جشنواره های مذهبی لغو و یا کوچک به عقب با توجه به کروناویروسحوادث را به علامت مهم جشنواره های مذهبی می تواند لغو و یا محدود در هفته های آینده به دلیل coronavirus بحران است.

ماه آینده بسیاری از جهان ادیان جشنواره های مربوط به گردهمایی های زیادی از مردم است. عید پاک است که در 12 مارس (یک هفته بعد برای کلیساهای ارتدکس شرقی); عید فصح آغاز می شود در 8 مارس; راما Navami مهم هندو جشنواره در 2 مارس; در حالی که سیک جشنواره Vaisakhi است چند روز بعد. اسلامی ماه رمضان آغاز می شود حدود 23 مارس.

توده های سنتی برای جشن عید پاک در کلیسای در رم توسط پاپ Urbi et Orbi برکت در میدان سنت پیتر است که معمولا با حضور دهها هزار نفر از مردم از سراسر جهان است. اما پس از مربع بسته بود توسط پلیس ایتالیا و عمومی توده ها و مجالس ترحیم بودند لغو جشن عید پاک در حال حاضر در شک و تردید.

واتیکان است livestreaming پاپ روزانه 7 صبح تا جرم و Angelus در روزهای یکشنبه. با وجود محدودیت در جنبش در ایتالیا فرانسیس – که آزمایش منفی برای ویروس – دارای خواست کشیش های کاتولیک به “شجاعت به بیرون بروید و بیمار و … به همراه کادر پزشکی و داوطلبان در کار می کنند”.

بسیاری از کلیساها در سراسر جهان در حال حاضر توصیه عبادت نه به دست دادن به عنوان یک “نشانه ای از صلح” به ممنوعیت های همدلی فنجان و قرار دادن ویفر به طور مستقیم بر روی زبان برای متوقف کردن عمل intinction یا فرو بردن ویفر در شراب. اما خطرات ناشی از این ویروس گسترش به عنوان یک نتیجه از نزدیکی فیزیکی می تواند به معنای ممنوعیت رسمی در خدمات عبادت و یا افرادی که تصمیم گیری به سادگی به ماندن در خانه.

در انگلستان کلیسای انگلستان نیز توصیه می شود در برابر intinction و قرار دادن ویفر به طور مستقیم بر روی زبان توسط کسانی اداره عشای ربانی. تماس فیزیکی – روی “دست گذاری” – در طول نعمت به حالت تعلیق درآمد. آن است که با توجه به صدور راهنمایی بیشتر در عناصر آن سنتی هفته مقدس و عید پاک خدمات است که می تواند به افزایش خطر انتقال مانند ستایش از صلیب.

کلیسای ارتدکس یونانی حال حاضر به حالت تعلیق در مراسم نمازگزاران جرعه جرعه از همان قاشق طول مقدس ربانی گفت: “این نمی تواند باعث گسترش بیماری است.” منتقدان خواست کلیسا به گوش دادن به توصیه های دانشمندان است.

برای جهان 1.8 میلیارد مسلمانان در ماه رمضان است به احتمال زیاد در حال حاضر چالش های اضافی. طی ماه رمضان, مسلمانان سریع از طلوع تا غروب آفتاب و اما کسانی که با شدید بیماری از جمله آنفولانزا مجاز به شکستن خود را سریع.

در طول ماه مبارک رمضان, مسجد, تماشاگران معمولا اوج با مردم کهنه در برابر یکدیگر است. نماز جمعه در حال حاضر معلق شده است در سراسر خاورمیانه به عنوان یک نتیجه از ویروس.

عربستان سعودی را ممنوع کرده است در خارج از کشور بازدید کنندگان پس از پایان ماه فوریه به معنی کسانی که مایل به انجام زیارت به اماکن مقدس مکه و مدینه قادر به انجام این کار. حدود 12 میلیون نفر معمولا سفر مکه هر سال بیشتر برای حج که در این سال آغاز می شود و در 28 جولای. اما هزاران نفر که مایل به انجام عمره زیارت که می تواند انجام شود در هر زمان از سال متاثر شده اند این ممنوعیت.

مسلمان شورای بریتانیا توصیه نمی شود هر گونه محدودیت در تجمعات اما هشدار داده است که می تواند تغییر کند. “ما انتظار داریم که این کمیته مسجد و محققان به نمایش روشن و قاطع رهبری و پیروی از بهداشت عمومی مشاوره که ممکن است با توجه به تعلیق نماز جماعت و رویدادها” آن را گفت.

یهودیان که مایل به بازدید از بستگان در اسرائیل برای یک هفته ای تعطیلات عید فصح ممکن است پیدا کردن ورود خود را به کشور موثر محروم. این هفته دولت دستور داد تمام کسانی که از ورود به اسرائیل از خارج از کشور – هر دو شهروند اسرائیلی و دیگران به خود-قرنطینه برای 14 روز حکم معتبر در ابتدا به مدت دو هفته, اما, که می تواند تمدید شود. هزاران نفر از زائران مسیحی که مایل به بازدید از اماکن مقدس در بیت المقدس و در عید پاک نیز ممکن است تحت تاثیر قرار.

کنفرانس اروپایی خاخام به مردم توصیه کرد به بوسه تورات رفته و اسرائیل خاخام گفت: مردم نباید لمس یا بوسه mezuzahs چسبیده به قاب درب. برخی از ما کنیسه لغو همه جامعه, رویدادهای و دیگران آماده به livestream خدمات و ارائه آنلاین شهریه برای کودکان آماده سازی برای barmitzvahs و batmitzvahs.

بسیاری از هندوها در جشن هولی جشنواره رنگ که رنگ پودر پرتاب در هوا و افراد رنگ چهره با یکدیگر در هند این هفته با عینک ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که او نمی خواهد شرکت در جشن ها و به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

جشن برای راما Navami یک روز تعطیل عمومی در هند که نشانه تولد لرد راما, جذب هزار نفر از جانبازان در اماکن مرتبط با او مانند ایودیا در اوتار پرادش و رمسورم در تامیل نادو.

Gurdwaras با توجه به تعویق انداختن حوادث از جمله نگر kirtans – سرود-آواز دسته است که می تواند جذب هزاران نفر از مردم به علامت Vaisakhi, با توجه به شهرستان سیک ها در بریتانیا سازمان است. این Vaisakhi نگر kirtan در سوتهلل شده است تا با تاخیر بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im