انتشار عمده آیووا نظرسنجی اوراق پس از پیت Buttigieg نام ‘را در سمت چپ بررسی’Des Moines, ثبت نام و CNN لغو شد انتشار یکی از با نفوذ ترین نظرسنجی ها از دموکرات در انتخابات مقدماتی در پنج شنبه شب پس از نامزد پیت Buttigieg گزارش شکایت کرده است که نام خود را به حال شده است در سمت چپ کردن حداقل یک نظرسنجی.

سی ان ان اختصاص داده شده بود یک ساعته نشان می دهد به نظرسنجی که قرار بود منتشر شد در رابطه با Des Moines, ثبت نام و Mediacom. این بررسی نکردن دقیقه قبل از آن را با توجه به منتشر خواهد شد و پس از Buttigieg کمپین تماس Selzer و همکاری که انجام این نظرسنجی.

نیویورک تایمز به نقل از یک Buttigieg کمپین دستیار گفت: Buttigieg حامی نامیده می شد توسط ناظر انتخابات و خواسته مورد نظر خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری. یک لیست از نامزدها خوانده شد اما شامل نمی شود Buttigieg نام.

بررسی نهایی ثبت نام نظرسنجی قبل از جلسه روز دوشنبه بوده است به نام “مهم ترین نظرسنجی در سیاست” با توجه به زمان انتشار آن و تاثیر آن می تواند بر رای دهندگان. ثبت نام منتشر کرده است یک نظر سنجی درست قبل از قفقاز به 76 سال است. نظرسنجی پیش بینی درست برنده در 10 از گذشته 12 اولیه ریاست جمهوری نژادها.

در بیانیه ای Des Moines Register گفت: آن را نمی خواهد به انتشار نظرسنجی “به عنوان برنامه ریزی شده”. آن را می گویند نیست که آیا نظرسنجی منتشر خواهد شد در روزهای آینده.

“هیچ چیز مهم تر است برای ثبت نام و رای گیری همکاران از یکپارچگی آیووا نظرسنجی” ثبت نام گفت. “امروز یک جواب مطرح شده موضوع را با راه بررسی اجرا شد که می تواند به خطر بیافتد نتایج این نظرسنجی. به نظر می رسد یک نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد.”

مدیر سیاسی سی ان ان David Chalian گفت: این شبکه شده بود تماس گرفت در مورد بالقوه خطا در نظرسنجی. Chalian گفت: سی ان ان و Des Moines Register “نیست قادر به تعیین دقیقا چه اتفاقی افتاده است” و این که آنها تا به حال تصمیم به انتشار نظرسنجی “از فراوانی از احتیاط”.

Selzer و شرکت و Buttigieg کمپین بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سناتور ورمونت و ریاست جمهوری 2016 نامزد برنی ساندرز رهبری قبلی Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی منتشر شده در 10 ژانویه با سه امتیاز است. همکار مترقی الیزابت وارن دوم با 17 درصد آرا با Buttigieg سابق شهردار South Bend, در 16 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده 15 درصد است.

آیووا کنار می گذارد فقط 41 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها از یک کسری از سال 1991 نامزد نیاز به پیروزی نامزدی. به عنوان اولین به انتخاب مورد نظر خود را نامزد دولت است outsized اهمیت است.

ساندرز بود که برگزاری یک “حزبی کنسرت” با گروه خون آشام های آخر هفته در سدار رپیدس شنبه شب در حالی که در سراسر شهر Buttigieg بسیج هواداران در یک هتل. وارن و بایدن برگزار شد هر سه رویداد در روز شنبه با همه نامزدها برنامه ریزی آخرین بریده بریده نفس کشیدن حوادث در سراسر یکشنبه و دوشنبه.

پیروزی در آیوا می تواند کمک به یک نامزد به نظر می رسد electable – آن را به نظر می رسد مانند جزر و مد است که به نفع خود و متقاعد کردن دیگر رای دهندگان در بعد متحده است. باراک اوباما شد انتهایی هیلاری کلینتون بیش از 20 امتیاز در نظر سنجی های ملی به عنوان آیووا رای دادند و در سال 2008 اما پس از پیروزی او به سرعت به کلینتون و در نهایت موفق به کسب نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de