Regeneron دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن آنتی بادی برای مبارزه با Covid-19. سپس Coronavirus آنها را در بر داشت.

در ماه ژانویه به عنوان ترسناک جدید ویروس پر بيمارستان در ووهان چین استفانی جوردانو 25 سال محقق در داروسازی Regeneron در حومه شهر نیویورک شروع به کار در یک درمان برای این بیماری است.

توسط ماه مارس مرگبار coronavirus برخورد کرده بود خانه. ترس او را از آلوده شدن در قطار است که او را به آزمایشگاه هر روز او نقل مکان کرد و از او آپارتمان در شرق هارلم به Airbnb پنج دقیقه از دفتر مرکزی این شرکت در تریتون در شهرستان Westchester.

سپس مادر او یک پرستار دستیار که برای مراقبت نوزادان تازه متولد شده در یک جزیره بیمارستان شد reassigned به Covid-19 ward, جایی که او تمایل به افراد مسن تلاش برای نفس کشیدن. هیچ دارو می تواند کمک به این بیماران و یا اگر او بودند به بیمار بیش از حد.

“من تا به حال کسی در این خط است که من واقعا در مورد مراقبت,” خانم جوردانو گفت: به تازگی. “و من می خواستم به دیدن او آن را از طریق این.”

خانم جوردانو جوانترین عضو این شرکت و پنج شخص پاسخ سریع تیم برای بیماری های عفونی, کمک در توسعه آنچه در نظر بسیاری یکی از مهمترین درمان های جدید برای Covid-19 که در حال حاضر آلوده بیش از 12 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 549,000.

او مشغول به کار در آزمایشگاه تا 10 بسیاری از شب ها و تعطیلات آخر هفته از طریق غربالگری هزاران نفر از آنتی بادی — سلاح های سیستم ایمنی بدن است که به دنبال و نابود کردن ویروس ها — در جستجوی قدرتمند ، نتیجه ترکیبی از دو آنتی بادی است که ممکن است نه تنها درمان این ویروس اما جلوگیری از آن با دادن بدن همان سیستم دفاعی طبیعی است که افراد مبتلا به آن از تولید خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته به افزایش عمده به Regeneron را درمان اعطای این شرکت $450 میلیون دلار برای تولید و عرضه به عنوان بسیاری از 300,000 دوز به عنوان درمان و یا 1.3 میلیون دوز برای جلوگیری از عفونت. که در علاوه بر این به 160 میلیون دلار در پول فدرال این شرکت در حال حاضر دریافت به اجرای آزمایش های بالینی و تا سطح شیب دار ساخت. پس از درمان اولیه ایمنی مطالعه Regeneron را گسترده تر آزمایش برای ارزیابی محصول اثر رو در جریان است.

اعتبار…ملیسا Bunni Elian برای نیویورک تایمز

Dr. Francis S. Collins, مدیر موسسه ملی بهداشت به تازگی خاص درمان به عنوان به احتمال زیاد به حرکت به زودی. “اگر من مجبور به انتخاب یکی من فکر می کنم این آنتی بادی مونوکلونال کوکتل باید مقدار زیادی که برای آنها” دکتر کالینز گفت: در یک مجلس سنا در جلسه هفته گذشته است. “وجود دارد تمام انواع دلایل به فکر می کنم این نوع از ویروس آن را باید برای کار.”

اگر آزمایشات موفق هستند, مدیران شرکت باید گفت که این درمان می تواند در دسترس در پایان از تابستان است. امید است که آن می تواند به عنوان یک وسیله موقت تا زمانی که یک واکسن می رسد با ارائه حفاظت موقت به افراد در معرض خطر آلوده شدن.

Regeneron است که در ساخت قابل توجه قمار ramping تا تولید آنتی بادی کوکتل قبل از کارآزمایی های بالینی حتی ثابت شده است که در آن کار می کند. پر سود ترین داروهای این باعث می شود برای بیماری های دیگر منتقل شده است به یک کارخانه در ایرلند.

Regeneron یکی از شرکت های مختلف به دنبال آنتی بادی مونوکلونال درمان است. این دارو غول Eli Lilly نیز آغاز شده است آزمایش های بالینی و دیگران کار بر روی آنتی بادی درمان شامل مشارکت از Amgen و تطبیقی بیوتکنولوژی و همچنین ویر بیوتکنولوژی و گلاکسو.

این معلوم نیست که کدام یک از این پروژه ها — اگر هر — موفق خواهد شد. توسعه مواد مخدر است که به شدت غیر قابل پیش بینی: فقط در هفته گذشته Regeneron اعلام کرد که یک آنتی بادی مونوکلونال دارو آرتریت روماتوئید درمان Kevzara شکست خورده بود برای کمک به بیماران بدحال با Covid-19.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • در علاوه بر این به یک رکورد ملی حداقل پنج متحده, مجموعه تک-بعد پرونده برای عفونت.
  • هنگامی که یک واکسن می رسد که باید آن را دریافت کند ؟ مقامات ایالات متحده باید با برنامه و برخی از انتخاب های دشوار است.
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده ممکن است درست پس از ثابت قرار می گیرند.

هنوز هم دانشمندان و سرمایه گذاران به طور یکسان از نزدیک به تماشای Regeneron که توسعه یک درمان برای بیماری ابولا با این همان فن آوری است. که درمان مورد آزمایش قرار گرفت اخیر شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو آغاز شد که در سال 2018 به پایان رسید و در ماه ژوئن. همراه با جدید واکسن ابولا درمان شد و اعتبار با کاهش کوشندگی از وقوع.

Regeneron سابقه در حال توسعه مشابه برای درمان ابولا “به این معنا نیست که آنها را به یک محصول بهتر است اما این کار را من رها که آنها نمی خواهد اشتباه” گفت: Ronny گال یک تحلیلگر برای برنشتاین یک شرکت وال استریت.

و Regeneron گرفته این همه-دست-در-عرشه رویکرد به Covid-19 در یکی از سخت ترین-آمار مناطق از کشور است. در Westchester County بیش از 35 ، 000 نفر آلوده شده اند و بیش از 1500 نفر کشته شده اند.

“این فقط یک قابل توجه و تاسف تصادف” گفت: دکتر لئونارد S. Schleifer, Regeneron ارشد اجرایی است.

خانم جوردانو تحقیق و توسعه مرتبط با مدرک لیسانس در رشته شیمی از دانشگاه فوردهام بود فقط منتقل شده به Regeneron را ویروسی, بیماری های عفونی در ژانویه هنگامی که محققان متوجه یک گزارش در مورد یک ویروس جدید در ووهان بین المللی سیستم هشدار شناخته شده به عنوان ProMED.

کریستوس Kyratsous شرکت معاون رئیس جمهور از تحقیقات برای بیماری های عفونی گفت: تیم او دستور مصنوعی ژنوم ویروس از یک شرکت خارجی اما در حالی که آنها منتظر آن می رسند “تعدادی از عفونت به سادگی منفجر شد.” در حالی که دکتر Kyratsous تیم از نزدیک به تماشای هر گونه ویروس های جدید, راه گسترش آن در سراسر ووهان “ما متقاعد شده است که این چیزی بود که ارزش هزینه کردن منابع ما و زمان ما است.”

اعتبار…ملیسا Bunni Elian برای نیویورک تایمز

Regeneron ساخته شده است کسب و کار خود را در آنچه دکتر Schleifer, یکی از شرکت بنیانگذاران تماس خود را “جادویی موشها” — حیوانات که از لحاظ ژنتیکی مهندسی شده به انسان سیستم ایمنی بدن. موش آلوده با ویروس های بی ضرر که باعث حیوانات برای تولید آنتی بادی انسانی. کسانی که آنتی بادی پس از آن می تواند نمایش برای آنهایی که بهترین کار و پس از آن تولید انبوه در فولاد ضد زنگ فتس شناخته شده به عنوان بركترس.

تکنولوژی سوار یکی از این شرکت بزرگترین فیلم های پرفروش اگزما مواد مخدر Dupixent و همچنین به عنوان درمان ابولا.

دکتر Schleifer گفت که او متوجه این شرکت خواهد نیاز به نوبه خود توجه کامل به توسعه درمان در اواخر ژانویه هنگامی که یک برنامه خبری نشان داد ساخت و ساز وسایل نقلیه شکستن زمین در یک گسترده بیمارستان در ووهان.

“آنها گفتند: رفتن به ساخت یک بیمارستان در پنج روز” او به یاد می آورد. “با خودم گفتم: ‘گاو مقدس باشه این اتفاق نمی افتد فقط برای لذت از آن است.”

در اوایل فوریه Regeneron گسترش همکاری و مشارکت با دولت فدرال برای شروع کار در coronavirus درمان است. آن را نیز آغاز شده ramping تا تولید آنتی بادی است.

معمولا “شما نمی مقیاس آن را تا زمانی که شما چیزی است که اثبات شده” دکتر Schleifer گفت. “ما می دانستیم که دوره عادی از کسب و کار نمی تواند کار در اینجا. ما می دانستیم که ما نیاز به گرفتن به اندازه ظرفیت به عنوان امکان پذیر است.”

دکتر Schleifer گفت: این شرکت تصمیم به حرکت موجود در آن محصولات خود را به کارخانه خود را در ایرلند به اطمینان حاصل شود که پادتن درمان خواهد بود ساخته شده در ایالات متحده و در دسترس برای درمان آمریکایی ها. این بیماری همه گیر در حال حاضر رهبری برخی از کشورها مانند هند برای محدود کردن صادرات مواد مخدر است که ممکن است درمان Covid-19 و ایالات متحده جامعی عرضه جهانی از دیگر درمان remdesivir.

“وجود دارد چیزهای ترسناک در جهان در مورد, شما می دانید, کشور, بسته شدن مرزهای,” او گفت:. “ما می خواستیم برای ساخت تا آنجا که ما می تواند به عنوان نزدیک که در آن فرآیندهای در حال توسعه شدند.”

این شرکت کار خود را شروع کرده با جمع آوری به عنوان بسیاری از coronavirus آنتی بادی که ممکن است هر دو از طریق آلوده کردن سحر و جادو خود را موش و از اهدا خون از coronavirus بازماندگان.

کسانی که آنتی بادی بودند و تحویل خانم جوردانو تیم که شناسایی آنهایی که مبارزه ویروس بیشتر قدرت.

خانم جوردانو نقش بود برای کمک به توسعه ساختگی coronavirus را به آزمون در برابر شرکت آنتی بادی نامزدها — که اگر نه مضر خواهد ایستادگی در برای چیزی که واقعی است. “آن را مانند سه سال کار در — من می خواهم بگویم — شاید مانند یک ماه و نیم,” او گفت:.

تا پایان ماه فوریه او مشکلات ناسازگار بودن 90 ساعت در هفته است. در ماه مارس به عنوان coronavirus وارد در وستچستر او نقل مکان کرد و به Airbnb آپارتمان در سفید دشت — صاحبان به او تخفیف قابل توجهی که او توضیح داد که او چه کار میکنه.

به عنوان مادر او شروع به مراقبت از Covid-19 بیماران دو رد و بدل عکس از هر یک از دیگر در دنده محافظ.

“شما بچه ها قهرمان!!!!!!!” خانم جوردانو پیامک در ماه آوریل به مادرش که تا به حال ارسال عکس از خودش و همکاران او در لباسهای محافظ و دستکش و سپر چهره و ماسک. “عشق تو دو دستکش روش.”

اعتباری و…از طریق استفانی جوردانو

خانم جوردانو گفت که فکر کردن در مورد او و همکاران او که در خطر ابتلا به عفونت نگه داشته و او را از رفتن در طول روز خسته کننده. “از آنجا که در غیر این صورت من فکر می کنم من می خواهم که شکسته و گریه زیادی است.”

به عنوان مورد در شهرستان Westchester نصب شده و دولت قفل شده است و مقامات در Regeneron درهم به نگه داشتن آزمایشگاه های خود را باز کنید بدون قرار دادن کارکنان در معرض خطر است.

“ما واقعا تبدیل به سنگ شده که ما باید این درمان است که ما می دانستیم که ما تا به حال به توسعه اما همه دانشمندان ما را مریض و ما نمی خواهد بود قادر به انجام آن” دکتر Schleifer گفت.

مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر این شرکت ارسال غیرضروری کارگران خانه — از جمله دکتر Schleifer که آیا کنفرانس تلفنی و تلویزیون ظاهر از یک اتاق در خانه خود را. آنها هدایت می شوید برخی از خودروها مورد استفاده توسط نمایندگان فروش به کارگران که در غیر این صورت تکیه بر حمل و نقل عمومی. آنها مبهوت محققان شیفت بنابراین مردم کمتر شد و در آزمایشگاه در یک بار.

در اواخر ماه آوریل این شرکت راه اندازی یک درایو-از طریق تست سایت در پارکینگ خود را و در حال حاضر نیاز به همه کارکنان برای آزمایش حداقل یک بار در هر دو هفته.

خانم جوردانو و همکاران او کار ساعت های طولانی نوبت در زمان خرید مواد غذایی در کل غذاهای گرفتن سفارشات برای این گروه است. او به یاد می آورد به خانه در اواخر یک شب خوردن یک کیسه یخ کلم بروکلی و هویج برای شام و سپس فروپاشی است.

در مارس دانشمندان انتخاب شده خود منجر نامزدها برای دو آنتی بادی کوکتل که در نهایت وارد آزمایش های بالینی.

خانم جوردانو تبدیل شده 25. گروه جشن با یک کیک با شکلات پوشش داده شده در sprinkles. او قطع خود چتری. او دانلود آلبوم جدید سکته مغزی و آن را در کوچک سخنرانان بعدی به آزمایشگاه ایستگاه. (Lana Del Rey در چرخش سنگین تر زودتر در گیر او گفت: “زیرا “من نیاز به چیزی ملودرام و فقط نوع تسکین دهنده در پس زمینه.”)

خانم جوردانو ذکر شده بود به عنوان یک نویسنده در دو مقاله در مجله علوم توصیف چگونه Regeneron را محققان تا به حال انتخاب آنتی بادی کوکتل از جمله استدلال خود را که با استفاده از دو آنتی بادی آنها می تواند کمک به جلوگیری از مقاومت به درمان است.

“پس از افتخار شما!!!” مادرش نوشت: در متن.

اعتبار…ملیسا Bunni Elian برای نیویورک تایمز

در حال حاضر مانند هر کس دیگری خانم جوردانو در حال انتظار برای دیدن اگر پادتن درمان موفق خواهد شد در آزمایش های بالینی.

در حالی که آنتی بادی درمان نشان داده اند وعده در گذشته “سوال واقعی این است که چگونه به خوبی کار می کنند برای Covid گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا. “و این چیزی است که واقعا سخت به می گویند چون ما تنها شناخته شده در مورد این ویروس به مدت هفت ماه.”

آزمایش های بالینی تست خواهد شد که چگونه به خوبی این آنتی بادی کار را برای سه گروه: افرادی که در بیمارستان بستری هستند و کسانی که کمی بیمار و کسانی که شده اند در معرض کسی با این ویروس. این محصول داده خواهد شد به عنوان یک تزریق برای افرادی که بیمار هستند و به عنوان یک کاهش دوز تزریق هنگامی که آن استفاده می شود برای پیشگیری است. نتایج اولیه که انتظار می رود در اواخر تابستان.

شدید ترین مرحله از خانم جوردانو کار بر درمان است در حال حاضر بیش از و چت روم عمدتا به حالت عادی بازگشت. او نقل مکان به یک آپارتمان جدید در Greenpoint بروکلین و به عنوان شیوع زوال یافت در نیویورک مادرش رفت و برگشت به مراقبت از نوزادان.

او می داند که درمان ممکن است در نهایت کار می کنند. “این خیلی ترسناک است,” او گفت:. اما او تلاش می کند تا به تمرکز بر روی علم نه از ترس خود را.

“ما بهترین های ما بود و ما سعی کردیم همه چیز است که می تواند ما را به چیزی است که کار می کند” او گفت:. “و من فکر می کنم که به اندازه کافی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de