پناهندگان گفت: “اروپا بسته شده است’ به عنوان افزایش تنش ها در یونان-ترکیه مرزاتحادیه اروپا گفته است که مهاجران در ترکیه است که در اروپا درها closedas یونانی و پلیس ترکیه اخراج teargas در مرز مشترک میان تنش های رو به رشد بیش از مخمصه عراق و سوریه.

در بلانت پیام اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت: “اصلا به مرز. مرز باز است. اگر کسی به شما می گوید که شما می توانید بروید به این دلیل که مرز باز است … که درست نیست.

“جلوگیری از این وضعیت که در آن شما می تواند در معرض خطر … اجتناب از حرکت به درب بسته” او گفت:. “و لطفا نگویید مردم که آنها می توانید بروید چرا که این درست نیست.”

Borrell صحبت شد پس عجله تشکیل نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در زاگرب که در آن بلوک بیان انتقاد خود را از “ترکیه با استفاده از فشار مهاجر برای اهداف سیاسی”.

تنش هایش آخر هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور ترکیه, رجب طیب اردوغان اعلام کرد او “باز کردن درب” از آنجا که ترکیه دیگر نمی تواند مقابله با پناهندگان فرار استان ادلب آخرین باقی مانده دژ شورشی در سوریه است.

هزاران نفر از پناهندگان و مهاجران را از تلاش برای رسیدن به یونان از طریق زمین یا دریا مرزها. درگیری پلیس شده اند با استفاده از teargas و توپ آب برای دفع مردم در تلاش برای رسیدن به کشور در حالی که پلیس ترکیه شده اند شلیک می بارند teargas نسبت به یونان بازگشت.
A man picks up a teargas canister fired by police near the Greece-Turkey border.

اتحادیه اروپا از دیدار وزرای ساعت پس از برقراری آتش بس در ادلب به اجرا در آمد پس از توافق در مسکو بین اردوغان و ولادیمیر پوتین روز پنج شنبه. روسیه و ترکیه در طرف رقیب در سوریه جنگ, توافق کرده اند که برای حفظ برخی ارضی سود ساخته شده توسط روسیه و حمایت نیروهای سوریه در طول سه ماه تهاجمی در ادلب در حالی که ترکیه را نگه می دارد و پایی در منطقه است.

در روز جمعه آسمان استان رایگان از جنگنده برای اولین بار در سه ماه به عنوان آتش بس به نظر می رسد به برگزاری می شود اگر چه درگیری قبل از طلوع آفتاب در جنوب کشته شدن شش سربازان و نه مبارزان از اویغوری-تحت سلطه گروه جهادی به ترکستان اسلامی, حزب, جنگ مانیتور گفت.

اردوغان روز جمعه گفت که آنکارا نمی خواهد خود را رها 12 مشاهده پست ها در ادلب با وجود این واقعیت است که حداقل چهار نفر در حال حاضر در محاصره شده توسط نیروهای رژیم و شبه نظامیان متفقین. چه اتفاقی خواهد افتاد به این پست که قرار بود برای نظارت بر توافق شده قبلی 2018 د-تشدید خط بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از روز شنبه معامله. “مشاهده امتیاز بسیار مهم برای ما است. آنها حفظ خواهد شد به عنوان آنها در گذشته” اردوغان گفت.
Josep Borrell.

روز جمعه اتحادیه اروپا اعلام €60 متر (£52m) در کمک های بشردوستانه برای غیرنظامیان در شمال غرب سوریه در حالی که هشدار از پیچیدگی های توزیع مواد غذایی, پزشکی, لوازم و چادر در جنگ زده در منطقه است. اما اتحادیه اروپا و ترکیه روابط هستند به احتمال زیاد به باقی می ماند در عمق یخ با هیچ نشانه ای از هر گونه وجوه اروپا برای ترکیه است که میزبانی نزدیک به 4 میلیون پناهنده بیشتر از سوریه است.

وزرای اتحادیه اروپا موافق نیست برای اضافه کردن به €6bn وعده داده شده در سال 2016 تحت شرایط مهاجرت مقابله با آنکارا. اتحادیه اروپا اختصاص داده €4.5 میلیارد دلار به پناهندگان سوری کمک در ترکیه اما تنها €3.4 میلیارد دلار صرف شده است.

در بازگشت از مسکو, اردوغان حاکی از وجود هیچ تغییری در سیاست. “دروازه ما باز هستند. پناهندگان را به عنوان آنجا که آنها می توانند” ترکیه را به دولتی “آناتولی” به نقل از او عنوان کرد و گفت.

ترکیه نیز اعلام کرد این ارسال 1,000 عملیات ویژه پلیس برای جلوگیری از مقامات یونانی از بازگشت افرادی که موفق به عبور بالا بردن چشم انداز آسیب پذیر مردم به دام افتاده به طور نامحدود در یک سرزمین بدون مرد.

در همین حال اتحادیه اروپا تحت آتش از حقوق بشر و سازمان های غیر دولتی برای پذیرش یونان تصمیم به تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه. در یک نامه سرگشاده به رهبران اتحادیه اروپا و نخست وزیر Kyriákos Mitsotákis, 85 موسسات خیریه از جمله اقدام کمک و سازمان عفو بین الملل گفت: آنها “عمیقا نگران” درباره چگونه مقامات دست زدن به مهاجران جدید به یونان.
A man rides a motorcycle in the north-western Syrian city of Idlib on the first day of a Turkey-Russia ceasefire.

یونان تصمیم به نگه داشتن مرزهای خود را بسته به پناهجویان است به طور گسترده ای پشتیبانی می کند در میان رهبران اتحادیه اروپا که ترس از تکرار 2015 مهاجرت و بحران و زمانی که بیش از 1 میلیون نفر در اروپا وارد پس از صدراعظم آلمان, آنگلا مرکل حاکی از آن است که درها باز بود به آنها.

اتریش صدراعظم, Sebastian Kurz هشدار داد اتحادیه اروپا در برابر گرفتن در جمع مهاجران در مرز. “اگر ما به زودی از آن خواهد شد صدها هزار نفر و بعد از آن شاید میلیون ها نفر گفت:” Funke یک گروه رسانه ای.

Kurz همچنین گفت که اگر یونان نیست امن مرزهای خود او تهیه شده بود به اتریش مرز.

و همچنین اعزام نخبگان نیروهای نظامی به منطقه Mitsotákis’ مرکز-راست دولت نیز تصمیم به گسترش موجود 12.5 متر تیغ سیم حصار مرزی مجهز به سونار و سیستم های حرارتی, سنسورهای توسط یکی دیگر از 40km, مقامات گفت. بخش های جدید قرار داده خواهد شد در مناطق اعتقاد به “آسیب پذیر” برای عبور در امتداد Evros رودخانه جدا کردن این دو کشور است.

تعداد فزاینده ای از مردم شده اند bussed به Evros منطقه توسط مقامات ترکیه. با وجود انتقادات بین المللی از ترکیه بهره برداری از مهاجران برای خود سیاسی به پایان می رسد آنکارا همچنان به اصرار دارند که مرز زمین – بر خلاف جزایر دریای اژه – هرگز بخشی از این توافق نقطه عطفی رسیده در سال 2016 بین ترکیه و اتحادیه اروپا برای جلوگیری مهاجر جریان می یابد. نشان دهنده تنش بین دو دیرینه دشمنان منطقه ای اردوغان را رد کرد نشست Mitsotakis تکرار ادعاهای اثبات نشده است که پلیس تا به حال به کشته شدن حداقل پنج مهاجران در درگیری در مرز مشترک بودند و تعمق در حال غرق شدن boatsheaded برای سلیمان. “من نمی خواهم به در همان محل با او” او به نقل از گفتن خبرنگاران در پرواز بازگشت از مسکو. “من نمی خواهم در همان عکس را به عنوان او.”

آتن بارها محکوم کرد و این اتهامات را به عنوان “خبر جعلی” گفت: جنبش مهاجران بخشی از یک “جرم سازمان یافته و هماهنگ عمل” برای بی ثبات یونان.

در همین حال هزاران نفر از یونانی-آمریکایی به امضاء نامه ای به وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفتن او را که اردوغان “است weaponizing مهاجران که حتی از سوریه به منظور باج خواهی اروپا است. این اقدامات از یک متحد انسانی و یا یک مسئول جهانی بازیگر. این اقدامات از یک انسان کاسب یا یک تروریست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>