جمهوری خواه میانه رو تحت فشار به تماس شاهدان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان با شدت گرفتن در بولتونوزش سناتور جمهوریخواه تحت شدید نور افکن در روز چهارشنبه به عنوان استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و به یک نمایشی فاز جدید – و رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که دموکرات ها می خواهید تماس بگیرید به عنوان یک شاهد کلیدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حمله بولتون – و پس از آن حرکت می کند توسط کاخ سفید به بلوک خود را به طور بالقوه آسیب رساندن به برنامه ریزی کتاب – آمد در میان نشانه اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل می کند به اندازه کافی جمهوریخواه رای قفل کردن برای جلوگیری از دموکرات ها تلاش نیروی شهود به استیضاح محاکمه.

پیشرو جمهوریخواهان میانه های سوزان کالینز میت رامنی و لیزا Murkowski لگد کردن سوال عبارت از محاکمه در روز چهارشنبه با درخواست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال چندین انگیزه برای به تأخیر انداختن ما کمک نظامی به اوکراین, چگونه سنا خواهد رسیدگی کند.

که می رود به قلب استیضاح اتهام که تهمت نامناسب تحت فشار اوکراین با برگزاری کمک تا زمانی که دولت اوکراین توافق کردند به منظور تعيين رئيس جمهور پیشرو در انتخابات رقیب جو بایدن در چه دموکرات اتهام سوء استفاده از قدرت است.

سوالی بیش از چهار استیضاح این است که آیا سناتور میانه رو خواهد جانبی با دموکرات ها برای تشکیل یک اکثریت رای گیری بلوک را شاهد است.

در حالی که دموکرات ها باید بولتون در بالای لیست خود را رهبر اقلیت سنا چاک شومر خار چشم انداز متوسط دموکرات Joe Manchin از غرب ویرجینیا حمایت از چشم انداز بایدن پسر شکارچی بودن درخواست جمهوریخواهان برای شهادت در مورد زمان کار برای یک شرکت گاز اوکراین.

Manchin گفت: در MSNBC در روز چهارشنبه او فکر هانتر بایدن باید شهادت که بسیاری از دموکرات ها مخالفت کرده اند.

“ما کاملا متحد شده اند و کاملا متحده برای یک ماه و در ادامه به” شومر گفت: از اعضای سنا در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در ضمن تهمت حمله بولتون پس از گزارش که پیش نویس یک مقاله از بولتون آینده کتاب ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم مرتبط تاخیر در کمک نظامی به اوکراین را به یک وضعیت که دولت اوکراین بررسی خود را دموکراتیک رقبا به ویژه جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: از بولتون: “… اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟”

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال در استیضاح تحقیق این بود که این دو متصل نیست. منتقدان می گویند که او در تلاش بود تا با استفاده از یک آسیب پذیر اوکراین برای کمک به انتخاب مجدد او شانس; مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فقط در تلاش برای ریشه کن کردن فساد وجود دارد.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

….بسیاری از اشتباهات داوری اخراج می شود چرا که اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار ؟

ژانویه 29, 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ بولتون اخراج شد در پاییز گذشته در حالی که بولتون ادعا کرد که او استعفا داد.

روز چهارشنبه تهمت همچنین در مورد شکایت بولتون زمان. او نوشت: “چرا جان بولتون در مورد شکایت این “مزخرف” وقت پیش زمانی که او بسیار عموم خاتمه یافته است. او گفت: نه این که این امور هیچ چیز!”

کاخ سفید بعد از ارسال نامه ای به بولتون وکیل که ادعا مشتری خود کتاب نمی شود منتشر شده در شکل کنونی آن به دلیل آن را شامل top secret مواد.

مک کانل تحت فشار است که به دور خود انجمن و حرکت به رای گیری تا پایان هفته اول برای جلوگیری از شاهدان و سپس به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات در دسترس نباشد.

مک کانل گفت: انجمن در جلسه روز سه شنبه شب با توجه به گزارش های متعدد از مخاطرات.

با تعداد نامعلومی از سناتور جمهوریخواه هنوز مردد در مورد تماس شاهدان مک کانل هنوز هم می تواند دریافت رای او نیاز به بلوک شهود و توقف محاکمه از وضعیتی وخیم به غیر قابل پیش بینی – و به طور بالقوه خطرناک – خاک برای رئیس جمهور. حداقل چهار جمهوری خواهان نیاز به عضویت در حزب دموکرات به زور به شهادت شهود.

Murkowski ملاقات با مک کانل صبح روز چهارشنبه با اضافه کردن به حدس و گمان که او می تواند به عضویت حزب دموکرات در حمایت از یک حرکت را در شهود با توجه به سنا aide.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم و خود خواه متحدان استدلال کرده اند به شدت در برابر گنجاندن شاهدان در دادگاه گفت: آنها در حال حاضر اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در این مورد و این که سنا باید بر دوش آنها چه باید قاب به عنوان یک روند ناقص در مجلس نمایندگان.

اما این استدلال به نظر می رسد که قانع کننده به تعداد لازم از سناتورهای. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به این نتیجه رسیدند باز خود استدلال در روز سه شنبه.

به رهبری تهمت شخصی وکیل جی Sekulow دفاع تیم را رد کرد و اعتراض به تهمت رفتار نسبت به اوکراین به عنوان سیاست “اختلاف” و هشدار داد سناتورها به “پایین نوار از استیضاح” با رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور است.

خشمگین تهمت شکایت در توییتر در روز چهارشنبه صبح که دموکرات ها هرگز راضی باشد. در طول فرآیند پرس و جو در مجلس نمایندگان در سال گذشته کاخ سفید مسدود ارشد مقامات دولت از شهادت در خانه.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

مهم نیست که چگونه بسیاری از شاهدان شما را به دموکرات ها مهم نیست که چقدر اطلاعات داده شده مانند سرعت تولید رونوشت آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی برای آنها را. آنها همیشه جیغ ناعادلانه است. استیضاح جعل است فقط یکی دیگر از سیاسی باهم کار!

ژانویه 29, 2020

بدون شاهد به نظر می رسد در دادگاه در سنا با خانه مدیران جزئیات پرونده برای محاکمه از مغلوب ساختن پیشی جستن است که او مورد آزار قرار گرفته و قدرت خود را در دفتر و در دهان بندکردن مقامات و مسدود کردن انتشار برخی از شواهد مستند مسدود کنگره – تشکیل دو مقاله از استیضاح مربوط به ناروا را انجام و با توجه به اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد ندارد به نظر می رسد در محاکمه خود شده است و فشار دادن کنگره برای دریافت آن به پایان رسید قبل از اینکه او به خود دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه – روز بعد از این بسیار مهم آیووا قفقاز رخ می دهد به عنوان اولین رای گیری رویداد در اولیه مسابقه برای انتخاب نامزد حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

وزش بایدن است jostling برای نقطه بالا در نظر سنجی با سودای leftwinger برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>