‘باقی می ماند در مکزیک’ سیاست مشرف مسائل مربوط به سلامت وکلا و مهاجران می گویند

MATAMOROS, مکزیک — ماریا سام از دست داده بود تعداد 9-year-old son تشنج در نزدیک به سه ماه پس از آنها درخواست پناهندگی در ایالات متحده آمریکا اما گفته شد به صبر در مکزیک طرف ریو گراند.

اما او اخیر پزشکی قسمت بود به اندازه کافی سریع خانم سام که از گواتمالا تا بسته خود را چند وسایل و بازگشت به پست مرزی برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست پناهندگی و اعلام معافیت پزشکی شرایط اضطراری.

“دیروز بدترین زیرا او تبدیل بنفش” خانم سام گفت: چهارشنبه گذشته به عنوان پسر دیوید چنگ او کت و آنها آماده به راه رفتن به بین المللی پل که متصل به این منطقه خطرناک مکزیک به Brownsville, Texas. “آنها تا به حال به آمبولانس تماس بگیرید و او را به بیمارستان است.”

همچنین در بندر ورود در آن هوای سرد و بارانی بعد از ظهر بود و هندوراس با یک کودک که مبتلا به اوتیسم است. نزدیک 7 ساله که نادر مغز اختلال lissencephaly به او امید به زندگی از تنها سه سال بیشتر رقصید به, تعطیلات, صدای جرنگ جرنگ “Mi Burrito Sabanero” بازی کردن در تلفن همراه از یک داوطلب ، که تا به حال فقط خواسته آمریکا مهاجرت مقامات اجازه می دهد تا خانواده ها در معافیت پزشکی پس از ارزیابی آنها.

کمی بیش از یک سال پیش این خانواده در حال فرار از خشونت و تحول در آمریکای مرکزی احتمالا درخواست پناهندگی بازداشت شده برای یک دوره کوتاه در ایالات متحده منتشر شد و به انتظار یک قضاوت خود را در موارد “گرفتن و انتشار” فرایند است که infuriates جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که در بازداشت مهاجران برخوردار بودند به درمان در بیمارستان ها و درمانگاه ها از ایالات متحده, و یا توسط دولت فدرال در یک مرکز بازداشت.

اما در ژانویه 2019 دولت معرفی مهاجر حفاظت پروتکل یا M. P. P. که قدرت افسران برای بازگشت مهاجران در جنوب مرز به صبر برای این مدت از موارد خود را. مقامات ارشد با وزارت امنیت داخلی شد و سریع به یاد داشته باشید این معافیت برای مهاجران که می تواند ایجاد یک کافی ترس از شکنجه یا آزار و اذیت و یا تا به حال شناخته شده فیزیکی و یا مسائل مربوط به سلامت روان.

اما به عنوان سیاست بازگشت و در حدود 60,000 مهاجران به مکزیک کسانی که معافیت بودند تا حد زیادی نادیده گرفته و با توجه به مهاجرت وکلا و پزشکان آمریکایی در ماتاموروس و مهاجران خود.

در یک اردوگاه موقت در ماتاموروس چادر جمعیت یک گل آلود levee مسکن در حدود 2500 مهاجران. خانواده طبخ در اجاق خانه ساخته شده از ماشین لباسشویی. از یک تریلر دکتر Maura Sammon پزشکی مدیر برای واکنش جهانی به مدیریت و رهبری یک تیم از پزشکان و برخی از آنها مهاجران خود را.

دکتر Sammon گفت: تیم درمان حداقل 40 نفر در روز است. او ذکر شده جدی تر مسائل پزشکی: داسی هيپوکسی سوم-درجه سوختگی و عفونت. دیگر بیماران شامل 70 ساله با درد قفسه سینه کودکان مبتلا به صرع و یا توسعه اختلالات مهاجر با H. I. V. نیز به عنوان یکی از با سرطان تخمدان.

“این است که 100 درصد ایجاد M. P. P.” دکتر Sammon گفت. “این است که یک دیوار مجازی — آن است که یک دیوار. شما ببینید که چگونه نزدیک آن رودخانه است. شما ببینید مردم به دنبال در رودخانه که هر روز و گفت: “ایالات متحده است سمت راست وجود دارد.'”

تیم او می فرستد بیماران نیاز به مراقبت های اورژانس به نزدیک ترین بیمارستان اما مراقبت ناکافی است. یک پسر که به بیمارستان رفت با آپاندیسیت مرخص شد و سپس خود را آپاندیس پاره شده دکتر Sammon گفت. برخی از مهاجران حاضر به رفتن به بیمارستان برای ترس از ربوده شده توسط کارتل سازمان همان تهدید است که باعث شد وزارت امور خارجه به توصیه آمریکایی ها به سفر به Matamoros. روز پنج شنبه یک درایو توسط تیراندازی در نزدیکی اردوگاه مجبور به تخلیه دکتر Sammon پزشکی تیم است.

میهن مقامات امنیتی می گویند که جدید سیاست پناهندگی بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان باقی می ماند در مکزیک quelled موجی از مهاجرت در سال گذشته و کاسته بازداشتگاه به سر می برند در ایالات متحده است. مجبور مهاجران به صبر در مکزیک نیز دلسرد آن بعید به واجد شرایط برای پناهندگی از شرکت در این روند مقامات می گویند.

یک موضوع پزشکی به خودی خود معمولا نشده است به اندازه کافی برای به دست آوردن ورود به ایالات متحده بود و به ندرت زمینه را برای ادعای پناهندگی به طور معمول اعطا شده به کسانی که در حال فرار از ستم سیاسی و خشونت است. خارجی ها با شرایط بهداشتی به طور معمول به دست آمده بازدیدکنندگان و باید ثابت کند که آنها می تواند به اندازه کافی برای پرداخت هزینه درمان پزشکی در ایالات متحده است.

اما قبل از اینکه باقی می ماند در مکزیک رفت و به زور مقامات مهاجرت نیاز به ارائه مراقبت از بیمار پناهجویان در زندان خود را. که تغییر زمانی که دولت شروع به بازگشت مهاجران بسیاری از آنها در حال حاضر بیمار برای مناطق با دسترسی به درمان است.

“خود را درک است که آن را در مکزیک مسئولیت برای مراقبت از مهاجران, اما آنها در حال چک کردن که پرسید:” ترزا کاردینال قهوه ای, مدیر مهاجرت و عبور از مرز سیاست در مرکز سیاست دو حزبی.

از بیش از 61,097 مهاجران در معرض مهاجر حفاظت پروتکل فقط 263 اعطا شده است برخی از تسکین و وارد ایالات متحده با توجه به داده ها از معاملاتي سوابق دسترسی تهاتری یا TRAC.

فراتر از مراقبت های بهداشتی و مهاجرت گروه می گویند M. P. P. نیز محروم مهاجران دسترسی به وکیل. بیش از 25,600 مهاجران باید در انتظار موارد در حالی که موارد دیگر بسته شده اند.

در خام اعداد سیاست به نظر می رسد به کار. آقای ترامپ جشن هشت ماه متوالی کاهش دستگیری در مرز. در ژانویه گمرک و حفاظت مرزی ثبت بیش از 36,600 دستگیری در مرز پایین حدود 75 درصد از بیش از 144,100 دستگیری در ماه مه.

“در حالی که من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که این دولت است که با داشتن تاثیر بر کاهش تعداد افرادی که وارد این بشر هزینه هولناک گفت:” سیسیلیا مونز بود که مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورای تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بانکی در این مفهوم است که اگر مشکل این است که در طرف دیگر مرز این مشکل ما نیست حتی اگر آن را از ما ساخت.”

آقای تهمت ضد مهاجرت پیام در ابتدا مورد استفاده توسط قاچاقچیان خریداری شده که تبلیغات رادیویی در امریکا مرکزی و مهاجران هشدار داد که ایالات متحده به زودی خواهد بود بستن مرز کمک به سوخت و افزایش غیر قانونی گذرگاه در بهار گذشته.

اما به عنوان کلمه مورد باقی می ماند در مکزیک و مکزیک افزایش یافته است و اجرای آن در مرز جنوبی با گواتمالا بازداری از جمله گذرگاه ممکن است موفقیت. تعداد مهاجران بازگشته تحت سیاست های کاهش یافته برای پنج ماه متوالی. بیش از 12,400 مهاجران بودند در بازگشت به مکزیک در ماه اوت است. در ماه ژانویه که عدد زیر 2000 با توجه به TRAC.

که کاهش آمده است نه تنها به این دلیل که پناهجویان باید باقی می ماند در مکزیک است. دولت نیز تبدیل به برنامه های دیگر برای پیگیری سریع اخراج در امتداد مرز و گواتمالا داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه اخراج متقاضیان پناهندگی به گواتمالا حتی اگر آنها از شمال مکزیک است.

بسیاری از هزاران نفر از مهاجران انتظار در ماتاموروس قبل از کسانی که برنامه های دیگر و برای برخی از صبر است ویرانگر شده است.

Yodalys, 52, یک مهاجر از کوبا خواست که به شناسایی تنها با نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: در مصاحبه ای که او نه امید برای ورود به ایالات متحده فقط برای دیدن فرزندان او. او همچنین امیدوار است آن را نجات دهد او را دید.

او در بازگشت به Matamoros اردوگاه تابستان گذشته پس از سفر به مرز از کوبا و درخواست برای حفاظت در ایالات متحده است. او در حال حاضر فشار خون بالا و بیماری صرع. هفته پس از ورود به اردوگاه او متوجه شده است که او از دست دادن بینایی خود را. او به دکتر رفت و در ماه اکتبر و یاد گرفتم که یک انگل به دست آمده از این بیماری توکسوپلاسموز تا به حال آلوده ،

او قادر به دریافت مراقبت های پزشکی مورد نیاز در ماتاموروس بنابراین یک وکیل مهاجرت, Charlene D mayra christina سعی آوردن Yodalys به براونزویل بندر ورود به بستری در ایالات متحده تحت مهاجر حفاظت پروتکل ” معافیت پزشکی.

او رد شد چهار بار خانم D mayra christina گفت. سپس این ماه معلوم نیست دلایل ماموران گفت: خانم D mayra christina آنها اجازه می دهد Yodalys منتشر خواهد شد به ایالات متحده است.

آن “من فقط می تواند دیدن سایه” Yodalys گفت: در یک مصاحبه تلفنی از خانه دخترش در فلوریدا.

او به طور کامل از دست داده و بینایی در یک چشم و پزشکان می گویند بینایی خود را می تواند ذخیره شده اگر او تا به حال دریافت درمان در ایالات متحده هر چه زودتر. اما او ابراز هیچ بیمار خواهد شد.

“من بسیار سپاسگزار به ایالات متحده در نهایت به من اجازه در” Yodalys گفت.

ماموران گمرک و حفاظت مرزی تصمیم گیری در پزشکی معافیت برای سیاست در مورد اساس با توجه به متی Dyman سخنگوی آژانس. افسران نیز ارائه گزینه آوردن مهاجران به آمریکا بيمارستان قبل از بازگشت آنها به مکزیک. آقای Dyman با اشاره به رهنمود پزشکی توسط این سازمان در ماه دسامبر که مورد نیاز همه مهاجران که از مرز عبور داده می شود پزشکی غربالگری.

آژانس نمی تواند علنا استانداردسازی شرایط پزشکی که اجازه ورود به ایالات متحده به دلیل قاچاقچیان تسهیل مهاجرت به مرز خواهد پس از آن توصیه مهاجران برای گفتن افسران که آنها در آن شرایط آقای Dyman گفت.

اما برخی می گویند که اجازه می دهد تا سازمان به متناقض در آن برنامه از معافیت. دکتر Sammon گفت که او تا به حال شاهد افسران اجازه می دهد پدر و مادر از کودکان مبتلا به اختلالات رشدی به ایالات متحده در برخی از روزها و انکار دیگران با همان یا بیشتر قریب الوقوع نگرانی های بهداشتی در موارد دیگر. “بدون قافیه یا دلیل,” او گفت:.

خانم سام امیدوار ماموران در پورت را با استفاده از اختیار خود به او اجازه دهد و دیوید برای ورود به ایالات متحده به طوری که آنها می تواند دوباره با بستگان خود را. بازگشت به گواتمالا بود و دیگر یک گزینه; سوء استفاده شوهر تا به حال چندین بار تهدید به کشتن او.

پس از بیش از دو ساعت و پورت افسران به خانم D mayra christina وکیل خود تصمیم. بندر افسران تلقی وجود داشت که مراقبت کافی در دسترس در مکزیک است. خانواده محروم بودند ورود.

خانم سام گفت که او همچنان امیدوار. “که من باید برای کودکان,” او گفت:.

سپس هر یک از مادران و کودکان خود را راه می رفت پایین پل برای یک شب دیگر در چادر.

Paulina Villegas کمک, گزارش, از, Mexico City.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im