Regis Philbin, تلویزیون, خشمگین Everyman می میرد در 88

Regis Philbin, بحث – و بازی-میزبان نشان می دهد که regaled امریکا بیش از قهوه صبح با Kathie Lee Gifford and Kelly Ripa دهه و ساخته شده است که تاریخ تلویزیون در سال 1999 با معرفی فراری آمار “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” درگذشت در شب جمعه. او 88.

مرگ او اعلام شد خانواده او در بیانیه ای گفت.

در جهان از نارضایتی آقای Philbin بود خشمگین Everyman تحت محاصره از همه طرف توسط جهنمی کامپیوتر وحشتناک ترافیک های بی ملاحظه افرادی که همیشه دیر است. وجود صابون در اتاق. زامبی بود نا امید کننده است. از دست دادن کیف پول اجاره ماشین ؟ Fuhgeddaboudit! حتی خود خانواده خود را بر روی او برای خرید یک اره های زنجیره ای!

و ممکن بود او با تعجب به درخواست کنون آرام در یک داروخانه شلوغ که در آن برای پیدا کردن ناوگان تنقیه بدون کارمند عملا فریاد می زدند: “Whaddaya می خواهید دوستان? ناوگان تنقیه?”

“تشدید هنری است که در دست خود” نوشت: لایحه Zehme co-نویسنده دو Philbin خاطرات. “دلخوری استوکس او می فرستد و او را جلو می دهد و او را به هدف. ژولیده او می شود الکتریک, پر از بازی و امکان. وجود دارد و عظمت خود را در هر سوزش.”

از بیچهره روز به عنوان یک استودیو stagehand زمانی که تلویزیون بود به سختی از یک دهه قدیمی, برای سال مبارزه به عنوان یک خبر نویسنده و بازیگر تلویزیون و شخص وابسته به جوی اسقف آقای Philbin با صبر و عزم و مردمی خود به خودی شوخ طبعی صعود به قبل از برجستگی نسبتا در اواخر عمر در صحبت و بازی را نشان می دهد.

Regis او به عنوان شناخته شده جهانی بود و یک شخصیت تلویزیونی برای نزدیک به شش دهه و یک ABC سوپراستار از سال 1988 زمانی که خود را در نیویورک نشان می دهد بحث ملی رفت. اما او همچنین نوشت: پنج کتاب به نظر می رسد در ده ها تن از فیلم های ساخته شده در پرونده به عنوان یک خواننده به کنسرت و یک مرد صنعت spinoffs از پیراهن و روابط به توصیه های پزشکی و کامپیوتر بازی.

تقریبا هر اندازه گیری — در همه جا و طول عمر همه کاره, محبوبیت — او موفق شد فراتر از وحشی ترین رویاهای stickball بچه از برانکس. در نزدیکی پایان کار خود را فوربس قرار داده و خود را خالص ارزش 150 میلیون دلار و رکوردهای جهانی گینس ” بود پربیننده ترین فرد در تاریخ تلویزیون با بیش از 17 ، 000 ساعت از اعتبار — معادل دو سال شب و روز.

اعتبار…ریچارد درو/آسوشیتد پرس

خود forte شد unscripted صحبت کنید. دوری می گزیدند نویسندگان و تمرینات با تکیه بر نظرها و خود را خارج از کاف نظرات در 15 دقیقه “میزبان چت” و سپس در شیمی با شرکت میزبان و مهمان او ad-libbed 28 سال در “صبح” (1983-88), “زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee” (1988-2000), “زندگی می کنند! با رجیس” (2000-1) و “زندگی می کنند! با Regis and Kelly” (2001-11).

بر خلاف بسیاری از دیر-نمایش تک گویی های آقای Philbin را شخصی وجود: self-تمسخر حساب از زندگی گلایه و misadventures. بقیه نشان می دهد ممکن است هر چیزی باشد: خانم Gifford صحبت کردن در مورد حاملگی و یا او را سگ, Chardonnay و Chablis. Regis رقص با چیپندیل همجنس باز قادر به شلوار خود را خاموش بیش کفش خود را در مورد رقص در لباس زیر خود را.

آقای Philbin و خانم Gifford اغلب رد و بدل خاردار قرار داده-فراز — او chided او برای دیر; او به نام او حرکت تند و سریع, اما آنها به ندرت به خود جلب کرد و خون و حتی زمانی که این موضوعات بودند infidelities از شوهرش گوینده برنامه ورزشی فرانک Gifford یا اتهامات که کودک کار بود و در حال بهره برداری در هندوراس به Kathie Lee لباس خط خارج شده است. (او را تکذیب کرد دانش تظاهر شرایط و مبارزه برای محافظت از کودکان از آنها.)

همراه با خانه داری, مشاوره تظاهرات پخت و پز و افراد مشهور مصاحبه آقای Philbin تا به حال یک تمایل برای ورزش مهمانان. یک نوتردام التحصیل او صحبت, فوتبال, بوکس و بسکتبال مانند هم تیمی او تا به حال هرگز شده است. او در یک باشگاه ورزشی به طور منظم اما بی شرمانه اغراق آمیز خود دلاوری. او پس از قرار دادن در کشتی togs و جمجمه و مرگ و خطر خالکوبی برای رسلمنیا skit.

“ما نشان می دهد که Reege زندگی خود سوار کار ماهر, رویاهای مسابقه در سراسر Columbus Avenue در ترافیک برای گرفتن عبور از جو Namath و تری بنوا” خانم Gifford نوشت: در خاطرات. “این Reege mussing تا کشتی مدیر فردی Blassie مو و گرفتن یک صندلی پرتاب در او; shadowboxing با تیغ Ruddock; بلند کردن اجسام وزن با Joe piscopo ویدئو; jousting با آمریکا از طرف گلادیاتورهای توری و برج جوزا.”

اعتبار…Buena Vista تلویزیون/آسوشیتد پرس

پس از خانم Gifford خروج و یک فترت با هیچ منظم شرکت میزبان خانم Ripa پیوست نشان می دهد در سال 2001 و در نظر گرفته شد تغییر طراوت: نشاط هتاک باهوش در نواختن chatterbox وابسته به سودایی آقای Philbin. او اغلب با یک شوخی به دنبال بی حوصله در حالی که او را لرزاند ،

در یکی از قسمت های “بت آمریکایی” ستاره Clay Aiken شوخی با قرار دادن یک دست بر دهان او را بسته و او را تا.

“که هیچ-هیچ” او جامعی شکایت که او تا به حال هیچ ایده که در آن دست خود را به حال شده است.

در حالی که هنوز انجام صبح خود را نشان می دهد آقای Philbin در سال 1999 شد میزبان اصلی نسخه آمریکایی “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.” پس از مدل بسیار موفق انگلیسی, مسابقه, نشان می دهد, آن افزایش یافت و به محبوبیت یک شبه به عنوان بالاترین-رتبه نخست-زمان بازی نشان می دهد در تاریخ تلویزیون است. در زمانی که بازی را نشان می دهد که اغلب دیده می شود به عنوان بدنام ارواح از گذشته شگفت آور 30 میلیون بیننده تنظیم در سه شب در هفته.

نشان می دهد که مفهوم تاکید است که سازندگان آن قرار داده و بدون علامت سوال در عنوان به تنهایی برداشته ABC به مقام اول سوم از میان شبکه; ساخته آقای Philbin ABC بزرگترین ستاره; افزایش ارزش سهام این شبکه شرکت دیزنی; و ایده های انقلابی از چه تشکیل یک زمان نخست رسید.

مسابقات سبک نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان پاسخ داده متوالی سوالات چند گزینه ای به صورت نقدی مبالغ افزایش به $1 میلیون دلار “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” اعتیاد آور بود. آن طراحی شده است در اطراف خستگی ناپذیر افزایش تنش با ضربان موسیقی, فلاش چراغ بارق یک با صدای بلند تیک تاک ساعت و آقای Philbin, the inquisitor, نما سوالات در مقیاس احمقانه به غیر ممکن است و سپس خواستار “است که نهایی خود را پاسخ خواهد داد؟”

“به نشستن در مخاطبان با چراغ زیر طبقه پلکسی گلاس مقاوم در تمام جهات و یک دوربین رونق گسترده سربار است که به احساس به عنوان اگر یکی بودند داخل یک غول ماشین شیطان پین بال دزد” الیزابت Kolbert نوشت: در نیویورکر در سال 2000.

“موسیقی رانندگی من دیوانه!” آقای Philbin فریاد زد در یکی از نشان می دهد. او winced زمانی که او تا به حال به عنوان خوانده شده برخی از این ساده تر پاسخ چند گزینه. (چه چیزی باعث قلاده های پیراهن سفت ؟ نشاسته و گلوکز ویاگرا …)

اعتبار…دانا Svennevik/ABC

به عنوان رتبه های سر به فلک کشید, دیگر شبکه های درهم به توسعه قابل مقایسه بازی را نشان می دهد — فاکس خود را با نام نسخه “حرص و آز” و “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” اعتبار شد با احیای بازی نشان می دهد نوع و با هموار کردن راه برای واقعیت را نشان می دهد به عنوان یک ثابت از برنامه های تلویزیونی. افزایش unscripted رقابتی واقعیت را نشان می دهد از جمله “بازمانده” “بت آمریکایی” و “برادر بزرگ” پس در پی آن است.

آقای Philbin میزبانی “میلیونر” از سال 1999 تا 2002 گاهی اوقات پنج شب در هفته به عنوان محبوبیت آن افزایش یافت اما از آن به ناچار کمرنگ شده. منتقدان گفت: تماس بیش از حد منجر به تایر از برنامه است. Meredith Vieira جایگزین او در retooled همزمان در طول روز نسخه نشان می دهد در سال 2002 و باقی مانده میزبان خود را تا سال 2013. این نمایش تا به حال چندین میزبان پس از آن بود که به تازگی احیا شده و به صورت محدود اجرا در ABC با افراد مشهور کنندگان و جیمی کیمل به عنوان میزبان.

در سال 2004 آقای Philbin بازگشت برای 12 قسمت از “چه کسی می خواهد به یک سوپر میلیونر” ارائه جوایز به 10 میلیون دلار و در سال 2009 در 10 سالگرد اولین, پخش, او میزبانی 11 شب نخست-زمان تناسخ در جسم تازه.

Regis فرانسیس خاویر Philbin متولد منهتن در Aug. 25, سال 1931 به فرانسیس و Filomena Boscia Philbin. پدر او که یک مدیر پرسنل مستقر خانواده در برانکس. Regis نام برای یک کاتولیک دبیرستان در منهتن که از پدر خود حضور داشتند بود طولانی تصور می شود تنها یک کودک اما او نشان داد در سال 2007 که یک برادر 20 سال جوانتر بود درگذشت.

“من هرگز در مورد او بسیار خصوصی مرد” آقای Philbin گفت: در سال 2007 در “زندگی می کنند! با Regis and Kelly.” “من محترم که این همه سال.”

Regis, یک دختر و پسر که در زمان بلند کردن اجسام وزن فارغ التحصیل از کاردینال هیز دبیرستان در برانکس در سال 1949 به دست آورده و مدرک لیسانس خود را در رشته جامعه شناسی در دانشگاه نوتردام در نوتردام, Ind., در سال 1953. پس از دو سال در نیروی دریایی کار خود را آغاز کرد به عنوان یک stagehand در KCOP-تلویزیون در لس آنجلس. او به زودی یک خبر نویسنده است.

در سال 1957 او ازدواج کاترین Faylan. آنها دو فرزند داشتند امی و دنی و طلاق در سال 1968. در سال 1970 او ازدواج شادی Senese بود که جوی اسقف دستیار. این زوج صاحب دو فرزند جوانا و جنیفر.

دنی Philbin که مشغول به کار برای وزارت دفاع درگذشت در سال 2014. اطلاعات کاملی از بازماندگان بود فورا در دسترس است.

اعتبار…ABC از طریق اورت مجموعه

در اوایل دهه 1960 آقای Philbin یک گوینده برنامه ورزشی و اخبار لنگر در سن دیگو و در فصل 1964-65 او میزبانی اولین بحث در برنامه “این Regis Philbin نمایش” در شنبه شب در KOGO-تلویزیون. آن را همزمان در سراسر کشور برای 13 هفته و بعد از آن پخش KTTV در لس آنجلس.

از سال 1967 تا 1969 او گوینده و شخص وابسته در “جوی اسقف نشان می دهد,” ABC رقیب به جانی کارسون را “نمایش امشب” در NBC. در اوایل ’70s او میزبان “Regis Philbin شنبه شب در سنت لوئیس” در KMOX یک CBS وابسته وجود دارد. از سال 1975 تا سال 1981 او co-میزبانی “A. M. لس آنجلس” دارای امتیاز بالا نشان می دهد در KABC برای اولین بار با سارا Purcell و سپس با Cyndy Garvey.

در سال 1983 آقای Philbin همکاری با خانم Garvey در نیویورک در ABC “صبح نشان می دهد.” دو سال بعد Kathie لی جانسون — او Gifford پس از طلاق و ازدواج مجدد — جایگزین خانم Garvey خود را به عنوان شرکت میزبان. در سال 1988 نشان می دهد رفت و به ملی پیوند شد و “زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee.”

از سال 1982 تا 1987 او همچنین میزبان “Regis Philbin را سبک زندگی” مجله نشان می دهد در طول عمر است که خطاب سلامت, رژیم های غذایی, ورزش و زیبایی است. در طول 80s و 90s او یک حرفه ای گردباد با حضور در کمدی های بحث و بازی را نشان می دهد, درام کمدی تنوع را نشان می دهد دست آمریکا و جشنوارههای ویژه برای شکرگزاری و کریسمس و شب سال نو. او همچنین به نظر می رسد در بیش از 25 فیلم.

آقای Philbin که زندگی در منهتن در نزدیکی ABC studios و در گرینویچ ، باران بود با اهدای جوایز از جمله Daytime Emmys برای “زندگی می کنند! با رجیس” و “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” در سال 2001 برای یک عمر دستاورد در سال 2008 و “زندگی می کنند! با Regis and Kelly” در سال 2011. او همچنین به تلویزیون Hall of Fame در سال 2006.

اعتبار…پیتر فولی/European Pressphoto Agency

او co-نوشت: “پخت و پز با رجیس و Kathie Lee” (1993) و “سرگرم کننده با رجیس و Kathie Lee” (1994) و نوشت: سه خاطرات: “من تنها یک مرد!” (1995) و “چه کسی می خواهد به من؟” (2000) هر دو با آقای Zehme و “چگونه من این راه” (2011).

او در آخرین کتاب او به یاد می آورد که در “Late Show With David Letterman” پس از اعلام خروج خود را از روز تلویزیون. دو تا از دوستان قدیمی صحبت کردیم شبیه هوا از بازنشستگی با هم و سوار کردن به غروب آفتاب. پل شیفر گروه زده یک galloping کابوی, ریتم, کامل, با سازدهنی.

“پس شما و من بر اسب” آقای لترمن گفت. “ما در حال سقوط در زین و ما سوار کردن برادوی است. و سپس ما یک بچه به بیرون آمدن در برادوی است. و ما او را گفت: “شین! دوباره شین! شین دوباره!’ و سپس ما سوار سمت راست درب و حق را به میدان تایمز.”

“راست کردن درب” آقای Philbin گفت. “من آن را دوست دارم. ما در آواز ‘خاطرات …’?”

“نه. ما نه آواز ‘خاطرات’!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de