Remdesivir: به ما اجازه می دهد تا استفاده از داروی آزمایشی برای coronavirusما تنظیم کننده اجازه داده اند اضطراری استفاده از داروی آزمایشی remdesivir که به نظر می رسد برای کمک به برخی از coronavirus بیماران سریعتر بهبود می یابند.

آن است که برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به مبارزه با Covid-19 که به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر در روز جمعه در کاخ سفید در کنار استفان هان غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر که گفت: مواد مخدر در دسترس خواهد بود برای بیماران بستری با Covid-19.

رئیس جمهور گفت: تصویب و نشان “بسیار امیدوار کننده وضعیت” در این کشور مبارزه با کروناویروس و دکتر دبورا Birx افزود: “من فکر می کنم این واقعا نشان می دهد چه اتفاقی می افتد در یک زمان کوتاه است.”

اورژانس تایید می آید روز پس از Dr Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, ابراز خوشبینی محتاطانه در مورد نتایج یک remdesivir مواد مخدر دادگاه.

“داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان برای بازیابی” Fauci گفت: در اوایل این هفته. “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

FDA عمل پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که علوم جلعاد را remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری Covid-19 بيمار.

مطالعه 1,063 بيماران بزرگترین و سخت ترین تست مواد مخدر و شامل مقايسه با گروه دريافت فقط مراقبت های معمول پس remdesivir اثرات می تواند با دقت مورد بررسی قرار گرفت.

کسانی که با توجه به مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان در 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای گروه مقایسه شد. این دارو همچنین ممکن است کاهش مرگ و میر هر چند که برخی از جزئی نتایج نشان داد تا کنون.

Fauci گفت: این مواد مخدر را تبدیل به یک استاندارد جدید برای مراقبت به شدت بیمار Covid-19 بیماران مثل کسانی که در این مطالعه است. این دارو تست شده است مردم با خفیف تر بیماری و در حال حاضر داده می شود از طریق یک چهارم در یک بیمارستان است.

FDA مجاز دارو تحت اورژانس قدرت به سرعت به سرعت داروهای تجربی آزمایش و دیگر محصولات پزشکی به بیماران در طول بهداشت عمومی بحران.

در زمان عادی FDA نیاز به “شواهد قابل توجهی” از مواد مخدر ایمنی و اثربخشی معمولا از طریق یک یا بزرگ تر دقت کنترل بیمار مطالعات. اما در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری این سازمان می تواند چشم پوشیدن از این استاندارد به سادگی نیاز است که یک داروی آزمایشی است منافع بالقوه بیشتر خطرات آن.

هیچ داروهای تایید شده در حال حاضر برای درمان coronavirus و remdesivir هنوز هم نیاز به تایید رسمی. FDA می تواند تبدیل به مواد مخدر وضعیت به تایید کامل اگر جلعاد و یا محققان دیگر ارائه داده های اضافی از remdesivir ایمنی و اثربخشی.

استفاده از مواد مخدر خواهد بود مجاز برای بزرگسالان یا کودکانی که در بیمارستان بستری هستند و با مشکوک یا تایید Covid-19 و که بیماری “شدید” معنی آنها پایین سطح اکسیژن خون نیاز به درمان با اکسیژن و یا در یک مکانیکی ونتیلاتور FDA گفت.

“بر اساس بررسی های اضطراری استفاده از مجوز معیارها و شواهد علمی موجود در آن تعیین می شود که آن را معقول و منطقی به این باور است که remdesivir ممکن است موثر در درمان Covid-19 و با توجه به وجود دارد کافی تصویب شده و یا در دسترس از درمان های جایگزین شناخته شده و از مزایای بالقوه برای درمان این جدی یا تهدید کننده زندگی virus در حال حاضر بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه این دارو را استفاده از” FDA گفت: در آن بیانیه است.

اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) همچنین شامل اطلاعات در مورد عوارض جانبی احتمالی آن عبارتند از: “افزایش سطح آنزیم های کبدی که ممکن است نشانه ای از التهاب یا آسیب سلول های کبدی و تزریق مربوط به واکنش های که ممکن است شامل فشار خون, تهوع, استفراغ تعریق و لرز”. همچنین اشاره می کند که ممکن است عوارض جانبی جدی است که باید کشف نشده است.

این EUA نیاز به بیمارستان برای نظارت بر بیماران کبد آنزیم ها از طریق آزمایش خون قبل از شروع درمان و هر روز که درمان در حال انجام است.

بیمارانی که دارو دریافت خواهید کرد ارائه خواهد شد با یک برگه که در اینجا در دسترس است. این دارو تجویز شده است از طریق یک چهارم یک بار در روز تا 10 روز.

هان گفت: این مواد مخدر را تصویب اضطراری استفاده از نشان “مهم بالینی پیشرفت” در مبارزه با کروناویروس.

دانیل o’day به جلعاد مدیر عامل شرکت روز جمعه گفت که شرکت او در حال حاضر ramped تا تولید مواد مخدر و امید به میلیون ها نفر از درمان دوره های موجود تا پایان سال است.

“من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید که این دارو به صورت شدید ترین بیماران” o’day گفت: امروز نشان می دهد. “آنچه ما در اینجا این است که واقعا البته نه درمان اما بسیار قابل توجه و مهم برای درمان بیماران است.”

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de