گزارش رنگ داغدار عکس از خانه سالمندان که در آن 17 بدن انباشته

یک بیمار در یک مشکل خانه سالمندان در شمال نیوجرسی مرده پیدا شد در بستر 12 ساعت پس از سقوط در یک طبقه و رنج ضربه به سر است. دقت mortis در مجموعه بود. بيمار دچار تب بالا برای روز اما یک دکتر بود گفت: هرگز.

بیمار ساکنان کسانی که در انتظار نتایج coronavirus آزمون مشترک اتاق با ساکنان سالم.

و دماسنج استفاده می شود به کارکنان درجه حرارت در شروع هر شیفت کار نمی کند.

کسانی که در میان یافته های فدرال بازرسی در ماه گذشته از خانه سالمندان اندوور تحت حاد و توانبخشی مرکز II در حال حاضر این سایت یکی از بزرگترین شیوع این ویروس در نیوجرسی.

گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ارائه می دهد اولین دقیق نگاه اجمالی به چه بیماری همه گیر است ویران خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

که متعلق به بخش خصوصی خانه سالمندان داشت قرار داده شده و ساکنان آن در “معرض خطر فوری” شده است و دلار جریمه 220,000. ميانه خوب توسط آژانس فدرال بیش از سه سال گذشته بود $13,000.

این گزارش منتشر شد در همان روز که اعضای گارد ملی وارد Andover, N. J., برای کمک به در خانه سالمندان یک 543-تخت تسهیلات شده است که مزمن از کارکنان و ماسک و بیش از دو سال گذشته دریافت نمرات ضعیف از فدرال و ایالتی بازرسان.

حداقل 53 از ساکنان آن کشته شده اند از ماه مارس پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

یک کارمند در اندوور خانه گفت: به آنها گفته شد به انتظار 22 از اعضای گارد ملی که وظایف را شامل تمیز کردن و ضد عفونی. طی هفته گذشته ساکنان شکایت کرده اند که لباس و bedsheets نشده بود شسته شوند.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • N. Y. C. ممکن است محدودیت ورود به پارک برای کاهش جمعیت شهردار گفت.
  • N. Y. C. را در بخش بهداشت و درمان منجر ویروس ردیابی.
  • جیمی گلن نوار مالک و بازنشسته بوکسور می میرد ویروس.

“این نه بهداشتی” گفت: Jewell جونز که برادر رونالد جوان, 69, ساکن. “چراغ بودند مگس در اتاق. ما فقط نگران او را در همه زمان.”

او گفت: اعضای هیات شده بود بیشتر پاسخگو پس از ماه گذشته زمانی که فدرال و ایالتی بازرسان شروع به نقد و بررسی بعد از پلیس 17 بدن انباشته شده در سردخانه و کارکنان گزارش داد که شرایط وخیم شد.

پلیس رفته بود به خانه پس از یک ناشناس نکته که یک جسد ذخیره شده در برگ ریزان.

تسهیلات شده است به طور موقت منع از آخرین ماه از پذیرش بیماران جدید و مجازات ادامه خواهد داد accruing روزانه تا زمانی که مشکلات ذکر شده در این گزارش مربوط به کنترل عفونت. خانه سالمندان تولید $42 میلیون در سال 2018 بیشتر از مدیکر و مدیکید با توجه به سوابق فدرال.

آن را نیز نیاز به تکمیل یک طرح به استخدام چندین کارکنان جدید برای, بسیار مهم, نقش, از جمله یک رئیس ،

این یافته ها مبتنی بر بررسی تاسیسات و سوابق خود را بین 6 آوریل و مارس 21. اپراتور تاسیسات خایم Scheinbaum در بیانیه ای گفت: پنجشنبه منتشر شد که او نگاه به جلو به کار با دولت فدرال و مقامات “همچنان به مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات آقای Scheinbaum گفت: “اشاره کرد مناطق بهبود برای اندوور تحت حاد دوم” و “مشخص است که این تاسیسات را بازسازی طرح قابل قبول بود به عنوان مرگ و میر در ادامه به رها کردن.”

این شهرستان اندوور به حال انجام خود را بازرسی در اواسط ماه مارس و در بر داشت که امکانات نیست باید تعداد کافی از کیسه های بدن به اندازه کافی رسیدگی به بیمارانی که مرده بود از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“دولت گزارش باز کرده است تا سوال در مورد زنده ماندن از این تسهیلات گفت:” اندوور شهردار مایکل Lensak. “این باعث می شود من نگران برای ایمنی از ساکنان.”

اعضای خانواده و Sussex County مقامات تا به حال بارها و بارها خواسته رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. ارسال به گارد ملی برای کمک به او انجام داده است در دو دولت اجرا جانبازان خانه.

آقای مورفی گفت: 120 نفر از اعضای گارد ملی خواهد بود مستقر در خانه های سالمندان از جمله اندوور.

چهار نفر از اعضای نظامی در لباس استتار دیده می شد راه رفتن در نزدیکی خانه سالمندان واقع در یک منطقه روستایی از نیوجرسی و 55 مایلی شمال غربی شهر نیویورک اوایل روز شنبه.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت M. Persichilli گفت که اعضای گارد ملی خواهد بود در سایت و هفت روز هفته.

“من کاملا منزجر و دل شکسته برای ساکنان و کارکنان و خانواده ها در مورد شرایط این C. M. S. بازرسی کشف” نماینده جاش Gottheimer یک دموکرات که نماینده منطقه در بیانیه ای گفت. “از دست دادن زندگی و شرایطی که بسیاری از ساکنان آن مواجه هستند تکمیل فاجعه است.”

شده اند وجود دارد 4,556 ویروس های مربوط به مرگ و میر مرتبط با خانه های پرستاری در نیوجرسی.

فرماندار استخدام یک تیم به ارزیابی آنچه رفت را اشتباه در مراقبت طولانی مدت مراکز و دولت دادستان کل نیز شروع به تحقیق در مورد خانه های پرستاری با مرگ و میر, نرخ پرس و جو که می تواند منجر به اتهامات جنایی.

آقای Scheinbaum گفت: استقبال از او با کمک گرفتن از گارد ملی.

“اندوور ساخته شده است که پیشرفت مداوم بیش از چند هفته گذشته. تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در تاسیسات بشدت کاهش یافته است و در حال حاضر به حدود 90 درصد نسبت به اوج این بیماری همه گیر” آقای Scheinbaum گفت.

“ده ها تن از کارکنان که در قرنطینه شده اند قادر به بازگشت به کار و نیروی کار است که در قدرت کامل با یک تیم جدید مشاوران و متخصصین دیگر در هیئت مدیره به ما کمک کند از طریق این بحران است.”

رابرت Gebeloff و جنیفر ژان میلر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de