تشکر. Velazquez به فرض COVID-19 عفونت بود در نزدیکی پلوسی دیگر قانونگذاران در هفته گذشته

تشکر. Nydia Velazquez روز دوشنبه گفت که او شده است “تشخیص داده شده با فرض عفونت کروناویروس” سه روز پس از او صحبت کرد در کف خانه ایستاده بود و نزدیک به 80 سال از مجلس نانسی پلوسی طی امضای 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه.

در یک بیانیه Velazquez, D -, n. y., 67, گفت که او برای اولین بار شروع به احساس بیمار “در ساعت اندکی از صبح روز یکشنبه.”

“من توسعه یافته ناگهانی شروع درد عضلانی و تب و گرفتگی بینی و ناراحتی معده. من متوجه شده است که من دیگر نمی تواند بوی عطر یا طعم مواد غذایی است. پس از صحبت با حضور پزشک با گوشی من تشخیص داده شد با فرض coronavirus عفونت” Velazquez گفت.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“علائم خفیف هستند در حال حاضر و من تیلنول برای تب و خودم را در خانه من. در مشاوره از پزشک متخصص نه COVID 19 آزمایشگاه تست و نه دکتر در مطب توصیه می شود بود. من به دقت نظارت بر علائم, کار از راه دور و در تماس مداوم با کارکنان است.”

ده ها تن از اعضای کنگره تا به حال به عجله بازگشت به واشنگتن در روز جمعه به رای پس از تشکر. توماس Massie R-Ky., گفت که او برنامه ریزی شده به سعی کنید به زور ثبت رای در بسته محرک اقتصادی که نیاز به رسیدن به حد نصاب حداقل 216 اعضا در آن حضور داشتند.

تلاش خود را شکست خورده و این لایحه به پایان رسید تا در حال عبور از یک صدا رای, به هر حال.

Velazquez توییتی جمعه بود که او “در DC که در حال آماده شدن برای عبور از #coronavirus بسته محرک.”

“گزارش وجود دارد یکی ایران عضو ممکن است تاخیر این لایحه اما اشتباه نکنید ما با تصویب این لایحه برای خانواده های کارگران و کوچک کسب و کار,” او گفت: پس از آن.

یک سخنگوی Velazquez گفت: او می خواهم سفر به واشنگتن در روز پنج شنبه شب و در بازگشت به نیویورک در روز جمعه.

عکس های از مراسم امضای او نشان می دهد ایستاده پشت پلوسی D-کالیفرنیا در این لایحه ثبت و بعد چت در محله های نزدیک با پلوسی و تشکر. ماکسین واترز D-کالیفرنیا.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

سخنگوی پلوسی جلب Hammill گفت: او را “مشورت با پزشک متخصص است که او در تماس بود و از کم خطر و توصیه می شود سخنران را بدون عمل خاص است.”

به تاریخ پنج عضو کنگره باید آزمایش مثبت — مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهام D-S. C.; ماریو دیاز-Balart R-Fla.; مایک کلی R-Pa.; و بن McAdams, D-یوتا و همچنین به عنوان سن. رند R-Ky.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de