به یاد داشته باشید Burisma? انتظار شنیدن خیلی بیشتر در مورد آن را به عنوان بایدن موج

به انجمن خوش آمدید 2020 چشم اندازاین اخبار یاهو ستون پوشش انتخابات ریاست جمهوری. وجود دارد چهار روز تا بعد در مسابقات مقدماتی حزب دموکرات و 242 روز تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

پس از برنی ساندرز برنده, نوادا, قفقاز, حفاری و موقعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات و جمهوریخواهان آماده می شدند را در ورمونت سناتور بیش از خود اعلام دموکراتیک سوسیالیسم و ستایش خود را برای برنامه های سواد آموزی در کمونیست کوبا و برای مترو مسکو سیستم.

اما در حال حاضر پس از جو بایدن قابل توجه گشت در دموکراتیک اولیه همان کسانی که جمهوریخواهان در حال تبدیل به اسلحه های خود را به معاون رئیس جمهور سابق و پسرش, شکارچی یک خط حمله آنها به کار برای بسیاری از سال گذشته و به نظر می رسد تنها به طور موقت کنار گذاشته.

برای کسانی که ممکن است فراموش کرده اند که این مسئله نگرانی های هانتر بایدن انتصاب به هیئت مدیره Burisma Holdings, اوکراین, گاز, شرکت, در حالی که پدر او نظارت بر سیاست ایالات متحده نسبت به دولت است.

برای دمای هوای Burisma در حال ظهور است به عنوان بسیجیان از این ریاست جمهوری چرخه کامل با شعارهای “قفل کردن او را.”

رئیس جمهور تهمت و متحدانش ادعا می کنند جو بایدن عمل فساد در معاملات خود را با اوکراین به عنوان معاون رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های مکرر برای اوکراین به منظور بررسی Bidens منجر به استیضاح توسط مجلس در سال گذشته بودند و در مرکز سنا محاکمه به پایان رسید که با تبرئه.

جو بایدن را رد کرده است هر گونه تخلف توسط او یا پسرش و هیچ شواهدی وجود ندارد مسن بایدن عمل نامناسب در انجام سیاست ایالات متحده در اوکراین است. هنوز هم به عنوان معاون رئیس جمهور سابق اینچ نزدیک به نامزدی حزب دموکرات انتظار می رود به شنیدن زیادی در مورد Burisma.

“Burisma نبود لازم در جمهوریخواه راهکار زمانی که بایدن پایین بود و از” نیویورک تایمز خبرنگار پیتر بیکر گفت: در MSNBC. “او یک چهارم-مکان پنجم جای دان در اوایل اولیه متحده و آنها تا به حال ماهی های بزرگتر به سرخ. در حال حاضر که بایدن است که سودای شما در حال رفتن به می شنوید زیادی در مورد Burisma و هانتر بایدن.”

در اوایل این هفته دیابت Ron Johnson, R-Wis., رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته با ارسال نامه ای به اعضای همکار و گفت او می خواهد برای شروع صدور احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک در پنل های جاری بررسی هانتر بایدن و Burisma.

پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن با پسرش شکارچی در سال 2010. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

در روز پنج شنبه دیابت میت رامنی جمهوریخواه یوتا یک عضو کمیته به خبرنگاران گفت که این کاوشگر به نظر می رسد با انگیزه های سیاسی — و او بود که در حمایت از حرکت رو به جلو با آن است.

“هیچ سوالی وجود دارد که در ظاهر به دنبال به Burisma و هانتر بایدن به نظر می رسد سیاسی” رامنی گفت. “و من فکر می کنم مردم خسته شده اند از این نوع از تحقیقات سیاسی. من امیدوارم که اگر چیزی از اهمیت است که نیاز به ارزیابی شود که این امر انجام می شود شاید FBI و یا برخی دیگر از آژانس که به عنوان سیاسی که شاید ما کمیته.”

“ما نیز باید مقدار زیادی از کار را به انجام در مسائلی که مربوط نیست به Burisma,” رامنی اضافه شده است. “ما احتمالا باید به تمرکز بر روی کسانی که همه چیز.”

رامنی گفت که او صحبت می کنند به جانسون به عنوان “آیا چیزی وجود دارد که ممکن است مفید برای روشن کردن دقیقا همان چیزی است که در گذشته اتفاق افتاده و قرار دادن این پشت سر ما است.”

این تردید جانسون یا GOP آماده به انجام این کار است.

“جو بایدن هرگز به اندازه کافی پاسخ به این پرسش” جانسون گفت: عصر روز جمعه. “من گفته ام بارها و بارها وجود دارد و اگر به تخلف آمریکا مردم نیاز به درک که.”

جانسون گفت: خود پنل به انتشار یک گزارش موقت در آن تحقیقات به Bidens و Burisma.

“این تقصیر ما است که جو بایدن هانتر بایدن کردم پیچیده در اوکراین کل داستان” جانسون گفت. “ما در حال بسته شدن چشمان ما به این است.”

روز جمعه سخنگوی رامنی گفت که او را برای رای دادن به این حکم در هفته آینده پس از جانسون و مطمئن باشید که مصاحبه با شاهدان می تواند انجام شود در یک “بسته تنظیم بدون شنیدن و یا عمومی عینک.”

در ارتباط باشید.

مایکل بلومبرگ در هاوانا کمی محله میامی در روز سه شنبه. (جو Raedle/گتی ایماژ)

پول خوبی خرج میشوند ؟

میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صرف بیش از 500 میلیون دلار در پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری ظاهر می شود در رای گیری برای اولین (و آخرین) بار در این مسابقه در سه شنبه. چه او خود را برای پول ؟ چهار نماینده از ساموا یا تقریبا 125 میلیون دلار در هر نماینده است.

واشنگتن پست منتشر جامع postmortem در بلومبرگ است هزینه تبلیغات در روز پنج شنبه یک روز پس از او کاهش یافته است و تایید بایدن.

با توجه به پست تخمین می زند او صرف بین 60 دلار و 220 دلار در هر رای در 14 می گوید که برگزار مقدماتی روز سه شنبه. (این تحلیل را شامل نمی شود چه بلومبرگ صرف در دیگر جنبه های مبارزات انتخاباتی خود از جمله نیروی انسانی و حمل و نقل.)

بلومبرگ رو بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را در کلرادو و ویرجینیا و حداقل ROI در مینه سوتا و مین.

• در ایالت مینه سوتا: 220 دلار در هر رای (13 میلیون دلار صرف; 62,000 رای)

• تگزاس: 180 $در هر رای ($54 میلیون به سر برد; 301,000 رای)

• مین: 180 $در هر رای ($4.3 میلیون دلار صرف; 24,000 رای)

• کالیفرنیا: 170 دلار در هر رای ($74 میلیون به سر برد; 440,000 رای)

• یوتا: 170 دلار در هر رای ($5.1 میلیون صرف; 30,000 رای)

• آلاباما: 170 دلار در هر رای ($8.9 میلیون دلار صرف; 53,000 رای)

• ورمونت: 150 $در هر رای (2.3 میلیون دالر صرف; 15,000 رای)

• اوکلاهما: 130 دلار در هر رای (5.6 میلیون صرف; 42,000 رای)

• آرکانزاس: 120 دلار در هر رای (4.8 میلیون دلار صرف; 39,000 رای)

• تنسی: $100 در هر رای ($7.9 میلیون صرف; 80,000 رای)

• کارولینای شمالی: 90 دلار در هر رای (15 میلیون دلار صرف; 172,000 رای)

• ماساچوست: 70 دلار در هر رای (12 میلیون دلار صرف; 157,000 رای)

• کلرادو: $60 در هر رای (10 میلیون دلار صرف; 169 ٬ 000 دوبلکس رای)

• ویرجینیا: $60 در هر رای ($7.4 میلیون صرف; 128,000 رای)

منبع: واشنگتن پست

توجه داشته باشید از احتیاط: هنگام انجام تبلیغات سیاسی محاسبات به صورت زنده از تلویزیون مطمئن شوید که به بررسی ریاضی خود را.

کلمه به کلمه

“جنسيت در این مسابقه شما می دانید که در دام سوال برای هر زن است. اگر شما بگو آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه “هر کس می گوید:” Whiner!’ و اگر شما می گویند “نه هیچ جنسیتی’ در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟’ من به شما قول می دهم این است: من یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد این موضوع بعد از آن.”

— الیزابت وارن وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار به بحث در مورد نقش جنسيت در او شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری

“من فکر می کنم عدم استعداد او مشکل است. او تا به حال فوق العاده ای کمبود استعداد. او در یک مناظره خوب او را نابود مایک بلومبرگ به سرعت مانند آن چیزی بود که آسان بود برای او. اما مردم نمی مانند. او بسیار معنی فرد و مردم نمی مانند. مردم نمی خواهید که. آنها مانند یک فرد مثل من که نه معنی.”

— رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران که پرسید اگر جنسیتی نقش مهمی در وارن مرگ

“در اینجا معامله مردمی: امنیت اجتماعی است که در انتخابات این سال و این انتخاب نمی تواند واضح تر: من شما را محافظت می کند و آن را گسترش دهد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قطع و آن را دور.”

— جو بایدن در توییتر شنبه

“در اینجا معامله: جو بایدن بارها حمایت برای کاهش امنیت اجتماعی است. من مبارزه من تمام حرفه ای برای محافظت و آن را گسترش دهد.”

— برنی ساندرز توییتی پاسخ

“واقعی برنی. تنها کسی که به کاهش امنیت اجتماعی اگر او را انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید شما باید وقت خود را صرف حمله به او را.”

— بایدن را rejoinder

“من خود را محافظت می کند امنیت اجتماعی و مدیکر فقط به عنوان من برای 3 سال گذشته. خواب آلود جو بایدن نابود خواهد شد هر دو در بسیار کوتاه سفارش و او حتی نمی خواهد می دانم که او را به انجام آن!”

— رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ

الیزابت وارن در یک تجمع در دیترویت در روز سه شنبه. (پاتریک Semansky/AP)

___

ادامه مطلب 2020 پوشش از اخبار یاهو:

 • جو بایدن می کشد خاموش تاریخی سوپر جمعه گشت

 • برنی ساندرز می رود پس از بایدن پس سه شنبه زیان

 • بایدن می تواند پایان ساندرز اگر او برنده طبقه کارگر رای دهندگان در میشیگان

 • برنی برنده در سه شنبه نشان می دهد قدرت از رای لاتین

 • آنچه در پشت بایدن فوق العاده سهشنبه خروش?

 • Clyburn می گوید بایدن باید با انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا

 • نظرسنجی: اکثر دموکرات ها در سه شنبه متحده پشتیبانی مدیکر برای همه-سبک طرح

 • 2020 دموکرات ها درس آموخته از مغلوب ساختن پیشی جستن را در ایران تصاحب: متحد و یا می میرند

 • مایکل بلومبرگ به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری تایید بایدن

 • مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین کرد بایدن را بزرگ ‘گشت’ و رقص در بلومبرگ قبر

 • وارن به پایان می رسد ریاست جمهوری پیشنهاد کاهش را تایید

 • وارن وزن گزینه های خود را. حمایت ساندرز است که احتمالا شماره 1.

 • اندرو یانگ: در اینجا چیزی است که من انجام بعدی

 • مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت روانی نه بایدن است و این نگرانی واقعی روان, بهداشت حرفه ای می گویند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>