جمهوری خواهان بلوک استیضاح شاهد پاکسازی مسیر برای تهمت تبرئه

واشنگتن — سنا آورده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آستانه تبرئه روز جمعه از اتهامات عنوان شده است که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره به جمهوری خواهان رای دادند برای جلوگیری از در نظر گرفتن جدید شهود و اسناد و مدارک خود را در استیضاح محاکمه و تعطیل فشار نهایی توسط دموکرات ها برای تقویت خود در مورد رئیس جمهور حذف.

در نزدیک به حزب, خط, در, رای, بعد, تلخ, بحث, دموکرات موفق به برنده شدن پشتیبانی از چهار خواهان آنها مورد نیاز است. با آقای تهمت تبرئه عملا خاص رئیس جمهور متحدان بسیج برای دفاع از خود حتی به اذعان برخی از او به جرم مرکزی اتهامات علیه او.

دموکراتها فشار بیشتر شهود و اسناد و مدارک موفق 49 به 51 با تنها دو خواهان پیوستن به دموکراتها به نفع. یک رای در حکم این است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

به عنوان آنها با نزدیک شدن به مرحله نهایی سومین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح اقدام در تاریخ ایالات متحده آمریکا دموکرات ها را محکوم کرد شاهد رای و گفت: این امر ارائه آقای تهمت نامشروع محاکمه و تبرئه بی معنی است.

“امریکا را به یاد داشته باشید این روز متاسفانه جایی که سنا هم زندگی نمی کنند تا به مسئولیت های خود را زمانی که مجلس سنا تبدیل شده به دور از حقیقت و رفت و همراه با یک شاهد محاکمه” گفت: سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر. “اگر رئیس جمهور تبرئه شده است با شاهد بدون اسناد و مدارک تبرئه خواهد شد که هیچ ارزش چرا که آمریکایی ها می دانند که این محاکمه بود نه یک محاکمه.”

حتی به عنوان آنها آماده برای رای دادن در برابر از بین بردن او چند جمهوری خواهان شکست با آقای تهمت تکرار اظهارات که او هیچ کار اشتباهی انجام داده گفت: آنها معتقد بودند او مرتکب اصلی جرم که او متهم شده بود: خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های نظامی به فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

هنوز هم کسانی که خواهان گفت: آنها تمایلی به حذف یک رئیس جمهور کمتر از 10 ماه قبل از او به صورت رای دهندگان.

“اگر شما متقاعد است که او آن را, چرا شما نیاز به بیشتر از شاهدان گفت:” سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی بحرانی نوسان رای گیری در مورد این مسئله که دیر تصمیم به مخالفت با توجه به شواهد جدید همه اما مهر و موم شده آقای تهمت سویفت تبرئه. “این کشور در حال رفتن به قبول گفته است که آنها نمی توانند رئیس جمهور انتخاب کند که آنها می خواهند برای انتخاب در این هفته از انتخابات شروع می شود با یک اکثریت برای صرفا نامناسب تماس تلفنی و یا عمل است.”

“شما لازم نیست درخواست مجازات اعدام برای هر جرم” آقای الکساندر اضافه شده است.

این رای نشانه های پایان یک حماسه است که مصرف واشنگتن و تهدید آقای تهمت انتخابات ریاست جمهوری برای پنج ماه گذشته پس از ظهور در ماه سپتامبر از یک ناشناس whistle-blower شکایت او را متهم به استفاده از اهرم دولت به فشار اوکراین به دخالت از طرف او در سال 2020 انتخابات.

سناتور گذاشته و زمینه را برای ارائه حکم آنها روز چهارشنبه بعد از ظهر با برنامه ای برای زنگ تفریح محاکمه برای آخر هفته و بازگشت جمعه برای بسته شدن استدلال. جدول زمانی را غارت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت را به استفاده از دولت از آدرس اتحادیه برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب به رخ کشیدن در مورد تبرئه یک چشم انداز او لذت می بردند و برای چند هفته. او را تبدیل به تنها رئیس جمهور برای ارائه سخنرانی قبل از یک جلسه مشترک کنگره در طول خود استیضاح محاکمه.

در کاخ سفید با آقای ترامپ خروشان در برابر یک روند او را رد کرد و از همان آغاز به عنوان یک “شکار ساحره” و “جعل” آماده سازی خود را به تمرد در برابر دموکراتها تلاش برای حذف او را محور خود را دوباره انتخابات.

“بدون توجه به آنچه شما را به دموکرات ها در پایان, آنها هرگز راضی” به رئیس جمهور نوشت: جمعه شب در توییتر. “آنها به ما هیچ چیز!”

نتیجه رای گیری نبود در شک و تردید. آن را به یک اکثریت دو-سوم — 67 سناتور به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و او را از دفتر حذف.

رئیس جمهور اصرار دارد که او هیچ کار اشتباهی انجام داد خواستار گفتگوی تلفنی خود با رئیس جمهور اوکراین “کامل” و استیضاح پرسش یک “شم.” برای او درخواست کرده است که متحدان خود را تحویل چیزی کمتر از مطلق دفاع از اقدامات خود را. اما حتی به عنوان آنها آماده به تبرئه او چند جمهوری خواهان گفت که بود نیست.

سناتور راب پورتمن جمهوری خواه از اوهایو گفت که “برخی از رئيس جمهور اقدامات در این مورد — از جمله درخواست یک کشور خارجی به منظور بررسی پتانسیل حریف سیاسی و تاخیر در کمک به اوکراین — اشتباه بودند و نامناسب است.”

سناتور مارکو روبیو از ایالت فلوریدا که به چالش کشیده آقای ترامپ برای حزب جمهوری خواه نامزدی در سال 2016 پیشنهاد کرد که او نه لزوما نظر رئیس جمهور بی گناه ،

“فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از دفتر” او گفت:. “من نمی خواهد رای به حذف رئیس جمهور به دلیل انجام این کار را تحمیل فوق العاده و به طور بالقوه آسیب جبران ناپذیر به ما در حال حاضر در کشور تقسیم شده است.”

Video player loading
سناتور رد یک تماس اضافی شاهدان در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه برخورد یک ضربه مهلک به تلاش های حزب دموکرات را در مورد شواهد جدید.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

منعکس کننده عمق کشور بخش هر دو طرف شد و در حال حاضر به دنبال گذشته آزمایشی برای شروع فریم مبارزه با بیش از آقای تهمت رفتار پیش از انتخابات ماه نوامبر شروع در روز دوشنبه زمانی که آیووا قفقاز برگزار خواهد شد, به مناسبت رای گیری برای اولین بار در یک مسابقه ارائه خواهد شد که حکم نهایی در تناسب اندام خود را برای دفتر.

با خطر محکومیت حذف آقای ترامپ وارد انتخابات فصل به عنوان اولین استیضاح رئیس جمهور در تاریخ مدرن به صورت رای دهندگان برای انتخابات مجدد و آسیب دیده از آیات در مورد رفتار خود. اما او انتظار تبرئه نیز به احتمال زیاد به ترک جمهور جسارت و مصمم تر از همیشه به استوک رای دهندگان خشم و نارضایتی با این استدلال که دموکرات غیرمنتخب بوروکرات ها و جریان اصلی رسانه های خبری قرار داده اند او را به دلیل تحقیر خود را برای هسته ای حامیان خود مبارزه سیاسی برای بقای آنها است به عنوان به خوبی.

“من فکر نمی کنم او عمل نادرست” گفت: سناتور کوین کرامر جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی. “برای سه سال به علاوه دموکرات ها در تلاش بوده اند به تجزیه هر یک از کلمات خود را اضافه سنتی خود را مشاهده و پیدا کردن خود را اغلب بهت زده. بخشی از مشکل این است که بسیاری از امریکا دوست دارد بحث مستقیم و گاهی اوقات می بخشد اگر او نمی گویند که دقیقا درست است.”

دموکرات ها بیش از حد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در نبرد زخم از استیضاح مبارزه به هدف جمهوری خواهان توسل به رای دهندگان به آنها را مجازات برای امتناع از مطبوعات به صورت دقیق تر محاکمه و در نهایت چسبیده با آقای ترامپ با وجود مدارک و شواهد از خود بزدايد. اما آنها در مواجه با خطرات ناشی از واکنش احتمالی توسط رای دهندگان به یک فرایند است که برجسته عمیق حزبی بخش.

پس از مقاومت در برابر استیضاح برای ماه بلندگو نانسی پلوسی در آغوش آن را پس از اتهامات اوکراین در پاییز گذشته. در انجام این کار او محاسبه می شود که او نمی تواند موفق به عمل در برابر یک رئیس جمهور که اقدامات آنها را دیدم به وضوح فراتر از رنگ پریده است. اما او مواجه آنچه او می دانست که به یک unmovable واقعیت در سنای آمریکا که در آن دموکرات ها بودند خاصی به سقوط به مراتب از بین بردن او.

جمهوری خواهان در سنا ساخته شده است یک شرط بندی خود را که بهتر بود به مقاومت در برابر کوتاه مدت انتقادات دموکرات ها و به طور بالقوه ترکیبات به سرعت قرار داده و محاکمه در پشت آنها از به جای اجازه می دهد اقدام به کشش در خطر آسیب رساندن وحی جدید است. در انجام این کار, آنها خوش بنیه سرنوشت سیاسی خود را به یک پلاریزه رئیس جمهور که بی نظیر وفاداری در میان رای دهندگان محافظه کار.

خواه پیروزی مهر و موم شده بود فقط لحظات پس از بحث بود gaveled باز در روز جمعه هنگامی که سناتور لیزا Murkowski جمهوری خواه از آلاسکا با صدور بیانیه ای گفت که یک رای اضافی شاهدان تنها گسترش آنچه که او به نام “حزبی” استیضاح حتی به عنوان او اظهار تاسف کرد که سنا محاکمه نشده بود نمایشگاه و کنگره شکست خورده بود تعهد خود به کشور است. او به دنبال اعلام یک مشابه توسط آقای الکساندر.

دو سناتور جمهوریخواه — میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین — شکست صفوف خود حزب و رای دادند با دموکرات ها تقاضای خود را به صورت اضافی شهادت شهود.

خانم Murkowski نیست نشان می دهد که چگونه او رای نهایی مقالات از استیضاح که او را محکوم کرد که “با عجله و ناقص” توسط خانه. اما او پیشنهاد غیر منتظره ای تیز ملامت نهاد که در آن او در خدمت ظاهر می شود به سرزنش بازیگران در هر دو طرف و هر دو مجلس کنگره برای اجازه دادن به بیش از حد تعصب پیشی جدی مسئولیت حتی به عنوان او طرفه با خود او ،

“با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا” او در بیانیه ای گفت: صبح روز جمعه. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی است.”

“این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است,” او اضافه شده

صحبت از خوبی سنا دموکرات خانه مدیران ساخته شده نهایی درخواست فوری برای اضافی شاهدان در طول دو ساعت ارائه شده در جمعه هشدار سناتور که امتناع از شنیدن شواهد جدید خواهد اطمینان حاصل شود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است هرگز پاسخگو باشند و حتی آن را به عنوان تضعیف ملت دموکراتیک سفارش و ایمان در نهاد دولت است.

نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا سرب مدیر خانه و ضبط در نیویورک تایمز گزارش منتشر شده در ساعت قبل از رای گیری به چکش صفحه اصلی خود را نقطه. داستان نشان داد که آقای ترامپ خواسته بود رامین جان بولتون سابق خود مشاور امنیت ملی گذشته ممکن است برای کمک به او فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین است.

“حقایق خواهد آمد — در تمام وحشت خود آنها خواهد آمد” آقای شیف گفت. “شاهدان رئیس جمهور است و پنهان خواهد داستان خود را,” او گفت:. “و ما خواهد بود پرسید: چرا ما نمی خواهم به شنیدن این که اطلاعات زمانی که ما تا به حال شانس. چه جواب باید ما را اگر ما به دنبال حقیقت در حال حاضر؟”

آقای تهمت دفاع تیم با شور و نشاط استدلال در جهت مخالف متناوب گفتن سناتور آنها در حال حاضر تمام شواهد و مدارک که نیاز به اخراج تو شارژ قبل از آنها و هشدار داد که تماس جدید شاهد خواهد تنظیم یک سنت خطرناک خود را با اعتبار یک با عجله و ناقص مورد ارائه شده توسط خانه.

“سنا اینجا نیست برای انجام تحقیق کار که به خانه نمی, گفت:” پاتریک Philbin معاون سفید, خانه مشاور.

گزارش شد کمک توسط کارل Hulse شریل گی استولبرگ, هاردکور, Edmondson, امیلی کوکران و پاتریشیا انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>