انتقاد جمهوریخواهان از مغلوب ساختن پیشی جستن رشد می کند – اما آن را ایجاد اختلاف در انتخابات?

N

ow آنها واقعا در طرف های مختلف از حصار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری صرف پنج شنبه به tweeting از داخل کاخ سفید است. خارج غنی قفس میت رامنی در سال 2012 نامزد جمهوری خواه عینک ماسک صورت و پیوست راهپیمایان در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

این یک نمادین بن بست جدید حزب جمهوری خواه و قدیمی است. و این آمد و در همان روز که کالین پاول وزیر امور خارجه سابق تحت جورج بوش اعلام کرد که او می تواند رای گیری برای دموکرات جو بایدن در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن پاول گفته سی ان ان “دروغ در مورد همه چیز”.

هیچ تضمینی وجود ندارد صدای مخالفت از رهبران حزب را ترجمه به جمهوری خواه مردمی که در آن تهمت را حفظ حمایت قاطع. اما برخی از منتقدان از رئیس جمهور به اعتقاد او در پاسخ به هر دو بیماری همه گیر کوروناویروس و در سراسر کشور تظاهرات موجب شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید را ترک او را منحصر به فرد در معرض.

هر آنچه را وعده از fealty, بسیاری از مغان به بخش خصوصی موافقت با رامنی و پاول با توجه به ریک ویلسون مدیر خلاق لینکلن پروژه یک عمل سیاسی کمیته تشکیل شده توسط جمهوری خواهان مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

“ما اعضای منتخب کنگره انتخاب فرمانداران ایالت مقامات منتخب مجلس – و نه به عنوان بسیاری از خانه اعضای هر بیشتر به این دلیل که خانه زیبا ‘Trumpy’ در حال حاضر — اما من با مردم در کاخ سفید که لحظه به لحظه روز است بیش از تماس با من در سوز گوشی و فقط data-کمپرسی هر روز به دلیل جنون است که عمیق و دیوانه که در داخل و آن را به بدتر. و تهمت می داند که آن را به بدتر.”

پس از برنده شدن در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال کرده است معاون-مانند گرفتن در حزب جمهوری خواه. بسیاری سابق سیاسی دشمنان از جمله سناتور تد کروز و لیندسی گراهام را تبدیل به حامیان سرسخت. گراهام گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته: “به وضع سرزنش رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن را برای تقسیم در این کشور بسیار کوته بینانه نظر از آن است.”

اما یک گروه کر در حال رشد از جمهوری خواهان و رهبران نظامی را محکوم کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی پاسخ به این تظاهرات که شامل یک تهدید برای استقرار سربازان آمریکایی در خیابان و نشان داد کمی فکری یا عاطفی درک از قرن نژادی و بی عدالتی است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع این ژنرال بازنشسته جیم Mattis صحبت کردن در برابر آنچه که او به نام تهمت را “عمدی” تلاش برای تقسیم کشور است. او مدتها در انتظار مداخله استقبال رامنی در حال حاضر یک سناتور برای یوتا و بازنشسته چهار ستاره ژنرال جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان.

Colin Powell has said he will vote for Joe Biden.

سابق ستاد مشترک رؤسای مایکل مولن و مارتین دمپسی نیز eviscerated مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ناآرامی. و هفته گذشته حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski بستری بود که “مبارزه” با این که آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

چند جمهوری خواه گروه تشکیل داده اند و به مخالفت با او 2020 پیشنهاد از جمله رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت که هفته گذشته راه اندازی شد $10m دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی و لینکلن پروژه است که تولید یک سری از سخت هدف قرار دادن تبلیغات است که تحت رئیس جمهور پوست.

ویلسون که همچنین یکی از موسسان آن گفت: “برای مدت زمان طولانی افراد در حزب بودند بسیار سرکوب توسط ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن آنها را به خاطر او خواهد صدای جیر جیر در مورد آنها به او می گویند چیزهای بد در مورد آنها است و آن را می تواند خراب کردن کسی اولیه شانس یا آنها صدمه دیده است و در برخی دیگر از فضای سیاسی.

“در حال حاضر ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن عدم تحمل خود را برای بی کفایتی رسیده فقط استراتوسفر سطوح. مردم فقط نمی تواند رعایت آن است. آن یک چیز را می گویند ” من او را در اطراف لبه های خشن اما او می شود همه چیز انجام می شود اما در حال حاضر او با شکست در بسیاری از ابعاد است که مردم دیگر تحمل آن است.”

برخی از جمهوری خواهان که از ترس تهمت عدم محبوبیت را که منجر به شکست در مجلس نمایندگان در سال 2018 می تواند هزینه آنها خود را به کرسی سنا در ماه نوامبر. Wilson افزود: “سیاسی خود ایستاده سقوط کرده است به طوری که تا حد زیادی آن را آسان تر برای این مردمی که نه احساس خطر ابتلا به همان سطح. وجود دارد رفتن به یک نقطه بسیار به زودی که در آن داشتن یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور یک نشان افتخار و یک ابزار بقا چون قاعده “همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن لمس می میرد’ واقعی است.

“افرادی که در حال تلاش برای بدست آوردن دور از آن در حال حاضر من فکر می کنم در حال رفتن برای پایان دادن به در یک موقعیت بهتر از آنها می شده اند قبل از این. وجود دارد بسیاری از مردم که در حال رفتن به قرار دادن نور روز بین خود و این رئیس جمهور به خاطر او سیاسی است تب خال. آنها نمی خواهید به لمس آن است.”

دلایلی وجود دارد به دقت و توجه ، مغلوب ساختن پیشی جستن است که حمایت بیشتر از حزب جمهوری خواه به مقامات منتخب از او در سال 2016 با بسیاری از داشتن یاد گرفتم به گاز گرفتن لب خود را و سپاسگزار برای کاهش مالیات محافظه کار قضات و سیاست های دیگر.

کسانی که در حال حاضر نخوری رئیس جمهور به او رای نداده اند در سال 2016 یا رامنی دوخته خود را رنگ به دکل زمانی که او تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر پس از استیضاح محاکمه. علاوه بر این حملات از حزب بزرگان گاهی اوقات شده معکوس تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر به عنوان یک خارجی واشنگتن خواهد شد که لرزش وضع موجود.

رئیس جمهور پایه جامد باقی می ماند و خود را “نظم و قانون” در پاسخ به اعتراضات است به احتمال زیاد به سخت شدن آن را حتی بیشتر. در اخیر ان بی سی نیوز/ وال استریت ژورنال نظرسنجی بایدن می ایستد در 49 درصد و مغلوب ساختن پیشی جستن در 42% هر چند در میان خود شناسایی و جمهوری خواهان و حاشیه است که 92 ٪ به 4 ٪ به نفع رئیس جمهور است.

یک تحلیل سی ان ان اشاره کرد که از سال 2000 هیچ حزب جمهوری خواه تا به حال بیش از 91 درصد از جمهوری خواهان حمایت از او را در این نقطه در سی نیوز/ واشنگتن پست نظرسنجی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است مراتب بدتر در این نقطه با مستقل و دموکرات ها از هر حزب جمهوری خواه بیش از مدت مشابه. پایه به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای تضمین یک دوم کالج انتخاباتی به نفع خود.

با وجود جهانی همه گیر رکود اقتصادی و تظاهرات توده تهمت که در مارس توییتی که شورش در بونتی شد یکی از فیلم های مورد علاقه بوده است سریع به سرکوب هر گونه نشانه ای از شورش. Murkowski Powell و رامنی تمام شد ملاقات با توهین توییتهایی یک هشدار روشن به هر کس دیگری که ممکن است وسوسه.

Monika McDermott, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام گفت: “از نظر officeholders من فکر می کنم آنچه همیشه برگزار شد آنها را به عقب است و ترس از عذاب است چرا که او نشان داده شده است با [بازنشسته سناتور] پوسته پوسته شدن جف و دیگران که او را ویران و یا انتقام در کسانی که نمی پا خود را خط. من فکر می کنم که شما ممکن است بیشتر مردم صحبت کردن در برابر او اگر آنها نبودند ترس از عواقب آن است.”

برخی از جمهوری خواهان احساس آزاد به تماس رئیس جمهور در این لحظه تاریخی از حساب. اد راجرز یک مشاور سیاسی گفت: “من فکر می کنم او دارای پشتیبانی گسترده ای وجود دارد اما کمتر سرکوب خلوص و صداقت از وجود شده است و شما می بینید که آشکار با امثال Murkowski, Mattis هر کس در آن است. دفاع غیرقابل دفاع و انکار آشکار و غیرقابل دفاع است در دراز مدت در قلمرو سیاسی.”

راجرز خدمت در رونالد ریگان و جورج هربرت واکر بوش دولت. به او رای بدهند برای مغلوب ساختن پیشی جستن? “شاید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>