سناتور جمهوریخواه در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از شلیک استیضاح شاهد

واشنگتن — یک تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه در تلاش برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از شلیک گوردون D. Sondland سفیر اتحادیه اروپا که شهادت در مجلس استیضاح جلسات اما رئیس جمهور رها دیپلمات از پست خود به هر حال با توجه به مردم در جریان بحث.

سناتور نگران بودند که این امر نگاه بد برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اخراج آقای Sondland و استدلال کرد که آن را غیر ضروری از سفیر بود و در حال حاضر صحبت کردن با مقامات ارشد در مورد ترک پس از سنا محاکمه کنند. سناتور گفت: مقامات کاخ سفید که آقای Sondland باید مجاز به ترک شرایط خود که کاهش هر گونه سیاسی میکند.

اما آقای ترامپ آشکارا علاقه مند بود در آرام خروج انتخاب به جای یک نقطه با وادار کردن آقای Sondland قبل از این سفیر بود و آماده برای رفتن. زمانی که مقامات وزارت امور خارجه به نام آقای Sondland در روز جمعه به او بگویید که او مجبور به استعفا شد که او مقاومت کرد و گفت که او نمی خواهید به از جمله در آنچه به نظر می رسید مانند یک بزرگتر پاکسازی از استیضاح شاهد به گفته افراد مطلع در مورد این موضوع.

آقای Sondland منتقل و به مقامات وزارت امور خارجه که اگر آنها می خواستند او را از دست رفته است که آنها می خواهم که او را به آتش کشیدند. و به این ترتیب رئیس جمهور انجام, سفارش سفیر به یاد می آورد از پست خود موثر بلافاصله. آقای Sondland اخراج شد و اعلام کرد تنها چند ساعت پس از دیگری استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman و دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman شد راهپیمایی در خارج از کاخ سفید توسط ماموران امنیتی و گفت: ارائه خدمات خود شدند و دیگر مورد نیاز است.

این ousters آمد و دو روز پس از جمهوری خواه به رهبری سنا تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح ناشی از تلاش خود را برای فشار اوکراین به تهمت زدن به رقبای دموکرات. خشم دموکرات ها به نام اخراج یک “جمعه شب قتل عام” با هدف گرفتن انتقام در برابر مقامات دولتی که تا به حال هیچ چاره ای جز به شهادت در تحت حکم در مورد آنها چه می دانستند.

در میان جمهوری خواهان هشدار داد که کاخ سفید بود سناتور سوزان کالینز از مین که پس از رای گیری برای تبرئه آقای ترامپ گفت که او فکر او آموخته ام یک درس است. دیگران شامل سناتور تام Tillis کارولینای شمالی مارتا McSally از آریزونا و ران جانسون از ویسکانسین. کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در شنبه اما یک مقام ارشد دولت رسمی تایید سناتور’ توسعه.

این سناتور جمهوریخواه که سعی در دخالت آقای Sondland از طرف رسیده به میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد Eric M. Ueland قانونی, امور, مدیر, ثبت نام تظاهرات کنند.

سناتور بیان نیست همان نگرانی در مورد سرهنگ Vindman که مشاهده شده است کمتر پرستانه توسط رئیس جمهور ایران ، جمهوری خواهان در نظر گرفته برخی از سرهنگ Vindman نظرات در شهادت او آشکارا سیاسی و در هر مورد بر این باور بود که قابل دفاع برای او باقی می ماند در هیات یک رئیس جمهور با آنها او را شکست به طوری publicly.

دیگر شاهدانی که شهادت را بی سر و صدا در سمت چپ دولت در روزهای اخیر. جنیفر ویلیامز یک حرفه رسمی کار برای معاون رئیس جمهور مایک پنس بازگشت به وزارت دفاع. ماری L. Yovanovitch سفیر اوکراین برداشته شده از پست بهار گذشته بود چرا که او به عنوان یک مانع به رئیس جمهور و همکاران بازنشسته از خدمات خارجی. و اقدام او جانشین William B. Taylor جونیور, خانه بازگشت و به عنوان به خوبی.

برخی از این شاهدان ممکن است شروع به صحبت کردن. آقای تیلور داده است یک سری از اخبار و مصاحبه های رسانه ای در روزهای اخیر. و خانم Yovanovitch داوطلب خدمت سربازی نیزه ادبی آژانس چیدن همان عوامل که نشان دهنده John R. بولتون سابق مشاور امنیت ملی, در میان دیگران.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه در دفاع از تصمیم خود برای آتش سرهنگ Vindman خواستار تزئین عراق جانباز “بسیار سرکش.”

“خبر جعلی @CNN & MSDNC خاطر صحبت کردن در مورد ‘سرهنگ سرهنگ’ Vindman به عنوان اینکه من باید فکر می کنم تنها چگونه فوق العاده او بود” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت بدون توضیح داد که چرا او را سرهنگ رتبه در علامت های نقل قول.

“در واقع من نمی دانم او هرگز صحبت کرد به او و یا او را ملاقات نمود (من باور نمی کنم!),” او ادامه داد: “اما او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است. به عبارت دیگر “از”.”

آقای ترامپ ارائه هیچ توضیحی برای اینکه چرا سرهنگ Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman که همچنین ارتش سرهنگ و کسی که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در شورای عالی امنیت ملی, کارکنان, اخراج شد و همراهی در خارج از کاخ سفید پیچیده در همان زمان حتی اگر او شرکت نکرد در خانه جلسات. و نه رئیس جمهور با اشاره به تصمیم خود برای به یاد آقای Sondland یک نجیب زاده هتل که اهدا $1 میلیون نفر به آقای تهمت افتتاحیه جشن قبل از دریافت سفیر خود قرار ملاقات.

آقای Sondland و سرهنگ Vindman شد کلید شاهدان در خانه جلسات. آقای Sondland بود که عمیقا درگیر در تلاش برای فشار اوکراین شهادت دادند که “ما به دنبال رئیس جمهور دستور” و این که “هر کس در حلقه.” سرهنگ Vindman بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است شهادت داد که آن را “نامناسب برای رئیس جمهور” به اجبار یک کشور خارجی به بررسی مخالفان سیاسی.

سرهنگ Vindman یک اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی کارکنان و برادر خود را برنامه ریزی شده بود به باقی می ماند در کاخ سفید تا ژوئیه اما در حال حاضر خواهد شد ارسال به وزارت دفاع. آقای Sondland سیاسی منصوب خواهد شد بازگشت به ایالات متحده و احتمالا ترک خدمت دولت.

یک وکیل برای سرهنگ Vindman گفت: آقای تهمت توییتر پیام های موجود “بدیهی است که اظهارات نادرست” در مورد مشتری خود را.

“آنها در تضاد با روشن پرسنل ثبت و تمامیت استیضاح رکورد از آن رئیس جمهور است که به خوبی آگاه گفت:” وکیل David ماشین کار. “در حالی که قدرتمند ترین مرد جهان در ادامه مبارزات انتخاباتی خود از تهدید و ارعاب در حالی که بیش از حد بسیاری از سپرده با دفتر سیاسی همچنان به سکوت داد. سرهنگ Vindman همچنان خدمات خود را به کشور ما به عنوان یک تزئین شده, وظیفه فعال عضو نظامی ما.”

آقای ترامپ توييتها misstated و یا بیش از حد در مورد شهادت سرهنگ Vindman. تیم موریسون که تحت نظارت او در شورای امنیت ملی فقط برای سه ماه گفت: خانه ای که او تا به حال نگرانی در مورد سرهنگ Vindman قضاوت و معتقد بودند او همیشه پایبند به زنجیره ای از فرمان. اما زمانی که آقای موریسون گفت: او در اصل شنیده چنین نگرانی از سلف خود, فیونا هیل او اختلاف حساب خود.

خانم هیل که تحت نظارت سرهنگ Vindman برای دو سال شهادت داد که او تا به حال بسیار باریک و نگرانی از این که او را “سیاسی آنتن” برای مقابله با مسائل مربوط به سیاست داخلی. “این بدان معنا نیست که در هر راه که من سوال خود را به طور کلی قضاوت و نه بود من سوال در هر یک راه خود را اساسی تخصص,” او گفت:. “او بسیار عالی است در مورد مسائل مربوط به اوکراین در دفاع روسیه مسائل است.”

در واقع سرهنگ Vindman خواندن از دکتر هیل ارزیابی پرسنل خود را شنیدن: “الکس بالای 1 درصد افسر نظامی و افسر ارتش با من کار من 15 سال از خدمات دولتی. او درخشان است, خون سرد و تمرینات عالی بوده است.

دموکرات ها در روز شنبه را محکوم کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ، “با شلیک سرهنگ سرهنگ Vindman و سفیر Sondland مثل این برگ برنده دولت نشانه های آن را تحمل نخواهد کرد افرادی که حقیقت را گفت:” سناتور جک رید از رود آیلند. “این واقعیت که سرهنگ سرهنگ Vindman برادر بود و همچنین حذف از N. S. C. و همچنین به عنوان انتقال از خانم ویلیامز از معاون رئیس جمهور پنس کارکنان هستند سیگنال های که رئیس جمهور نقاط کور وفاداری بالاتر از همه چیز از جمله شهادت تحت سوگند.”

پیتر بیکر و Michael S. اشمیت گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است. Catie Edmondson و نیکلاس Fandos کمک گزارش از واشنگتن و دنی حکیم از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>