‘Red منطقه’ لیست رشد به 21 متحده با توجه به گزارش: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان برگ برنده به نام متحده به بازگشایی یک گزارش فدرال خواست 21 ‘red منطقه’ متحده برای تحمیل محدودیت.
 • ملی معلمان اتحادیه می گوید اعضای خود را به اعتصاب می تواند برای اطمینان از بازگشایی مدارس با خیال راحت.
 • مک کانل دیگر پشتیبانی می کند از جمله F. B. I. ساختمان و پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس امداد لایحه.
 • بیس جدید برنامه طرح میتوانست بیشتر موارد در میان Marlins.
 • افزایش در زندان است هدف قرار دادن زندانیان و افسران به طور یکسان.
 • حج در طول همه گیر: سترون سنگریزه بطری آب مقدس و هیچ بوسیدن این سنگ مقدس.
 • به فریب بازگشت مسافران شرکت هواپیمایی امارات است جای خود غلت بزنید در بیمه سلامت با آن بلیط. مراسم تشییع جنازه بیمه, بیش از حد.
اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

اطلاعات کلیدی از روز

به عنوان برگ برنده به نام متحده به بازگشایی یک گزارش فدرال خواست 21 ‘red منطقه’ متحده برای تحمیل محدودیت.

جدید فدرال گزارش یافت می شود که تعدادی از کشورهای با شیوع جدی به اندازه کافی به آنها را در “منطقه قرمز” رشد کرده بود به 21 و مقامات در آنها به اعمال محدودیت.

21 متحده در حال حاضر در “منطقه قرمز” — Alabama, Arizona, California, California, Florida Georgia, آیداهو, آیووا, کانزاس, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, نوادا, کارولینای شمالی, داکوتای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا و ویسکانسین — تعیین شد که از جمله آنجا که آنها تا به حال بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر در هفته گذشته. سه متحده اضافه شد به جدی ترین دسته از مشابه گزارش مورخ جولای 14: Missouri, داکوتای شمالی و ویسکانسین.

این یافته ها در گزارش جدید که شامل پروفایل های هر کشور فرستاده شدند و به مقامات دولتی توسط کاخ سفید را coronavirus نیروی کار و به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

جزئیات آخرین گزارش فدرال در ایالت’ پاسخ به این ویروس

دولت فدرال آماده گزارش به طور منظم در پاسخ به کوروناویروس. گزارش مورخ 26 جولای توزیع شد به متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار.

این گزارش که به تاریخ جولای 26, توصیه می شود که بیشتر محدودیت در محل قرار در “منطقه قرمز” متحده است. اما روز دوشنبه یک روز بعد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای بیش متحده به بازگشایی شده است.

“بسیاری از فرمانداران باید باز متحده که آنها باز نیست و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با آنها” آقای ترامپ گفت: در سفر به کارولینای شمالی — یکی از کشورهای منطقه قرمز.

این گزارش توصیه می شود که در کارولینای شمالی “نزدیک موسسات اجتماعی که در آن فاصله و استفاده از ماسک نمی تواند رخ دهد مانند میله های زندان” و “محدود کردن داخل سالن ناهار خوری به کمتر از 25 درصد از ظرفیت عادی.” از آن ساخته شده مشابه توصیه هایی برای دیگر سخت ضربه متحده خواستار کاهش حضور کسب و کارهای دیگر بسته شدن ورزشگاه و تشویق مردم به مقیاس خود را در تعاملات و فعالیت های سه ماهه از آنچه که آنها به طور معمول هستند.

ماسک مقرر شد به طور مداوم توصیه می شود برای ایالات و شهرستانها که در آن ویروس در حال گسترش است. و اشاره کرد که آریزونا موجود در منطقه قرمز به خود ندیده موارد سطح در روزهای اخیر گزارش اعتبار خود را “تهاجمی کاهش تلاش ماسک پوشیدن اجتماعی فاصله و بسته شدن میله های زندان است.”

اما برخی از فرمانداران همچنان مقاوم است. زمانی که دکتر دبورا L. Birx از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ هماهنگ کننده بازدید تنسی در دوشنبه او با رژیم صهیونیستی است. بیل لی یک جمهوری خواه در مورد ماسک حکم اما او میلی به موضوع یک ایالت سفارش. “ما صحبت در مورد ایالت حکم; ما همچنین صحبت در مورد روش های جایگزین او گفت:” پس از آن.

این گزارش عبارت ساده تر: “ایالت, ماسک, ماموریت بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش است.”

Dr. Anthony S. Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای گفت: “صبح به خیر آمریکا” که او نگران بود در مورد مثبت افزایش نرخ در چند کشور است و مسئولان باید با توجه به دستورالعمل های فدرال زمانی که تصمیم گیری که آیا برای باز کردن. “من فکر می کنم ما می تواند به جلوگیری از موج است که ما دیده ایم در ایالت های جنوبی چون ما فقط نمی توانیم در عین حال, دوباره, دیگر, افزایش,” او گفت:.

در حال حاضر ورمونت است که دولت تنها در “منطقه سبز” دسته بندی موارد با کمتر از 10 نفر در هفته در هر 100 ، 000 نفر است. باقی مانده از 28 ایالت و ناحیه کلمبیا قرار داده شد در “منطقه زرد.” در این گزارش در نظر برخی از سخت-آمار مناطق محلی در این کشورها به در “منطقه قرمز” را به عنوان به خوبی.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 27

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

59,179

+9%

جدید مرگ و میر

1,696

+49%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

P. R.

از دست ندهید.

دلم.

آلاسکا

Mo.

هاوایی

Md.

Okla.

Ky.

N. D.

بیمار است.

R. I.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

ملی معلمان اتحادیه می گوید اعضای خود را به اعتصاب می تواند برای اطمینان از بازگشایی مدارس با خیال راحت.

اعتبار…اوکتاویو جونز/گتی ایماژ

دومین معلمان اتحادیه در ایالات متحده اعلام کرد در روز سه شنبه که این امر حمایت از آن 1.7 میلیون عضو اگر آنها را انتخاب کنید به اعتصاب در مناطق و ایالات متحده است که حرکت به بازگشایی کلاس های درس بدون بهداشت و درمان مناسب و اقدامات ایمنی.

این اتحادیه فدراسیون معلمان آمریکا گفت: حملات باید “آخرین رفت و آمد مکرر.” اما قطعنامه های تصویب شده توسط سازمان اجرایی شورای اسلامی به مربیان و نمایندگان اتحادیه های اضافی عضله در مذاکرات چه چیزی را تشکیل می دهند محافظت کافی را برای معلمان و کارکنان مدرسه.

اتحادیه هل دادن برای مدارس به صبر برای بازگشایی کلاس های درس تا coronavirus نرخ انتقال در یک جامعه سقوط به زیر 1 درصد و به طور متوسط روزانه تست مثبت نرخ اقامت زیر 5 درصد — چیزی که در مکان های بسیار کمی به دست آورد. اخیر نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که تنها دو نفر از این کشور 10 تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش می تواند بازگشایی تحت دومی آستانه.

این اتحادیه همچنین می خواهد موثر تماس ردیابی در محل در مناطق که بازگشایی مدارس, ماسک مورد نیاز برای دانش آموزان و معلمان به روز رسانی سیستم های تهویه در ساختمان مدرسه و روش برای حفظ شش پا از فاصله بین افراد است.

Randi واینگارتن اتحادیه رئیس جمهور گفت که اگر دولت فدرال می تواند حمایت از صنعت کروز و صندوق های تامینی در طول بحران “آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم می تواند کمک به خانواده های شاغل و می تواند کمک به مربیان اطمینان حاصل شود بچه های ما آموزش آنها نیاز دارند.”

آموزش و پرورش رهبران باید گفت که آنها نیاز به صدها میلیارد دلار برای اقدامات است که اجازه می دهد به بازگشایی مدارس با خیال راحت.

روز دوشنبه در نیویورک معرفی یک بسته محرک سقوط کرد که به مراتب کمتر از آنچه دموکرات ها و سازمان کار پیشنهاد کرده اند. اندازه گیری خواهد ارائه 70 میلیارد دلار برای K-12 آموزش و پرورش اما وضعیت دو سوم از این پول در مدارس بازگشایی حداقل تا حدی در فرد به یک اولویت برای آقای ترامپ که می بیند آن را به عنوان بحرانی برای احیای اقتصاد این کشور اجازه می دهد پدر و مادر به کار می کنند.

A. F. T. مجوز رای برگ آن را به شعبههای محلی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای برنامه ریزی یک حمله. فلوریدا انجمن آموزش و پرورش در حال حاضر شکایت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دیگر مقامات برای جلوگیری از ساختمان مدرسه از بازگشایی در دولت که در آن ویروس موارد در حال افزایش. در روز سه شنبه فلوریدا دوباره شکست خود را روزانه ثبت مرگ و میر گزارش 186 مرگ و میر. همچنین گزارش شده 9,230 موارد جدید.

مک کانل دیگر پشتیبانی می کند از جمله F. B. I. ساختمان و پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس امداد لایحه.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

بالای جمهوری خواه مجلس سنا تحت آتش برای رکوع به کاخ سفید و در آغوش وسواس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او طرفدار حذف یک ماده از حزب اضطراری همه گیر کمک پیشنهاد برای ارائه $1.75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید F. B. I. دفتر مرکزی آن در شهر واشنگتن است.

یک روز پس از نورد از یک اندازه گیری که شامل پول سناتور میچ مک کانل کنتاکی اکثر رهبر گفت: او حمایت خلاص شدن از آن همراه با دیگر مقررات ربطی به ویروس. او نگفت که آیا این اعمال به بیش از 1 میلیارد دلار برای پروژه های نظامی موجود در این طرح برای پروژه های که آقای ترامپ defunded در اوایل این سال به پرداخت هزینه برای یک دیوار در مرز جنوبی خود را امضا 2016 وعده مبارزات انتخاباتی.

هر دو پیشنهاد درو خشم از دموکراتها که گفت: رئیس جمهور اوباما و متحدان جمهوری خواه بودند با استفاده از ثبات اقتصادی بسته — به منظور کمک به تلاش آمریکایی ها در آب و هوا یک بیماری همه گیر و یک رکود اقتصادی بیشتر به آقای تهمت شخصی و سیاسی.

دموکرات ها به مدت طولانی متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از مداخله به مطمئن شوید که F. B. I. scuttled برنامه ای برای احداث یک ساختمان جدید در حومه واشنگتن و به جای بازسازی آن ساختمان های موجود. که جلوگیری از این سایت از redeveloped با یک پروژه است که ممکن است در رقابت با شرکت هتل لوکس در سراسر خیابان. وزارت دادگستری را بالا محقق در سال گذشته راه اندازی یک پرس و جو به این تصمیم.

“آنها موفق شده اند به اندازه کافی پول برای $2 میلیارد دلار برای F. B. I. ستاد که مزایای تهمت و آنها می گویند که هیچ پول برای مواد غذایی کمک؟” سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و رهبر اقلیت گفت: در روز دوشنبه. “هک چیست؟”

برخی از پیشرو جمهوری خواهان مجلس سنا که شامل F. B. I. ساختمان پول در $1 تریلیون بازیابی آنها بسته نورد در روز دوشنبه به نظر می رسد نه به خود می دانند.

آقای مک کانل در ابتدا گفت که او باور نمی کند بودجه گنجانده شده بود را در اندازه گیری و پس از آن به خبرنگاران گفت: به درخواست دولت “چرا آنها اصرار داشتند که در آن شرط است.”

خواسته در مورد چگونگی ساخت و ساز جدید F. B. I. ساختمان مربوط به همه گیر Senator Richard C., Shelby, آلاباما, رئیس کمیته تخصیص گفت: “سوال خوبی است” و تاکید کرد که آن را “یک دولت پیشنهاد.”

این بسته همچنین شامل کمک های مالی برای ساخت کشتی های نظامی و هواپیما که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر لغو اوایل این ماه با هدایت کمک به سمت مرز دیوار. که شامل پول برای ساخت یک کشتی دوزیست و به تهیه و ساخت هواپیما برای نیروی هوایی.

بیس جدید برنامه طرح میتوانست بیشتر موارد در میان Marlins.

اعتبار…Mitchell Leff/گتی ایماژ

کمتر از یک هفته به آن طولانی تاخیر فصل لیگ اصلی بیس بال برنامه کاهش یافت و به آشفتگی سه شنبه به تعداد مثبت آزمون در میامی مارلینز به رشد خود ادامه داد.

Marlins در حال حاضر 17 موارد درون خود سفر پارتی — 15 مربوط به بازیکنان و نمی خواهد دوباره بازی تا دوشنبه در اولین. فیلادلفیا فیلیز که به میزبانی Marlins برای سه بازی آخر هفته گذشته را نمی خواهد دوباره بازی تا روز جمعه.

Marlins برنامه ریزی شده بود به بازی چهار بازی در برابر Baltimore Orioles این هفته و فیلیز شد میله میله به بازی چهار برابر یانکی ها. به جای یانکی ها بازی خواهد کرد آرام در بالتیمور در روز چهارشنبه و پنج شنبه. اتباع واشنگتن که قرار بود برای بازی در میامی این آخر هفته در حال حاضر خواهد شد خاموش است.

Marlins بازی فیلیز در روز یکشنبه پس از یادگیری است که چهار بازیکن تا به حال آزمایش مثبت است. نه بیشتر اعضای خود را از سفر به حزب داشت و به آزمایش مثبت در روز دوشنبه و چهار بیشتر موارد تایید شده در روز سه شنبه. فیلیز باید ثبت نام گونه جدید و مثبت شد اما تحت تست های بیشتر در روز سه شنبه.

لیگ هنوز هم امیدوار است که همه تیم ها بازی 60 بازی در این فصل است. فیلیز و Marlins امکان پذیر می تواند در رسیدن به این تعداد بازی doubleheaders یا بازی متقابل خاموش روز.

ایالات متحده خلاصه

افزایش در زندان است هدف قرار دادن زندانیان و افسران به طور یکسان.

اعتبار…اریک Risberg/آسوشیتد پرس

در سراسر ایالات متحده تعدادی از شناخته شده عفونت در میان دولت زندانيان و اصلاح افسران اتحاد رسید توسط 45 درصد از 1 ژوئیه به بیش از 80,000 با وجود محدود تست در تادیبی موسسات نیویورک تایمز پایگاه داده. زندان و مرگ و میر مرتبط با coronavirus افزایش یافته است نزدیک به 25 درصد در آن زمان.

13 بزرگترین خوشه شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده و 87 از 100 بالا می تواند در داخل تادیبی موسسات نیویورک تایمز پایگاه داده.

آنها بررسی شده است ما temps هر روز و کارکنان در حال حاضر با پوشیدن لباس سفید hazmat مناسب و دستکش و ماسک” Kayle اسمیت یک زندانی در Wakulla تادیبی موسسه در فلوریدا نوشت: در یک ایمیل به دوشنبه. تعداد آلوده زندانیان در Wakulla به ضرب گلوله به 263 از فقط 15 دو هفته پیش.

آن است که نه تنها زندانیان و نگهبانان که متاثر شده اند.

مدیر زندان ایالتی اوهایو سیستم آنت اتاق-اسمیت دارای آزمایش مثبت برای ویروس, وزارت احیا و اصلاح روز دوشنبه اعلام کرد. خانم اتاق-اسمیت شده است مواجه با یکی از این کشور اولین و مرگبارترین, زندان, شیوع بیماری های, که, گرفته, زندگی حداقل 80 زندانیان.

مقامات بهداشت عمومی بر این باورند که ویروس معرفی به زندان توسط اصلاح افسران و دیگر کارمندان زندان و گاهی از طریق اهل بیت نقل و انتقالات از دیگر امکانات. زندان شیوع بیماری اغلب متناظر با افزایش عفونت در جوامع اطراف آن با توجه به داده های جمع آوری شده توسط این زمان.

اخیر افزایش عفونت در زندان ایالتی سن کوئنتین در کالیفرنیا به عنوان مثال رخ داده است همراه با یک افزایش شدید در اطراف شهرستان مارین که در آن روزانه عفونت فقره افزایش یافت بیش از 800 درصد از ماه ژوئن. نزدیک به سه چهارم از زندان 3,300 زندانیان در حال حاضر آزمایش مثبت; یک ماه پیش از زندان تا به حال شناخته شده عفونت.

در چند سال اخیر شیوع بیماری رخ داده است نه در عمده زندانها اما در زندان در کارهای شهرها, حومه و روستایی. این Benton County, زندان آرکانزاس رفته از یک مورد به 229 در هفته های اخیر ؛ Comanche County زندان در اوکلاهما از صفر تا 179; و زندان در فرزنو کالیفرنیا از یک تعداد انگشت شماری از موارد به بیش از 640. در جای دیگر در ایالات متحده:

 • با ویروس موارد رو به افزایش شدت در جنوب شرقی ویرجینیاGov. رالف نرتهم اعلام کرد یک عقبگرد از بازگشایی وجود دارد. این منطقه شامل Virginia Beach, پایگاه نیروی دریایی نورفولک در اطراف و همپتون و جاذبه های توریستی مانند Colonial Williamsburg و Busch Gardens. فرماندار منظور, موثر, در نیمه شب دوشنبه, منع فروش و مصرف الکل پس از 10 p. m. و نیاز به رستوران به نزدیک نیمه شب است. همچنین محدودیت های داخل سالن ناهار خوری به 50 درصد از ظرفیت و گردهمایی های اجتماعی به 50 نفر از 250.

 • در مونتانامقامات اعلام کردند چهار مرگ و میر در روز سه شنبه. کم جمعیت دولت که در آن روزانه گزارش مورد افزایش یافته است به تازگی به طور متوسط حدود 100 بود که قبلا گزارش شده بیش از سه مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز. مقامات در آرکانزاس اعلام کرد 20 جدید مرگ و میر در روز سه شنبه و اورگان اعلام کرد بیش از 15 جدید مرگ و میر هر دو تک-بعد پرونده برای کسانی متحده است.

 • ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در اوهایو اجازه خواهد داشت برای بازگشت به ظرفیت کامل شروع Aug. 9 Gov. مایک DeWine گفت: هر چند آنها چشم پوشی دولت یارانه اگر آنها را انجام دهید. ارائه دهندگان که انتخاب می کنید به ماندن در کاهش ظرفیت دریافت یارانه, او گفت:. در هر صورت مراکز مراقبت از کودکان را مجبور به نگه داشتن در انجام دما و علامت چک و رعایت بهداشت و سلامت دیگر مورد نیاز است.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه گفت: این امر گسترش $765 میلیون دلار وام به شرکت ایستمن کداک را بحرانی دارویی قطعات در تلاش برای کاهش آمریکایی وابستگی به کشورهای خارجی برای داروهای ضروری. ترتیب اهرم دفاع از تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون است که به این دولت وسیع قدرت و منابع به طور مستقیم انواع خاصی از تولید به نفع امنیت ملی است.

جهانی خلاصه

حج در طول همه گیر: سترون سنگریزه بطری آب مقدس و هیچ بوسیدن این سنگ مقدس.

اعتباری و…گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها, از طریق رادیو فردا

در هر سال مسلمانان انجام حج زیارت سالانه به این شهر مقدس مکه که مسلمانان هوشیار هستند موظف به انجام حداقل یک بار نوشیدن از مقدس هست. آنها می بوسه کعبه را مقدس سنگ سیاه و سفید به آنها فشار می آوردند مسجد جامع. قبل از آنها به سمت چپ مکه آنها را جمع آوری سنگریزه به رسوم سنگ شیطان است.

در طول ویروس نسخه از حج که روز چهارشنبه آغاز می شود سنگ سیاه و سفید از حد است. مقامات در عربستان سعودی در حال صدور بطری آب از چاه زمزم به جای اجازه دادن به زائران نوشیدن از فنجان در منبع. همچنین در زائر بسته: سترون سنگریزه به پرتاب در شیطان, شخصی, نماز, فرش و دیگر موارد در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع از marring حج.

اما رئیس بهداشت عمومی اندازه گیری دولت عربستان گرفته شده است به منظور محدود کردن حضور و غیاب کوچک شدن یکی از معروف ترین در جهان جمعیت به چند را انتخاب کنید. حدود 2.5 میلیون مسلمان از سراسر جهان انجام حج در سال گذشته; در این سال عربستان سعودی گفت: این امر اجازه می دهد فقط 1,000 زائران همه آنها از درون پادشاهی هر چند آن را منتشر کرده است تعداد نهایی.

در سراسر خاورمیانه و جشن برای عید قربان, جشنواره قربانی که نشانه پایان حج این آخر هفته را نیز کم رنگ بود این سال است.

در عمان و بحرین که در آن بدون کنترل گسترش ویروس در میان دستمزد پایین کارگران خارجی زندگی در شرایط شلوغ به کمک دو تا از بدترین شیوع مقامات خواسته اند که ساکنان به چشم پوشیدن از جشن های بزرگ که معمولا علامت عید و عمان است reinstituted داخلی با ممنوعیت سفر و منع رفت و آمد. در مصر جدید موارد کاهش یافته است به عنوان کشور رزومه زندگی عادی اما زنده پخش خواهد جایگزین جمعی از نماز عید.

در امارات متحده عربی که در آن آن است که مشترک برای ساکنان به خرید گوسفند و یا دیگر دام برای قربانی و اهدای طول عید مقامات تشویق مردم به استفاده از نرم افزار به منظور کاهش ازدحام در کشتارگاه و بازار.

کشورهای سراسر منطقه در حال بازگشایی با وجود طولانی نقاط داغ. در حالی که کشورهای خلیج فارس از جمله عمان و بحرین همچنان به مبارزه با شیوع بیماری کوچکتر در یمن و سوریه — که در آن سال جنگ را نابود مراقبت های بهداشتی و سیستم های فرو رفته جمعیت در تعمیق فقر — به سرعت در حال metastasizing.

در اینجا دیگر تحولات از سراسر جهان:

 • اسپانیا‘s نخست وزیر گفت که بریتانیا تا به حال ساخته شده “خطا” با تحمیل یک قرنطینه در هر ورود از کشور خود تصمیم گیری است که blindsided انگلیسی گردشگران و برخورد یکی دیگر از ضربه به اسپانیا از صنعت گردشگری. نخست وزیر پدرو سانچز در مصاحبه با خروجی اخبار Telecinco روز دوشنبه گفت که بریتانیا باید به حساب گرفته شود منطقه ای تفاوت در اسپانیا coronavirus موارد و نه صادر پتو سفارش.

 • اطلاعات منتشر شده توسط سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری روز سه شنبه نشان داد که اوقات فراغت سفر کاهش 98 درصد در طول پنج ماه اول سال در مقایسه با سال 2019. این گروه گفت که در سطح جهان به 300 میلیون مردم کمتر سفر کرده به نمایندگی از دست دادن $320 میلیارد دلار برای صنعت گردشگری است.

 • Joran van der Sloot از هلنداست که در زندان در پرو برای قتل شوهر Flores, 21, و, که مظنون نخست در سال 2005 ناپدید شدن Natalee Holloway است Covid-19 هلندی, اخبار رسانه های گزارش. زندان چهار زندانی و هفت کارگران با تایید عفونت با توجه به پرو حقوق ،

 • ویتنام به حالت تعلیق پروازهای داخلی به داخل و خارج از مقصد توریستی Danang برای 15 روز پس از کشف حداقل 14 coronavirus موارد با توجه به انتخاب. مسافرت های بین المللی متوقف شد ماه پیش اما گردشگران داخلی هنوز هم سفر به Danang یک شهر ساحلی. در مورد 80,000 مردم بیشتر گردشگران دستور داده شد به تخلیه در روز دوشنبه پس از کشف این کشور برای اولین بار از محلی انتقال در 100 روز.

 • چین ثبت شده 68 جدید عفونت ویروس در دوشنبه خود ملی کمیسیون بهداشت گفت: از جمله شش در استان لیائونینگ و 57 در شمال غربی منطقه سین کیانگ که در آن عود پس از اواسط ماه جولای نشان داده کمی نشانه ای از مصاحبه. به عنوان چین جنگ خروش مقامات در شمال شرقی شهرستان بندر دالیان در لیائونینگ اند گفت: آنها را تست تمام 6 میلیون نفر از ساکنان پس از شیوع. نمونه های جمع آوری شده از حدود 1.68 میلیون دالیان ساکنان, یکشنبه شب, رسمی رادیو فردا خبر داد.

 • کنیا و رئیس جمهور اوهورو کنیاتا بسته تمام میله های زندان و ممنوعیت فروش مشروبات الکلی در رستوران برای 30 روز سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. در سخنرانی روز شنبه آقای کنیاتا گفت: اخیر بازگشایی اقدامات داده بود “برخی از بزرگداشت غلط راحتی که این یک خطر جدی سلامت به آنها و خانواده های آنها.”

 • در جشنواره فیلم ونیز اعلام کرد صف در روز سه شنبه برای آن 77th نسخه تنظیم احتیاطی از جمله درجه حرارت چک و جدید, هوای آزاد, غربالگری سایت برای یکی از بزرگ ترین جشنواره های بین المللی برگزار می شود از همه گیری آغاز شد. آن را اجرا خواهد کرد از سپتامبر. 2 سپتامبر. 12 با کاهش برنامه; 55 تا 60 فیلم را به نمایش در مقایسه با سال گذشته 80.

 • الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروسکه با آن مواجه است در انتخابات ماه آینده و انتقاد شده است اجازه می دهد coronavirus به گسترش در کشور خود در حالی که او را تکذیب کرد و عنوان خطر گفت: روز سه شنبه در جمع سرویس های امنیتی افسران که او تا به حال قرارداد این ویروس اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

به فریب بازگشت مسافران شرکت هواپیمایی امارات است جای خود غلت بزنید در بیمه سلامت با آن بلیط. مراسم تشییع جنازه بیمه, بیش از حد.

شرکت های هواپیمایی در تلاش هستند همه نوع از همه چیز — از ترک وسط صندلی خالی به نیاز هر کس به پوشیدن ماسک به انجام چک های بهداشتی در پایانه ها — به القای اعتماد به نفس در مسافران که ممکن است leery مسافرت هوایی.

اما دبی گل سرسبد شرکت هواپیمایی امارات, گرفته, آن را یک گام بیشتر است.

شرکت هواپیمایی می گوید که در حال حاضر ارائه همه مسافران با رایگان بیمه پوشش هزینه های پزشکی تا 150.000 یورو (حدود $175,000) و €100 روزانه به مدت 14 روز در قرنطینه دوره باید یک مسافر توان به کروناویروس در 31 روز از سفر در یکی از آن پرواز.

برای واجد شرایط مشتریان باید کتاب یک بلیط قبل از پایان ماه اکتبر.

محدودیت های دقیق در هفت صفحه سند است. برای مثال بیمه اعمال می شود تنها در صورتی شما در خارج از کشور محل اقامت خود. آن را پوشش نمی دهد برای تست ویروس. و پوشش پرداخت خواهد شد تنها ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی; آن بازپرداخت خواهد شد مسافران برای هزینه های درمانی است.

اما باید یک مسافر جان خود را از Covid-19 شرکت هواپیمایی ارائه خواهد شد €1 ٬ 500 در قبال هزینه های مراسم تشییع جنازه.

یک کنسرت در Hamptons است که برای انتقاد از عدم اجتماعی فاصله.

اعتبار…کوین Mazur/گتی ایماژ

یک کنسرت خیریه شنبه شب در Hamptons که, ویژه, اجرای, از, مدیر اجرایی گلدمن ساکس و D. J. duo the Chainsmokers درو خشم و دولت پس از بررسی فیلم نشان داد شرکت کنندگان در ظاهر به چشم پوشی از اقدامات احتیاطی سلامت.

کنسرت به نام Safe & Sound قرار بود شامل مهمانان نشسته در خارج در نزدیکی وسایل نقلیه خود را در فاصله از مناطق به تماشای اجرای, از جمله یکی از جی Schneiderman که استاد راهنما از شهر ساوتهمپتون که در آن کنسرت برگزار شد.

این رویداد تولید عصبانی رسانه های اجتماعی پست و دوشنبه و سه شنبه با انتقاد از مقامات وزارت امور خارجه ، در نامه ای در روز دوشنبه به آقای Schneiderman نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان نوشت که او “حسان” با گزارش هزاران نفر از مردم ایستاده و “به طور کلی نه پیوستن به اجتماعی-فاصله ارشاد.”

“ما باید تحمل غیر قانونی & reckless خطر افتادن بهداشت عمومی” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: در یک صدای جیر جیر در دوشنبه شب.

در یک کنفرانس خبری در ساوتهمپتون در روز سه شنبه آقای Schneiderman گفت که گروه او انجام شد هیچ کس شلوغ بود در جلوی صحنه است. اما او گفت: مردم اجازه داده شد برای جمع آوری وجود دارد بعد از آن که نقض مجوز برای این رویداد.

“آنها شده ایم به آنها استناد شهر,” او گفت:. “وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر پس از تحقیقات ما در حال انجام است.”

سازمان دهندگان این رویداد جواب نداد سوال در مورد اینکه آیا آنها می دانستند که مردم با شکستن قوانین. چند نفر که رفت به کنسرت گفت Buzzfeed که آنها احساس امن و که مردم اجتماعی فاصله.

در جای دیگر در منطقه نیویورک:

 • نیویورک در حال حاضر نیاز مسافران از پورتوریکو, Washington, d. C., and 34 متحده به قرنطینه برای 14 روز آقای کومو روز سه شنبه گفت. این کشورهای جدید به لیست اضافه می ایلینوی, کنتاکی و مینه سوتا. عدم انجام این کار می تواند منجر به جریمه تا $10,000.

 • کانکتیکات و نیوجرسینیز گفت: مسافران از این 36 مکان بودند موضوع را به 14 روز در قرنطینه هر چند رعایت داوطلبانه در نیوجرسی. در کانکتیکات مسافران می توانند با جلوگیری از quarantining اگر آنها اسناد و مدارک نشان می دهد که آنها آزمایش منفی در عرض 72 ساعت از ورود. در غیر این صورت با متخلفان به موضوع $1,000 خوب است.

 • در نیوجرسی, 35 نجات غریق از دو منطقه در ساحل جزیره محبوب فصل تابستان مقصد به تازگی آزمایش مثبت این جزیره در بخش بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:. نیمی خفيف علائم و بقیه تا به حال هیچ کدام, مقامات بهداشت عمومی گفت: هیچ بیمارستان بستری شدند.

 • هنگامی که این ویروس را فرا گرفته نیویورک آن را کوبیده حمل و نقل نیروی کار: تا کنون 131 حمل و نقل کارگران جان باخته اند و بیش از 4000 آزمایش مثبت ساخت حمل و نقل متروپولیتن یکی از سخت ترین ضربه های دولتی در نیویورک است. در حال حاضر به عنوان سواران قطره ای پشت این کارگران رو به چشم انداز موج دوم حتی به عنوان آنها در حال مقابله با تروما از اوج شیوع.

آلمان اولیه مدل های حاوی ویروس است که مقابله با خروش است. بالای آن کارشناسان بهداشت اصرار ماسک.

اعتبار…ماتیاس شریدر/آسوشیتد پرس

آلمان آژانس فدرال مسئول کنترل بیماری صدا زنگ در روز سه شنبه بیش از یک افزایش تعداد موارد در سراسر کشور.

Lothar Wieler رهبر آژانس موسسه کخ رابرت خواست آلمانی برای اولین بار به پوشیدن ماسک در خارج از منزل اگر فاصله 1.5 متر یا حدود 5 فوت نمی شود نگهداری می شود.

آلمان گزارش 633 موارد جدید در روز دوشنبه و چهار مرگ و میر. هر چند آلمان روزانه تعداد مرگ شده است در تک رقمی بیشتر از این ماه را دیده است بیش از 3000 موارد جدید طی هفته گذشته.

“تحولات جدید در آلمان مرا بسیار نگران” آقای Wieler و افزود: “افزایش است که با این واقعیت است که ما را تبدیل به غفلت.”

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش در ماه مارس آلمان تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اروپا است. آن را به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر است. پس از آن شروع به بازگشایی وجود داشته است شعله ور شدن یو پی اس که به موجب محلی مستندات از جمله یکی در ماه ژوئن.

اما در روز سه شنبه آقای Wieler گفت: او تعجب اگر این آخرین سربازان ارتش منادی از چیزی بیشتر.

“ما نمی دانیم که اگر این آغاز موج دوم اما البته آن را می توان” او گفت:. او افزود: “من هنوز هم خوش بینانه است که ما می تواند جلوگیری از این است.”

این بیماری همه گیر را می گیرد اضافی تلفات در خانواده با نیازهای ویژه.

از دست رفته تماس های اجتماعی و تغییر روال می تواند به ویژه برای کودکان با رشد و نمو چالش است. خواب آشفته و عادات غذا خوردن بیش از حد می تواند زندگی را بیشتر به چالش کشیدن برای کودکان و خانواده خود را. در اینجا برخی از استراتژی برای مقابله بهتر.

گزارش شد کمک با ژنو, عبد, دیوی آلبا, Ian Austen, جولیا Calderone, Michael Cooper Sheera فرنکل دانا گلدشتاین, Andrew E. Kramer, تایلر Kepner رافائل Minder کلر موسی, Amanda رزا ادگار Sandoval, آنا Schaverien, Santerre صوت النور استنفورد, آیلین, Sullivan, Daniel ویکتور نیل Vigdor جیمز واگنر ویویان یی, ایلین یو و Mihir Zaveri.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im