در مورد تاثیر بسته بندی در کشور کسری.

“مردم نگران هستند که, اما من هم به آنها بگویید که در جنگ جهانی دوم در حالی که ما در مبارزه با هیتلر ما نیست به فکر کردن در مورد چقدر هزینه,” او گفت:. “ما فکر بقا و اولین اولویت من در اینجا.”

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

خطر به سلامت کشور و اقتصاد واقعی است. مرگ, شمارش دوباره در حال افزایش است. و اقتصادی ارتجاعی متوقف شده در حالی که عفونت فعال در سراسر جنوب و غرب است. پس از بالا رفتن سرعت در اواخر آوریل و مه کسب و کار کوچک دهانه و درآمد plateaued در ماه ژوئن کاهش یافته است در هفته های اخیر. بهبود در اشغال هتل, سفر هوایی و رستوران شام نیز flatlined یا منفی شد.

هنوز محافظه کاران از جمله حزب ترین صریح آتشپاره ایی مانند سناتور تد کروز از تگزاس رند پل از کنتاکی و مایک لی از یوتا تهدید به وضع خود را در آهنگ های برای جلوگیری از هر گونه لایحه ای را از لحاظ مالی بی تدبیر. آنها نگران هستند که اگر آنها را به یک هزینه جنگ با حزب دموکرات رای دهندگان را به جمهوری خواهان کمی اعتباری برای حمایت از این کمک در حالی که رای دهندگان محافظه کار خواهد بود خشمگین با آنها.

“من قصد ندارم به اجازه یک سکه تا زمانی که من درک می کنم آنچه که ما انجام داده ایم” سناتور ران جانسون (جمهوری خواه از ویسکانسین به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

محافظه کار فعالان و برخی از اقتصاددانان محافظه کار هستند به خصوص با تمرکز بر قطع اضطراری فدرال کمک های اقتصادی مانند گسترش مزایای بیکاری. آنها استدلال می کنند که مزایای اضافی دلسرد آمریکایی از بازگشت به کار هستند و صدایی هشدار دهنده بیش از تریلیون ها دلار در جدید فدرال استقراض است که باید تامین مالی بحران پاسخ.

آقای لی دعوت یک گروه بنیاد برای پاسخگویی دولت به رای گیری با سناتور جمهوریخواه بیش از ناهار در روز چهارشنبه.

جمهوری خواهان گفته اند که آنها می خواهند به مقیاس مزایای بیکاری که مقدار به بیش از برخی از کارگران کسب در حقوق و دستمزد. که در نتیجه شدید قطع به نفع دریافت شده توسط میلیون ها نفر از بیکاری آمریکایی است.

بسیاری از جمهوری خواهان احساس می کنید که آقای ترامپ اعزام دو ناقص مذاکره کنندگان در آقای Mnuchin آنها به عنوان یک سابق دموکرات مایل به خرج هنگفتی پول و آقای مرغزار که خرج سال خود را در کنگره خنثی کردن بزرگ هزینه معاملات از نوع در حال حاضر مورد بحث است.

“ما خوش بینانه است که ما می تواند همچنان به پیدا کردن یک راه حل واقعی” آقای مرغزار به خبرنگاران گفت: در کنگره در روز چهارشنبه “و امیدوارم در رسیدن به یک مصالحه با حزب دموکرات.”

لوقا Broadwater کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de