Regis Philbin و تلویزیون, gameshow, میزبان, درگذشت 88Regis Philbin, یک میزبان شد که معشوق ثابت از ما در طول روز تلویزیون درگذشت. او 88.

Philbin خانواده تایید مرگ او در بیانیه ای به مجله مردم گفت که او “در گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 تولد”.

Philbin شد دیرین صبح talkshow میزبان در ABC, اول, با Kathie Lee Gifford و سپس در کنار Kelly Ripa قبل از پله پایین در سال 2011. دیگر اعتبارات گنجانده شده است که می خواهد به یک میلیونر ؟ و امریکا استعداد دارد, هر دو انتقال از تلویزیون بریتانیا.

“خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او” بیانیه ای گفت:.

“برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را.”

Philbin متولد شد و در شهر نیویورک خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده آغاز شده و در تلویزیون در کالیفرنیا قبل از رسیدن به شهرت ملی به عنوان شخص وابسته به Rat Pack عضو جوی اسقف در بخشی از این راه است که در آن, در سال 1968 او سعی در ترک اواخر شب نشان می دهد.

به گزارش هالیوود خود را درهم و برهم خبرنگار ستون گفت Philbin شنیده “یک ABC exec یا دو شده بود ادم بیکار و تنبل-رپ او و اصرار جوی به جای او “به خوبی نشان می دهد’. بنابراین Regis گفت: جوی او دوست داشت او را بیش از حد به خطر اندازد خود را نشان می دهد و راه می رفت.”

Philbin بازگشت اگر چه نشان می دهد آخرین نیست طولانی است. بعد از آن در زندگی اسقف گفت: Philbin تا به حال راه می رفت در یک نزاع بر سر پرداخت.

Philbin شروع به میزبانی ABC صبح نشان می دهد در سال 1983. در سال 1994 او به دست یک سطح بین المللی سرد با ظاهر شدن در Seinfeld در قسمت مخالف است.

ظاهر شدن با Gifford به عنوان Kramer ترویج میز قهوه خود را در مورد کتاب قهوه جدول که خورده می شود استفاده می شود به عنوان یک میز قهوه Philbin داده شد یک خط او فکر نمی کنم خنده دار بود.

در سال 2011 خاطرات چگونه من این راه او نوشت: “Seinfeld نویسندگان تا به حال برای برخی از این دلیل تصمیم گرفت به من واکنش نشان می دهند به Kramer antics توسط بارها و بارها اعلام کرد:” این مرد را bonkos!’

“من تا به حال گفت: هرگز کلمه bonkos در زندگی من است. من هرگز حتی شنیده کلمه! منظورم این است که آن را فقط سرگرم کننده – و چرا من باید تبدیل به تنها Seinfeld مهمان در تاریخ که هرگز خنده؟”

Philbin نوشت که او تلاش برای به دست آوردن خط را تغییر دهید اما “جری هم فکر bonkos خنده دار بود”.

خطوط بموقع بمباران کردند.

“کرامر بود, خنده دار, سر و صدا” Philbin نوشت: از بازیگر مایکل ریچاردز’ موفقیت در حالی که خارج می گردند قهوه بیش از همه تلویزیون میزبان. “من و bonkos … ما هیچ چیز حتی یک خنده. تنها سکوت است. منظور من, سکوت پر سر و صدا.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که سکوت خواهد شد و نه من تا کنون دریافت بیش از آن. آن باقی مانده است شرم آور به این روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>