جمهوری خواه که شناور ویروس توطئه می گوید: “حس مشترک شده است راهنمای من’یک سناتور جمهوری خواه که شناور یک تئوری توطئه است که گفت: دولت چین ایجاد شده Covid-19 در یک آزمایشگاه سلاح های ادعا شده در روز شنبه که از او آموخته از شیوع بیماری در اواسط ژانویه “حس مشترک شده است راهنمای من”.

این Covid-19 شیوع آغاز شد و در چین در شهر ووهان است اما در سطح جهان گسترش و شب شنبه به قتل رسانده بود بیشتر مردم در امریکا نزدیک به 20 ، 000 از هر کشور دیگر. کاخ سفید کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که آنها در حال حاضر انتظار می رود شمار تلفات از حدود 60 ، 000 در ایالات متحده است.

در شنبه, خارجه آرکانزاس, سیاست خارجی تندرو, در توییتر نوشت: “از آنجایی که من برای اولین بار آموخته از ووهان coronavirus در اواسط ژانویه حس مشترک بوده و راهنمای من.

“نه کمونیست چین نهفته است. نه ‘مدل’. نه به اصطلاح “عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان’. فقط حس مشترک. بسیاری از انتخاب رهبران نیز هدایت عقل سلیم است. دیگران را نداشته باشند.”

ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار در ووهان است که در آن حیوانات وحشی فروخته شد. اما در ظاهر در فاکس نیوز در فوریه پنبه شناور یک تئوری توطئه است که نشان می دهد این ویروس تولید شده در یک چینی bioweapons تسهیلات.

“در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم,” او گفت:. “ویروس نمی سرچشمه در ووهان بازار حیوانات. اپیدیولوژی … نشان داده اند که بسیاری از موارد اصلی نیست هر گونه تماس با این مواد غذایی در بازار. که ویروس از بین رفت است که بازار مواد غذایی قبل از آن بیرون آمد که بازار مواد غذایی.

“بنابراین ما نمی دانیم که در آن نشات گرفته است. اما ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به انتهای آن است. ما همچنین می دانیم که فقط چند مایل دورتر از آن بازار مواد غذایی است که چین تنها ایمنی زیستی سطح چهار فوق العاده-آزمایشگاه که تحقیقات انسان, بیماری های عفونی.

“ما لازم نیست که شواهدی وجود دارد که این بیماری سرچشمه وجود دارد اما از آنجا که چین دورویی و عدم صداقت از ابتدا ما نیاز به حداقل سوال بپرسید برای دیدن آنچه که شواهد می گوید و چین در حال حاضر است ارائه مدارک و شواهد در این سوال در همه.”

چین سفیر آمریکا را محکوم پنبه پس از اظهارات فاکس و گفت: سناتور شناور از تئوری توطئه بود “کاملا دیوانه”. سناتور رفت و برگشت در این موضوع در مدت کوتاهی پس از آن و گفت: این نظریه یکی از “حداقل چهار فرضیه در مورد منشاء ویروس”.

اما او دیگر پیشرو تهمت متحدان و خود رئيس جمهور در ادامه به اشاره به Covid-19 به عنوان ووهان یا چینی ویروس انکار است که آن را نژادپرستانه و تبعیض آمیز به انجام این کار.

روز شنبه, تگزاس, senator Ted Cruz, در میان چهره های برجسته به دفاع از لایحه ماهر پس از کمدین محکوم علیه نامگذاری این ویروس با اشاره به چین است. منتقدان ماهر اشاره کرد که آمریکایی های آسیایی تبار مواجه شده اند سوء استفاده و حملات پس از این ویروس در زمان برگزاری در ایالات متحده است.

بیش از 500,000 موارد Covid-19 تایید شده اند در ایالات متحده, New York, New Jersey و میشیگان بدترین ضربه است. با هم سه متحده حساب برای بیش از 10 ، 000 مرگ و میر.

در توییتر در شنبه پنبه نیز در زمان هدف در گرچن Whitmer دموکراتیک فرماندار میشیگان در مورد یک مادر اقامت در خانه جهت که تلقی باغ مراکز غیر ضروری کسب و کار.

“من که فرماندار Whitmer است تستها به [معاون],” پنبه نوشت. “احمقانه تئاتر سفارشات با هیچ دولتی مزایای بهداشت و درمان ممکن است ایجاد سرفصل اما آنها تضعیف اعتماد عمومی. سپس دوباره جو بایدن به نام چین سفر بان کی مون ‘بیگانه’. بنابراین شاید این دو در حال یک بازی خوب است.”

در واقع هر چند تهمت قرار می گیرد محدودیت در سفر از چین – که بایدن در حال حاضر پشت – او نمی ممنوعیت سفر از جمله به طور کامل.

سازمان بهداشت جهانی است هشدار داد در برابر محدودیت های مسافرتی گفت: آنها می تواند معکوس شود. تحقیقات نشان می دهد این ویروس عمدتا آمد به ما از اروپا و نه چین.

با اینحال در شنبه پنبه نیز توییتی نظر در قطعه ای تحت عنوان: “زمان برای قرار دادن چین در مستند به آن عدم صداقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>