بعد از من تکرار: بازار هستند نه اقتصاد

بازار سهام به نظر می رسد به طور فزاینده طلاق از واقعیت اقتصادی است.

ایالات متحده در آستانه بدترین سقوط اقتصادی پس از هوور دولت. سود شرکت را مچاله. بیش از یک میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus و صدها نفر در حال مرگ هستند و هر روز. هیچ چرخش در چشم.

در عین حال سهام در حفظ و بالا رفتن. حتی به عنوان 20.5 میلیون نفر شغل خود را از دست در مارس S&P 500 شاخص سهام وارد آن بهترین ماه در 33 سال. پس از چند هفته نوسانات بازار پایین است صرف 9.3 درصد در سال جاری و 13.5 درصد از اوج خود — چه بیشتر سرمایه گذاران را در نظر یک اصلاح. روز جمعه پس از دولت منتشر سرسام آور نرخ بیکاری در S&P 500 بسته تا 1.7 درصد است.

عقل متعارف را توضیح دهد بازار نسبتا متوسط ضرر و زیان این است: از آنجا که بازار تمایل به جلو نگاه سرمایه گذاران در حال حاضر حساب برای چه می رود به یک زمین شناسی افت در سه ماهه دوم فعالیت هستند و پیش بینی نسبتا سریع بهبود اقتصادی پس از آن. فدرال رزرو اقدامات را نیز تقویت سرمایه گذاران اعتماد به نفس که پایین نمی افتد خارج از بازار است.

اما همه گیر نیز برجسته تر روند. در دهه های اخیر از بازار در حال رشد بوده است به طور فزاینده ای جدا از جریان اصلی آمریکا زندگی انعکاس گسترده تغییرات در اقتصاد است.

“وال استریت بسیار کمی برای انجام با خیابان اصلی” گفت: یواخیم Klement یک تحلیلگر بازار در Liberum سرمایه در لندن است. “و کمتر و کمتر.”

هنوز بازار خود را حفظ گرفتن در تخیل جمعی. از سیاستمداران و مدیران شرکت های بزرگ برای mom-and-pop, سرمایه گذاران آمریکایی که زمانی در بازار سهام به عنوان یک پروکسی برای اقتصاد ایالات متحده — به دلایلی که تا حدودی تاریخی است. آن قله پیشنهاد روز روشن پیش رو در حالی که آن فرورفتگی پیشنهاد یک تیره شدن چشم انداز. اقتصادی فعلی خرید اینترنتی می تواند ضربه محکم و ناگهانی هر گونه توهمی است که منطق بازار مشتق شده است و در هر راه سازگار از رویدادهای دنیای واقعی.

بخشی از دلیل این است که آرایش از بازار سهام و این واقعیت است که شرکت های بزرگ است که شاخص S&P 500 عمل در شرایطی کاملا متفاوت از کشور کسب و کارهای کوچک و کارگران و شهرها و ایالات متحده. آنها بسیار سودآور نگه داشتن مبالغ قابل توجهی از پول نقد و به طور منظم دسترسی به بازار اوراق قرضه. آنها به مراتب بیشتر و جهانی تر از معمولی آمریکایی شرکت خانوادگی. (حدود 40 درصد از درآمد حاصل از S&P 500 شرکت از خارج از کشور آمده.)

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • خرید و فروش ماشین های برداشت در پایان آوریل Sloanetoyotaglenside می گوید.
  • مصرف کنندگان خوش بینانه در مورد قیمت خانه و یا نگه داشتن شغل خود را.
  • گاز صادرات آهسته به عنوان همه گیر کاهش تقاضای جهانی است.

در سال 2015 حدود 600,000 شرکت های ایالات متحده محسوب حداقل 20 نفر و تنها 3,600 از آن — و یا کمتر از 1 درصد بودند علنا ذکر شده گفت: René Stulz, یک استاد امور مالی در دانشگاه ایالتی اوهایو که به بررسی تغییر ترکیب عموم معامله در بازار.

چون قدرت مالی از شرکت های بزرگ باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای زنده ماندن رکود خود را به اشتراک گذاری قیمت ها تمایل به underplay تاثیر گسترده اقتصادی سقوط. در واقع شاخص های بازار مانند S&P 500 در حال وزن به منعکس کننده عملکرد از بزرگترین و سود آور ترین شرکت های. در هفته های اخیر سهام شرکت هایی که نه تنها نوسان در جهت مخالف از چشم انداز اقتصاد ایالات متحده اما از بقیه سهام بازار است.

پنج تا از بزرگترین شرکتهای مایکروسافت, اپل, آمازون, الفبا و Facebook — همچنان به صعود این سال به عنوان سرمایه گذاران در این عظیم ظهور خواهد کرد حتی بیشتر موقعیت غالب پس از بحران. از طریق پایان ماه آوریل این شرکت ها بودند تا حدود 10 درصد در این سال در حالی که 495 دیگر شرکت ها در شاخص S&P بود را 13 درصد و به گفته تحلیلگران گلدمن ساکس. این بسیار با ارزش شرکت مایکروسافت, آمازون و اپل هستند و هر یک به ارزش بیش از $1 تریلیون — در حال حاضر حساب برای یک پنجم از ارزش بازار و شاخص به بالاترین سطح خود در 30 سال.

“این بسیار آسان است به اشتباه توسط به دنبال در S&P به خوبی انجام می دهند و که رانده نسبتا کوچک زیر مجموعه ای از شرکت های که واقعا تحت تاثیر این ویروس و در واقع به دست آوردن از آن گفت:” آقای Stulz.

و نه خلق و خوی از بازار لزوما منعکس کننده احساسات گسترده قنداق کردن از آمریکایی ها است. در حالی که بازارهای سهام ایالات متحده در حال دموکراتیک تر از بسیاری از, با بیش از نیمی از خانواده های آمریکایی داشتن سهام یا صندوق های سرمایه گذاری مانند صندوق اکثریت قریب به اتفاق سهام حساب نسبتا متوسط. نه مالکیت سهام است که به شدت اریب به غنی ترین بخش از جمعیت که حداقل به احتمال زیاد به احساس درد از رکود اقتصادی.

“سهام مالکیت در میان طبقه متوسط بسیار ناچیز” گفت: Ed ولف یک اقتصاددان در دانشگاه نیویورک که مطالعات خالص ارزش از خانواده های آمریکایی است. وی افزود: “نوسانات در بازار سهام ندارد و اثر زیادی بر ارزش خالص از خانواده های طبقه متوسط.”

در واقع تعداد نسبتا کمی از خانواده های ثروتمند خود را اکثریت قریب به اتفاق سهام کنترل توسط خانواده های ایالات متحده.

داده های اخیر از فدرال رزرو نشان می دهد که ثروتمندترین بالا 10 درصد از خانواده های آمریکایی را حدود 84 درصد از ارزش تمام خانواده مالکیت سهام با توجه به یک تجزیه و تحلیل توسط آقای ولف. بالای 1 درصد کنترل 40 درصد از خانوار سهام دارایی.

اقتصاددانان که بررسی عملکرد بازار سهام در طول زمان می گویند وجود دارد نسبتا شواهد کمی وجود دارد که رشد اقتصادی مهم به نتیجه بازار در همه.

“این پیوندی است که در واقع بسیار ضعیف” گفت: Jay Ritter, یک استاد امور مالی در دانشگاه فلوریدا است که مورد مطالعه قرار بلندمدت بين رشد اقتصادي و بازده بازار در بازارهای جهان است. “در دیگر اجرا, ارتباط, است, تجربی آن وجود ندارد.”

هیچ یک از این یک راز است. پس چرا میلیون ها نفر از آمریکایی ها همچنان به فکر می کنم بازار واقعا یک فشار سنج در اقتصاد ؟ که بیشتر یک سوال از تاریخ و فرهنگ نسبت به اقتصاد است.

مورخان می گویند بازار سهام را لینک در آمریکا و روان به سلامت اقتصادی کشور می رود حداقل به سال 1929 سقوط.

“شما می توانید فکر می کنم از تصادف به حادثه تقریبا آمریکایی” گفت: جانیس Traflet مالی مورخ در Bucknell دانشگاه فریمن دانشکده مدیریت.

با کمی کیفیت اطلاعات اقتصادی بسیاری از آمریکایی ها را دیدم 1929 سقوط بازار — شاخص S&P سقوط حیرت انگیز 86 درصد قبل از bottoming در سال 1932 به عنوان صورتی که ناشی از افسردگی است. ارتباط نزدیک بین سلامت اقتصاد و سلامت از بازار در ذهن بسیاری از آمریکایی ها جعلی بوده است.

“اینکه آیا یا نه آنها درست یا غلط این راهی است که بسیاری از آمریکایی ها در تفسیر آن است. و گاهی برداشت های تبدیل شدن به واقعیت” گفت: خانم Traflet.

سقوط قرار داده و جریان اصلی امریکا فعال بازار سهام برای چند دهه. اما 1950s بازاریابی فشار از عمده وال استریت موسسات شروع به نوازش به تازگی ثروتمند آمریکایی برای سرمایه گذاری به عنوان رفاه پس از جنگ رشد کرد. بازار بورس نیویورک تحت فشار قرار دادند یک کمپین ترغیب مردم به “خود سهم خود را از آمریکا کسب و کار.”

در طول 1950s و 1960s, آن را آسان تر به لینک بهداشت از بزرگترین شرکت های آمریکایی با گسترده تر سلامت کشور تا حدودی به دلیل عظیم خود payman کمک به سوخت و گسترش طبقه متوسط است.

با توجه به موسسه بروکینگز گزارش برای مثال این دو بسیار با ارزش ترین شرکت ها در این کشور در سال 1962 — AT&T و جنرال موتورز — استخدام نزدیک به 1.2 میلیون نفر ترکیب شده است. در سال گذشته دو تا از بزرگترین شرکت ها در شاخص S&P 500 — مایکروسافت و اپل — استخدام 280,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>