خواهان ادامه Covid-19 امداد مذاکرات به عنوان دموکرات هشدار فاجعه

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بودند در کاپیتول هیل در روز شنبه برای گفتگو با دستیاران به گزارش آینده coronavirus امداد بسته است.

مخاطرات بالا هستند. ما بیکاری دوباره افزایش یافت در روز جمعه پس از ماه از سقوط مزایای افزایش هستند و با توجه به اجرا و آمریکایی ها قادر به پرداخت اجاره شروع به اخراج شود. گسترش بیکاری رسما منقضی می شود در 31 ژوئیه اما با توجه به راه متحده روند پرداخت قطع شده است به طور موثر شنبه.

روز جمعه ریچارد نیل ماساچوست از حزب دموکرات که ریاست خانه راه و وسیله کمیته گفت: ما در “آستانه یک فاجعه اقتصادی”.

با این وجود این اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل ارسال, اعضای, حزب, خانه, امیدوار کننده پیشنهاد های دوشنبه است.

رو انتخاب مجدد در سال جاری مک کانل نیز به خانه رفت. در یک رویداد در کنتاکی او گفت: “این شده است یکی از heck از یک چالش برای همه در کشور است. امیدوارم ما با هم می آیند پشت برخی از بسته های ما می توانید موافقت کنید در چند هفته آینده.”

در یک بیانیه مشترک از رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس با نانسی پلوسی گفت: “ما رهبر مک کانل به جدی است.”

در یک صدای جیر جیر با اشاره به همه گیر الهام گرفته از بیکاری افزایش 600 $در هفته پلوسی افزود: “سنا باید را به این خانه منتقل قهرمانان قانون و گسترش این مهم تاسیسات برای کار خانواده است.”

دموکراتیک برگزار شد به تصویب مجلس که $3tn بسته امداد در ماه مه اما در مجلس سنا توسط جمهوری خواهان است و نه از آن گرفته شده است.

در میان مسائل دیگر جمهوری خواهان در حال بحث کاهش ویژه بیکاری پرداخت که آنها می گویند با ارائه یک عامل بازدارنده به دنبال کار. کاخ سفید پیشنهاد کرده برش پرداخت به عنوان کمی تا $100.

بسیاری از آمریکایی ها به طور منظم شمارنده که بودجه حیاتی هستند نه فقط برای دیدار با اجاره اما برای خرید مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری است.

اقتصاد شده است ضرب و شتم توسط coronavirus همه گیر است که در حال حاضر صعودی در عمدتا جمهوری خواه-اجرای متحده که بازگشایی از اواخر ماه مه. دموکرات-اجرای کالیفرنیا اوایل کانون نیز شاهد تجدید حیات.

بیش از 4.1 m موارد ثبت شده در ایالات متحده و بیش از 145,000 نفر کشته شده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید می بیند بهبود اقتصادی به عنوان کلید به رئیس جمهور امید دوباره انتخابات است. اما در میان بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی و درگیری بین معترضان و ماموران فدرال در پورتلند اورگان تهمت نیز چرخد و به قانون و نظم است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده یک اولویت جدید به بسته امداد: پول برای ساخت یک جدید FBI ستاد در سراسر خیابان در واشنگتن از خود هتل.

مک کانل پیشنهاد است که انتظار می رود عبارتند از: جدید مستقيم $1,200 پرداخت نقدی به بسیاری از آمریکایی ها $105bn برای کمک به بازگشایی مدارس و $25bn ویروس برای تست.

سنا رهبر اولویت است مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار بیمارستان و دیگران در برابر Covid-19 پرونده های حقوقی. مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای بازگشایی مدارس, تهدید به خودداری از کمک های مالی از کسانی که نمی بازگشت به طور کامل در ماه سپتامبر.

کاخ سفید همچنین هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و این حرکت که کشش درآمد به دور از امنیت اجتماعی و مدیکر در وسط اقتصادی و بهداشت عمومی از فاجعه است.

“این است که بی نظمی” پلوسی گفت: روز جمعه در کنگره.

او در بیانیه ای با شومر گفت: “ما تا به حال انتظار می رود به کار می شود در طول این آخر هفته. آن است که به سادگی غیر قابل قبول است که جمهوری خواهان باید به حال کل این زمان برای رسیدن به اجماع در میان خود و در ادامه به شلاق زدن.”

در میان گسترده انتقاد از خود و پاسخ به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای جو بایدن در اکثر ملی و میدان نبرد دولت پای صندوقهای رای است. این حزبی طبخ گزارش وب سایت به تازگی گفت: “دموکراتیک سونامی” ممکن است در راه است.

اما برخی از ناظران شمارنده که انتخابات برگزار می شود در میان محدودیت های اجتماعی با توجه به همه گیر و موضوع را به رای دهندگان جمهوری خواه سرکوب تلاش می تواند به مغلوب ساختن پیشی جستن یک شانس برنده دوم در کالج انتخاباتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im